Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-15, 15:50   #1
jaworq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2

Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.


Witam, mam włosy koloru "Ciemny Rudy" albo inaczej rude.. do tej pory znajoma fryzjerka rozjaśniała mi włosy regularnie ale wyjechała. Za każdym razem efekt był super, czyli tak jak chciałem. Bardzo jasne włosy. Pewnego razu poszedłem do innej fryzjerki i gdy zobaczyłem sie w lustrze... efekt był taki że nic nie chwyciło. MASAKRA tam gdzie były wcześniej rozjaśniane to chwyciło a odrosty były rude. Gdy wróciła moja fryzjerka znowu przez jakiś czas robiła mi włosy, ale znowu jej nie ma.. Wiec wybrałem sie do innej ale tam krzykneła za wyjaśnienie moich krótkich włosów 50 zł...

Co proponujcie? Moge sam wyjaśnić? Podobno moje włosy potrzebują silnej wody czy jakoś tak. Pozdrawiam.

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2010-05-15 o 07:52
jaworq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-16, 12:12   #2
jaworq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2
Dot.: jak rozjaśnić rude włosy?

pomoże ktoś?
jaworq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-11, 15:39   #3
krasta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 12
Dot.: jak rozjaśnić rude włosy?

powiem ci tak kup sobie rozjaśniacz ale patrz do pudelka zeby utleniacz był 12%. ja tez mam rude i kolezanka mi robiła pasemka blond i mi ładnie złapały.
krasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 20:40   #4
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Zapraszam do kontynuowania wätku

czesc I
Wszystko o dekoloryzacji włosów
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 20:51   #5
jiuna
Wtajemniczenie
 
Avatar jiuna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 291
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

no to się rozpisałyśmy

jej ja po prostu już nie mogę się doczekać tej zmiany
z jednej strony trochę strach a z drugiej już mam dosyć tej ciemnoty na glowie

mam nadzieję że dekoloryzator się spisze
bo jak nic z tego nei wyjdzie i wyrzucę kasę w błoto to chyba się z lekka zdenerwuję
jiuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 21:12   #6
beatrice1993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 51
Z brązu na biszkopt! Zdj.

Mam teraz takie włosy brązowe z czerwonawo-rudawym refleksem...
Bardzo chciałabym mieć biszkoptowy kolor włosów taki jak na tym zdj. Czy jest możliwośc rozjaśnienia ich bez użycia rozjaśniacza? Bo mi poniszczył uprzednio włosy...

http://ikf.styl.fm/fryzury-dlugie/fryzura522324,2.htm
beatrice1993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 21:28   #7
jiuna
Wtajemniczenie
 
Avatar jiuna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 291
Dot.: Z brązu na biszkopt! Zdj.

polecam lekturę watku o dekoloryzacji
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=213259&page=167
jiuna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-24, 22:08   #8
MarieClaire
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 25
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Mam farbowane włosy na brąz wpadający w rudy. Chcę wrócić do mojego koloru złotego, karmelkowego, średniego blondu. Czy obędzie się bez dekoloryzacjii? Można zrobić to rozjaśniaczem? Potem ewentualnie farba koloru moich naturalnych włosów.??
MarieClaire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 23:22   #9
teqili
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 75
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Za to moje wymagania nie sa duże ja chciałabym wyjśc z czarnego koloru (farba która maluje włosy to kolor średni brąz) na ładny ciepły brązik, bardzo boję sie zdejmowania koloru poniewaz wiem że zniszczy to moje i tak juz cienkie włosy a obcinać bym ich nie chciala. Dlatego mam okropny dylemat co w tej sytuacji bedzie najlepszym razwiazaniem
teqili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 06:07   #10
mihol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: okolice Wawy
Wiadomości: 34
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez teqili Pokaż wiadomość
Za to moje wymagania nie sa duże ja chciałabym wyjśc z czarnego koloru (farba która maluje włosy to kolor średni brąz) na ładny ciepły brązik, bardzo boję sie zdejmowania koloru poniewaz wiem że zniszczy to moje i tak juz cienkie włosy a obcinać bym ich nie chciala. Dlatego mam okropny dylemat co w tej sytuacji bedzie najlepszym razwiazaniem
Czy ja wiem? przestudiowałam prawie całe forum i z własnego doświadczenia - dekoloryzacja chyba nie jest jakimś straszliwym szokiem dla włosów. No chyba, że jest ona któraś z kolei pod rząd a włosy są rzeczywiście zniszczone po wcześniejszych zabiegach.

