Kosmetyki mineralne Aromaleigh - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-04, 19:11   #1
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke

Kosmetyki mineralne Aromaleigh


Zakładam wątek poświęcony kosmetykom Aromaleigh. Co prawda jeszcze się nie ujawniło zbyt wiele fanek tej marki, ale myślę że firma jest warta uwagi. Właśnie dostałam próbki kilku kosmetyków i nie chcę zaśmiecać wątku ogólnego.



Podstawowe informacje o firmie:

1. Adres- www.aromaleigh.com

2. Forma płatności- tylko PayPal.

3. Koszty przesyłki:

  • 5$ First Class Mail Intl- tylko próbki przy zamówieniu do 75$ lub próbki i pełnowymiarowe produkty przy zamówieniu do 40$,
  • 12$ Intl Priority Flat Rate Envelope- próbki i pełnowymiarowe produkty przy zamówieniu powyżej 75$,
  • do 23$ w przypadku gdy zamówione produkty nie zmieszczą się do koperty i będą wysłane w paczce, kupujący o dopłacie zostanie powiadomiony przez email.
4. Zamówienie jest wysyłane w ciągu 5 dni roboczych.

5. Czas oczekiwania na przesyłkę średnio wynosi od 5 do 15 dni roboczych. Jednak czasami zdarzają się opóźnienia i wówczas należy zaczekać 45 dni roboczych zanim zgłosi się ten fakt do Aromaleigh. Jeżeli po tym czasie nadal nie otrzymaliśmy przesyłki wówczas zamówienie wyślą jeszcze raz.

6. Po złożeniu zamówienia klient otrzymuje potwierdzenie ze szczegółami zamówienia numerem itp. ;

Kiedyś wysyłali też drugie zatytułowane "RESPONSE REQUIRED- INTERNATIONAL CONFIRMATION" (wymagana odpowiedź- potwierdzenie międzynarodowe)- klient jest zobowiązany przeczytać ten e-mail, zapoznać się z warunkami międzynarodowej sprzedaży i potwierdzić ich akceptację w mailu zwrotnym. To potwierdzenie jest obowiązkowe, inaczej zamówienie nie zostanie zrealizowane. (wycofano się z tego już.)

7. Niestety nie wszystkie produkty oferowane na stronie są wysyłane za granicę. Nie są wysyłane:
  • pędzle,
  • puste pojemniczki,
  • zapachy,
  • pielęgnacja,
  • kredki do ust, oczu, brwi,
  • cienie w kremie,
  • tusze do rzęs,
  • linery w kremie.
8. Minimalna kwota zamówienia wynosi 10$ (bez kosztów przesyłki).

9. Zamówione produkty nie podlegają zwrotowi, ale oferują próbki wszystkich swoich produktów.

10. Do każdego zamówienia są dodawane trzy darmowe, losowo wybrane próbki.

11. Obowiązują następujące kupony zniżkowe:

FIRSTORDER- dla klientów składających zamówienie po raz pierwszy. Daje 5$ zniżki. Zamówienie na min. 20$ przed dodaniem kosztów przesyłki.

FREEGLITTER- darmowy glitter przy zamówieniach od 25$.

FREEHUE- darmowy wielofunkcyjny pigment przy zamówieniach od 30$.

FREEROCKS- darmowy cień z serii Rock Sonic przy zamówieniach od 35$.

FREELUSTRE- darmowy cień z serii Elemental Lustres przy zamówieniach od 45$.

FREELIPS- darmowa szminka z serii New Color Infusion Botanical przy zamówieniach od 40$.

BIGORDER- daje 10% zniżki przy zamówieniach powyżej 150$

12. Uwaga swatche kolorów podkładów nie odpowiadają rzeczywistości!

Edytowane przez rozwielitka
Czas edycji: 2009-12-30 o 13:10
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 19:24   #2
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Kosmetyki Aromaleigh

I Podkłady, dostępne dwóch formułach glissade i voile. Występują w takich samych kolorach, jednak podobno glissade wypada ciemniej. Możemy wybierać wśród odcieni:
  • żółtych- yellows (Y)- beżowy+żółty,
  • ciepłych- warms (W)- beżowy+żółty+brzoskwiniow y,
  • neutralnych- neutrals (N)- beżowy+żółty+brzoskwiniow y+różowy,
  • zimnych- cools (C)- beżowy+ brzoskwiniowy+różowy,
  • różowych- pinks (P)- beżowy+różowy,
  • beżowych- linen (L)- czysty beż,
  • alabaster- bez podtonu, dla najbielszych z białych,
  • biały- ghost.
1. glissade- 8g- 16.75$, próbka 1/2 łyżki 2.20$
skład INCI: Mica (CI 77019), Zinc Oxide, Titanium dioxide (CI 77891), Silica (Silicon dioxide), dimethicone, cyclomethicone, Iron Oxides (CI 77491, CI 77492, CI 77499),
Specjalna formuła w której pigmenty są w otoczkach silikonowych. Dedykowana szczególnie posiadaczkom cer suchych, wrażliwych, alergicznych i ze zmarszczkami.

