Ulubione SOUNDTRACKi - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-06-23, 08:30   #1
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023

Ulubione SOUNDTRACKi


Zdobyłam ścieżkę dźwiękową z "Havana Nights". Filmu jeszcze nie oglądałam, ale Wizażanki polecały a ja uwielbiam kubańskie rytmy, więc długo nie musiałam się zastanawiać . I tak sobie pomyślałam -> ciekawa jestem jakie są wasze ulubione soundtracki.

Ja mam kilka składanek z którymi się nie rozstaję - ale może ktoś natchnie mnie do dalszych poszukiwań . Wiadomo: czasem tematyka filmu nas nie interesuje, zaś ścieżka dźwiękowa okazuje się naszym "evergreenem"

Prosząc o pomoc sama udzielę kilku wskazówek i podzielę się z Wami swoimi ulubionymi tytułami.

- "Buena Vista Social Club" - kubańskie rytymy, wspaniały Ibrahim Ferrer, Compay Segundo and many, many more
- "Moulin Rouge" - uwielbiam, słucham pasjami [tak jak oglądam film]. Muzyka zróżnicowana od ballad ['your song' - piosenka Eltona Johna w wykonaniu Ewana Mc Gregora] po kawałki Becka ['diamond gods']. Od skocznego popu ['rhythm of the night' - Valeria] po melancholiczne nuty ['nature boy' - David Bowie]....
- "Love Actually" - taka trochę popowa składanka, ale bez "skandali" . Dido, Sugarbabes.. ale również Joni Mitchell, Beach Boys.. O nieco zimowym zabarwieniu [aż 3 zimowe piosenki!] - mimo to rozgrzewa mnie latem
- "Amelie" - muzyka Yanna Tiersena. głównie instrumentalne kawałki, ale jakie.. nawet o 5:00 rano chce się poderwać z łóżka..
- "Ocean's 11" - tej składanki nie umiem określić . Jest po prostu ciekawa i ją lubię . Jest tam to czego brakuje mi w wielu soundtrackach - mianowicie: kawałki dialogów/monologów z filmu.
- "Vanilla Sky" - nie znosze tego filmu, ale nie żałuję, że poszłam do kina.. bo dzięki temu zakupiłam naprawdę ciekawą płytę z muzyką. Nazwałabym ją retro-sentymentalną . REM, Paul McCartney, Bob Dylan [takie klimaty ]
- "Bridget Jones's Diary" [obie płyty, bo są aż dwie] - lekkie i/ale miłych dla ucha kawałki: Robbie Williams, TLC, Gabrielle, Neneh Cherry, Sheryl Crow...
- "Underground" - muzyka Gorana Bregovica. słynny "Kalasnjikov" i wiele innych kultowych kawałków
- "Zoolander" - 'oldschool' . Wham, Frankie Goes to Hollywood.. Bardzo lubię ten film, piosenki kojarzą mi się z poszczególnymi scenami z filmu.. może dlatego soundtrack tak bardzo przypadł mi do ucha

czasem..
- "Bad Boys II" - dla miłośników lekkiego hip-hopu . Snoop Dogg, Loon, Mary J. Blidge, Notorious B.I.G., Jay-Z...
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-23, 08:46   #2
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: ulubione SOUNDTRACKi

Na mnie najwikesze wrazenie wywarl soundtrack filmu "Romeo is bleeding" - muzyka Marka Isham'a.
Film jak film, ale soundtrack - muzyka tak przeladowana emocjami, az ciarki... brrrr...

