Ziaja Pro - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-16, 09:46   #1
tiarus
Raczkowanie
 
Avatar tiarus
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Sincity
Wiadomości: 155
Exclamation

Ziaja Pro


Po możliwie wnikliwym przeszukaniu całego działu pytań do kosmetyczki (i nie tylko), a także stwierdzeniu, że takie pytania często padały i pozostawały niestety bez odpowiedzi (choćby w temacie o linii Ziaja Pro)
chciałam zapytać osobę bardziej obeznaną i doświadczoną, znającą się na rzeczy.... która odpowie na podstawie składu i posiadanej wiedzy.


proszę o odpowiedź oraz o uzupełnianie pytań o częstotliwość bezpiecznego korzystania z poszczególnych kosmetyków tej linii
__________________
Jedna czysta owca może zatruć życie całej parszywej owczarni.
tiarus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 11:43   #2
Hatifnatka
Raczkowanie
 
Avatar Hatifnatka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin / Wawa / Radom
Wiadomości: 152
GG do Hatifnatka
Dot.: Ziaja Pro

A mnie ciekawi gdie, poza Internetem, można nabyć tą serię?
__________________
Miss Raspberry...
Hatifnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 11:52   #3
Hatifnatka
Raczkowanie
 
Avatar Hatifnatka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin / Wawa / Radom
Wiadomości: 152
GG do Hatifnatka
Dot.: Ziaja Pro

[


Miałam kiedyś maseczkę o podobnym działaniu z Erisa - na opakowaniu było napisany, by stosować 2, 3 razy w tygodniu.
__________________
Miss Raspberry...
Hatifnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 12:18   #4
tiarus
Raczkowanie
 
Avatar tiarus
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Sincity
Wiadomości: 155
Dot.: Ziaja Pro

Hm dziękuję Hatifnatko za odpowiedź
nie wiem skąd jesteś, ale cała dyskusja na temat linii Ziaja Pro i jej dostępności jest pod adresem:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=194030
jeśli jesteś z Warszawy - możesz się wybrać do sklepu firmowego, jeśli nie - wejdź przez stronę Ziaja.pl i tam można naleźć sklepy....


mimo wszystko, Bardzo ładnie proszę PANIĄ KOSMETYCZKĘ o odpowiedź na pytanie
__________________
Jedna czysta owca może zatruć życie całej parszywej owczarni.
tiarus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 12:26   #5
Ellie00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 380
Dot.: Ziaja Pro

Niedawno zamowilam kosmetyki ziaja pro przez interenet i tez jestem ciekwa odpowiedzi na te pytania szczegolnie o jesli chodzi o maseczke zwezajaca pory
Ellie00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 08:54   #6
tiarus
Raczkowanie
 
Avatar tiarus
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Sincity
Wiadomości: 155
Dot.: Ziaja Pro

Wierzę że jest nas więcej - zainteresowanych pytaniami o bezpieczną częstość korzystania z linii Ziaja Pro
dlatego czekamy na fachową poradę

__________________
Jedna czysta owca może zatruć życie całej parszywej owczarni.

Edytowane przez tiarus
Czas edycji: 2008-11-19 o 19:29
tiarus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 17:23   #7
tiarus
Raczkowanie
 
Avatar tiarus
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Sincity
Wiadomości: 155
Dot.: Ziaja Pro

up
czekamy na panią kosmetyczkę
__________________
Jedna czysta owca może zatruć życie całej parszywej owczarni.
tiarus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-23, 18:09   #8
tiarus
Raczkowanie
 
Avatar tiarus
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Sincity
Wiadomości: 155
Question Dot.: Ziaja Pro

Znów up - z nadzieją
__________________
Jedna czysta owca może zatruć życie całej parszywej owczarni.
tiarus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 00:36   #9
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Ziaja Pro

