Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-23, 20:17   #1
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Arrow

Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V


Kolejna czesc -Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Witam ponownie i zapraszam do dalszego ciagu dyskusji


Jest to kontynuacja watku dot.zabiegu Cosmelan,w ktorym wymieniamy sie doswiadczeniami,spostrzez eniami oraz poradami.

Link do watku,ktory zapoczatkowal temat Zabieg Cosmelan-Pamietnik

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=192299

Cz.II
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=275802

Cz.III
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=285528

Cz.IV
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=291899

Zapraszam!
__________________

Edytowane przez Hexxana
Czas edycji: 2008-12-23 o 20:19
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 20:27   #2
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Korzystając z okazji ze jestem pierwsza wiec każdy przeczyta mój post chciałam życzyć wszystkim cosmelankom i ich sympatykom

WSZYSTKIEGO DOBREGO ORAZ ZDROWYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA, DUŻO RADOŚCI I MOC PREZENTÓW POD CHOINKĄ
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3953s.jpg (5,9 KB, 12 załadowań)

Edytowane przez Masima
Czas edycji: 2008-12-23 o 20:32
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 22:26   #3
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Plameczki kochane
jeżeli nie muszę to zrobię - upieklam jeszcze ok 150 kruchych ciasteczek ,zrobilam pasztet z ryby i jutro jeszcze sosy i sernik. a potem świety mikołaj.
jutro mój Ukochany zawiesi nowa jemiołę, która potem u nas wisi u powały do kolejnego Bożego Narodzenia. I ja wtedy stane pod nią i wyślę Wam ode mnie duzo cieplych mysli , buziaków i mojej wcale nie wirtulanej sympatii dla Was.

Piekne , dobre ,kochane i mądre kobiety - to , co tu się stalo, co sobie tu stworzyłyśmy,to absolutny fenomen. I życze sobie i Wam od - święta, ale nie tylko, żeby takie cuda spotykały nas przez caly rok.
Tym z Was, które już wiedzą, co potrzebne do szczęścia i mają je - trzymajcie je serdecznie w rękach. Nic innego w nich wtedy nie będzie potrzebne.
Tym z Was, ktorym potrzeba go więcej -wyciągajcie po nie ręce - wtedy przyjdzie.

wesołych świąt

Edytowane przez kamilia
Czas edycji: 2008-12-23 o 22:51
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 22:57   #4
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

No i mamy V część Masi udał się sernik Kami dzięki za serdeczne życzenia Masi i Wam wszystkim dziękuję za życzenia i składam wam swoje ale dopiero jutro Bardzo mi się przydadzą w Nowym Roku bo będzie on dla mnie naprawdę ciężki Rodzinka pomału się zjeżdza Prawie wszystko jest naszykowane gęś jutro wstawię do piekarnika na 5 godzin do tego ziemniaczki w karmelu żurawiny i sosik, karp i uszka gotowe mogę zacząć świętowaćNati zawsze marzyłam o świętach tylko z TZ
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 23:01   #5
November17
Rozeznanie
 
Avatar November17
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacka wiocha
Wiadomości: 896
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Witam...co prawda należałoby powiedzieć już dobranoc...ale powiem tak
co prawda, nie jestem pierwsza w piatej części wątku ale i tak składam wszystkim
najcieplejsze zyczenia radosnych Świąt Bożego Narodzenia,
odpoczynku w rodzinnym gronie, i tylko miłych, serdecznych i niezapomnianych chwil



Wczoraj obowiązki do 16 zatrzymały mnie w pracy, a pozniej stanie w kolejce po zakupy, w zwiazku z tym nie dołaczę się do przemyśleń dotyczących dań wigilijnych.
A dzisiaj.....no cóż- dzisiaj miałam okazję uświadowmić sobie z całą jaskrawością, jak ważny jest dla mnie mój mąż, gdy wrócił do domu cały i zdrów, po tym, jak dachował samochodem na poboczu, po poślizgu na oblodzenej jezdni....samochód do kasacji chyba, On bez zadraśnięcia...więc traktuję to- jak mi ktoś życzliwy podpowiedział- jako najlepszy prezent pod choinkę....bo tak naprawdę dziewczyny, nieważne co jest na stole, ale kto przy nim siedzi..
pozdrawiam