Polecam!
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-23, 08:53   #3
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4 303
Re: ulubione SOUNDTRACKi

Moja ulubiona trójka to
1. Chicago
2. Kill Bill vol. 1
3. Shrek - cz 1. jestem strasznie ciekawa jaka bedzie ścieżka dźwiękowa w drugiej części. już niedługo się dowiem

Aaaa -zapomniałam jeszcze o scieżce z Władcy Pierścieni i moim ukochanym "Amadeuszu"
A w ogóle to super wątek, dzięki Sarenko
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-23, 09:03   #4
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: ulubione SOUNDTRACKi

1.Dla mnie bezapelacyjnie "Hair".To mój ulubiony film, a zarazem absolutnie genialna ścieżka dźwiękowa.
2.Lynch- wszystkie jego filmy i wszystkie soundtracki, w szczególności ten z serialu "Twin peaks", ale również z "Zagubionej autostrady"
3.Dalej- przepadam za filmami Tarantino, a u niego muzyka jest zawsze dobrana z wielką starannością- na następnych miejscach umieszczam więc soundtracki z "Pulp fiction" , "Jackie Brown" i "Kill Bill".
4.Ścieżka dźwiękowa z genialnego filmu "Boogie nights".
Na razie więcej sobie nie przypominam.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-23, 09:22   #5
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Re: ulubione SOUNDTRACKi

Moim od wieków ukochanym soundtrackiem jest muzyka Wojciecha Kilara do "Bram Stoker's Dracula". Nie byłoby tego filmu bez tej muzyki, a w każdym razie byłby to zupełnie inny film. Poza tym bardzo lubię soundtrack do "Wuthering Heights", wersji z Juliette Binoche i Ralphem Fiennesem. Kompozytrem jest jakiś japoński rockman (sic!), ale wcale tego nie słychać.
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-23, 09:31   #6
_Kasia23_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Kasia23_
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: ... Baltic Sea ...
Wiadomości: 2 788
Re: ulubione SOUNDTRACKi

Oj wiele jest fajnych soundtrucków z filmów które mi się podobają. Najczęściej słuchanymi na pewno są numerki z filmów np. Friday, Biker Boyz, Romeo must die (bo ogólnie słucham takiej muzyczki). Płyta z Pulp Fiction jest boska! W ogóle uwielbiam Tarantino, jego filmy i muzyke z tych filmów uważam za ciekawa. Natomiast to co powoduje u mnie totalne dreszcze to dźwięki z Twin Peaks. (I po raz kolejny zauważyłam ze w dużej mierze zgadzam się z koko )
To to co mi w tej chwili przyszło na myśl.
_Kasia23_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-23, 09:59   #7
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: ulubione SOUNDTRACKi

kasiap napisał(a):
> 3. Shrek - cz 1. jestem strasznie ciekawa jaka bedzie ścieżka dźwiękowa w drugiej części. już niedługo się dowiem

Ja robię tak, że przesłuchuję albumy w internecie [najchętniej w Yahoo] - tak są kilku sekundowe kawałki

a oto Shrek:
http://shopping.yahoo.com/p:Shrek%202:1922035201;_y lt=Aj3Fu2pLpx93M7_QHVC_Jc EbFt0A;_ylu=X3oDMTBuMTdwN mdoBF9zAzk1OTUxMTEzBGx0Az QEc2VjA3Ny?&clink=dmps/shrek/ctx=mid:2,pid:1922035201, pdid:2,pos:2,spc:14489115 ,date:20040623,srch:kw,x: 1,testFLT
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-06-23, 10:03   #8
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: ulubione SOUNDTRACKi

koko napisał(a):
> 1.Dla mnie bezapelacyjnie "Hair".To mój ulubiony film, a zarazem absolutnie genialna ścieżka dźwiękowa.

o właśnie! ja też uwielbiam.. tyle, że ktoś mi gdzieś kiedyś zgubił tę płytę

> "Pulp fiction" , "Jackie Brown"
też lubię te soundtracki

ach.. i zapomniałam o "Grease" - a to przecież kawałki wiecznie młode
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-23, 10:04   #9
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: ulubione SOUNDTRACKi

sarenka napisał(a):
> Ja robię tak, że przesłuchuję albumy w internecie [najchętniej w Yahoo] - tak są kilku sekundowe kawałki

miało być kilkunasto...
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-23, 10:06   #10
madulka
Zadomowienie
 