Ja miałam 2 dekolor, długo farby - włosy mocne jak dzwon
mihol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 06:11   #11
ClassicCreature
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 69
Smile Dot.: Z brązu na biszkopt! Zdj.

Cytat:
Napisane przez beatrice1993 Pokaż wiadomość
Mam teraz takie włosy brązowe z czerwonawo-rudawym refleksem...
Bardzo chciałabym mieć biszkoptowy kolor włosów taki jak na tym zdj. Czy jest możliwośc rozjaśnienia ich bez użycia rozjaśniacza? Bo mi poniszczył uprzednio włosy...

http://ikf.styl.fm/fryzury-dlugie/fryzura522324,2.htm
Rozjaśniacz,dużo bardziej niszczy , lepiej dekoloryzacje jeśli trzeba Polecam domową elgonem ,sama kupiłam i prawdo podobnie jest bardzo dobry
ClassicCreature jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-25, 07:52   #12
Gracusia
Przyczajenie
 
Avatar Gracusia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 20
Dot.: Z brązu na biszkopt! Zdj.

Cytat:
Napisane przez ClassicCreature Pokaż wiadomość
Rozjaśniacz,dużo bardziej niszczy , lepiej dekoloryzacje jeśli trzeba Polecam domową elgonem ,sama kupiłam i prawdo podobnie jest bardzo dobry

Popieram, poza tym dekoloryzacja powoduje usunięcie tylko sztucznego barwnika, a rozjaśniacz chwyta w pierwszym rzędzie odrosty i nie będziesz miała jednolitych włosów po rozjaśnianiu.
Gracusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 08:00   #13
jiuna
Wtajemniczenie
 
Avatar jiuna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 291
Dot.: Z brązu na biszkopt! Zdj.

jade po farbe
mam nadzieję że do jutra dojdzie też dekoloryzator
bo mam plany zrobić 'to' w niedziele
jiuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 08:20   #14
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Z brązu na biszkopt! Zdj.

grzywke musze poprawic bo byla troszke za krotko pod folia i jest ciemniejsza.

na glowie mam trzy kolorowy balejaz(rudy,blond plus braz)

Edytowane przez anusia1990
Czas edycji: 2010-03-25 o 08:22
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 09:31   #15
socjo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 14
Dot.: Z brązu na biszkopt! Zdj.

Ładnie

Witam przeczytałam sporą część I części wątku i dzięki Wam kupiłam dekoloryzator Renee Blanche. Przez kilka lat rozjaśniałam włosy, m.in rozjaśniaczem, nie tylko farbami. Jakiś czas temu postanowiłam dać im trochę odpocząć i zmieniłam kolor na brąz. Aktualnie mam czekoladowy brąz. Ale bardzo chcę wrócić do blondu - już nie do super jasnego, ale takiego z poziomu 8. Planuję w najbliższym czasie zrobić dekoloryzację i mam pytanie - co potem??? Jeśli brązowa farba pomyślnie się usunie, rozumiem, ze włosy będę miała w dwóch kolorach - rozjaśniane końce + moje naturalne kilkunastocentymetrowe odrosty w kolorze mysi, bardzo ciemny blond. Jeśli docelowo chcę mieć złoty blond z poziomu 8 - jaką farbę powinnam użyć? Pisałyście, że po dekoloryzacji farby łapią mocniej i należy stosować 2 tony niższe niż docelowe. Czy w takim razie powinnam wybrać blond z poziomu 10?? I jaką wodę do tego? Myślałam o 6 % - co Wy na to? Trzymać dłużej czy krócej niż normalnie (tzn. na włosach nie dekoloryzowanych)? Dodam, że farba będzie profesjonalna, także Renne Blanche. Serdecznie dziękuję za odpowiedzi :-*
socjo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 09:42   #16
mihol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: okolice Wawy
Wiadomości: 34
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Anusia no za***ia...szczy ten Twój kolor!!! super
mihol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 09:49   #17
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Z brązu na biszkopt! Zdj.