Krem normalizujący radziłabym stosować wyłącznie na noc, bo u niektórych osób przy stosowaniu na dzień nie dawał efektu, bo skóra się świeciła, za to po nocy była matowa A maseczkę radziłabym za pierwszym razem nie zostawiać dłużej niż potrzeba, jeżeli się nie wchłonie. Bo nie masz 100% pewności jak się sprawdzi dla Twojej skóry Jeżeli będzie ok, to spokojnie można nałożyć na dłużej. O wiele lepiej będzie gdy po maseczce przetrzesz skórę tonikiem i nałożysz normalizujący krem
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 09:49   #10
anetka_m
Zadomowienie
 
Avatar anetka_m
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 378
Dot.: Ziaja Pro

Zgadzam się z przedmówczynią. Najlepiej przetestować na własnej skórze Z resztą Ziaja Pro nie jest jakaś silnie działającą serią apteczną czy dermatologiczną, nie zawiera kwasów czy innych, silnie działających składników wiec krzywdy raczej sobie nie wyrządzisz. Miałabym tylko "ale" do nakładania maseczki na noc. Jeżeli producent tego nie poleca, radze nie eksperymentować. Jako, że jest to seria normalizująca może prowadzić do niepotrzebnego przesuszenia skóry.
__________________
Tam, gdzie wszyscy myślą podobnie, nikt nie myśli zbyt wiele...
anetka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 09:58   #11
tiarus
Raczkowanie
 
Avatar tiarus
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Sincity
Wiadomości: 155
Dot.: Ziaja Pro

Dziękuję bardzo Wam obu - bo trochę nie wiedziałam jak dokładnie można działać żeby sobie nie przedobrzyć...

Cytat:
Napisane przez ...:::oblabobla:::... Pokaż wiadomość
Krem normalizujący radziłabym stosować wyłącznie na noc, bo u niektórych osób przy stosowaniu na dzień nie dawał efektu, bo skóra się świeciła, za to po nocy była matowa A maseczkę radziłabym za pierwszym razem nie zostawiać dłużej niż potrzeba, jeżeli się nie wchłonie. Bo nie masz 100% pewności jak się sprawdzi dla Twojej skóry Jeżeli będzie ok, to spokojnie można nałożyć na dłużej. O wiele lepiej będzie gdy po maseczce przetrzesz skórę tonikiem i nałożysz normalizujący krem
fajnie z tym kremem, bo nie wiedziałam, czy takie cudo można na noc, a teraz będę spokojna...
maseczki nigdy sama nie zostawiałam na noc, ale na więcej niż przepisowy kwadrans owszem - ładnie mi się wchłania, najpierw matowieje, a później zasycha w takie biało-żółte plamki...
Dziękuję za pomoc


Cytat:
Napisane przez anetka_m Pokaż wiadomość
Zgadzam się z przedmówczynią. Najlepiej przetestować na własnej skórze Z resztą Ziaja Pro nie jest jakaś silnie działającą serią apteczną czy dermatologiczną, nie zawiera kwasów czy innych, silnie działających składników wiec krzywdy raczej sobie nie wyrządzisz. Miałabym tylko "ale" do nakładania maseczki na noc. Jeżeli producent tego nie poleca, radze nie eksperymentować. Jako, że jest to seria normalizująca może prowadzić do niepotrzebnego przesuszenia skóry.
jak mówię, sama się dziwiłam, że jedna z wizażanek tak robiła, ale wolę sama nie sprawdzać - poczekam, działanie przy sumiennym stosowaniu też może przynieść efekty .

W sumie Ziaja Pro ma kwasy chyba tylko w eksfoliatorach, ale nie odważyłam się (może JESZCZE się nie odważyłam) na stosowanie w domu....


dzięki i pozdrawiam
__________________
Jedna czysta owca może zatruć życie całej parszywej owczarni.
tiarus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-25, 10:11   #12
anetka_m
Zadomowienie
 
Avatar anetka_m
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 378
Dot.: Ziaja Pro

Tak, niektóre produkty z tej serii mają kwasy, ale sprawdziłam, że kosmetyki o które pytałaś nie mają aż tak silnie działających składników Czas aplikacji podany na opakowaniu maseczki jest wystarczając, aby odczuć jej dobroczynne działanie. Nie ma potrzeby zostawiana jej na noc. Lepiej posmarować buźkę jakimś dobranym kremem z tej serii
__________________
Tam, gdzie wszyscy myślą podobnie, nikt nie myśli zbyt wiele...
anetka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 11:52   #13
tiarus
Raczkowanie
 
