styl ubierania :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-08-28, 21:01   #1
ufcio1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 474

styl ubierania :)


witajcie
tak sie zastanawiam jak sie ubieracie, chodzi mi o sprecyzowanie waszego stylu, co lubicie w modzie a czego nie, jesli macie jakies zdjecia rzeczy ktore sa w waszym guscie, przesylajcie
ja rowniez sie wypowiem
ubieram sie na sportowo, nie jak wiekszosc dzisiejszych nastolatek , szerokie spodnie, typu szwedy, kolorowe t-shirty, bluzy, zadnych dodatkow w tym roku przeszlam metamorfoze i kupuje tylko kolorowe ciuchy,ostatnio-odcienie niebieskiego
nie lubie w modzie przepychu, typu duzzo bransoletek, 5 pierscionkow na jednym palcu, ubrania na "cebulke"
pozdrawiam
ufcio1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-28, 21:21   #2
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: styl ubierania :)

generalizując lubię prosty styl. mało ozdób, krój "przy ciele". kiedyś nie lubiłam kolorów - moja szafa była szaro-czarno-biała. obecnie lubię zabawę kolorem [np. czerwona spódnica, czerwona torebka, czerwona gumka do włosów]. kolory które szczególnie polubiłam to: głęboka czerwień, amarant, cukierkowy róż, jasny beż.. ostatnio kręci mnie turkus, ale jeszcze nie odważyłam się na żaden zakup.

kiedy mogę o tym decydować ubieram się.. w zależności od humoru .. bardziej casual niż elegancko, ale prędzej elegancko niż sportowo.

lubię jeansy, t-shirty przy ciele [takie klasyki benettona ], rozpinane sweterki.

nie umiem sprecyzować swojego stylu, ostatnio koleżanka powiedziała mi, że ubieram się prosto, ale ciekawie [?? ].

może wkleję kilka ubrań, które mi się podobają i jakie mniej więcej noszę najczęściej [chodzi o styl] kiedy nie jestem w pracy, na rowerze etc...] - czyli spacer, wyjście ze znajomymi..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg red g.jpg (18,3 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg beige1.jpg (26,3 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg white2.jpg (29,8 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pink camaieu04e.jpg (20,3 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg white promod04a.jpg (24,6 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg burrberry09.jpg (23,1 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pink sw.jpg (49,6 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg czerw.JPG (29,5 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jersey-blouse.jpg (24,4 KB, 20 załadowań)
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-28, 21:23   #3
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: styl ubierania :)

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg narciso rodriguez.jpg (28,2 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg david meister.jpg (32,8 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pink bl.jpg (37,9 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kol1.jpg (26,6 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5668.jpg (30,4 KB, 15 załadowań)
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-28, 21:25   #4
malinka23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 264
Re: styl ubierania :)

Ja lubie ubierac sie bardzo kobieco, przylegajace ubrania, dekolty, spodniczki, sukienki, szpileczki, futerka Ale oczywiscie jak trzeba to wskakuje w dresik ale taki dopasowany najlepiej bo zle sie czuje w luznych rzeczach i w ciemnych kolorach. Jezeli chodzi o kolory to lubie:
- bialy,
- rozowy,
- niebieski,
- czerwony.
- czarny rzadziej ale chetnie zakladam czarna spodniczke.
- dzinsy
- panterki
Praktycznie wszystkie ubrania mam wlasnie w tych kolorach (nawet bielizne ), w roznych odcieniach, tak samo staram sie dobierac sobie dodatki.
Bizuterie bardzo lubie, ale tylko zlota bo mam blond wlosy w zlotym odcieniu i piwne oczy wiec srebro raczej mi nie pasuje) ale nie obwieszam sie jak choinka bozonarodzeniowa ale czasem mi sie zdarzy Z bizuterii na codzien nosze sredniej wielkosci wkrecane kolczyki i jeden pierscionek.
Na pewno nie lubie w modzie minimalizmu typu Prada czy CK a bardziej podoba mi styl w kierunku dawnego Versace, YSL czy Betsey Johnson.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg betsey1,.JPG (28,0 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg betsey2,.JPG (33,0 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg betsey4,.JPG (25,6 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg betsey5,.JPG (31,5 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg betsey6,.JPG (21,1 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg betsey7,.JPG (38,0 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg betsey8,.JPG (32,3 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg betsey9,.JPG (36,5 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg betsey10,.JPG (23,4 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 441776_g.jpg (23,8 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg image1xl1.jpg (36,0 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg image3xl.jpg (34,7 KB, 10 załadowań)
malinka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-28, 21:29   #5
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: styl ubierania :)

aha. lubię jeszcze białe koszule 'przy ciele' i letnie sukienki w kwiatki [takie dziewczęce].