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
grzywke musze poprawic bo byla troszke za krotko pod folia i jest ciemniejsza.

na glowie mam trzy kolorowy balejaz(rudy,blond plus braz)
świetny kolor
Cytat:
Napisane przez Gracusia Pokaż wiadomość
Popieram, poza tym dekoloryzacja powoduje usunięcie tylko sztucznego barwnika, a rozjaśniacz chwyta w pierwszym rzędzie odrosty i nie będziesz miała jednolitych włosów po rozjaśnianiu.
rozjaśniacz "chwyta" wszystko równomiernie, tylko jeśli np. odrost masz na poziomie 7 a reszte włosów na poziomie 4 to przy rozjaśnieniu o np.3 poziomy, odrost będzie poziom 10 (bardzo jasny blond) a reszta 7 (ciemny blond/jasny brąz), dlatego rozjaśniacz najlepiej nakłądać tylko na farbowane włosy omijając odrost
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 09:55   #18
babbyyss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14
Cool Zmiania.Z czarnego na jasne włoski.

Witam dziewczyny. Otóż wielkimi krokami zbliża się powolutku Lato i chciałabym coś w sobie zmienić.
Od 3 lat farbuje włosy na czarno w między czasie miałam robione pasemka które wyszły strasznie i potrzebowały jeszcze czasu aby wyglądały tak jak powinny więc odechciało mi się tego całego czekania no a wczoraj farbowałam włoski na jaśniutki brąz,ale niestety odrosty tylko załapały kolor a reszta włosków jest nadal czarna .
No i jak już pisałam napoczątku postanowiłam że jednak zmienie kolor moich włosów ,niby jasne włosy wymładzają he.

Co powinnam zrobić aby wyglądały moje włosy tak

http://img2.timeinc.net/people/i/200...n2_400x400.jpg

pierwsze zdj. od lewej strony.

Czekam na wasze odpowiedźi i pozdrawiam was Serdecznie
babbyyss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 10:17   #19
Dronf
Rozeznanie
 
Avatar Dronf
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 556
Dot.: Zmiania.Z czarnego na jasne włoski.

Żeby twoje włosy złapały jakikolwiek kolor poza czarnym trzeba je najpierw rozjaśnić. Najlepiej to zrobić u fryzjera, ale kiedy schodzi się z czerni to wcale nie gwarantuje, że końcowy efekt nie będzie wyglądał jak kawał siana ;].
Ja jak schodziłam z czerni zrobiłam się na rudo, rudy na rozjaśnieniu zawsze wyjdzie, ale nie każdemu rudy pasuje...
Wejdź na forum "Fryzjerka" tam znajdziesz więcej potrzebnych ci informacji. Jeżeli jesteś ryzyk-fizyk to poszukaj sobie o kosmetykach do rozjaśniania. Jeśli nie jesteś ryzyk-fizyk to poszukasz sobie tam dobrego fryzjera. Poza tym czegokolwiek byś nie zrobiła twoje włosy i tak będą wymagać gruntownego odżywienia a forum fryzjerskie jest skarbnicą wiedzy o odżywianiu włosów.
W tym dziale (metamorfozy) mile widziane jest dodanie swojego zdjęcia do pytania o metamorfozę. Bez niego niczego nie można ocenić. Może się okazać, że jesteś stworzona do czerni i lepiej niczego nie rozjaśniać .
Dronf jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-25, 10:28   #20
Rybiorek
Zakorzenienie
 
Avatar Rybiorek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 7 537
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez mihol Pokaż wiadomość
Dziękuję Rybiorek za odpowiedź.
Kolor an drugim zdjęciu masz zajefajny - to po tych eksperymentach? Cuuudo
Tak po eksperymentach, raczej nikomu nie polecam mojej metody bo ja zawsz zaopatruje sie w kilka farb i w razie czego dokladam w czasie farbowania jak widze ze wychodzi nie to co chcialam, ostatnio tez (bo nadal szukam koloru - w sensie multikoloru) i trzymalam farby na wlosach ponad godzine, na szczescie po 24 godzinach doszly do siebie ale to pewnie dzieki pielegnacji na punkcie ktorej mam hopla
Rybiorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 11:32   #21
babbyyss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14
Cool włosy :) zmiana? Z czarnych na jasne.

Witam dziewczyny !
Otóż dużymi kroczkami zbliża się LATO i chciałabym w sobie coś zmienić do tego czasu.