Avatar tiarus
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Sincity
Wiadomości: 155
Dot.: Ziaja Pro

Jeszcze raz bardzo dziękuję za odpowiedź
maski nie zostawiałam i ogólnie używałam prawie tak jak na opakowaniu napisali, ale co do kremu to trochę na własną odpowiedzialność raczyłam nim dziób na noc codziennie, ale zastanawiałam się czy jednak nie robię głupoty

teraz jestem spokojna
__________________
Jedna czysta owca może zatruć życie całej parszywej owczarni.

Edytowane przez tiarus
Czas edycji: 2008-11-25 o 11:55
tiarus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 13:07   #14
gragu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 52
Dot.: Ziaja Pro

Wiatm mam wielką prośbę bardzo proszę o radę . Mam cerę mieszaną , na policzkach od dłuższego czasu zadomowiły się zaskórniki zamknięte a na nosie i czole mam powiększone pory. Przez prawie 3 miesiące stosowałam brevoxyl ale nie pomógł , a szkoda bo jest bardzo zachwalany-widac nie na każdego działa. Skóre twarzy codziennie oczyszczam żelem delikatnie oczyszczającym oraz co 3 dzień stosuję peeling chłodzący z avonu ( bardzo fajny) i smaruję twarz kremem nawilżającym humektan (dostępny tylko w aptekach). Niestety zaskórniki ani nie drgnęły , mam ich serdecznie dość . Do dermatologa nie chcę iść bo po ostatniej wizycie przepisała mi benzacne i kazała nawilżać skórę i też klops.Zastanawiałm sie o zastosowaniu kwasu lysanel rvs ale po przeczytaniou wątku na temat ziaji pro , postanowiłam z kwasami sie wstrzymać . Chciałabym spróbować kosmetyków z ziaji ale kompletnie nie wiem co kupić żeby mi poządnie oczyściło twarz i i nie pozapychało porów. Jaki krem jaka maska , peeling itd. Może ktos mi cos poradzi bo pisałam już o tym problemie na innych wątkach ale bez odzewu . Trochę mi przykro
gragu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 14:03   #15
tiarus
Raczkowanie
 
Avatar tiarus
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Sincity
Wiadomości: 155
Dot.: Ziaja Pro

Gragu już nie tak zupełnie bez odzewu, pamiętam że sama Ci odpisywałam na innym wątku i kosmetykach Ziaja Pro nie martw się, czasem trzeba poczekać (popatrz po datach - mi też trochę się czekało zanim dostałam odpowiedź )

nie wiem co Ci poradzić, bo ani ze mnie kosmetyczka, ani dermatolog...
piszesz, że byłaś u dermatologa... nie wiem co to był za dermatolog, ale może czas go zmienić... no i jest jeszcze kosmetyczka - też wiele pomoże.
ew. możesz poczytać wątki, na temat pozapychanych porów... jest tego od groma, zapewniam Cię, że niemała grupa dziewczyn z tym walczy.. niestety.

Z tego co udało mi się zorientować, rozszerzone poty to efekt hormonów i... genów, a na to niewiele się poradzi...

jeśli dla Ciebie to jakaś pomoc, mogę Ci napisać, za co ja się złapałam (ale efekty na razie jeszcze mało widoczne - choć wierzę że się doczekam), przy czym zaznaczam ja tego używam, za efekty nie ręczę
- Ziaja Pro peeling mocny
- Ziaja Pro krem normalizujący
- Ziaja Pro maska zwężająca pory
- Peelinf peel-off taki z Rossmana z aloesem - ponoć dobry jest, ale nie zanotowałam, żeby mi coś wyssał z dzióbka
- Avon Solutions, Pure Pore-Fection, Skin Refining Mask (bez cudów, ale używam póki nie skończę tubki :P

cóż jeszcze Ci mogę doradzić... szukaj, czytaj i... pamiętaj że co nagle to po diable, czasem trzeba cierpliwie czekać, ale lepsze to niż poparzony pyszczek
powodzenia i pisz jak coś znajdziesz - p o d z i e l s i ę
__________________
Jedna czysta owca może zatruć życie całej parszywej owczarni.
tiarus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 14:52   #16
gragu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 52
Dot.: Ziaja Pro