2. voile- 8g- 15.75$, próbka 1/2 łyżki 2.20$
skład INCI:
Mica (CI 77019), Titanium dioxide (CI 77891), Zinc Oxide, Silica (Silicon dioxide), Iron Oxides (CI 77491, CI 77492, CI 77499,
Formuła matowa (moim zdaniem satynowa), zapewniająca mocne krycie i jednocześnie naturalny, jedwabisty wygląd skóry.

Edytowane przez Hanneke
Czas edycji: 2009-02-04 o 22:32
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 22:07   #3
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Aromaleigh


zestaw do robienia blyszczkow za 15 dol. Co Wy na to?

Górna linijka to zestaw chłodny a dolna to zestaw cieply
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2009-02-04 o 23:05
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 22:12   #4
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Aromaleigh

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
zestaw do robienia blyszczkow za 15 dol. Co Wy na to?
Fajny, jakiś czas temu miałam na niego oko.
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 22:37   #5
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Kosmetyki Aromaleigh

Dla mnie za ciepły, ale wygląda ciekawie.

Nanomi o ile dobrze pamiętam zamawiałaś cienie z Aromaleigh, może podzielisz się swoją opinią?
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 22:58   #6
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Aromaleigh

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
zestaw do robienia blyszczkow za 15 dol. Co Wy na to?
OMG toż to jakby coś dla mnie. Ale szukam tego na stronie i znaleźć nie mogę. Nie jestem jeszcze obeznana z tą firmą.

EDIT:
W końcu znalazłam. Ale ślepota ze mnie.

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-02-04 o 23:00
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 23:00   #7
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki Aromaleigh

a ja właśnie linka Ci chcialam wysyłać Pół dnia dzisiaj spędziłam na tej stronie, więc zdążyłam się z nią zaprzyjaźnić

i gdyby nie kurs dolara, pewnie władowałabym do koszyka oprócz tradycyjnych próbek podkładów i innych rzeczy, ich bestseller, czyli http://www.aromaleigh.com/nenoovmitr.html
Zwłaszcza po przeczytaniu opinii na jego temat...
Ale na szczęście rozsądek kazał mi zamknąć stronę paypala w momencie logowania

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-02-04 o 23:05
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-04, 23:06   #8
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Aromaleigh

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
a ja właśnie linka Ci chcialam wysyłać Pół dnia dzisiaj spędziłam na tej stronie, więc zdążyłam się z nią zaprzyjaźnić
Dzięki cathy. Ale bym chciała ten zestaw. Ale dolar stoi tak wysoko, że na razie chyba sobie odpuszczę. Zamawiam póki co wszędzie tylko próbki. A chcę jeszcze jutro kupić jeden lub dwa pełnowymiarowe cienie z Joppa, póki ostatni dzień promocji.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 23:08   #9
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Talking Dot.: Kosmetyki Aromaleigh

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
zestaw do robienia blyszczkow za 15 dol. Co Wy na to?

Górna linijka to zestaw chłodny a dolna to zestaw cieply

Piękne Coś czuję że muszę je mieć
golabek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 23:09   #10
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Aromaleigh

Zdecydowanie przy najbliższych sprzyjających warunkach (czyt. niższy kurs dolara lub większy przypływ gotówki) zrobię tam niemałe zamówienie. Firma zapowiada się bardzo ciekawie.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 23:14   #11
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki Aromaleigh

ja pewnie też, pewnie też
właśnie weszłam na ich forum
http://aromaleighaficionadas.infopop.cc/eve
i mam zajęcie na kilka następnych godzin przy tworzeniu mojej wish listy
zanim to sobie wszystko uporządkuję i pozbieram różne informacje, to może akurat dolar nieco spadnie
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-04, 23:16   #12
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Kosmetyki Aromaleigh

