Twilight - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-08, 15:15   #1
northwestpassage
Zadomowienie
 
Avatar northwestpassage
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 525

Twilight


Nieśmiało dołączam się do MM. Makijaż wykonałam dziś rano, jednakże nazwa Twilight to "zmierzch" ze względu na kolorki jakie użyłam.
Ponieważ jest to mój pierwszy raz na MM, proszę wyrozumiałość , a także uwagi i jednocześnie krytykę, co byście zmieniły w nim na lepsze...

Co do cieni to jest to mały eksperyment sprawdzający działanie mojej nowej bzy pod cienie Artdeco.
a więc przystąpmy do opisu:

oczy:

- baz do cieni ArtDeco

- w celu sprawdzenia bazy użyłam w większości najzwyklejsze bazarkowe cienie z palety, którą kupiłam w UK (Pearl Fashion Eyeshadow Set)

- jako dopełnienie i pierwszy cień - Peggy Sage

w obu przypadkach kolorki widać na zdjęciach.

- mascara czarna Given z palety GV Beauty

- brązowa kredka do oczu Koh-i-Nor


twarz (niestety to jest mój kłopot od niepamiętnych czasów, walczę z hormonami - raz jest lepiej raz gorzej - więc proszę o wyrozumiałość

- baza pod podkład Collistar

- podkład Loreal Infalible

- puder Rimmel Bronzing
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Twilight accesories.jpg (48,4 KB, 212 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Twilight photo.jpg (39,3 KB, 500 załadowań)
northwestpassage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 15:28   #2
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Twilight

makijaż ładny ale zmień podkład bo raz że nie kryje a dwa że ten podkład zapycha i tylko pogorszy ci cerę.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 15:34   #3
northwestpassage
Zadomowienie
 
Avatar northwestpassage
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 525
Dot.: Twilight

dziękuję za uwagę
dzisiaj tak jakoś dla odmiany użyłam tego podkładu, bo jest ciemniejszy niż mój Revlon którego używam na co dzień, poza tym nie wiem sama jaki byłby dobry dla mojej cery - już nie mam sił...
Próbowałam Clarins i nawet się sprawdza, ale jeszcze pozbieram jakiś próbek i wybiorę coś sensownego...
northwestpassage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 15:39   #4
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Twilight

poczytaj po watkach z cera problematyczna, najlepiej jest podobno w ogole ostawic na codzien podklad duzo watkow jest na pewno znajdziesz odpowiedz na nurtujace cie pytania
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 15:44   #5
northwestpassage
Zadomowienie
 
Avatar northwestpassage
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 525
Dot.: Twilight

Dziękuje za rade poszukam czegoś żeby nie probowac wszystkiego po kolei bo bedzie to trwac w nieskonczonosc...
northwestpassage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 15:59   #6
pogodynka20
Raczkowanie
 
Avatar pogodynka20
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 348
Dot.: Twilight

świetny cien do oczek
pogodynka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 16:56   #7
Nais
Wtajemniczenie
 
Avatar Nais
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 081
Dot.: Twilight

Mi się ten makijaż kojarzy z takim pudrowym cukierkiem Mam nadzieję, że wiecie, o jaki mi chodzi
Bardzo mi się podoba, kolory do ciebie pasują, cienie nałożone ładnie, no nic dodać, nic ująć
I nie dopatrzyłam się żadnych problemów z cerą
Nais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-08, 17:15   #8
northwestpassage
Zadomowienie
 
Avatar northwestpassage
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 525
Dot.: Twilight

Cytat:
Napisane przez Nais Pokaż wiadomość
Mi się ten makijaż kojarzy z takim pudrowym cukierkiem Mam nadzieję, że wiecie, o jaki mi chodzi
Bardzo mi się podoba, kolory do ciebie pasują, cienie nałożone ładnie, no nic dodać, nic ująć
I nie dopatrzyłam się żadnych problemów z cerą
dziękuję za pochwałę
ps. nie zrobiłam zbliżenia policzków....dla waszego dobra, wierzcie mi
northwestpassage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 00:01   #9
northwestpassage
Zadomowienie
 