__________________
Kobiety nie zmienisz. Możesz zmienić kobietę ale to i tak nic nie zmieni...

Edytowane przez November17
Czas edycji: 2008-12-23 o 23:02
November17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 23:01   #6
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Kamila-to zdjęcie pod jemiołą byłoby mile widziane,pomyślisz
Brakuje mi śniegu,chce mieć tak ślicznie ośnieżony dom,jak
na pocztówkach,moja choinka stoi na dworze,miga lampkami i jest ślicznie
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 23:06   #7
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez November17 Pokaż wiadomość
Witam...co prawda należałoby powiedzieć już dobranoc...ale powiem tak
co prawda, nie jestem pierwsza w piatej części wątku ale i tak składam wszystkim
najcieplejsze zyczenia radosnych Świąt Bożego Narodzenia,
odpoczynku w rodzinnym gronie, i tylko miłych, serdecznych i niezapomnianych chwil



Wczoraj obowiązki do 16 zatrzymały mnie w pracy, a pozniej stanie w kolejce po zakupy, w zwiazku z tym nie dołaczę się do przemyśleń dotyczących dań wigilijnych.
A dzisiaj.....no cóż- dzisiaj miałam okazję uświadowmić sobie z całą jaskrawością, jak ważny jest dla mnie mój mąż, gdy wrócił do domu cały i zdrów, po tym, jak dachował samochodem na poboczu, po poślizgu na oblodzenej jezdni....samochód do kasacji chyba, On bez zadraśnięcia...więc traktuję to- jak mi ktoś życzliwy podpowiedział- jako najlepszy prezent pod choinkę....bo tak naprawdę dziewczyny, nieważne co jest na stole, ale kto przy nim siedzi..
pozdrawiam

Novi - tym samym już dostałaś swój prezent. Szczęściaro

cieszę się, że Twój mąż jest cały i zdrowy - uffff



[/quote]

nie wiem dlaczego, moja odpowiedz na post Novi zapisała się w ramce , która powyżej

Edytowane przez kamilia
Czas edycji: 2008-12-23 o 23:08
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-23, 23:08   #8
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Casi chyba się udał, nie mam pojęcia jak powinien wyglądać więc wydaje mi się że jest ok.
NIe miałam okazji jeszcze dobrze zobaczyć bo ma tam siedzieć godzine i blokuje mi piekarnik
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 23:14   #9
November17
Rozeznanie
 
Avatar November17
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacka wiocha
Wiadomości: 896
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

a wiecie, ze mnie po tych " wrażeniach" udało się upiec i makowiec, i placek ze śliwkami i pyszny serowiec.....normalnie sama jestem w szoku, że tak można..
__________________
Kobiety nie zmienisz. Możesz zmienić kobietę ale to i tak nic nie zmieni...
November17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 23:18   #10
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez November17 Pokaż wiadomość
a wiecie, ze mnie po tych " wrażeniach" udało się upiec i makowiec, i placek ze śliwkami i pyszny serowiec.....normalnie sama jestem w szoku, że tak można..
bo po takich doświadczeniach, tym bardziej chce się smakować zycie
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 23:24   #11
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

November same przeżycia nie ważne auto mąż jest cały i masz z czego się cieszyć. Dobrze że nikomu nic się nie stało Przytul go odemnie cieplutko
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-23, 23:27   #12
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Plameczki Kochane - dobranoc
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 23:32   #13
November17
Rozeznanie
 
Avatar November17
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacka wiocha
Wiadomości: 896
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
November same przeżycia nie ważne auto mąż jest cały i masz z czego się cieszyć. Dobrze że nikomu nic się nie stało Przytul go odemnie cieplutko

Wiem Casi...i dziękuję
__________________
Kobiety nie zmienisz. Możesz zmienić kobietę ale to i tak nic nie zmieni...
November17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-24, 00:13   #14
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Próbowałam wstawić i poczęstować was moimi wypiekami, ale coś nie mogę system przeciążony, czy za dużo osób ma wolne i siedzi w necie Jak mi się uda to Masi możesz porónać swój sernik z moim Lecę się położyć i wypocząć przed samymi radosnymi świętgami, pa kochane
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-24, 06:41   #15
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Kochane moje

Wszystkiego wszystkiego najlepszego, zdrowia dla Was i Waszych bliskich, szczęścia i radości, oby to co złe i przykre Nas omijało.
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-24, 07:04   #16
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Madziusia śmiem zauważyć....że ta chata, w której mamy wszystkie "leniuchować"....jako ś dziwnie bez klamek, drzwi i okien jest

W ten wigilijny dzień sama kawke pijęWstawać, wstawać....Dennuś dziś ma wolne, może choć Masimka pracuje i się zjawi.