Avatar madulka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 1 312
Re: ulubione SOUNDTRACKi

Eh, uwielbiam słuchać muzyki filmowej Moje ulubione to:
1. Leon Zawodowiec - Eric Serra
2. Wielki Błękit - Eric Serra
3. Kill Bill vol. 1
4. Requiem dla snu
5. 1492 Podróż do Raju - Vangelis
6. Philadelphia
7. My dzieci z Dworca Zoo
8. Fortepian - M. Nyman
Kolejność przypadkowa
madulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-23, 10:09   #11
madulka
Zadomowienie
 
Avatar madulka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 1 312
Re: ulubione SOUNDTRACKi

Jak mogłąm zapomnieć o Pulp Fiction?! Już to naprawiam
madulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-06-23, 12:43   #12
diorek*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 164
Re: ulubione SOUNDTRACKi

Ulubione - najgorzej , że wszystkie lubię tak samo i nie wiem , który wpisać jako nr 1 Ja mogę słuchać bez końca ścieżek z nastepujących filmów ( tylko instr. ) :
*Imperium słońca
*K-Pax
*Pożegnanie z Afryką
*Malena ( achhh ... mój ulubiony kompozytor Ennio Morricone )
*Lolita ( i tu też E.M )
*Gladiator
*Titanic oraz Back to Titanic
*Siedem lat w Tybecie
*Harry Potter - lubię wszystkie części - przenoszą mnie rzecz jasna na ulicę Pokątną , macham w wyobraźni różdżką do woli
*Romeo + Juliet ale znów tylko płyta/wersja instr. ( za odgłosy pościgów , helikopterów , broni i mnóstwo dialogów )

A z nie instr. to mam tak naprawdę tylko dwa ulubione : soundtrack Dirty Dancing ( ale ten stary ) i Lepiej późno niż później ( achhhh ... za La Vie en Rose - nie wiem czy to dobrze napisałam ) .
diorek* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-23, 12:55   #13
mskladaczek
Zakorzenienie
 
Avatar mskladaczek
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 580
Re: ulubione SOUNDTRACKi

Killara tez uwielbiam...Od Draculi moj dom staje sie taki mroczny , ta plytka jest numerem JEDEN calej mojej rodzinki najlepsza jest moja mama, gdy tylko ja uslyszy zaczyna tanczyc
>sarenka napisala :
>- "Underground" - muzyka Gorana Bregovica. >słynny "Kalasnjikov" i wiele innych kultowych kawałków
To chyba moje drugie miejsce rownorzednie z soudntrackiem do "Arizona Dream" - takze autorstwa Bregivica.. glosu "uzyczal" miedzy innym: Igy Pop i bosssssssski Johny Depp
mskladaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-23, 13:00   #14
mskladaczek
Zakorzenienie
 
Avatar mskladaczek
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 580
Re: ulubione SOUNDTRACKi

aha ............ i jeszcze soundtauck do "Rockiegio" , szczegolnie "Eye of the tiger" dodaje mi sil hehe
mskladaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-23, 13:07   #15
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: ulubione SOUNDTRACKi

diorek* napisał(a):
> [...] Lepiej późno niż później ( achhhh ... za La Vie en Rose - nie wiem czy to dobrze napisałam ) .

właśnie przesłuchałam na Yahoo - bossski soundtrack , dzięki za inspirację !
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-23, 13:08   #16
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4 303
Re: ulubione SOUNDTRACKi

Z takich staroci to mi się jeszcze przypomniało - całkiem fajny był soundrack z filmu "Flashdance" (chyba, nie jestem do końca pewna co do tytułu) - no wiecie ten o spawającej tancerce , taka muzyka w sam raz do tańca (choć może do spawania też, nie wiem, nie próbowałam )
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-23, 13:09   #17
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: ulubione SOUNDTRACKi

diorek* napisał(a):
> A z nie instr. to mam tak naprawdę tylko dwa ulubione : soundtrack Dirty Dancing

i to też bosski pomysł!
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-23, 13:11   #18
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: ulubione SOUNDTRACKi

chyba nadużywam wyrazu "boski"
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-23, 15:43   #19
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Re: ulubione SOUNDTRACKi