Avatar northwestpassage
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 525
Dot.: Twilight

Cytat:
Napisane przez pogodynka20 Pokaż wiadomość
świetny cien do oczek
hihih, dziś bazarek był górą
__________________
Kwiaty są pięknymi słowami i hieroglifami natury, którymi daje nam ona poznać, jak bardzo nas kocha.
Johann Wolfgang Goethe (1749-1832)


northwestpassage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 09:37   #10
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Twilight

Bardzo ładne kolory tych cieni. Mnie nie tyle z cukierkiem pudrowym się kojarzy co z kwiatkami niezapominajkami (eh, naszły mnie wspomnienia z dzieciństwa).

Ja tego podkładu tez używam czasami i nie zauważyłam, żeby zapychał. Ale jak Sabbatha napisała - im mniej tym lepiej. Ja na co dzień używam tylko pudru i jak od święta użyję podkładu to jakoś nie podoba mi się. No i zdecydowanie niej niespodzianek (a uwierz mi, walczę z cerą od bardzo dawna, najpier hormony, później kilka kuracji antybiotykami rozwaliło mi cerę na maxa. Pomału wychodzę na prostą dzięki pielęgnacji naturalnymi kosm. bez chemii lub z min. chemią).
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 09:43   #11
Tajemnicza667
Zadomowienie
 
Avatar Tajemnicza667
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Okolice Głogowa (dolnośląskie) / Wrocław
Wiadomości: 1 985
Dot.: Twilight

Makijaż technicznie ok, cienie niby nic ciekawego, ale bardzo ładnie wyglądasz w tym makijażu. Klasyczny dowód tego, że to kobieta ma wyglądać pięknie w makijażu, a nie makijaż na niej.
__________________

Tajemnicza667 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-09, 09:46   #12
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Twilight

Cytat:
Napisane przez Tajemnicza667 Pokaż wiadomość
Makijaż technicznie ok, cienie niby nic ciekawego, ale bardzo ładnie wyglądasz w tym makijażu. Klasyczny dowód tego, że to kobieta ma wyglądać pięknie w makijażu, a nie makijaż na niej.
Oh Tajemnicza, jak to pięknie napisałaś
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 12:50   #13
Basia8212
Wtajemniczenie
 
Avatar Basia8212
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 643
Dot.: Twilight

Witaj na MM Po pierwsze piękny kolor tęczówek,makijaż bardzo ładnie się prezentuje,cienie śliczne jak niezapominajka,dobrze nałożone,ten akcent na zewnętrzny kącik bardzo mi się podobaZ cerą mam też problemy,mnie polecono odstawic podkład a zastąpic pudrem w kamieniu albo sypkim mineralnym,albo na jakiś czas odstawic rzeczywiście,myc buzię szarym mydłem,zobaczymy.Czekam na kolejne propozycje
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie...
Kosmetologia i wizaż - moje życiowe pasje Blog
Basia8212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 14:05   #14
glizdka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 2 142
GG do glizdka
Dot.: Twilight

podobujesz mi się ten kolor tki ciekawy
glizdka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 14:45   #15
Mikant
Raczkowanie
 
Avatar Mikant
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 288
Dot.: Twilight

Śliczny makijaż, staranny i bardzo Ci w nim do twarzy a do tego moje ulubione kolorki! Bardzo mi się podoba! Pozdrawiam
__________________
Decyzja oswojenia niesie ze sobą niebezpieczeństwo łez...

Moje deko decu
Serwetki na wymiankę
Mikant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 21:25   #16
northwestpassage
Zadomowienie
 
Avatar northwestpassage
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 525
Dot.: Twilight

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Bardzo ładne kolory tych cieni. Mnie nie tyle z cukierkiem pudrowym się kojarzy co z kwiatkami niezapominajkami (eh, naszły mnie wspomnienia z dzieciństwa).