Cienie mają bardzo fajne. Oczywiście nie mogłam się powstrzymać żeby nie spróbować, zamówiłam głównie maty.
Testowałam też Rocks! Sonic Lips Nourishing Lip Tint- kolory na ustach delikatne, konsystencja masełkowata jak pomadka ochronna, daje też taki błysk.
Próbki śmieszne odkrojony kawałek do woreczka. Palcem się dało nałożyć. Jedyne co mi przeszkadzało trochę to zapach gałki.
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 23:21   #13
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Dot.: Kosmetyki Aromaleigh

Kurcze kiedy ten dolar spadnie Jak na złość ciągle rośnie
golabek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 05:02   #14
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Kosmetyki Aromaleigh

Mialam z tej firmy cienie-ale strasznie podraznily mi oczy.Strasznie ciezko sie tez nakladaly
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 21:17   #15
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Kosmetyki Aromaleigh

O, Elfie a z jakiej serii miałaś cienie?

Ewentualne podrażnienie to rzecz bardzo indywidualna jednak. Ja mam bardzo wrażliwe oczy i większość cieni mnie podrażnia, np. Inglot itp. A te nie. Dzisiaj mam piękny makijaż w filetach (prawie wszystkie fiolety mnie podrażniają, również IsaDora i Chanel itp.) a tu nic. Cały dzień pięknie
Nie powiedziałabym też że się ciężko nakładają Maty są mocno napigmentowane i wymagają dokładności, ale nie mam z ich nakładaniem najmniejszego problemu. Nie osypują się.
Testowałam też formułę Glissade, też fajna, ale Voile jakoś lepiej u mnie wyglądała. Była zupełnie niewidoczna i dawała większą gładkość.

Zrobiłam fotki, ale wkleję jutro. Muszę je obrobić.
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 20:59   #16
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Aromaleigh

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Dla mnie za ciepły, ale wygląda ciekawie.

Nanomi o ile dobrze pamiętam zamawiałaś cienie z Aromaleigh, może podzielisz się swoją opinią?
Szczerze mówiąc to nawet jeszcze się nimi nie bawiłam na oku .
Powiem tylko, że są napigmentowane. Kolory są bardzo ładne. Dorzucili mi jeszcze jakieś próbki gratis w tym błyszczyk który jest świetny, nawet poszłam kupić pełonowymiarowe opakowanie i się okazało, że wycofują je. : /
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 22:58   #17
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Kosmetyki Aromaleigh

Aha Rozumiem. Mi się właśnie spodobały kolory Twoich cieni i dlatego zamówiłam na Aromaleigh. Takie nasycone Ten niesamowity wybór

Oni mają napisane na stronie, że dają trzy gratisy Ja dostałam cień, taki jakiś brokat czy cuś i szminkę. Akurat nic w moich kolorach, ale trudno. Wrzucę na wymiankowy, także nawet nie testuję.

Dzisiaj testowałam szminkę z serii Color Infusion Rosebud Bardzo fajne, takie satynowe wykończenie, czyli błysk niezwykle subtelny, delikatny zapach. Lekko podbiła mój kolor ust. Niezwykle naturalny wygląd zapewniony. Niby ja, ale jednak ładniejsza

Spodobała mi się ta firma, na pewno będę u nich zamawiać.
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 22:29   #18
madame75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 12
Dot.: Kosmetyki Aromaleigh

Witam serdecznie , chciałam się spytać czy któraś z Was uzywała podkładów np coś wie na temat tego Porcelain Oil, jaki jest, może z innej firmy z czym to sie , że tak napisze "je"????Czy jest bardzo taki "maskowaty" co wybrać z tej firmy jako dobry podkład, w miare szybko rozporwadzajcy się na szybki makijaż do pracy np??? Jestem początkująca, ale chciałbym w końcu zacząc uzywac tych które są minerałami a nie oferowanych w sklepach naszych komercyjnych...
madame75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 09:54   #19
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Kosmetyki Aromaleigh

Ja mam próbki ich podkładów. Jestem bardzo zadowolona szczególnie z formuły voile- pięknie wygląda na twarzy. Dobrze kryje, wygładza, daje na filtrze satynowy efekt, nie podkreśla ani porów ani skórek, jest bardzo trwały itp. Wad brak
Porcelain Oil nie miałam, jest to matujący primer do tłustej skóry.

Jeżeli jesteś początkująca w dziedzinie minerałów to będziesz musiała:
a) zaopatrzyć się w dobry pędzel,
b) nauczyć ich aplikacji.

