Top Secret - sklep internetowy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-25, 09:20   #1
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255

Top Secret - sklep internetowy


Witam.

Niespełna 2 tygodnie temu pokusiłam się na zakupy w sklepie internetowym TS... I póki co moje zamówienie jest "w realizacji". Chciałabym wiedzieć jak Wasze doświadczenia z tym sklepem, czy wszyscy czekają zawsze te maksymalne 2 tygodnie na wysłanie paczki? Jak z kontaktem? Obsługą...?

Bo moje doświadczenia są takie, że następnym razem chyba pójdę do sklepu stacjonarnego i zapłacę te 25zł więcej za wymarzony sweter
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 09:30   #2
eweelina111
Raczkowanie
 
Avatar eweelina111
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 339
Dot.: Top Secret - sklep internetowy

ja nie miałam do czynienia z tym sklepem ale z chęcią coś zamówie powiedz mi tylko czy jest różnica w cenach między sklepem zwykłem a sklepem internetowym?czy tylko akurat na ten konkretny sweter 25 zł? nie mam czasu się przejść na miasto dlatego pytam
__________________

zapuszczam włosy, biorę skrzyp+pokrzywa, pije czerwoną herbatę i dbam o ciało!

e-torebka.pl kod rabatowy - bc0b07c5

eweelina111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 09:32   #3
karolineczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 66
Smile Dot.: Top Secret - sklep internetowy

Witam,

Kupowałam przez stronę internetowa TS. Czekałam 4 dni robocze na przesyłkę, płaciłam za pobraniem (zamówienia realizowane są szybciej, podobno). Mam nadzieje, dostaniesz przesyłkę.

Pozdrawiam
karolineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 09:34   #4
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Top Secret - sklep internetowy

Cytat:
Napisane przez eweelina111 Pokaż wiadomość
ja nie miałam do czynienia z tym sklepem ale z chęcią coś zamówie powiedz mi tylko czy jest różnica w cenach między sklepem zwykłem a sklepem internetowym?czy tylko akurat na ten konkretny sweter 25 zł? nie mam czasu się przejść na miasto dlatego pytam
szczerze mówiąc nie wiem czy jest różnica normalnie, po prostu byłam któregoś dnia w Top Secret u mnie w mieście i sweterek był po 99zł, a spojrzałam w sklepie netowym i był za 75zł A teraz znowu 99, więc to chyba chwilowa promocja była

Poza tym w stajconarnych na pewno teraz jest 25% zniżki na zakupy powyżej 99zł, bo dostałam od nich maila z informacja o tym

---------- Dopisano o 10:34 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ----------

Cytat:
Napisane przez karolineczka Pokaż wiadomość
Witam,

Kupowałam przez stronę internetowa TS. Czekałam 4 dni robocze na przesyłkę, płaciłam za pobraniem (zamówienia realizowane są szybciej, podobno). Mam nadzieje, dostaniesz przesyłkę.

Pozdrawiam
No ja czekam już... półtora tygodnia, jeszcze chwila i będzie 10 dni roboczych, a jak pisałam z pytaniem jak się ma zamówienie, to otrzymałam tylko informację, że "jest w realizacji"

I własnie zasugerowałam się tym, że za pobraniem wyślą szybciej...
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 09:43   #5
BBlondyneczkAA
Zakorzenienie
 
Avatar BBlondyneczkAA
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Domek
Wiadomości: 9 879
Dot.: Top Secret - sklep internetowy

o tym sklepie jeszcz enei dawno było głosno na forum poczytaj kilka ostatnich strn z tego watka
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...rba+top+secret
__________________
Żona

Zakochana
BBlondyneczkAA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 09:45   #6
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Top Secret - sklep internetowy

Cytat:
Napisane przez BBlondyneczkAA Pokaż wiadomość
o tym sklepie jeszcz enei dawno było głosno na forum poczytaj kilka ostatnich strn z tego watka
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...rba+top+secret
Ooo... własnie szukałam czegos o tym sklepie, ale najwidoczniej źle szukałam, bo nie znalazłam.

Dziekuję
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 09:47   #7
BBlondyneczkAA
Zakorzenienie
 
Avatar BBlondyneczkAA
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Domek
Wiadomości: 9 879
Dot.: Top Secret - sklep internetowy

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Ooo... własnie szukałam czegos o tym sklepie, ale najwidoczniej źle szukałam, bo nie znalazłam.