Dzięki kochana podniosłaś mnie trochę na duchu. Wiem że odpisywałaś mi na moje pytania za co jestem ci wdzięczna. Jest tyle kosmetyków na rynku że ciężko będzie coś wybrać a ceny to poprostu kosmos. Ziaja pro wydaje mi się dość sensowna w cenach i ma dobre noty wśród wizażystek, może to jest droga do oczyszcenia solidnego mojej skóry Jeszcze raz ci dziękuję i czekam nadalsze porady , może ktos jeszcze zechce coś napisać. O efektach moj,ej walki bedę pisać .Całuski
gragu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 15:38   #17
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Ziaja Pro

Mi dobrze służył na rozszerzone pory krem z Daxa http://uroda.onet.pl/1307802,,,,,dot...kosmetyki.html
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 20:38   #18
tiarus
Raczkowanie
 
Avatar tiarus
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Sincity
Wiadomości: 155
Dot.: Ziaja Pro

Gragu teraz mi się jeszcze na wątku i Ziaji Pro nawinęła ta maseczka z mikrodermabrazją - też jest reklamowana chyba skuteczna - też mnie kusi..

no i zobacz jeszcze to co ...::: oblabobla:::... podpowiada
__________________
Jedna czysta owca może zatruć życie całej parszywej owczarni.
tiarus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 09:39   #19
tiarus
Raczkowanie
 
Avatar tiarus
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Sincity
Wiadomości: 155
Dot.: Ziaja Pro

Cytat:
Napisane przez gragu Pokaż wiadomość
Do dermatologa nie chcę iść bo po ostatniej wizycie przepisała mi benzacne i kazała nawilżać skórę i też klops.
Gragu może Twoja dermatolog nie doradziła Ci tak źle... zerknij na ten temat
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=293542
na post wizażanki Ducky Duck... wygląda na to, że jednak takie coś potrafi działać i to zupełnie nieźle...
więc nie trać nadziei i próbuj
__________________
Jedna czysta owca może zatruć życie całej parszywej owczarni.
tiarus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-27, 10:16   #20
tiarus
Raczkowanie
 
Avatar tiarus
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Sincity
Wiadomości: 155
Dot.: Ziaja Pro

Gragu znów do Ciebie
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?p=5296551
cały temacik, ale w szczególności to, co napisała Drobinka
__________________
Jedna czysta owca może zatruć życie całej parszywej owczarni.
tiarus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 12:30   #21
gragu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 52
Dot.: Ziaja Pro

Jak zwykle kochana jesteś badzo mi pomagasz ,oj dobra z ciebie duszyczka, zaraz biorę sie do czytania linków .Na bierząco będę pisała o postępach ,pozdrawiam.
gragu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 07:00   #22
tiarus
Raczkowanie
 
Avatar tiarus
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Sincity
Wiadomości: 155
Dot.: Ziaja Pro

Kadź mi kadź
to się rozbestwię i wsiądę na miotłę i zostanę
żartuję
__________________
Jedna czysta owca może zatruć życie całej parszywej owczarni.
tiarus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 08:55   #23
marta_d1
Zakorzenienie
 
Avatar marta_d1
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 881
GG do marta_d1
Dot.: Ziaja Pro

Jak często powinnam stosować maseczkę na rozszerzone pory? Ziaja Pro jest fajną linią, ale sposób stosowania na etykietach maja do bani. Powinien być bardziej dokładny. Ja jako laik naprawdę nie znam sie na wiele rzeczach. Dobrze, że jest Wizaż.
__________________
Franiu
Antoś
marta_d1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 11:14   #24
Madzienika
Raczkowanie
 
Avatar Madzienika
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 31
Dot.: Ziaja Pro

a co myslicie o ZIAJI PRO Kwasy owocowe - AHA 35%?