Poza tym jest wiele firm mineralnych, każda z nas ma swoje ulubione. Niestety nikt nie jest w stanie Ci powiedzieć czy dany podkład będzie Ci pasował. Do nauki dobre są podkłady Everyday Minerals wątek tu https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=312903 Polecam pierwszy post. Na początek EDM jest dobre z kilku względów: mają darmowy kit startowy i płacisz tylko za wysyłkę, można u nich kupić świetne pędzle, no i jest dużo informacji o kolorach i łatwiej trafić swój odcień. Później łatwiej by Ci było coś wybrać w Aromaleigh.
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-22, 15:22   #20
madame75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 12
Dot.: Kosmetyki Aromaleigh

Bardzo dziękuję, właśnie widzę, że EDM jest szczegółowiej opisany na forum i w ofercie ma więcej kolorystyki tylko gdzieś czytałam ze EDM zawiera jakis składnik na kótry wiele osób moze byc uczulonym a Aromaleigh nie ma tego w swoim składzie. Ale poczytam jeszcze.....dzięki.
madame75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 15:32   #21
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Aromaleigh

Cytat:
Napisane przez madame75 Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję, właśnie widzę, że EDM jest szczegółowiej opisany na forum i w ofercie ma więcej kolorystyki tylko gdzieś czytałam ze EDM zawiera jakis składnik na kótry wiele osób moze byc uczulonym a Aromaleigh nie ma tego w swoim składzie. Ale poczytam jeszcze.....dzięki.
chodzi Ci o chlorek bizmutylu? Edm go nie zawiera.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 15:47   #22
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Aromaleigh

Ach Wy, kusicielki.. Wlasnie kliknelam kolejne pelnowymiarowe zamowienie z EG (poprzedniego jeszcze nawet nie dostalam), a tu natknelam sie na nowy watek. No i ten Rosebud musi byc moj, a ze przy okazji wpadna mi do koszyka probki podkladu.. Phi!
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 16:10   #23
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Kosmetyki mineralne Aromaleigh

Ja jestem zadowolona z próbek, które mam. Próbki szminek są dość twarde, coś jak pomadka ochronna, dlatego dobrze jest rozgrzać je w palcach i dopiero aplikować. No i próbka to próbka, czyli kawałeczek odkrojony do woreczka. Na parę razy starczy. Także nie jest to typowa szminka. Skład mają fajny i czaję się na pełnowymiarową (jak coś zużyję z moich zapasów).

W ogóle mam kolejne zamówienie w koszyku tylko wysoki dolar mnie skutecznie zniechęcał. Mam nadzieję, że tym razem trafię z kolorem podkładu. Oni mają paletę zaczynającą się od naprawdę jasnych odcieni, niemal białych. Dla mnie 1w/1l chyba jest odrobinkę za jasna, a z reguły pasują mi odcienie najjaśniejsze w palecie.
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-06, 12:43   #24
kyrelee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 28
Pierwszy raz zamawiałam Aromaleigh i nie wiem co z tym fantem począc. Zamówienie składałam 31 maja (prawie tydzień temu) tego samego dnia dostałam maila o zgodę na warunki sklepu, powiedziałam
na niego i od tego momentu cisza.
Spodziewałam się jakiejś odpowiedzi bo w zamówieniu wrzuciłam (i opłaciłam od razu całość) primera, którego za granicę nie wysyłają. Prosiłam o zwrot za primera i realizację pozostałej części zamówienia.
Przedwczoraj wysłałam kopię odpowiedzi na innego ich maila (tego zaczynającego się od Orders) i dalej cisza. W spamie mi odpowiedź nie wylądowała o urlopach nic na ich stronie nie wyczytałam
Poczekać jeszcze mogę ale powiedzcie mi - czy to normalne?
W info o zamówieniu na tej ich stronie niczego się dowiedzieć nie można, żadnego statusu tam nie podają :/

Mam pytanie o ich cudo specyfik - Nocturne. Czy ktoś go zamawiał/stosował? Nie do końca rozumiem co on robi :/ Znalazłyście jakieś negatywne opinie? Przy ostatniej obniżce cen znowu zaczynam o nim intensywnie myśleć.