Dziekuję
Prosze
niestety nie dowiesz sie z niego miłych rzeczy
__________________
Żona

Zakochana
BBlondyneczkAA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-25, 09:48   #8
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Top Secret - sklep internetowy

Cytat:
Napisane przez BBlondyneczkAA Pokaż wiadomość
Prosze
niestety nie dowiesz sie z niego miłych rzeczy
Tak, z tego co widzę, to na 99,99% paczki w ogóle nie dostanę, tylko za kilka dni otrzymam info, że zamówienie nie może być zrealizowane

I nigdy więcej zakupów tam
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 10:00   #9
Sahira
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 668
Dot.: Top Secret - sklep internetowy

To ja miałam szczęście, bo dostałam paczkę dosyć szybko - za pobraniem. Od chwili zamówienia wszystko trwało chyba tydzień, o ile dobrze pamiętam.
Sahira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 10:00   #10
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Top Secret - sklep internetowy

Cytat:
Napisane przez Sahira Pokaż wiadomość
To ja miałam szczęście, bo dostałam paczkę dosyć szybko - za pobraniem. Od chwili zamówienia wszystko trwało chyba tydzień, o ile dobrze pamiętam.
Szczęściara. Ja chyba az zadzwonię, bo po przeczytaniu tych kilku postów w tamtym wątku zaczynam się denerwowac
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 10:48   #11
Sahira
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 668
Dot.: Top Secret - sklep internetowy

Ja nie czytałam wcześniej o tym sklepie, więc się nie przejmowałam. Paczka dotarła bezproblemowo, jak zwykle, bo jak dotąd nie zdarzyły mi się żadne przykre sytuacje podczas zakupów internetowych. Chyba faktycznie jestem farciarą pod tym względem. Zresztą uważam, że "poważny" sklep internetowy nie powinien dopuszczać do takich nagminnych wpadek.
Sahira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-25, 10:54   #12
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Top Secret - sklep internetowy

Cytat:
Napisane przez Sahira Pokaż wiadomość
Ja nie czytałam wcześniej o tym sklepie, więc się nie przejmowałam. Paczka dotarła bezproblemowo, jak zwykle, bo jak dotąd nie zdarzyły mi się żadne przykre sytuacje podczas zakupów internetowych. Chyba faktycznie jestem farciarą pod tym względem. Zresztą uważam, że "poważny" sklep internetowy nie powinien dopuszczać do takich nagminnych wpadek.
Oj, daj spopkoj, czekam 2 tygodnie na paczkę, więc zadzwoniłam do nich i pytam o status zamówienia, ile produktów z zamówionych maja, kiedy moge liczyc na przesyłkę.. no cokolwiek. I Pani powiedziała mi, że ona nie wiel ile produktów już jest i nie wie ile będzie wysłanych i kiedy będa wysłane, ale jak wyślą paczkę, to mi maila wyślą z informacją o liście produktów, które zostały wysłane No nic, tylko czekać na maila...
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 11:22   #13
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Top Secret - sklep internetowy

Ostatnio cos wlasnie byly przeboje z tym TS, ale jak ja zamawialam na poczatku wyprzedazy, to wszystko elegancko doszlo, choc tez dlugo czekalam.
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 11:30   #14
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Top Secret - sklep internetowy

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
Ostatnio cos wlasnie byly przeboje z tym TS, ale jak ja zamawialam na poczatku wyprzedazy, to wszystko elegancko doszlo, choc tez dlugo czekalam.
Noo... jesli dojdzie w czasie tych 14 dni, które oni sobie dają, to jakoś przezyję, ale jak będzie tak jak pisały dziewczyny, że część przyjdzie, a część nie, to nie będzie zbyt fajnie
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 11:45   #15
Sahira
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 668
Dot.: Top Secret - sklep internetowy

Sklepy internetowe powinny szczególnie dbać o klienta i jego samopoczucie psychiczne. Standardem powinno być informowanie go na bieżąco o statusie zamówienia, ewentualnych brakach i stawianiu sprawy jasno, a nie jakieś tam przeciąganie i zwodzenie. W tym czasie można sobie kupić wymarzony ciuch i nie denerwować się, czy przyjdzie, czy nie. Ja jestem przyzwyczajona do tego, że po góra 2, 3 dniach dostaję wiadomość nt mojego zamówienia. Wiem, że realia są czasem inne, dlatego mam swoje sprawdzone sklepy. W TS zamawiałam raz, udało mi się po prostu.
Sahira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 11:46   #16
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Top Secret - sklep internetowy