O jest Masimka

Kamilcia ciasteczka ofkors wyszły. Mój maluch zadał mi podczas robienia ciasteczek milion pytań na temat chłopczyka, który dał przepis. I przyznać muszę, że proste to to nie było
__________________


Edytowane przez ivonako
Czas edycji: 2008-12-24 o 07:13
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-24, 08:17   #17
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Witam w
Ja wczoraj sie nie załapałam musiałam wieczorkiem dosprzatać.
DziewczynyWSzystkiego dobrego i cudownego i żeby tych plam juz nigdy wiecej nie było i nie wróciły więcej na odplamione lica I wszystkiego najnajnajwspanialszego:cm ok:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif choinka.gif (63,6 KB, 7 załadowań)
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-24, 08:20   #18
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Madziusia śmiem zauważyć....że ta chata, w której mamy wszystkie "leniuchować"....jako ś dziwnie bez klamek, drzwi i okien jest

W ten wigilijny dzień sama kawke pijęWstawać, wstawać....Dennuś dziś ma wolne, może choć Masimka pracuje i się zjawi.

O jest Masimka
Iv szkoda ze cie nie widziałam, razem byśmy kawkę wypiły. Jasne że pracuje, to znaczy w robocie jestem, ale nie wiele ma to wspólnego dzisiaj z pracą. Oglądam własnie fajny polski film "Rozmowy nocą" i czekaz az szef zwolni nas szybciej do domu.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-24, 08:30   #19
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

………...…….WESOŁYCH ŚWIĄT…………………………………..

Dziś w ten wyjątkowy dzień wigilii pragnę Wam złożyć życzenia wszystkim na forum i każdemu osobno. Niech te święta będą wyjątkowe, kochani życzę Wam:

-Ane120- aby na tych świętach śniegu Tobie nie zabrakło, żebyś na narciochach wyszalała się za wszystkie czasy, szczęśliwego powrotu do domku, z masą wrażeń, bez żadnych kontuzji.

-Angi- rzadko tu zaglądasz, życzę Tobie wspaniałych rodzinnych świąt, aby w Twoim serduszku nigdy nie zagościła już niepewność, żeby zawsze układało się pomyślnie z TZ, aby w Was zagościła namiętność, szczęście, miłość już tak na dobre.

- Anturium- Kwiatuszku Ty nasz- Tobie życzę szybkiego powrotu do ładu i składu z buziaczkiem, żebyś mogła się cieszyć ładną buzią. Życzę Tobie żebyś zawsze miała powody do dumy z Twojego synka mistrza Judo. Dużo zdrówka i ciepła rodzinnego też życzę .

- Buczacza- Tobie życzę silnej woli i wytrwałości w walce no wiesz , Abyś mogła być dumna z córeczki a ona z Ciebie, aby Wasze relacje matka- córka zawsze były jak najbardziej wspaniałe i owocne w przyszłości. Żeby nigdy Cię nie opuściła Twoja szczerość, dobre serce, fajny humor, żeby Cię nie zabrakło u Nas na forum PREZESKO.

-Cassatta- wszelkiej pomyślności w interesach, żeby jak najlepiej układało się z TZ, Żeby te święta mimo nawału tulu gości też były udane, rodzinne, wesołe, żeby Mikołaj o Tobie nie zapomniał i obsypał Cię prezentami. Dużo zdrówka Tobie i Twoim najbliższym i nawet Twoim kotkom życzę. I żebyś była zadowolona z Pignoramu .

-Castrolu- Tobie dużżżo dużżżo zdrówka, Wiary w siebie żeś śliczna blondyneczka, zdrowych, rodzinnych, wesołych świąt.

