Kosmetyki mineralne Joppa Minerals - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-28, 20:14   #1
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372

Kosmetyki mineralne Joppa Minerals


Wątek ten poświęcony jest kosmetykom amerykańskiej firmy Joppa Minerals. W ofercie sklepu znaleźć można kosmetyki mineralne do twarzy (podkłady, pudry, primery, róże, brązery), oczu (szeroki wybór cieni) i ust (pomadki i błyszczyki). Ponadto firma oferuje pędzle i akcesoria do makijażu oraz kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała.


INFORMACJE PODSTAWOWE:

1. Adres strony: www.joppaminerals.com

2. Formy płatności:

  • PayPal
  • przy pomocy kart kredytowych

3. Koszty przesyłki do Polski zależne są od wartości zamówienia i wynoszą:

  • 7 $ (tylko przy zamówieniach do 30$) USPS Global First Class (przesyłka nierejestrowana)
  • 15,5 $ USPS Global Priority Mail (przesyłka rejestrowana)

4. Czas przygotowania paczki do wysyłki wynosi od 2 do 3 dni roboczych. Czas oczekiwania na przesyłkę do Polski wynosi:

  • do 3 tygodni przy przesyłce rejestrowanej (USPS Global Priority Mail); zwykle jednak czas dostarczenia wynosi od 6 do 8 dni
  • do 6 tygodni w przypadku przesyłki nierejestrowanej (USPS Global First Class)

5. Wszelkie zmiany w zamówieniach można zgłaszać maksymalnie do 24 godzin od chwili zakupów na adres shipping@joppaminerals.co m


6. Kontakt:



INFORMACJE DODATKOWE:

1. PayPal

2. PayPal bez karty kredytowej

3. Opłaty celne – post Pastereczki

4. Informacja od Joppa Minerals odnośnie maili potwierdzających zamówienie, czasu oczekiwania na paczkę, zgłaszania zaginięcia przesyłki - post mykofenolan mofetilu


PROMOCJE MINERALNE:

Promocje mineralne oraz lista firm sprzedających kosmetyki mineralne


ALBUM MINERALNY:

Bezpośredni link do albumu Joppa
(username: kosmetyki_mineralne, hasło: mineraly)

Wątek z albumem mineralnym


WYBRANE FILMY, ZDJĘCIA, SWATCHE, TUTORIALE:



Post będzie na bieżąco uzupełniany.

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-02-23 o 17:25
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 20:33   #2
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki Joppa Minerals

Hm, nie podoba mi sie tylko, ze w starterze probek mozna wziac tylko 2 podklady A chcialam wyprobowac soft, full i simple radiance.. teraz bede musiala jeden z nich wziac w wiekszym opakowaniu Jak to rozwiazalyscie?
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 20:35   #3
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Joppa Minerals

http://www.joppaminerals.com/catalog...58/4181449.htm 2 podklady 1 puder -3dolary
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 23:26   #4
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki Joppa Minerals

Znow dzieki Pastereczko Chcialam juz zamawiac dwa zestawiki ale nie doszla mi jeszcze kasa na PP. Moze i dobrze, w miedzyczasie watek sie troche zapelni uzytecznymi informacjami co do kolorow?
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 10:34   #5
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Hm, nie podoba mi sie tylko, ze w starterze probek mozna wziac tylko 2 podklady A chcialam wyprobowac soft, full i simple radiance.. teraz bede musiala jeden z nich wziac w wiekszym opakowaniu Jak to rozwiazalyscie?
A ja zamówiłam w pierwszych próbkach full i simple radiance, bo stwierdziłam, że jak mam mieć mniejsze krycie to chociaż rozświetlenie niech będzie
A po próbach wyszło, że ten SR wcale nie kryje mniej niż ten FC. Ogólnie z obu jestem zadowolona, a w albumie znajdziesz moje fotki zestawu próbek z porównaniem do EDM Beige Fairly Light - to zawsze daje jakieś pojęcie o kolorach
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 11:50   #6
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki Joppa Minerals

Dzieki, juz ogladalam te zdjecia faktycznie mozna sobie wyrobic jakies pojecie na temat kolorow. Ale te 6 tygodni z ich maila??! Nie wiem czy ryzykowac kolejne meczarnie oczekiwania...
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 11:53   #7
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Dzieki, juz ogladalam te zdjecia faktycznie mozna sobie wyrobic jakies pojecie na temat kolorow. Ale te 6 tygodni z ich maila??! Nie wiem czy ryzykowac kolejne meczarnie oczekiwania...
Pierwszą próbkową dostałam po tygodniu od zamówienia. Teraz czekam na pełen wymiar podkładu, zamówiłam dokładnie tydzień temu. Jak dojdzie dam znać
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-29, 11:54   #8
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki Joppa Minerals

