Sexturystyka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-04, 09:07   #1
lookbook
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 289
Exclamation

Sexturystyka


Zastanawiałam się czy podpiąć to pod INTYMNE, czy PODRÓŻE, ale to o czym napiszę chyba ma więcej wspólnego z sexem niż ze zwiedzaniem ;-) [chyba, że zwiedzaniem męskich ciał]


Nigdy się tym nie interesowałam, bo mnie to bezpośrednio nie dotyczy, ale pośrednio może i tak (dlatego poczęłam o tym czytać ), gdyż moje znajome wyjeżdżają za granicę by poszaleć, czyli: "nie jest to ważne, że mam faceta piękny śniady Arab robi cudownie... no i mnie kocha" (bo napisał do Niej 4 SMSy, że Ją kocha - po 2-tygodniowej znajomości). Mnie się to w głowie nie mieści, bo mam zupełnie inne pojęcie miłości i kochania się, nie mam potrzeby wyjazdów "przyrodniczo-exploracyjnych", ale jak to jest z Wami? Znacie kogoś, kto korzysta z sexturystyki, a może same wyjeżdżałyście, poznawałyście przystojnego Pana, który czule Was pieścił ciałem i słowami, a może po Waszym powrocie do kraju:

- wyłudza od Was pieniądze (bo gdy Was poznał był rozrzutny i bogaty, a teraz nagle wszystko stracił, matka mu umiera, musi mieć przeszczepioną nerkę etc...)
- cierpi potwornie, bo jego tęsknota łamie mu serce,
- namawia Was do powrotu, ślubu etc...
- zdradza Was niemiłosiernie ;-)

Edytowane przez lookbook
Czas edycji: 2008-12-04 o 09:08
lookbook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 09:15   #2
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Sexturystyka

Dla mnie to nie do pomyślenia przede wszystkim ze względu na bezpieczeństwo- obcy człowiek, choroby (nawet gumce bym nie ufała) i kto tam wie co jeszcze.... to takie trochę bezosobowe, "dzikie" podejście na zasadzie "trafił się to sobie por***cham bo zagranicą towar jest lepszy"

poza tym nie wierzę w stereotypy,że Arab jest namiętnym kochankiem...

dla mnie takie zabawy są niebezpieczne i świadczą o braku rozsądku... jak ktoś się tak bawi to musi się liczyć z konsekwencjami.... a już tym bardziej zerwać kontakt po powrocie do kraju (jeśli to miała być jednorazowa przygoda)

nie mam nic przeciwko jednonocnym przygodom i seksowi dla seksu(oczywiście jeśli ktoś jest wolny i się zabezpiecza) ale jednak u nas na miejscu jakoś bezpieczniej mi się wydaje;-)
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 09:24   #3
cappala
Raczkowanie
 
Avatar cappala
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 138
Dot.: Sexturystyka

słuchajcie takie jednorazowe numerki czy to w kraju czy za granicą...to norma-oczywiście dla dziewczyn, które są wolne i preferują takie zachowania....oczywiście nie sądzę, żeby te dziewczyny łudziły się, że coś z tego wyjdzie...po prostu numerki bez znaczenia- czasem z ciekawości jak to jest z arabem, murzynem.....czasem z ekscytacji- tym ,że zazwyczaj przystojny facet z ciepłych krajów interesuje się dziewczyną, wręcz uwielbia ją...komplementuje...a czy bezpieczniej u nas...nie sądzę, wszedzie można coś złapać....raczej nie potępiam takich numerków, bo to wybór każdej z osobna........problem jednak w czymś innym.........sex turystyka to nie takie pojedyncze numerki,ale celowe wyjazdy grup do krajów arabskich w celu nie innym tylko sexu.....więc wykupując bilet wiesz, że jedziesz na seX....i to mnie odraża....okropieństwo... .
__________________

...Raz łapię chwile te słodziutkie, choć krótkie. Innym razem te bezpowrotne, ulotne...
cappala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 09:25   #4
Mijalea
Zakorzenienie
 
Avatar Mijalea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 282
Dot.: Sexturystyka

Wystarczy wejsc na forum gazety.pl o egipcjanach i poczytac (watek "faceci z Egiptu").