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-06-25 o 20:27 Powód: post pod postem
kyrelee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 01:51   #25
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki mineralne Aromaleigh

Ło matko , mineralna paćka na noc... To już jest jakiś niezdrowy przejaw manii mineralnej (a raczej sprytny chwyt marketingowy ). Składniki odżywcze, ok. Ale po jaką cholerę obciążać skórę minerałami na noc? ZnO, TiO2, tlenki żelaza? Po co to, ja się pytam. No tylko po to, żeby było "mineralne" w nazwie, bo skórze to niczego dobrego nie przyniesie (może poza ZnO, ale on też może negatywnie wpłynąć na poziom nawilżenia, zresztą wystarczy dawka z podkładu dziennego). Ot, kolejny pomysł na to jak wyciągnąć kasę od wielbicielek minerałów. A "mikrominerały" to się bierze z produktów spożywczych albo z suplementów.
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 20:49   #26
kyrelee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 28
Dot.: Kosmetyki mineralne Aromaleigh

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Ło matko , mineralna paćka na noc... To już jest jakiś niezdrowy przejaw manii mineralnej (a raczej sprytny chwyt marketingowy ). Składniki odżywcze, ok. Ale po jaką cholerę obciążać skórę minerałami na noc? ZnO, TiO2, tlenki żelaza? Po co to, ja się pytam. No tylko po to, żeby było "mineralne" w nazwie, bo skórze to niczego dobrego nie przyniesie (może poza ZnO, ale on też może negatywnie wpłynąć na poziom nawilżenia, zresztą wystarczy dawka z podkładu dziennego). Ot, kolejny pomysł na to jak wyciągnąć kasę od wielbicielek minerałów. A "mikrominerały" to się bierze z produktów spożywczych albo z suplementów.
No i to się nazywa skuteczny kubeł zimnej wody który powstrzymał mnie przed wydaniem kilkunastu dolców Nie znam się na tym kompletnie - tylko zdumiewały mnie te pieśni pochwalne na które trafiałam poza stroną Aromaleigh. Znaczy się na te panie działała wyłącznie siła sugestii?
kyrelee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 23:40   #27
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki mineralne Aromaleigh

Cytat:
Napisane przez kyrelee Pokaż wiadomość
Nie znam się na tym kompletnie - tylko zdumiewały mnie te pieśni pochwalne na które trafiałam poza stroną Aromaleigh. Znaczy się na te panie działała wyłącznie siła sugestii?
Ano, co komu pasuje, jak ktoś nie widzi problemu w faszerowaniu skóry zbędną chemią, to jego wybór i będzie pewnie piał z zachwytu nad każdym "mineralnym" wynalazkiem tak samo jak nad kosmetykami drogeryjnymi. Ja skomentowałam skład i ideę, bo wg mnie twórcy receptury albo zbłądzili w swoim mineralnym zaślepieniu, albo świadomie żerują na osobach, którym się wydaje, że minerały (mika, tlenki metali) to jakieś wielkie dobrodziejstwo dla cery, prosto od matki natury. Co służy dekoracji, nie musi służyć pielęgnacji. Inne firmy, zdaje się, jakoś sobie radzą z rozgraniczeniem tych dwóch aspektów. A oni proponują proszki na dzień, fluid na noc.

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2009-06-26 o 00:05
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 12:32   #28
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Aromaleigh

odkopuję wątek o Aromaleigh, bo widzę, że spadł na daleką pozycję, a moim zdaniem ta frma naprawdę warta jest bliższego przyjrzenia się jej.
Dostałam darmowe próbki dla osób prowadzących blogi o kosmetykach i urodzie i jestem nimi zachwycona.
Pieśni pochwalne na ich temat już napisałam na blogu (zapraszam ), ale tutaj wkleję jeszcze kilka fotek.
Niebawem porównanie odcieni tych podkładów Aromaleigh, które dostałam do kilku EDM-owych.
I szczerze rozważam zakup dużego pudełka Voile
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aromaleigh 2.jpg (68,4 KB, 177 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg aromaleigh 1.jpg (57,1 KB, 82 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg aromaleigh cakewalk kopia.jpg (92,3 KB, 114 załadowań)
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 13:36   #29
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Aromaleigh

Kasiu, do czego bys porownala Yellow3? Wiem, ze masz z domieszka Linen, ale chodzi mi o stopien jasnosci. Powinnam celowac w 2 czy 3?
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 13:42   #30
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Aromaleigh

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Kasiu, do czego bys porownala Yellow3? Wiem, ze masz z domieszka Linen, ale chodzi mi o stopien jasnosci. Powinnam celowac w 2 czy 3?
dwójka jest mniej więcej na poziomie Golden Fair EDM (ciut ciemniejsza, ale wyłapałam to dopiero na zdjęciu z lampą, bo w świetle dziennym tej różnicy nie widzę).
Wg mnie - trójkę bierz Tylko nie wiem, jak wyglądają yellowy bez domieszek.. Czy nie okażą się takimi killerami kolorystycznymi jak neutrale bez domieszek ...
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:21.