Od około 3lat farbuje włosy na czarno.Tylko w tym czasie już miałam różne pasemka od różowych,czerwonych do niebieskich,fioletowych które po czasie robiły się zielone no i nawet blond próbowałam jeśli w ogóle można nazwać tamte pasemka blondem

Nooo ,ale strasznie chciałabym aby moje włosy były np. takie:
(zdj. z lewej strony)

http://img2.timeinc.net/people/i/200...n2_400x400.jpg

Prosze o pomoc specjalistów i pozdrawiam was Serdecznie

babbyyss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 11:57   #22
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Bye bye czern

dziwnie sie czuje w blondzie szczegolnie jak swieci mi sie glowa w sloncu
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 12:25   #23
jiuna
Wtajemniczenie
 
Avatar jiuna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 291
Dot.: Z brązu na biszkopt! Zdj.

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
grzywke musze poprawic bo byla troszke za krotko pod folia i jest ciemniejsza.

na glowie mam trzy kolorowy balejaz(rudy,blond plus braz)
fajnie

ale ogólnie to szok dla siebie samej jak człowiek zmienia kolor przyzwyczaić się nie można....
wiem bo kiedyś zrobilam sobie jasny blond i wytrzymałam tylko dzień
i spowrotem na czerń

oby tym razem nie było tak samo dlatego chce miec coś typu kurcze trudny do określenia kolor ;p

no nic... farbe już mam... czekam na kuriera z dekolorem nadal

a i kupiłam farbę
jiuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 12:35   #24
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: zejscie z czarnego na ciemny braz bez dekolaryzacji!

Cytat:
Napisane przez rapunzel8 Pokaż wiadomość
żaden szampon przeciwłupieżowy nie wypłucze czarnej farby, która była przez kilka lat nakładana na włosy. mozesz je nawet moczyć w h&sh po 5 godzin dziennie- nic to nie da. a brązowy połysk w swietle-każdy to ma. polecam przestudiowanie wątku o dekoloryzacji
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=213259.
dekoloryzacja(nie mylić z rozjaśnianiem) nie niszczy włosów. sprawdziłam na sobie
Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
zrob sobie dekoloryzacja ona nie niszczy wlosow
dziewczyny nie namawiajcie do dekoloryzacji, gdy w grę wchodzi zmiana o 1-2 tonów! To zupełnie bez sensu.

CZern spłukuje się do ciemnego rudawego brązu. Wiem, bo miałam latami farbowane na granatową czern palety. Nie bedzie to łądny brąz, tylko taka wyprawa rudawa czerń.

dekoloryzacja jest słuszna, jesli chcemy dojsc do pochodnych blondu z czerni, ale tutaj

robiłam sobie dekoloryzację sama i z głebokiej czerni mam jasny blond. nie mam zniszconych włosów i czesto do dekoloru sama namawiam. Aczkoliwek to zabieg bardzo uwrażliwiający strukturę włosa.

W tym wypadku bede sie upierała przy zwykłej kąpieli rozjasniającej i farbie w wybranym odcieniu.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 12:40   #25
buchacz93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 32
Dot.: Z brązu na biszkopt! Zdj.

hej tez chce przejsc na blond
tylko ze z sredniego brazu <farbowalam garnierem -głeboki mahoniowy szatyn>
Wychodzi słonko więc sie kolor pewnie spierze a i od grudnia nie farbuje włosów odrosty są (siwe bo bylam naturalna blondynka 3 lata temu jeszcze ;P )
No i mam pytanko która stroną foli robi sie pasemka?
bo chce sobie zrobic z 30 pasemek i za 2 miechy znowu aby do wakacji byc beżowa blondi
buchacz93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 13:47   #26
boszenka69
Zakorzenienie
 
Avatar boszenka69
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 278
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Mihol dziękuję za radę Twój odcień rudego jest super! Właśnie czegoś takiego oczekuję Jeszcze raz porozmawiam z moją zaufaną fryzjerką i rozważę wszystkie za i przeciw
boszenka69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 13:55   #27
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Anusia, moje marzenie to zejsc do tego koloru....
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 14:25   #28
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Dziewczyny ja sie zastrzelę, byłam u fryzjera pozbyć się rudego, nawet sama wybrałam kolor z palety.... szkoda tylko ze efekt farbowania jest taki jak moje włosy przed rozjaśnianiem już nie wiem czy się śmiać czy płakać... mam nadzieję ze to mi sie wypłucze, jeśli nie to za miesiąc działam dekoloryzatorem i już nigdy więcej farbowania u fryzjera...
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 15:56   #29
Rybiorek
Zakorzenienie
 
Avatar Rybiorek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 7 537
Dot.: zejscie z czarnego na ciemny braz bez dekolaryzacji!