Zalamka, ile naiwnych Polek zakochuje sie na wakacjach, a potem wypisuja po forach pytania czy ten i taki facet (powiedzmy Mahmed z hotelu xxx) juz do ktorejs startowal, bo chcialaby wiedziec czy tez zwiazek ma szanse
__________________


A shopaholic's confessions: http://lenasplanetblog.blogspot.de/

Edytowane przez Mijalea
Czas edycji: 2008-12-04 o 09:34
Mijalea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 09:35   #5
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Sexturystyka

Od lat sa znane wyjazdy kobiet do krajow arabskich ,gdzie pelno sie kreci żigolakow gotowych "bzyknąć" biała kobiete i pieknie nawijac o milosci dodatkowo zarazic ja w najlzejszym przypadku rzerzączką :-/

swoja droga nie spotkalam egipcjanina ktory bylby ładny fizycznie a wrecz mam wrazenie ze oni non stop sa brudni w dodoatku maja kiepeksi gust np. sygnety,bransolety,lakier ki :-/

Panowie natomiast chetnie wyjezdzaja w strony Tajlandi ,gdzie prostytutki sa na porzadku dziennym i czesto gesto sa to nastoletnie panienki.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 09:37   #6
lookbook
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 289
Dot.: Sexturystyka

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
Dla mnie to nie do pomyślenia przede wszystkim ze względu na bezpieczeństwo- obcy człowiek, choroby (nawet gumce bym nie ufała)
tak, tym bardziej, że muzułmanie nie uznają gumek!

Dzięki Bogu jest wiele rozumnych kobiet, na które nie działają te tandetne texty napalonych na sex i $ męskich dziwek <--- sorry, ale inaczej tego nazwać nie można :/

Edytowane przez lookbook
Czas edycji: 2008-12-04 o 09:38
lookbook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 10:49   #7
chicka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 713
Dot.: Sexturystyka

Ja mam znajomą która poznała takiego araba na wakacjach, czułe słówka, piękny uśmiech, "weźmy ślub", a przede wszystkim to chciał z nią robić interesy.. oczywiście za jej pieniądze.. w porę się ocknęła, a mogła stracić kilkaset tysięcy.. okazało się później, że nie jedną turystkę tak wykorzystał....
chicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-04, 10:55   #8
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Sexturystyka

Moim zdaniem są dwa "typy" i sama nie wiem który gorszy...

Albo kobieta jest naiwna i faktycznie wierzy, że to coś więcej niż wakacyjny romansik, wraca do kraju i snuje fantazje o wielkiej miłości, daje oszukać itp...

Albo kobieta jedzie z zamiarem puszczania się z obcymi facetami, nie bacząc na zagrożenia z tym związane.

Jak jest sama, to jeszcze ujdzie. Ciekawiej jak na taki wyjazd jedzie sobie taka pani, która na co dzień jest z kimś, a na wakacjach szuka rozrywki. Zdrada jak każda inna.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 11:01   #9
eres
Rozeznanie
 
Avatar eres
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 938
Dot.: Sexturystyka

Cytat:
Napisane przez lookbook Pokaż wiadomość
tak, tym bardziej, że muzułmanie nie uznają gumek!
Co za bzdura !!! Skad to wzielas ?!
__________________
And if I am a number, I'm infinity plus one ...
eres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 11:04   #10
lookbook
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 289
Thumbs down Dot.: Sexturystyka

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
kobieta jest naiwna i faktycznie wierzy, że to coś więcej niż wakacyjny romansik, wraca do kraju i snuje fantazje o wielkiej miłości, daje oszukać itp...