Lol, doszla mi kasa na Paypal, zamawiam
Dominikab, napisz mi jeszcze pls, jaki dokladnie efektu uzyskujesz SR skoro kryje tak jak FC? kryje, ale swieci rownoczesnie? Jaki kolor brac? myslalam o Prairie Wheat

Edytowane przez pranie
Czas edycji: 2009-01-29 o 11:58
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 12:03   #9
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
A ja zamówiłam w pierwszych próbkach full i simple radiance, bo stwierdziłam, że jak mam mieć mniejsze krycie to chociaż rozświetlenie niech będzie
A po próbach wyszło, że ten SR wcale nie kryje mniej niż ten FC. Ogólnie z obu jestem zadowolona, a w albumie znajdziesz moje fotki zestawu próbek z porównaniem do EDM Beige Fairly Light - to zawsze daje jakieś pojęcie o kolorach

Dominiko
właśnie zerknęłam do albumu. Napisz mi proszę jak oceniasz róże i cienie? Raspberry Ice i Goldie są przepiękne.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 12:10   #10
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość

Dominiko
właśnie zerknęłam do albumu. Napisz mi proszę jak oceniasz róże i cienie? Raspberry Ice i Goldie są przepiękne.
Nie jestem specjalistką jeśli chodzi o cienie. Goldie to kolor nie mnie, dostałam jako gratis i jeszcze nie użyłam, ale zostawiłam sobie, może się przyda w jakiś wieczornych mieszankach. Zresztą próbeczka jest tak mała, że nawet nie ma co wrzucać na wymiankowy.
A Raspberry Ice jest śliczny i chłodny, ale nie tak bardzo jak na stronie. Mam wrażenie, że na ich zdjęciu to aż w niebieski wpada. Ma drobnki, nie jest matowy, ale go uwielbiam, i się nie ociepla na buzi. Jak tylko trochę przyoszczędzę, to na pewno w kicie jakimś z pudrem wykończeniowym kupię
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 14:54   #11
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Dot.: Kosmetyki Joppa Minerals

Z racji tego ze jestem chora napisze tylko to co niezbedne i wkleje tu ( bo tak mi najłatwiej na razie ) fotke podkładow moze to cos komus momoze...Fotka ( a glownie odcienie dolne) jest troszke przekłamana..odcienie na dole maja w sobie wiecej zólci...

Jesli chodzi o formuły to SR kryje ak samo ( moim zdaniem) jak full i soft przy czym po SR zaczynam sie swiecic w strefie T juz po godzinie...full trzYma te strefe dluzej w ryzach...

Porownujac korektor Light eDM ( chwilowo wycofany) do Light Joppa:
pomalowalam jeden czerwony policzek i sine oko EDM a druga czesc twarzy Joppa.
Spostrzezenia na szybko-kolorki podobne,przy czym korektor EDM jest bardziej delikatny a Joppa ciezszy widac bylo ze mam tapetke pod okiem..; po pol godzinie i po nalozeniu podkładu ( tylko na policzki-oczu juz nie traktowalam podkładem widze ze oba ladnie sie stopily ze skora i nie widac juz tej ciezkosci Joppa..
to tyle na szybko

a co do zdjecia:

gorny rzad-od lewej

1.light 2- full
2. cashew-SR
3. light 2,5 full
4. light-med full

dolny rzad

1. fair linen SR
2. lightest 2 full
2. lightest 2 soft
4 ginger SR

PS po obejrzeniu zdjecia- dolny rzad wyglada na bezowy ale wcale tak nie jest-to sa zolciutkie kolorki tylko fair linen jest taki jasniutki neutraly...alez ten moj aparat kłamie...Ginger jest zupelnie zółciutki a wyszedl na jakis bezyk
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Resize of bbb 078.jpg (55,0 KB, 568 załadowań)
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806

Edytowane przez milena72
Czas edycji: 2009-01-29 o 14:58
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-29, 15:12   #12
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Joppa Minerals

Mileno super zdjęcie! Jak już wydobrzejesz i znajdziesz chwilkę to bardzo proszę o podpisanie zdjęcia i wrzucenie go do albumu - bardzo się przyda.