- Denna- Nie wiem czy potrafie tak Ciepło jak Ty, napisać życzenia ale postaram się. Dennuś- Tobie życzę udanych świąt u teściowej, żeby przez te chmurki przedarło się słoneczko i żebyś poczuła radość z nadchodzących świąt. Tobie też dużo zdrówka, już dość tych gili niech Ci dadzą spokój. Żeby mimo tych złych, dziwnych, ciężkich czasów Twoja rodzina była wzorem dla Twoich dzieci tak jak Twoi rodzice dla Ciebie.

- Dome- Końskego zdrowia, spełnienia marzeń, radości i miłości na co dzień. Pociechy z dzieci. Wesołych Świąt

- Etna021- mało Ciebie tutaj u Nas. Życzę Tobie spełnienia marzeń, zdrowia, szczęścia, świąt rodzinnych, pogodnych i spokojnych. I bogatego Mikołaja.

-Ivonako- Tobie życzę odnalezienia szczęścia, spełnienia marzeń i pragnień. Dużo siły i wytrwałości i zdrowia. Dużo zdrówka dla Twojego synka i pociechy z niego. Dużżzo uśmiechu na co dzień.


-Jelly- Galaretko- I Ciebie tu mało, Życzę Tobie radosnych, rodzinnych, wesołych świąt, Spełnienia TYCH marzeń. Żeby zdrówko Tobie i Twoim najbliższym zawsze dopisywało.
Żebyś była zawsze dzielną, silną i szczęśliwą kobietką.


-Kamilia- Radosnych, rodzinnych, spokojnych świąt , aby w Twoim życiu spotykało Cię już tylko to co najlepsze, miłe i wesołe, abyś zdrowa zawsze była . Życzę pociechy z dzieci i spełnienia marzeń.

- Lidia M- Też mało Lidii u Nas- Nie wiemy co się dzieje U Ciebie ale życzenia świąteczne Tobie składam: Zdrowych, radosnych, rodzinnych, wspaniałych i wyjątkowych świąt.

-LUUCCYY- Tobie życzę z całego serca zadowolenia z cosmelanu, żeby zniknęły raz na dobre problemy ze skórą. Żebyś była szczęśliwa, zdrowa, zadbana i zawsze śliczna. Żebyś była dumna z synka, żeby Wam budowa Domku pomyślnie szła, żebyście się mogli szybko wprowadzić do Waszego gniazdka. I żebyś się na forum pojawiła bo ja tęsknie za Tobą.

-Magda M – Tobie też życzę zdrówka, wyśmienitych świąt, aby przybyło troszkę ukochanego ciałka tu i tam gdzie trzeba, żeby w przyszłym roku lepiej Wam się wiodło.
Zadowolenia z pracy wśród naukowców, lepszej relacji z sąsiadami, którzy spalają śmiecie w kominkach.

-Masimko- Zdrowych, zdrowych rodzinnych świąt. Zadowolenia z permemantnego oczka.
Zawsze olśniewająco powalająco białych ząbków. Życzę Tobie cudownych świąt.

-Megi- Tobie oszałamiającego szalonego sylwestra, świąt białych śnieżnych, rodzinnych.
Żebyś nigdy nie wątpiła żeś seksbomba, żebyś zawsze była zadowolona z permamentnegom, żebyś sobie też ząbki spokojnie wybieliła tam kiedyś już niebawem. Żeby Ci się spełniły najskrytsze marzenia.

-Mkozaczka- żebyś zawsze była zadowolona z buziaczka, życzę też i Tobie zdrówka, spełnienia marzeń. Życzę bardzo rodzinnych, wspaniałych niezapomnianych świąt.

-Moolyy- Królowo Ty nasza- Tobie życzę mnóstwo siły, odwagi, zdecydowania, żeby poukładały Ci się pomyślnie wszystkie Twoje sprawy, porozwiewały wątpliwości, spełniły marzenia i żebyś poczuła się szczęśliwą kobietą. I żeby powróciło Twoje poczucie fajne humorku, i żebyś zawsze była zdrowa.

-Mylda- zadowolenia z samej siebie, spełnienia marzeń, dużo zdrowia, Życzę Tobie ciepłych radosnych rodzinnych świąt.