No tak, bo zakładając, że jest nieciekawej urody, słabo mówi po angielsku, już od dawna nie całowała się, nie mówiąc już o kochaniu się... a tu nagle śniady, ozłocony, zabawny Arab prawi Jej komplementy, pieści Ją tak, że Ta się rozpływa - wtedy rozsądek idzie w siną dal albo zostaje w Polsce ;-)

Najczęściej "rozkochują" Je za pieniądze ostatnich swoich ofiar, a jak te się skończą, to wtedy okazuje się, że jak już wspominałam matka Mu umiera i potrzebują $... i tak w kółko, aż do momentu kiedy Nasz Amanta stanie się starym, nieatrakcyjnym ex-lovelasem ;-) albo umrze na AIDS ;-)
lookbook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 11:07   #11
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Sexturystyka

Cytat:
Napisane przez eres Pokaż wiadomość
Co za bzdura !!! Skad to wzielas ?!
Muzułmanie nie uznają gumek...tak samo jak Katolicy
A to, że często omijają te zakazy, to już inna sprawa...
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-04, 11:14   #12
cytrynowo_piaskowa
Wtajemniczenie
 
Avatar cytrynowo_piaskowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 053
Dot.: Sexturystyka

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość

(...) swoja droga nie spotkalam egipcjanina ktory bylby ładny fizycznie a wrecz mam wrazenie ze oni non stop sa brudni w dodoatku maja kiepeksi gust np. sygnety,bransolety,lakier ki :-/
Zgadzam sie, blee..
__________________

cytrynowo_piaskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 11:18   #13
eres
Rozeznanie
 
Avatar eres
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 938
Dot.: Sexturystyka

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Muzułmanie nie uznają gumek...tak samo jak Katolicy
A to, że często omijają te zakazy, to już inna sprawa...
No wlasnie ... Dlatego uwazam, ze oburzenie lookbook jest bardzo bezpodstawne W ogole ile jadu plynie tu z wypowiedzi, az mi sie dziwnie zrobilo czytajac ten watek. Nie jestem fanka "sexturyzmu", nigdy go nie uprawialam, w krajach arabskich bylam i wiem jak to wszystko wyglada, niemniej jednak gnojonenie wszystkich dookola wydaje mi sie przesadzone Jezeli sa panie, ktorym taka forma spedzania czasu odpowiada, to jest to ich sprawa ...
__________________
And if I am a number, I'm infinity plus one ...
eres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 11:22   #14
lookbook
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 289
Dot.: Sexturystyka

Cytat:
Napisane przez eres Pokaż wiadomość
Co za bzdura !!! Skad to wzielas ?!
Otóż zapisane w Koranie jest ;-) nie chodzi mi o prezerwatywy konkretnie, ale o antykoncepcję (nie będę rzucała wersetami, bo nie znam na pamięć koranu;-) )
ale o proszę - coś o prezerwatywach:
http://www.planetaislam.com/kobiety/antykoncepcja.html

To jest tak jak z Katolikami, nie mogą używać, a używają, nie mogą kraść - a kradną. ja w tym momencie nie mówię, że ŻADEN muzułmanin nie używa gumki, bo używają - ale dla mnie to hipokryzja wysławiać jakiegoś Boga, a jednak działać niezgodnie z tym co prawi najświętsza księga danej religii.

...ale:
Czy mąż może podczas stosunku używać prezerwatywy?
Ajatullah Sistani (Irak):
Tak, musi mieć jednak na to zgodę żony. (z akcentem na MĄŻ - ŻONA) pomijam fakt małżeństw tymczasowych w islamie, bo taka Polka jadąca do np Egiptu pewnie o tym nawet nie wie, a tym bardziej ma to w nosie.
lookbook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 11:32   #15
lookbook
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 289
Dot.: Sexturystyka