Dziękuję, tak milutko mi się zrobiło jak czytałam, i ja kocham niezpominajki wogóle wszystkie kwiatuszki - są moim małym "konikiem"

Ja tego podkładu tez używam czasami i nie zauważyłam, żeby zapychał. Ale jak Sabbatha napisała - im mniej tym lepiej. Ja na co dzień używam tylko pudru i jak od święta użyję podkładu to jakoś nie podoba mi się. No i zdecydowanie niej niespodzianek (a uwierz mi, walczę z cerą od bardzo dawna, najpier hormony, później kilka kuracji antybiotykami rozwaliło mi cerę na maxa. Pomału wychodzę na prostą dzięki pielęgnacji naturalnymi kosm. bez chemii lub z min. chemią).
dziękuję za komcia i mądre rady, myślałam nad przerzuceniem się na kosm naturalne, może to będzie impuls żeby w końcu zacząć

Cytat:
Napisane przez Tajemnicza667 Pokaż wiadomość
Makijaż technicznie ok, cienie niby nic ciekawego, ale bardzo ładnie wyglądasz w tym makijażu. Klasyczny dowód tego, że to kobieta ma wyglądać pięknie w makijażu, a nie makijaż na niej.
Dziękuję Ci, trafne spostrzeżenie co do makijażu


Cytat:
Napisane przez Basia8212 Pokaż wiadomość
Witaj na MM Po pierwsze piękny kolor tęczówek,makijaż bardzo ładnie się prezentuje,cienie śliczne jak niezapominajka,dobrze nałożone,ten akcent na zewnętrzny kącik bardzo mi się podobaZ cerą mam też problemy,mnie polecono odstawic podkład a zastąpic pudrem w kamieniu albo sypkim mineralnym,albo na jakiś czas odstawic rzeczywiście,myc buzię szarym mydłem,zobaczymy.Czekam na kolejne propozycje
Dziękuję Basiu. Był czas, że nie używałam podkładu, nic to nie dawało, ani antybiotyki - tylko wysuszały, więc wróciłam do podkładów i kitowania buźki i tak nic się nie zmienia, ale - prowadzę teraz małą własną terapię heheh, może to tragiczne, ale myję buzię wodą i żelem tylko 3 razy w tygodniu - dzięki temu skóra nie wysusza mi się się i mniej zaskórniaków. Myję twarz chusteczkami nawilżonymi, mleczkiem i tonikiem, poza tym krem nawilżający i wszystko gra, no prawie. Wychodzą takie wstrętne - ja to nazywam "hu*kami" hehe- bo są pod skórą głeboko i jak dojrzeją to krew się leje niemiłosiernie - ale to już jest przez hormony i wewnętrzną gospodarkę organizmu, kremami nie dotrze się do skóy właściwej - niestety. Mam nadzieję , że endokrynolog w szpitalu coś na to zaradzi, wybieram się do niego w czwartek, więc trzymajcie kciuki aby on coś pomógł

ps. ależ to krawawo opisałam, dreszczowiec heheh

Cytat:
Napisane przez glizdka Pokaż wiadomość
podobujesz mi się ten kolor tki ciekawy
Cytat:
Napisane przez Mikant Pokaż wiadomość
Śliczny makijaż, staranny i bardzo Ci w nim do twarzy a do tego moje ulubione kolorki! Bardzo mi się podoba! Pozdrawiam
dziękuję pięknie dziewczynki wasze komcie dodają mobilizacji i sił do dalszych zmagań z jakże trudą i piękną sztuką makijażu
__________________
Kwiaty są pięknymi słowami i hieroglifami natury, którymi daje nam ona poznać, jak bardzo nas kocha.
Johann Wolfgang Goethe (1749-1832)


northwestpassage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 21:34   #17
Nais
Wtajemniczenie
 
Avatar Nais
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 081
Dot.: Twilight

Prawda jest taka, że jeśli ktoś ma wysuszoną cerę, to wcale nie powinien używać do mycia wody. A jesli już musi, to woda powinna byc mineralna/przegotowana, a zamiast standardowego żelu - np. Fisiogel. Mycie twarzy wodą to mit, tylko że to daje uczucie czystości, jakiego nie zapewni żadne mleczko czy tonik
Nais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:15.