Również uważam, że krycie formuł full jest takie samo jak soft i simple radiance, przynajmniej bardzo zbliżone. Tylko że full na mnie wygląda koszmarnie, a soft i simple radiance stapiają się z cerą znakomicie.
Joppa jest też jedyną marką, przy której nie używam primera pod spód.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 15:20   #13
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Mileno super zdjęcie! Jak już wydobrzejesz i znajdziesz chwilkę to bardzo proszę o podpisanie zdjęcia i wrzucenie go do albumu - bardzo się przyda.

Również uważam, że krycie formuł full jest takie samo jak soft i simple radiance, przynajmniej bardzo zbliżone. Tylko że full na mnie wygląda koszmarnie, a soft i simple radiance stapiają się z cerą znakomicie.
Joppa jest też jedyną marką, przy której nie używam primera pod spód.
Ja bez primera nie mam odwagi
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 12:28   #14
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Joppa Minerals

buu, dlaczego joppa robią promocję z darmową wysyłką skoro zamawiałam niedawno?
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 12:37   #15
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
buu, dlaczego joppa robią promocję z darmową wysyłką skoro zamawiałam niedawno?
I to jest bardzo dobra wiadomość. Wprawdzie jeszcze jedna paczka do mnie nie doleciała, ale chyba znów zamówię jakieś próbki. Oni mają stosunkowo drogą wysyłkę (7$) więc takiej okazji nie mogę przegapić.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 12:45   #16
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
I to jest bardzo dobra wiadomość. Wprawdzie jeszcze jedna paczka do mnie nie doleciała, ale chyba znów zamówię jakieś próbki. Oni mają stosunkowo drogą wysyłkę (7$) więc takiej okazji nie mogę przegapić.
Kurcze, ja też zamawiałam, jak była po 2$
Ale nie ma tego złego, teraz dolar jest droższy

EDIT: i zauważyłam, ze nie ma próbek po 1 centa tylko kosztują już 5$
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony

Edytowane przez Dominkab
Czas edycji: 2009-01-31 o 12:52
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 12:57   #17
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
I to jest bardzo dobra wiadomość. Wprawdzie jeszcze jedna paczka do mnie nie doleciała, ale chyba znów zamówię jakieś próbki. Oni mają stosunkowo drogą wysyłkę (7$) więc takiej okazji nie mogę przegapić.
frantic, które cienie masz z joppa? Zamówiłabym trochę tych po 4,5...

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Kurcze, ja też zamawiałam, jak była po 2$
Ale nie ma tego złego, teraz dolar jest droższy

EDIT: i zauważyłam, ze nie ma próbek po 1 centa tylko kosztują już 5$
właśnie, dolar droższy nie ma co płakać!
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 13:05   #18
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Kosmetyki Joppa Minerals

W sumie caly czas nie przyszla do mnie jeszcze poprzednia paczka z Joppa ale skoro jest rabat, to trzeba go wykorzystac Tylko czy te podklady faktycznie sa tak ciemne, jak pisalyscie? Ze nawet Lightest nie jest wcale taki lightest?
rocki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 13:06   #19
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
frantic, które cienie masz z joppa? Zamówiłabym trochę tych po 4,5...
W chwili obecnej mam tylko Hadassah. Zamówiłam jeszcze Egg Nog i Suede.

Podkładów na razie chyba nie wezmę, bo jeszcze jedne nie przyszły i nie wiem jak wyglądają kolory na żywo. Skuszę się za to na jakiej róże, pudry i może kilka cieni.

Rocki niestety są dość ciemne.

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-01-31 o 13:07
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-31, 13:10   #20
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Kosmetyki Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość

Rocki niestety są dość ciemne.
A w skali EDM-owej do czego bys przyrownala Lightest Joppa?

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-01-31 o 13:35
rocki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 13:33   #21
Gajowniczka
Zadomowienie
 
Avatar Gajowniczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 114
Dot.: Kosmetyki Joppa Minerals

co darmowa wysyłka? a ja zamówiłam ostatnio dwie próbkowe z joppy po 7 dol.jeszcze nie przyszły ale darmowa to jednak kusząca propozycja brać czy nie brać znowu?
ciekawe ile sobie poczekam na tamte dwie jak jest przesyłka nierejestrowana to mam stresa .
Gajowniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 13:35   #22
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
A w skali EDM-owej do czego bys przyrownala Lightest Joppa?
Mam teraz Lightest #2, czyli najjaśniejszy z żółtawą nutą i porównałabym go do Fawn z EDM. Wyglądam w obu na lekko opaloną. Oba też maja mocną, żółtą nutę.