Edytowane przez Madzienika
Czas edycji: 2008-11-28 o 11:15
Madzienika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 11:35   #25
Dronf
Rozeznanie
 
Avatar Dronf
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 556
Dot.: Ziaja Pro

Z tego co zauważyłam to wszystkie maseczki które stosowałam miały w zaleceniu - 1-2 razy w tygodniu .

Ja stosuję kosmetyki z ziaja pro do cery trądzikowej. Mam krem antybakteryjny, tonik antybakteryjny, żel do mycia antybakteryjny, peeling bardzo mocny, peeling enzymatyczny (stosuję czasem jeden, czasem drugi w zalezności od widzimisie), glinkę. Do tego wzięłam sobie przy okazji płyn do demakijażu oczu i krem nawilżający jakbym kiedyś cos przypadkiem przesuszyła. Maski zwężającej pory nie zamówiłam chyba przez nieuwagę. Glinki z mikrodermabrazją nie wzięłam, bo na stronie pisało, żeby nie stosować do cery na której występują niespodzianki. Wzięłam tą drugą glinkę, bez mikro i też jestem całkiem zadowolona.
Kosmetyki te naprawdę mi pomagają. Skóra ma dużo ładniejszy koloryt, jest gładsza, miekksza. Pojawia mi się dużo mniej niespodzianek. O ile pamiętam okres, kiedy moja skóra wyglądała zwyczajnie na zniszczoną tak teraz można o niej powiedzieć najwyżej, że jest zanieczyszczona . Ja po tylu latach walki już naprawdę nie oczekuję cudów . Chociaż muszę przyznać, że peeling bardzo mocny jest cudowny! Po wymyciu twarzy żelem nie mam uczucia, że musze szybko biec nałożyć krem bo zaraz pęknie mi skóra. Tonik jest bardzo przyjemny. Krem antybakteryjny, jak da się go za dużo chyba odrobinę wysusza. Krem nawilżający jak dla mnie za słabo się wchłania, nie ma takiego efektu "wypijania" przez skórę ale to raczej sprawa czysto estetyczna bo nawilża dobrze. Do tego szukam dla siebie maseczki nawilżającej i wypróbowałam ich całą masę z różnymi efektami. Ostatecznie mogę powiedzieć że połączeni zaiaja pro i tych maseczek sprawiło że moja skóra jest dużo lepiej nawilżona przez co już się tak nie przetłuszca. Jak zrobie sobie makijaż to nie zcieka ze mnie po 2 godzinach a czasem jak mam lepszy dzień to potrafi trzymać wię do wieczora z jakąś jedna małą pudrową poprawką . Sczerze to jestem bardzo pozytywnie zaskoczona tą serią, jest delikatna i skuteczna. Przy takiej cenie warto spróbować, jeśli okarze się, że komuś pasuje to przy tych objętościach staryczy kosmetyków na pół roku! A jak komuś się nie spodoba z różnych powodów to nie są to znowu takie duże pieniądze.
Aha, dodam jeszcze, że stosuje te kosmetyki od jakiegoś 1,5 miesiąca a już po pierwszym zastosowaniu bardzo mocnego peelingu usłyszałam, że moja twarz jest jakaś taka ładniejsza i promienniejsza
Pozdrawiam
Dronf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 19:04   #26
tiarus
Raczkowanie
 
Avatar tiarus
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Sincity
Wiadomości: 155
Dot.: Ziaja Pro

Dronf
a czy próbowałaś tej maseczki uspokajającej? Na nawilżanie git no i się zmywa po 10-15', do tego czasu buzia jak marzenie, a nic się nie świeci
__________________
Jedna czysta owca może zatruć życie całej parszywej owczarni.
tiarus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 10:54   #27
Dronf
Rozeznanie
 
Avatar Dronf
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 556
Dot.: Ziaja Pro

Nie próbowałam. Może przy następnym zamówieniu sobie wezmę razem z maską zwężającą pory. Maseczek nawilżających próbowałam chyba 6 różnych i części już nawet nie pamiętam Ale na razie nie narzekam na przesuszenie, przy tak panicznym nawilżaniu to byłoby trudne .
Dronf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:22.