-Natalia- Nocny Duszku- Aby nigdy nie opuściła Cię umiejętność z cieszenia się z „byłe czego” żebyś zawsze czuła się szczęśliwa, żebyś była zdrowa, zawsze czuła się piękną, zadbaną dziewczyneczką. Żeby spełniły się też Twoje marzenia. Żeby te święta minęły w miłej, ciepłej i wesołej atmosferze. A wiosną w zdrowiu i szczęściu z motyką i z myślą o mnie do ogródka. Będziemy sadzić:bo unce::bou nce::boun ce:.

- November- Zdrowych, radosnych, rodzinnych i spokojnych świąt. Dużo zdrowia, spełnienia marzeń, więcej spotkań w Realu .

-Saga- Zdrowia zdrówka i zdróweczka dla Ciebie i Twojej rodziny. Sukcesów w zdawaniu wszelkich egzaminów, pomyślności w życiu zawodowym i prywatnym. Pociechy z potomstwa, siły i wiary . Żebyście zawsze byli przykładną, szczęśliwą i bardzo kochającą się rodziną.

-Wiinii- Tobie i dla Twojego synka i najbliższych dużo zdrówka, Wszystkiego co w życiu najlepsze, dużo uśmiechu na co dzień, szczęścia i spełnienia marzeń. Rodzinnych wesołych świąt.


- Animalpac- zwierzątko Ty nasze- powodzenia w cosmelanieniu się. Wesołych świat

-Wiosenny wiaterku- Rodzinnych wspaniałych świąt, Żeby udało Ci się uporać z problemami cery, żeby na wiosnę bocian Wam coś podrzucił .


- Dorix-, -Milena12345-,-Jedynusia-,- Lekko plamiasta-



...............iii Dla wszystkich którzy nas odwiedzają, a nie wymieniłam życzę udanych , niezwykłych, niezapomnianych Świąt Bożego Narodzenia.........................
__________________
Mój zabieg Cosmelan
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-24, 08:35   #20
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Madziusia śmiem zauważyć....że ta chata, w której mamy wszystkie "leniuchować"....jako ś dziwnie bez klamek, drzwi i okien jest

W ten wigilijny dzień sama kawke pijęWstawać, wstawać....Dennuś dziś ma wolne, może choć Masimka pracuje i się zjawi.

O jest Masimka

Kamilcia ciasteczka ofkors wyszły. Mój maluch zadał mi podczas robienia ciasteczek milion pytań na temat chłopczyka, który dał przepis. I przyznać muszę, że proste to to nie było

Ivciu- sama nie jesteś , ja też w pracy dołączam sie z kaweczką. A ten domek ma okna i klamki i w środku kominek i jest śliczny, ciepły wesoły. Tylko ograniczenia techniczne sie pojawiły i nijak okien i klamek nie byłom mozna wstawić.


Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Iv szkoda ze cie nie widziałam, razem byśmy kawkę wypiły. Jasne że pracuje, to znaczy w robocie jestem, ale nie wiele ma to wspólnego dzisiaj z pracą. Oglądam własnie fajny polski film "Rozmowy nocą" i czekaz az szef zwolni nas szybciej do domu.

Masimko i ja też czekam kiedy do domu, ja niby tylko do 12.



OOOOO jeżżżżżu Luuuuuuucyyyyyyy!!!!!!!!! ! co tam u Ciebie??????????
__________________
Mój zabieg Cosmelan

Edytowane przez madziusia777
Czas edycji: 2008-12-24 o 08:37
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-24, 08:42   #21
lucy77
Raczkowanie
 
Avatar lucy77
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 139
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Choć do Was bardzo mam dziś daleko,
bo Wy za górą, a ja za rzeką,
to tym opłatkiem, w te Piękne Święta,
chcę Wam pokazać, że Was pamiętam,
że o Was myślę i że wszystkiego
życzę Wam naj, naj, naj - najlepszego!

To szczera prawda. jestem z Wami duchem i serduszkiem. może mniej piszę, ale takiej rodzinki Cosmelańskiej , wiernej jak tutaj to nigdzie się nie znajdzie.
Jeszcze raz kochane życzę dużo rodzinnego ciepła, wyciszenia i spokoju, nadziei na lepsze jutro, własnego skrawka nieba, odpoczynku, zwolnienia oddechu, nabrania dystansu do tego co wokół, chwil roziskrzonych kolędą, śmiechem i wspomnieniami, szczerości wśród otaczających ludzi i miłości, bo dla niej warto żyć.
I na koniec życzę jasnych, bezplamkowych buziaczków ale pamiętajcie jesteście WYJĄTKOWE takie jakie jesteście i piękne!!!!!
To tyle od Luśki
lucy77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-24, 08:45   #22
lucy77
Raczkowanie
 