Ja najbardziej lubię z Imperium słońca i z Pretty Women. Lubię również oba filmy Jakoś mi nic więcej nie przychodzi do głowy.
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-06-23, 15:43   #20
orz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 199
GG do orz
Re: ulubione SOUNDTRACKi

soundtrack z filmu "PI" polecam, genialna muzyka, m.in. Banco de Gaia, Massive Attack i same takie hmm..mroczne klimaty
orz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-23, 16:22   #21
mala-czarna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 950
GG do mala-czarna
Re: ulubione SOUNDTRACKi

Ja bym do tych wszystkich, które podałyście, dodała jeszcze City of Angels oraz Stealing Beauty.
Mrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.. .
mala-czarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-23, 16:55   #22
ma75
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 767
Re: ulubione SOUNDTRACKi

Hmmm, wielu z tego co piszecie nie znam... trzeba się
będzie doedukować

Dodam jeszcze Polowanie na Czerwony Październik I
Labirynt - trochę słodkie, ale ostatnio bardzo mi się
spodobało
ma75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-23, 17:35   #23
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: ulubione SOUNDTRACKi

Love Actually, podobnie jak Sarenka. I obie części Shreka. Trzy płytki, które ZAWSZE, ale to ZAWSZE mi poprawiają humor.
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-23, 18:52   #24
Magda.
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 1 763
Re: ulubione SOUNDTRACKi

"Bodyguard" - przede wszystki za Whitney, przy ktorej spiewie przechodza ciary, choc innych utworow tez milo wysluchac. Lubie tez posluchac sciezek dzwiekowych do "Waiting to exhale" i "Preacher's wife", na ktorych wspomniana Whitney tez sie udziela. Podobnie z albumem do zjechanego krytyka filmu "Glitter" z Maria Carey - moze film nie najwyzszych lotow, ale muzyka swietna. Oprocz brzmiacych dosc wspolczesnie kawalkow pop/soul i r$b, Mariah milo zaskoczyla mnie brzmienami z lat 80-tych.

Kolejnym genialnym alumem filmowym jest "Chicago" - uwielbiam film, uwielbiam muzyke w nim. Kazdy utwor wprowadza niesamowity klimat. Godna uwagi jest Catherine Zeta-Jones, ktora wg mnie powinna z takim rewelacyjnym glosem spiewac na Broadwayu. I kto wiedzial, ze raperka Queen Latifah ma takie pluca???

Lubie tez sluchac utworow do "Dirty Dancing" i "Hair".
Magda. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-23, 19:01   #25
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: ulubione SOUNDTRACKi

co za zbieg okoliczności. właśnie zajrzałam do Onetu ->
http://film.onet.pl/0,0,940280,wiadomosci.html

Najlepsze filmowe piosenki
(Ananova, Gal/23 czerwca 2004 09:53)

Utwór z "Czarnoksiężnika z krainy Oz" znalazł się na szczycie rankingu 100 najlepszych filmowych piosenek. Listę ułożył American Film Institute (AFI).

Na szczycie rankingu, który został przeprowadzony wśród ponad 1500 aktorów, scenarzystów i krytyków z Hollywood, uplasowała się piosenka "Over the Rainbow" zaśpiewana przez Judy Garland w filmie z 1939 roku.

Utwór, który śpiewała filmowa Dorothy Gale w "Czarnoksiężniku z krainy Oz" pokonał takie przeboje jak "As Time Goes By" z melodramatu "Casablanca" oraz tytułowy utwór z musicalu "Deszczowa piosenka".