Cytat:
Napisane przez eres Pokaż wiadomość
No wlasnie ... Dlatego uwazam, ze oburzenie lookbook jest bardzo bezpodstawne W ogole ile jadu plynie tu z wypowiedzi, az mi sie dziwnie zrobilo czytajac ten watek. Nie jestem fanka "sexturyzmu", nigdy go nie uprawialam, w krajach arabskich bylam i wiem jak to wszystko wyglada, niemniej jednak gnojonenie wszystkich dookola wydaje mi sie przesadzone Jezeli sa panie, ktorym taka forma spedzania czasu odpowiada, to jest to ich sprawa ...
Tak jak Ty patrzysz na to dość liberalnie tak i ja też uważam, że ich łózko jest ich sprawą, ale mam prawo powiedzieć co o tym myślę, tak samo jak ktoś ma prawo powiedzieć co myśli o tym, że ja jestem homoseksualna Rozumiem to ale niekoniecznie muszę się zgadzać z takim postępowaniem. To jest tak samo jak ze staniem na trasie TORUŃ - CIECHOCINEK, przecież nie wyzywam tych Pań od najgorszych, nawet nie rozmyślam o nich i nie próbuję "nawracać", ale jeśli już padnie taki temat to powiem, że nie jest to zgodne z moimi zasadami i tyle i że ja zrobiłabym inaczej, a forum jest po to by krytykować, czyli szukać dobrych i złych stron oraz wyrażać swoją opinię, a nie tylko głaskać i przytakiwać Twoja opinia jest inna, moja też inna - i cudownie bo byśmy pomarły z nudów ;-) pzdr!

Edytowane przez lookbook
Czas edycji: 2008-12-04 o 11:34 Powód: ort.
lookbook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 11:32   #16
eres
Rozeznanie
 
Avatar eres
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 938
Dot.: Sexturystyka

Cytat:
Napisane przez lookbook Pokaż wiadomość
Otóż zapisane w Koranie jest ;-) nie chodzi mi o prezerwatywy konkretnie, ale o antykoncepcję (nie będę rzucała wersetami, bo nie znam na pamięć koranu;-) )
ale o proszę - coś o prezerwatywach:
http://www.planetaislam.com/kobiety/antykoncepcja.html

To jest tak jak z Katolikami, nie mogą używać, a używają, nie mogą kraść - a kradną. ja w tym momencie nie mówię, że ŻADEN muzułmanin nie używa gumki, bo używają - ale dla mnie to hipokryzja wysławiać jakiegoś Boga, a jednak działać niezgodnie z tym co prawi najświętsza księga danej religii.


[/SIZE][/FONT]
W tym momencie nazwalas spora czesc polskiego spoleczenstwa hipokrytami. Malo tego, wiele wizazanek powinno czuc sie doglebnie urazonych twoimi slowami. To co, wedlug Ciebie albo Bog, albo prezerwatywa? Bo inaczej to szczyt hipokryzji?
__________________
And if I am a number, I'm infinity plus one ...
eres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 11:38   #17
lookbook
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 289
Dot.: Sexturystyka

Cytat:
Napisane przez eres Pokaż wiadomość
W tym momencie nazwalas spora czesc polskiego spoleczenstwa hipokrytami. Malo tego, wiele wizazanek powinno czuc sie doglebnie urazonych twoimi slowami. To co, wedlug Ciebie albo Bog, albo prezerwatywa? Bo inaczej to szczyt hipokryzji?
nie oto mi chodziło. Jeśli Ktoś mówi, że Koran jest dla niego najważniejszy na świecie i czyni tak jak jest tam zapisane, ale w innych wypadkach tak nie czyni, albo przymyka na to oko to dla mnie jest to hmmmmmmmmmm... dziwna sprawa. Koran (jak i Biblię) można na swój sposób interpretować, ale nie wolno interpretować pod siebie "bo tak mi wygodniej".


Tak czy siak, istnieje także spowiedź i jeśli ksiądz wybacza używanie antykoncepcji to dla mnie "spoko" ;-)

No i jeśli większość ludzi coś robi to znaczy, że to jest dobre i nie jest hipokryzją ?