Avatar lucy77
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 139
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość


OOOOO jeżżżżżu Luuuuuuucyyyyyyy!!!!!!!!! ! co tam u Ciebie??????????
Kochane moje serduszko, żyję i mam się całkiem dobrze. Aż boję się zapeszać. Nie uzywam już Cosmelanu chyba od 1,5 miesiąca wogóle bo nie muszę. Wszystko jest jak dawniej. Także stosuję się do Twoich porad, łykam cynk i biogal i jest git. dam zaraz ostatnią fotkę to sama zobaczysz. Będę tutaj zaglądała, bo się zżyłam z Wami bardzo!!! A co u ciebie Gwiazdeczko?
lucy77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-24, 08:50   #23
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

[quote=madziusia777;101935 45]
Masimko i ja też czekam kiedy do domu, ja niby tylko do 12.
[quote]

Madziusia cudne życzenia dla wszystkich, dziękuję ci bardzo

Ja nie wiem do której dzisiaj siedze tu, szef robi zawsze tajemnice z tego i oficjalnie mówi ze do 15.30. A potem niby taka niespodzianka że o 11-12 lub 13 idzie hasło że panie moga sobie juz pójśc.
Niespodzianka to by była jakby rzeczywisćie kazał siedzieć wszystkim do 15.30.
Ale u mnie filmów dostatek, wieć jakby co to się nudzic nie będę.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-24, 08:53   #24
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez lucy77 Pokaż wiadomość
Kochane moje serduszko, żyję i mam się całkiem dobrze. Aż boję się zapeszać. Nie uzywam już Cosmelanu chyba od 1,5 miesiąca wogóle bo nie muszę. Wszystko jest jak dawniej. Także stosuję się do Twoich porad, łykam cynk i biogal i jest git. dam zaraz ostatnią fotkę to sama zobaczysz. Będę tutaj zaglądała, bo się zżyłam z Wami bardzo!!! A co u ciebie Gwiazdeczko?

Dawaj fotke jestem ciekawa jak Ci tam jest.U mnie super, cera bez zmian, cosmelan stosuje tak jak stosowałam, jestem szczęśliwa, domek stoi i czeka na wykonczenie, narazie nic nie robimu i zbieramy kase, ale może coś w styczniu zaczniemy, ale to sie okaże. A swięta też będą udane spędzimy je z rodzicami jednymi i drugimy, będzie dużo jedzonka ach.
Super że sie pojawiłaś
__________________
Mój zabieg Cosmelan
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-24, 08:56   #25
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Dla luccy .
Zapisałam taka liste zadowolonych i nie zadowolonych.

Ponawiam liste zadowolonych .
*- jeżeli minimalne cienie z czasem będą jednak widoczne, to poprawimy liste.


Lista osób zadowolonych z zabiegu cosmelan:

-Madziusia777- Tak, cosmelan zlikwidował plamy, polecam.
-Ane120- Zostały cienie, polecam
-Kamilia- Zostały cienie.
-Masima- Tak, cosmelan zlikwidował plamy, polecam.
-Buczacza- Zostały cienie, polecam.
-Etana021- Tak, cosmelan zlikwidował plamy, polecam.
-Castrol- Tak cosmelan zlikwidował plamy, polecam.
-Megi72- Zostały cienie, polecam.
-Wodnik11-Tak, cosmelan zlikwidował plamy, polecam.
-Mkozaczka- Tak, cosmelan zlikwidował plamy*, polecam.
-November- Tak cosmelan zlikwidował plamy*, polecam.
-Denna- Tak, zlikwidował plamy, powróciły lekkie cienie, polecam.
-Mylda- Tak, cosmelan zlikwidował plamy, polecam.
-Dome- zostały minimalne cienie, polecam.
-LidiaM- Tak, zlikwidował plamy, powrócił cień na czole.
-Saga76- zostały minimalne cienie, polecam.



Lista osób niezadowolonych z zabiegu cosemelan:
__________________
Mój zabieg Cosmelan
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-24, 09:18   #26
lucy77
Raczkowanie
 
Avatar lucy77
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 139
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
Dla luccy .
Zapisałam taka liste zadowolonych i nie zadowolonych.