Cytat:
Napisane przez Sahira Pokaż wiadomość
jestem przyzwyczajona do tego, że po góra 2, 3 dniach dostaję wiadomość nt mojego zamówienia. Wiem, że realia są czasem inne, dlatego mam swoje sprawdzone sklepy. W TS zamawiałam raz, udało mi się po prostu.
Ja od dawna robię zakupy w sklepach internerowych i nigdy wcześniej nie miałam takiego przypadku, a tym bardziej nie spodizewałam się takiego teatrzyku o firmie jaką jest TS...
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 11:52   #17
katerinka88
Raczkowanie
 
Avatar katerinka88
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 51
Dot.: Top Secret - sklep internetowy

no jaja z tym sklepem. Nic tylkoMoze by poskutkowalo
katerinka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 12:05   #18
iwi_83
Zadomowienie
 
Avatar iwi_83
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 052
Dot.: Top Secret - sklep internetowy

ja tam zamawialam gdzies z miesiac temu i wszystko bylo ok nie wiem dokladnie czekalam na towar, chyba cos kolo tygodnia.
__________________
pachnę
iwi_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 12:08   #19
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Top Secret - sklep internetowy

Cytat:
Napisane przez iwi_83 Pokaż wiadomość
ja tam zamawialam gdzies z miesiac temu i wszystko bylo ok nie wiem dokladnie czekalam na towar, chyba cos kolo tygodnia.
Hehz... no comments.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-25, 12:19   #20
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Top Secret - sklep internetowy

Cytat:
Napisane przez eweelina111 Pokaż wiadomość
ja nie miałam do czynienia z tym sklepem ale z chęcią coś zamówie powiedz mi tylko czy jest różnica w cenach między sklepem zwykłem a sklepem internetowym?czy tylko akurat na ten konkretny sweter 25 zł? nie mam czasu się przejść na miasto dlatego pytam
Byłam ostatnio w stacjonarnym TS zainteresowałam się tą marką właśnie dzięki ich stronie). W stacjonarnym ceny rzeczy takie same, jak w e-sklepie. Tylko bałabym się coś brać bez mierzenia, bo mają bardzo różne z rozmiarówką (noszę najczęściej 38-40), a u nich głównie 38, a część 36.

A tak w ogóle TS to pierwszy sklep, gdzie trafiłam na wyprzedaż z prawdziwego zdarzenia - rzeczy mocno przecenione, dużo, fajny wybór.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 12:27   #21
pchła
Raczkowanie
 
Avatar pchła
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 123
Dot.: Top Secret - sklep internetowy

ja mam miłe doświadczenia z tym sklepem. na przesyłkę czekałam 2 tygodnie ale tego sie spodziewałam. tylko radze najpierw dobrać swój rozmiar w sklepie bo ich tabele z rozmiarami nie sa wiarygodne, radze brac rozmiar mniejszy. i jeszcze nie placiłam za przesylkę mimo zamówienia poniżej 50 zł, ponieważ jedna rzecz którą chciałam nie była już dostępna a była jeszcze przedstawiona w ofercie. napisałam do nich maila i nie musialam płacić za przesyłkę
pchła jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 12:29   #22
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Top Secret - sklep internetowy

Cytat:
Napisane przez pchła Pokaż wiadomość
ja mam miłe doświadczenia z tym sklepem. na przesyłkę czekałam 2 tygodnie ale tego sie spodziewałam. tylko radze najpierw dobrać swój rozmiar w sklepie bo ich tabele z rozmiarami nie sa wiarygodne, radze brac rozmiar mniejszy.
To fakt, że rozmiarówkę maja przekłamaną... Ja u nich kupuję "góry" zawsze w rozmiarze S, a normalnie to raczej jestem eMką. Spodni nigdy nie dobrłam, żeby pasowały mi do figury, więc nie wiem W stacjonarnych sklepach zawsze byłam zadowolona z zakupów i przy tym zostanę...
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 13:06   #23
martunia-w
Organizatorka :)
 
Avatar martunia-w
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 4 880
Dot.: Top Secret - sklep internetowy

Ja zamawiałam z tego sklepu i byłam mile zaskoczona bo paczka po 5 dniach była u mnie niestety czekam na kolejną paczkę i też już będzie z 10 dni i nic chyba jednorazowa poprawa ich pracy była pierwszym razem
__________________
Zamówienia z martunią-w -> KLIK


martunia-w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 13:08   #24
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Top Secret - sklep internetowy