Edytowane przez lookbook
Czas edycji: 2008-12-04 o 11:42 Powód: add.
lookbook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 11:39   #18
eres
Rozeznanie
 
Avatar eres
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 938
Dot.: Sexturystyka

Cytat:
Napisane przez lookbook Pokaż wiadomość
Tak jak Ty patrzysz na to dość liberalnie tak i ja też uważam, że ich łózko jest ich sprawą, ale mam prawo powiedzieć co o tym myślę, tak samo jak ktoś ma prawo powiedzieć co myśli o tym, że ja jestem homoseksualna Rozumiem to ale niekoniecznie muszę się zgadzać z takim postępowaniem. To jest tak samo jak ze staniem na trasie TORUŃ - CIECHOCINEK, przecież nie wyzywam tych Pań od najgorszych, nawet nie rozmyślam o nich i nie próbuję "nawracać", ale jeśli już padnie taki temat to powiem, że nie jest to zgodne z moimi zasadami i tyle i że ja zrobiłabym inaczej, a forum jest po to by krytykować, czyli szukać dobrych i złych stron oraz wyrażać swoją opinię, a nie tylko głaskać i przytakiwać Twoja opinia jest inna, moja też inna - i cudownie bo byśmy pomarły z nudów ;-) pzdr!
Kochana lookbook, nasze opinie nie sa inne. Sposob ich wyrazania - owszem. Generalizowanie, ze "muzulmanie nie uzywaja gumek", albo ze sa "meskimi dziwkami", albo ze "umra na AIDS" jest moim zdaniem krzywdzace i jakby nie patrzec - ociera sie o rasizm. Jestem przeciwna takiemu stawianiu sprawy, to wszystko.
__________________
And if I am a number, I'm infinity plus one ...
eres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 11:55   #19
lookbook
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 289
Dot.: Sexturystyka

Cytat:
Napisane przez eres Pokaż wiadomość
Kochana lookbook, nasze opinie nie sa inne. Sposob ich wyrazania - owszem. Generalizowanie, ze "muzulmanie nie uzywaja gumek", albo ze sa "meskimi dziwkami", albo ze "umra na AIDS" jest moim zdaniem krzywdzace i jakby nie patrzec - ociera sie o rasizm. Jestem przeciwna takiemu stawianiu sprawy, to wszystko.
Rasizm? Bo źle mówię o osobie, która kłamie w żywe oczy, która wykorzystuje naiwne osoby? Rasizm to dyskryminacja rasowa.

Nie powiedziałam, że muzułmanie (wszyscy) są męskimi dziwkami i że umrą na AIDS, powiedziałam tak o mężczyznach, którzy wykorzystują kobiety, kłamią im w żywe oczy dla $.
co do męskich dziwek - nie ukrywają, że robią to dla pieniędzy. Kobietę wychwalają, ale za Jej plecami wyśmiewają Ją i za kilka lat, gdy ułożą sobie spokojne życie z muzułmańską żoną i zapewnią Jej godziwe życie tak jak nakazuje Koran będą się śmiać z naiwnych kobiet. I przewrotnie: jak nazwać kobietę, która robi to dla pieniędzy? więc analogicznie - jak nazwać faceta, który robi to dla pieniędzy? Ogier? oj nie wydaje mi się

Znam kilka szczęśliwych Par Muzułmanin-Polka i cudownie ale ja rozpatruję tu kwestię Panów, którzy mówią, że kochają, jakie to są kobiety piękne, a myślą coś zupełnie innego. Zauważ, że gdy rozpoczęłam wątek NIE napisałam konkretnie o jaką nację mi chodzi.

Islam wyklucza mnie za bycie homoseksualną, a ja tego w sobie nie zmienię, więc wierzę, ale "z szafy" z tym też jestem hipokrytką, bo przecież nie powinnam, no i przecież powinnam nienawidzić Żydów, a tego nie robię etc... dlatego nie nazywam siebie Muzułmanką.