Lightest #1 zamówiłam przy jednej z ostatnich promocji, ale jeszcze do mnie nie dotarł. Wiem jednak że jest raczej neutralny/różowy, ale jasnością zbliżony chyba do Lightest #2. Nie porównam jednak #1 do niczego z EDM, bo po pierwsze jeszcze go nie mam, a po drugie nie orientuję się w beżach i różach z EDM.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 13:39   #23
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Kosmetyki Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Mam teraz Lightest #2, czyli najjaśniejszy z żółtawą nutą i porównałabym go do Fawn z EDM. Wyglądam w obu na lekko opaloną. Oba też maja mocną, żółtą nutę.

Lightest #1 zamówiłam przy jednej z ostatnich promocji, ale jeszcze do mnie nie dotarł. Wiem jednak że jest raczej neutralny/różowy, ale jasnością zbliżony chyba do Lightest #2. Nie porównam jednak #1 do niczego z EDM, bo po pierwsze jeszcze go nie mam, a po drugie nie orientuję się w beżach i różach z EDM.
Na Lightest 2 tez czekam, od tej promocji z wysylka za 2$ Fawn jest dla mnie lekko za ciemy (bardzo tego nie widac, ale jednak troszke sie odcina od szyi) - czyli pewnie beda na mnie dobre w lecie, jako ze z filtromaniaczki zrobilam sie od jakiegos czasu anty

Edytowane przez rocki
Czas edycji: 2012-10-23 o 13:28
rocki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 13:43   #24
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
Na Lightest 2 tez czekam, od tej promocji z wysylka za 2$ Fawn jest dla mnie lekko za ciemy (bardzo tego nie widac, ale jednak troszke sie odcina od szyi) - czyli pewnie beda na mnie dobre w lecie, jako ze z filtromaniaczki zrobilam sie od jakiegos czasu anty
Może Lightest #1 byłby dla Ciebie lepszy, bo z tego co pamiętam, to pisałaś że jesteś raczej różowa niż oliwkowa.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 13:46   #25
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Kosmetyki Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Może Lightest #1 byłby dla Ciebie lepszy, bo z tego co pamiętam, to pisałaś że jesteś raczej różowa niż oliwkowa.
Nie, wlasnie na odwrot W ogole to myslalam, ze jestem bardziej zoltawa, ale teraz sie zastanawiam, czy jednak nie jest to delikatna zolc z jeszcze delikatniejsza oliwka

Frantic, a tak z ciekawosci, co mi w poscie u gory edytowalas?
rocki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 13:56   #26
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
Nie, wlasnie na odwrot W ogole to myslalam, ze jestem bardziej zoltawa, ale teraz sie zastanawiam, czy jednak nie jest to delikatna zolc z jeszcze delikatniejsza oliwka

Frantic, a tak z ciekawosci, co mi w poscie u gory edytowalas?
Nic - wcisnęłam z rozpędu zamiast cytuj edytuj i wpisałam się sama do Twojego posta. Na szczęście od razu to zauważyłam. Przepraszam za roztrzepanie.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 14:06   #27
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki Joppa Minerals

Niech jeszcze teraz Lumiere, PL i Cory zrobia darmowa wysylke, jak juz wszystko u nich pozamawialam Zartuje, na zdrowie dla swiezo zamawiajacych, skusilabym sie na cos, ale autentycznie zaczynam byc splukana
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 15:18   #28
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: Kosmetyki Joppa Minerals

Skusiłam się na cien Promise , jedyne 2 $ i darmowa wysyłka, a i tak sama siebie besztam za rozrzutność
Cóż tam, ze o poprzednim zamowieniu cisza, czekam, teraz będę czekać na dwa.
W poprzednim mam starter kit z podkładami, strasznie ich jestem ciekawa
__________________

alkapone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 15:21   #29
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki Joppa Minerals

A ja spróbuję wytrzymać do końca czyli do 5-ego, może dolar stanieje
A jak nie to trudno.....akurat (zaśmiała się sama z siebie) - tak mnie kusi pełen wymiar różu Raspberry Ice. Mam próbkę i oszczędzam jak mogę, bo jest śliczny.
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 15:25   #30
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki Joppa Minerals

ja wciąz czekam na moje Joppa
Frantic, ucieszyła mnie Twoja uwaga iż Lightest #2 jest podobny do Fawn EDM
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-13 15:50:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:57.