Ponawiam liste zadowolonych .
*- jeżeli minimalne cienie z czasem będą jednak widoczne, to poprawimy liste.


Lista osób zadowolonych z zabiegu cosmelan:

-Madziusia777- Tak, cosmelan zlikwidował plamy, polecam.
-Ane120- Zostały cienie, polecam
-Kamilia- Zostały cienie.
-Masima- Tak, cosmelan zlikwidował plamy, polecam.
-Buczacza- Zostały cienie, polecam.
-Etana021- Tak, cosmelan zlikwidował plamy, polecam.
-Castrol- Tak cosmelan zlikwidował plamy, polecam.
-Megi72- Zostały cienie, polecam.
-Wodnik11-Tak, cosmelan zlikwidował plamy, polecam.
-Mkozaczka- Tak, cosmelan zlikwidował plamy*, polecam.
-November- Tak cosmelan zlikwidował plamy*, polecam.
-Denna- Tak, zlikwidował plamy, powróciły lekkie cienie, polecam.
-Mylda- Tak, cosmelan zlikwidował plamy, polecam.
-Dome- zostały minimalne cienie, polecam.
-LidiaM- Tak, zlikwidował plamy, powrócił cień na czole.
-Saga76- zostały minimalne cienie, polecam.



Lista osób niezadowolonych z zabiegu cosemelan:
Jeśli o mnie chodzi, to dopisz mnie kochana do tej listy zadowoonych ,ale z opisem : zmniejszył pory i łojotok, usunął acne comedonica, usunął przebarwienia, polecam
lucy77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-24, 09:21   #27
lucy77
Raczkowanie
 
Avatar lucy77
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 139
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Oh ja widzę, że dzisiaj nie tylko ja pracuję! Masimka my to się mamy, ale mój szef puszcza babeczki o 12.00. Całe szczęście!
lucy77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-24, 09:31   #28
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez lucy77 Pokaż wiadomość
Oh ja widzę, że dzisiaj nie tylko ja pracuję! Masimka my to się mamy, ale mój szef puszcza babeczki o 12.00. Całe szczęście!
A ja już wychodzę był własnie i powiedział że można iśc, ludzki pan

P.S. Mężczyźni oczywisc ie zostają na dyżurze.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-24, 09:40   #29
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Luccy- widziałam zdjecie, ślicznie prześlicznie CUDO!!!!!!!! A Twoja siostra a podobna, widać że rodzina. I fajnie sie bawiłyście i drinkowałyscie Super ze jesteś zadowolona. I wpisuje Cie tak jak napisałaś
__________________
Mój zabieg Cosmelan
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-24, 09:43   #30
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Lista z lucy77
Ponawiam liste zadowolonych .
*- jeżeli minimalne cienie z czasem będą jednak widoczne, to poprawimy liste.


Lista osób zadowolonych z zabiegu cosmelan:

-Madziusia777- Tak, cosmelan zlikwidował plamy, polecam.
-Ane120- Zostały cienie, polecam
-Kamilia- Zostały cienie.
-Masima- Tak, cosmelan zlikwidował plamy, polecam.
-Buczacza- Zostały cienie, polecam.
-Etana021- Tak, cosmelan zlikwidował plamy, polecam.
-Castrol- Tak cosmelan zlikwidował plamy, polecam.
-Megi72- Zostały cienie, polecam.
-Wodnik11-Tak, cosmelan zlikwidował plamy, polecam.
-Mkozaczka- Tak, cosmelan zlikwidował plamy*, polecam.
-November- Tak cosmelan zlikwidował plamy*, polecam.
-Denna- Tak, zlikwidował plamy, powróciły lekkie cienie, polecam.
-Mylda- Tak, cosmelan zlikwidował plamy, polecam.
-Dome- zostały minimalne cienie, polecam.
-LidiaM- Tak, zlikwidował plamy, powrócił cień na czole.
-Saga76- zostały minimalne cienie, polecam.
-Lucy77- zmniejszył pory i łojotok, usunął acne comedonica, usunął przebarwienia, polecam.



Lista osób niezadowolonych z zabiegu cosemelan:
__________________
Mój zabieg Cosmelan
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:09.