Edytowane przez lookbook
Czas edycji: 2008-12-04 o 12:34
lookbook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-04, 11:57   #20
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Sexturystyka

Ja nie jestem ani Katoliczką ani Muzułmanką, więc nie będę się w ten wątek zagłębiać.

Cytat:
Napisane przez lookbook Pokaż wiadomość
Tak jak Ty patrzysz na to dość liberalnie tak i ja też uważam, że ich łózko jest ich sprawą, ale mam prawo powiedzieć co o tym myślę, tak samo jak ktoś ma prawo powiedzieć co myśli o tym, że ja jestem homoseksualna Rozumiem to ale niekoniecznie muszę się zgadzać z takim postępowaniem. To jest tak samo jak ze staniem na trasie TORUŃ - CIECHOCINEK, przecież nie wyzywam tych Pań od najgorszych, nawet nie rozmyślam o nich i nie próbuję "nawracać", ale jeśli już padnie taki temat to powiem, że nie jest to zgodne z moimi zasadami i tyle i że ja zrobiłabym inaczej, a forum jest po to by krytykować, czyli szukać dobrych i złych stron oraz wyrażać swoją opinię, a nie tylko głaskać i przytakiwać Twoja opinia jest inna, moja też inna - i cudownie bo byśmy pomarły z nudów ;-) pzdr!
To ja się przyłączę do Ciebie lookbook, bo również nie pochwalam (to łagodne określenie) takiego zachowania. Nie chcę takich Pań obrażać - daleka jestem od tego...no ale skoro mam okazję wyrazić swoje zdanie, to jednak się skuszę. Moja wypowiedź kieruje ad rem a nie ad personam - czyli innymi słowy - komentuję zachowanie a nie oceniam owych Pań/Panów.

Nie pochwalam traktowania seksu jak dyscypliny sportowej -a "seksturystyka" właśnie na tym polega. Brzydzi mnie sama myśl o tym. Odkąd seks przestał być tematem tabu, wiele zyskaliśmy ale też wiele straciliśmy. Taki obdarty z uczucia "sport" jest przykrym zjawiskiem...po prostu przykrym.
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 12:46   #21
Myszunia19
Zakorzenienie
 
Avatar Myszunia19
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 241
Dot.: Sexturystyka

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Ja nie jestem ani Katoliczką ani Muzułmanką, więc nie będę się w ten wątek zagłębiać.



To ja się przyłączę do Ciebie lookbook, bo również nie pochwalam (to łagodne określenie) takiego zachowania. Nie chcę takich Pań obrażać - daleka jestem od tego...no ale skoro mam okazję wyrazić swoje zdanie, to jednak się skuszę. Moja wypowiedź kieruje ad rem a nie ad personam - czyli innymi słowy - komentuję zachowanie a nie oceniam owych Pań/Panów.

Nie pochwalam traktowania seksu jak dyscypliny sportowej -a "seksturystyka" właśnie na tym polega. Brzydzi mnie sama myśl o tym. Odkąd seks przestał być tematem tabu, wiele zyskaliśmy ale też wiele straciliśmy. Taki obdarty z uczucia "sport" jest przykrym zjawiskiem...po prostu przykrym.

dokładnie. teraz seks jest traktowany jak sport. jak siatkówka czy koszykówka. niestety...
Myszunia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 14:27   #22
Elliannia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Zewsząd
Wiadomości: 3 739
Dot.: Sexturystyka

Ja już na 1 roku turystyki słyszałam na wykładzie, że coraz bardziej się rozwija turystyka 4S - Sea, Sun, Sand, Sex... JA tego nie pochwalam, ani z damskiej, ani z męskiej strony, ogólnie niepochwalam przypadkowych stosunków, bez uczucia, dla samego seksu. Staroświecka jestem :P
__________________
Zawsze jest trochę prawdy w każdym "żartowałam", trochę wiedzy w każdym "nie wiem", trochę emocji w każdym "nie obchodzi mnie to" i trochę bólu w każdym "u mnie wszystko w porządku"
...