Nie, no własnie dostałam przesyłkę z etorebki.... A torebkę zamówiłam później... do zestawu, który kliknełam w TS Teraz to już MUSZĄ mi wysłać całe zamówienie, bo zastrzelę Panią Małgosię!
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 13:38   #25
paulkask
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 53
Dot.: Top Secret - sklep internetowy

jedno glosne NIE !!! dla tego sklepu!! wiecej na watku podanym wyzej
paulkask jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 14:47   #26
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Top Secret - sklep internetowy

oj sklep internetowy Top Sectet to porażka... poczytajcie sobie wątek o karmelowej torbie...
dziewczyny zamawiały, czekały i okazywało się, że towaru wogole nie ma na stanie! Oczywiscie nikt nie raczył o tym powiadomić i dopiero po mailach, ktoś odpisał, że towar nie będzie wysłany... też miałam taką przygodę, co prawda karmelowa torba do mnie dotarła, ale zamawiałam coś jeszcze i tego nie dostałam i nikt mnie nie powiadomił, że nie wyślą tego i czy wogole chcę kontynuować zamówienie...
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 14:49   #27
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Top Secret - sklep internetowy

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
oj sklep internetowy Top Sectet to porażka... poczytajcie sobie wątek o karmelowej torbie...
dziewczyny zamawiały, czekały i okazywało się, że towaru wogole nie ma na stanie! Oczywiscie nikt nie raczył o tym powiadomić i dopiero po mailach, ktoś odpisał, że towar nie będzie wysłany... też miałam taką przygodę, co prawda karmelowa torba do mnie dotarła, ale zamawiałam coś jeszcze i tego nie dostałam i nikt mnie nie powiadomił, że nie wyślą tego i czy wogole chcę kontynuować zamówienie...
tak, linik do tego wątyku był podany na samym początku.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 21:39   #28
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Top Secret - sklep internetowy

2 razy zamawiałam. Za pierwszym razem plaszczyk, wszystko ok, nie pamietam ile czekalam, ale i tak go zwrocilam i na zwrot tez nie czekalam specjalnie dlugo.

Za 2 razem zamowilam 2 szaliki i torebke wtedy wychodzilo ponad 50 zl (a byla promocja ze powyzej 50 zl wysylka gratis) i troche czekalam. Dostalam tylko 1 szalik i torebke (placilam za pobraniem) na szczescie policzyli mi tylko za te 2 rzeczy i nie doliczyli za wysylke mimo ze wyszlo ponizej 50 zl, ale i tak sie troche zrazilam, bo nic nie napisali dlaczego nie dostalam tego szalika :/
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 21:55   #29
Methe
Rozeznanie
 
Avatar Methe
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 727
Dot.: Top Secret - sklep internetowy

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
oj sklep internetowy Top Sectet to porażka... poczytajcie sobie wątek o karmelowej torbie...
dziewczyny zamawiały, czekały i okazywało się, że towaru wogole nie ma na stanie! Oczywiscie nikt nie raczył o tym powiadomić i dopiero po mailach, ktoś odpisał, że towar nie będzie wysłany... też miałam taką przygodę, co prawda karmelowa torba do mnie dotarła, ale zamawiałam coś jeszcze i tego nie dostałam i nikt mnie nie powiadomił, że nie wyślą tego i czy wogole chcę kontynuować zamówienie...
ja byłam jedną z tych dziewczyn. najpierw cierpliwie czekałam na przesyłkę ponad 2 tygodnie, potem zaczęłam się wkurzać i napisałam do nich. dopiero wtedy kobieta mi napisała, że przeprassza i plepleple ale moje zamówienie "z przyczyn technicznych nie mmoże zostać zrealizowane". ciekawe czy gdybym się nie upomniała, to czy by ktokolwiek mnie poinformował
nigdy więcej tego sklepu
__________________

kobieta nigdy nie kłamie, co najwyżej wymyśla prawdę, która jest jej akurat potrzebna.


kup e-torebkę 5% taniej - 3c6c63c9

Methe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-12, 16:55   #30
Beatman
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1
Dot.: Top Secret - sklep internetowy

Dodam męski punkt widzenia, kupiłem mojej żonie sukienkę, która przyszła pocztą pięć dni po zamówieniu a do tego pasowała jak ulał i z tego jestem najbardziej zadowolony ... choć kupiłęm niemalże w ciemno, więc będę pamiętał o sklepie internetowym TOP SECRET i chwalił się zakupami w nim, poza tym ma fajny lay out, bardziej przejżysty od poprzedniej smutnej wersji ... pozdrawiam
Beatman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-28 19:37:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:46.