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
dziewczyny nie namawiajcie do dekoloryzacji, gdy w grę wchodzi zmiana o 1-2 tonów! To zupełnie bez sensu.

CZern spłukuje się do ciemnego rudawego brązu. Wiem, bo miałam latami farbowane na granatową czern palety. Nie bedzie to łądny brąz, tylko taka wyprawa rudawa czerń.

dekoloryzacja jest słuszna, jesli chcemy dojsc do pochodnych blondu z czerni, ale tutaj

robiłam sobie dekoloryzację sama i z głebokiej czerni mam jasny blond. nie mam zniszconych włosów i czesto do dekoloru sama namawiam. Aczkoliwek to zabieg bardzo uwrażliwiający strukturę włosa.

W tym wypadku bede sie upierała przy zwykłej kąpieli rozjasniającej i farbie w wybranym odcieniu.
Dekoloryzacja napewno wplywa na wlosy nie ma co gadac ale mozna zniwelowac negatywne skutki 1. stosujac sie do instrukcji jak uzyc dekoloryzatora 2. bardzo dbac o wloski i zafundowac im duzo odzywek i masek nawilzajacych

ja robilam dekoloryzacje z prawie czarnych (mial byc sredni braz) i po dekolorku byl razacy zolty - dekoloryzator trzymany 30 minut na odrostach i 30 minut potem na calych i kolor sie zrobil jednolity ale taki jak ten usmieszek na to nalozylam jasny braz ale po erze ciemnego w ktorym chodzilam 2 miesiace (przedtem byly czerwone) cos mi sie nie podobalo i zrobilam rozjasnianie (po miesiacu) i polozylam palete blondow (eksperymentuje i mieszam kolory) to znaczy do blond farb dokladalam rozjasniacza - do tych na czubku glowy troche wiecej i do dolnej mniej, dopiero teraz moge eksperymentowac tylko z farbami bo moje wlasne to ciemny blond i sama farba wystarczy
dowod zdjecia
1. prawie czarne, zdjecie fatalne ale innego z tego okresu nie mam
2. po dekoloryzacji i nalozeniu jasnego brazu (w ten sam dzien)
3. obecnie - zmiana lokow to wynik przejscia na CG (Curly Girl - pielegnacja dla kreconowlosych)

Mysle ze zdrowa dieta i jakies suplementy tez by pomogly bo jak wlos silny to sporo wytrzyma: ja lykam silice i wit b compex i pije herbatki z pokrztwy i skrzypu
Rybiorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 16:21   #30
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: zejscie z czarnego na ciemny braz bez dekolaryzacji!

Cytat:
Napisane przez Rybiorek Pokaż wiadomość
Dekoloryzacja napewno wplywa na wlosy nie ma co gadac ale mozna zniwelowac negatywne skutki 1. stosujac sie do instrukcji jak uzyc dekoloryzatora 2. bardzo dbac o wloski i zafundowac im duzo odzywek i masek nawilzajacych

ja robilam dekoloryzacje z prawie czarnych (mial byc sredni braz) i po dekolorku byl razacy zolty - dekoloryzator trzymany 30 minut na odrostach i 30 minut potem na calych i kolor sie zrobil jednolity ale taki jak ten usmieszek na to nalozylam jasny braz ale po erze ciemnego w ktorym chodzilam 2 miesiace (przedtem byly czerwone) cos mi sie nie podobalo i zrobilam rozjasnianie (po miesiacu) i polozylam palete blondow (eksperymentuje i mieszam kolory) to znaczy do blond farb dokladalam rozjasniacza - do tych na czubku glowy troche wiecej i do dolnej mniej, dopiero teraz moge eksperymentowac tylko z farbami bo moje wlasne to ciemny blond i sama farba wystarczy
dowod zdjecia
1. prawie czarne, zdjecie fatalne ale innego z tego okresu nie mam
2. po dekoloryzacji i nalozeniu jasnego brazu (w ten sam dzien)
3. obecnie - zmiana lokow to wynik przejscia na CG (Curly Girl - pielegnacja dla kreconowlosych)

Mysle ze zdrowa dieta i jakies suplementy tez by pomogly bo jak wlos silny to sporo wytrzyma: ja lykam silice i wit b compex i pije herbatki z pokrztwy i skrzypu


owszem dekoloryzacja w jakims tam stopniu wplywa na wlosy sama to odczulam. Takze nie jest to do konca tak ze nie niszczy.
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:17.