Elliannia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 15:36   #23
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Sexturystyka

Osobiście nie praktykowałam bo niestety nie wyjezdzam w tak piękne strony. Mimo to nie mam nic przeciwko pod warunkiem, ze osoba jest stanu wolnego...
Że niebezpiecznie bo aids czy inne syfy?... z tym liczyć sie trzeba również bzykając sie z Polakami a nawet ze swoim jedynym, wyśnionym misiaczkiem (tak!) chociaż statystycznie ryzyko większe jest oczywiście przy obcowaniu z niepewnym źródłem. Takimi samymi hipokrytami są wyznawcy islamu i kk stosujący zabezpieczenia w postaci gumek czy innych (czyli większość społeczeństwa polskiego). Rozbawiło mnie tez określenie, ze robią to panie "wątpliwej urody".... Albo opinie, ze ktoś nie ma nic przeciwko jednonocnemu sexowi i przygodom bez zobowiązań ale tylko tu w Polsce. To tez moim zdaniem hipokryzja
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 16:42   #24
lookbook
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 289
Dot.: Sexturystyka

Cytat:
Napisane przez QsQs Pokaż wiadomość
Rozbawiło mnie tez określenie, ze robią to panie "wątpliwej urody"....
co w tym niby śmiesznego? Analogicznie można powiedzieć, że wszystkie feministki są wątpliwej urody, a nikt tak nie twierdzi, bo każda jest na swój sposób piękna. Nie chodziło o to, że robią to TYLKO wątpliwej urody, bo zapewne właśnie do tego pijesz. To był przykład tłumaczący dlaczego MOGŁYBY to robić. Równiedobrze powodem tego może być alkohol, rozpusta, widzimisie, celowa igraszka etc...

PS: świetny avatar! mój kot też wypina język i tak potrafi nawet kwadrans ;-)

Edytowane przez lookbook
Czas edycji: 2008-12-04 o 16:43 Powód: o avatarQ ;-)
lookbook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 17:28   #25
biia
Wtajemniczenie
 
Avatar biia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 984
Dot.: Sexturystyka

to chyba nie chodzi o to, że sexturystyka jest coraz popularniejsza, ale ogolnie o to, że seks bez zobowiazan jest coraz popularniejszy. jezeli w kraju na imprezie z poznanym kolesiem przy barze, to bardziej ekscytujaco brzmi na wakacjach z przystojniakiem poznanym na plazy.

ale jak sobie pomysle z kim taki czlowiek mogl to robic wczesniej, to dziwie sie dziewczynom.
__________________
Włosomaniaczka


biia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 20:15   #26
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Sexturystyka

z sex turystyką spotkałam się mieszkając przez chwilę z zagranicą i moim zdaniem jest to zupełnie coś innego niż to, o czym mowa powyżej - a więc romans z podtekstem, że będą żyli długo i szczęśliwie.

sex turystka, przynajmniej w wydaniu niemieckim, holenderskim i angielskim to biura podróży wyspecjalizowane w wysyłaniu przede wszystkim samotnych ludzi do wielkich hoteli z pełnym wypasem. są one bardziej zamknięte aniżeli typowe resorty i znajdują się najczęściej w rozrywkowych częściach świata (aaah a majorka) - sprzyja to zapoznaniu się gości.
oferta nie mówi wprost, że chodzi o tworzenie klimatu na spontaniczne numerki, ale prawda jest taka, że każdy wiedział, że biuro xxx zajmuje się taką a nie inną ofertą.

osobiście nie mam nic przeciwko - kto z kim i w jakich ilościach/częstotliwościach i natężeniach sypia to jego prywatna sprawa.

wakacyjne flirty i romanse to zupełnie coś innego niż sexturystyka, choć nikt nie powiedział, że z tych wczasów dla singli nie wychodzi nigdy nic na "po urlopie".
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 21:53   #27
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Sexturystyka

pani smith takie miejsca powstaja bo takie sa potrzeby na rynku.Wielu ludzi wyjzezdza tylko po to zeby poszalec, wiadomo w jakim sensie. Biura, ktore sie tym specjalizują ulatwiają to takim turystom. Seksturystyka tak jak piszesz to nie zabawa dla singli i przelotny romans tylko wyjazd w konkretnym celu. Wiadomo jakim.