"Należało się jej" - tłumaczy Burt Bacharach, mówiąc o "Over the Rainbow". "To jedna z największych piosenek, fantastycznie zaśpiewana przez Judy Garland. Za każdym razem kiedy ją słyszę przechodzą mnie dreszcze." - dodaje Bacharach, który jest współautorem utworu "Raindrops Keep Falling on My Head". Piosenka ta, pochodząca z westernu "Butch Cassidy i Sundance Kid" uplasowała się na miejscu 23. w rankingu AFI. Inny utwór Bacharacha - "Arthur's Theme (Best That You Can Do)" z komedii "Arthur" - znalazł się na 79. lokacie.
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-23, 22:53   #26
theta25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 65
Re: ulubione SOUNDTRACKi

O! A mi się nigdy nie podobały soundtracki, bo za duży rozrzut wykonawców był. Ale "Dirty dancing. Havana nights" kupię. Film był rozgrzewający!
theta25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-24, 00:44   #27
misioczat
Wtajemniczenie
 
Avatar misioczat
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 291
Re: ulubione SOUNDTRACKi

Natural Born Killers. Wykonawcy m.in.: Leonard Cohen, Patti Smith, Bob Dylan, Nine Inch Nails i in. Od ballad po ciężkie, punkrockowe brzmienia.. Masa emocji..
misioczat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-24, 09:09   #28
kobietka22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 42
GG do kobietka22
Re: ulubione SOUNDTRACKi

bezapelacyjnie na pierwszym miejscu umieszcze soundtrack do filmu Gladiator Tworca muzyki jest Hans Zimmer cala plyte slucha sie jako jeden utwor chociaz poszczegolne jego framenty sa odpowiednio nazwane ale jak nie przesluchasz plyty od poczatku do konca to nie bedzie efektu nadmienie ze plyta trwa torche wiecej niz 60 min mimo ze ma kawalki w ktorych emocje naprawde czlowieka dopadaja to mnie relaksuje nastepna plyta w kolejnosci jest soundrack do filmu Piraci z Karaibow: Klatwa czarnej perły tworca muzyki jest Klaus Bedelt Ta plyte rowniez powinno sluchac sie jako calosc nie ma w niej co prawda tylu emocji jak na plycie ktora wyzej wymienilam Dodatkowo powiem ze obie plyty maja duzo wspolnego z muzyka klasyczna co do plyty Chicago to wszystkich utowrow na plycie nie lubie jednakowo ogolnie poslucham ale te kilka pierwszych utowrow jest najlepszych z calosci Poza tymi wymienionymi to jedynie przewodnie piosenki do filmow przypadaja mi do gustu a nie cala plyta
pozdrwiam serdecznie
kobietka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-24, 09:35   #29
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Re: ulubione SOUNDTRACKi

Jak widze jeszcze nikt tu slowem nawet nie wspomnial o moich dwoch ukochanych soundtrackach, a mianowicie "Braveheart" oraz "Ostatni Mohikanin". Sa cudowne same w sobie - niektore mniej, niektore bardziej nastrojowe, ale na pewno wszystkie wyrazaja duzo ekspresji, uczucia... A troche z innej beczki to lubie tez sciezke ze "Shreka" i chyba zaraz sobie ja zapodam
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-24, 09:40   #30
miruś
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 37
Re: ulubione SOUNDTRACKi

Jestem maniaczką filmową, więc jest wiele soundtracków, które uwielbiam. Gdybym chciala wymienić wszystkie to zajęłoby mi to kilka lat Ale te najważniejsze to ten ze "Shrek'a", "Piratów z Karaibów", "Bodyguard'a" i "Rocky'ego". Ah, no i jakże bym mogła zapomnieć o wszystkich płytkach z muzyką z "Władcy Pierścieni" Muszę kupić też płytkę z "Dirty Dancing 2 - Havana nights", bo jest niezwykle rozgrzewająca.
miruś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:17.