Wiedzialam, ze seks turstyka jest popularna, ale szczrze to nie slyszalam o takich miejscach przygotowanych specjalnie dla takich klientów. To ciekawe.

Chyba za granicą mają takie oferty? W Polsce się nie spotkałam.

Edytowane przez Madaaa
Czas edycji: 2008-12-04 o 22:04
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 22:46   #28
emfaza1989
Raczkowanie
 
Avatar emfaza1989
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 186
Dot.: Sexturystyka

Kuzynka opowiadała o tych Polkach, co to jadą "wypocząć", jeden animator na wycieczce ma średnio 10 kobiet jednego dnia, i musi się opędzać od reszty. Szkoda słów.
__________________
STUDIA
emfaza1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 23:01   #29
qathe
Wtajemniczenie
 
Avatar qathe
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: o już byś chciała wiedzieć :)
Wiadomości: 2 166
Dot.: Sexturystyka

Cytat:
Napisane przez lookbook Pokaż wiadomość
Zastanawiałam się czy podpiąć to pod INTYMNE, czy PODRÓŻE, ale to o czym napiszę chyba ma więcej wspólnego z sexem niż ze zwiedzaniem ;-) [chyba, że zwiedzaniem męskich ciał]


Nigdy się tym nie interesowałam, bo mnie to bezpośrednio nie dotyczy, ale pośrednio może i tak (dlatego poczęłam o tym czytać ), gdyż moje znajome wyjeżdżają za granicę by poszaleć, czyli: "nie jest to ważne, że mam faceta piękny śniady Arab robi cudownie... no i mnie kocha" (bo napisał do Niej 4 SMSy, że Ją kocha - po 2-tygodniowej znajomości). Mnie się to w głowie nie mieści, bo mam zupełnie inne pojęcie miłości i kochania się, nie mam potrzeby wyjazdów "przyrodniczo-exploracyjnych", ale jak to jest z Wami? Znacie kogoś, kto korzysta z sexturystyki, a może same wyjeżdżałyście, poznawałyście przystojnego Pana, który czule Was pieścił ciałem i słowami, a może po Waszym powrocie do kraju:

- wyłudza od Was pieniądze (bo gdy Was poznał był rozrzutny i bogaty, a teraz nagle wszystko stracił, matka mu umiera, musi mieć przeszczepioną nerkę etc...)
- cierpi potwornie, bo jego tęsknota łamie mu serce,
- namawia Was do powrotu, ślubu etc...
- zdradza Was niemiłosiernie ;-)
Tak,tak.I właśnie przez takiego panie(wybaczcie ) mamy spaprana opinie za granicą,że polki łatwe.Osobiście nieznosze arabów,marokańczyków.Nazw ijcie mnei rasistką,ale nie znosze tych narodowosci.Zobaczą za przeproszeniem taką naiwną,która nabierze się na czułe słówka i opowieści o jego wielkiej fortunie i już zaciągają do łóżka,bo oczywiście swędzi Z wielkim dystansem do takich.Dziwi mnie naiwność polek,ale współczuć nie będę,bo to ich wybór
__________________
Jestesmy mlodzi,piekni,a kiedys bogaci



qathe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-05, 07:16   #30
lookbook
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 289
Dot.: Sexturystyka

[quote=Madaaa;99712730
Wiedzialam, ze seks turstyka jest popularna, ale szczrze to nie slyszalam o takich miejscach przygotowanych specjalnie dla takich klientów. To ciekawe.[/quote]

Słyszałam i czytałam, że na Jamajce niektóre miejsca są przygotowane praktycznie tylko w tym celu i są nastawione głównie na Angielki. Biznes.
lookbook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:28.