a ostatnio kręcą mnie jeszcze takie klimaty jak na obrazkach [mniej więcej, może delikatniej kwiatowe - taka dziewczyna z łąk Cottonfielda ] .. i to jest pewien powrót do korzeni
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg red - dress3.jpg (27,1 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg beige.jpg (24,7 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pink54.jpg (30,4 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg czerwień.jpg (33,9 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg beż i róże.jpg (34,1 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg spódnica.jpg (39,4 KB, 28 załadowań)
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-28, 21:37   #6
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: styl ubierania :)

Moj styl ubierania zalezy od pory roku, nastroju i okolicznosci . Tak na codzien ubieram sie raczej na sportowo: dzinsy, jakis top, bluza rozpinana i sportowe buty.
Czasami lubie zalozyc buty na obcasie i ubrac sie elgancko... Albo chociaz polaczyc dżinsy z elegancka bluzka i dodatkami.
Latem czesciej nosze spodnice, szczegolnie bedac w Warszawie- tu raczej nie odwazam sie na krotkie spodenki (bo lubie tylko takie naprawde krótkie )
A kiedy moge sobie pozwolic na totalny luz (latem bedac na wsi) to nosze praktycznie tylko krociutkie spodenki (jak sa upaly) lub spodnie dresowe (o prostym kroju, bez zadnych sciagaczy!) w polaczeniu z jakimis bluzeczkami. Do tego japonki

Co do kolorów... Wiosną i latem lubie biały, niebieski, różowy, czerwony... Czerń króluje w mojej szafie zimą (i w ostatnich dniach-z konieczności).
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-28, 21:51   #7
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: styl ubierania :)

wiecie co? myślę, że na nasz styl wpływ też ma charakter pracy [a raczej obostrzenia w tejże]. jeśli człowiek musi ubierać się elegancko do bólu [spódnica z tego samego materiału co żakiet, najjaskrawszy kolor - granat] to modyfikuje swoje dotychczasowe upodobania w dziedzinie mody pozapracowej w inny sposób, niż osba, która może pozwolić sobie w pracy na większy luz..
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-08-28, 22:01   #8
Hepi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 133
Re: styl ubierania :)

A ja jestem prawie "made in house" , nie wiem czy znacie ten sklep...?
Cierpię na taką okropną przypadłość, że jeśli tam wejdę, to zawsze (!!!) wyjdę z jakąś nową zdobyczą . Powinni mi jakiś rabat dać, czy coś . Trzeba doceniać stałych klientów !

Zdecydowanie preferuję dekolty , duże dekolty . Krój, hym, satysfakcjonuje mnie każdy, który optycznie wyszczupla , hyhy. Kolory - raczej żywe, rozbielonym mówię nie , kocham czerwień . Nawiązując do dodatków, to kolekcjonuję torebki (każdy ma jakieś hobby ).

Styl mogę podsumować jako młodzieżowo-sportowo-kolorowy (ależ to oryginalne ).
Hepi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-28, 22:04   #9
cynamonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 52
GG do cynamonka
Re: styl ubierania :)

A ja swoj styl okreslam jako dyskretna elegancja :P I lubie przylegajace bluzki, spodnie, czesciej szpilki niz jakiekolwiek inne buciki :P ah, ostatnio po 1000-czym obejrzeniu "Polnoc - polnocy zachod" znow zachwycilam sie stylem lat 50 i 60, ale coz: juz nie do skopiowania w dzisiejszych czasach :P Ja rowniez mialam okres gdy moja garderoba byla wylacznie czarno-biala (Yennefer..:P ) ale czesto zmieniam obiekty inspiracji i teraz nosze pastele. Pare fotek Pozdrawiam!
cynamonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-28, 22:07   #10
cynamonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 52
GG do cynamonka
Re: styl ubierania :)

cynamonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-28, 22:08   #11
cynamonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 52
GG do cynamonka
Re: styl ubierania :)

cynamonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-08-28, 22:09   #12
cynamonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 52
GG do cynamonka
Re: styl ubierania :)

P.S. Alez ta Ines Sastre jest piekna :PP
cynamonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-28, 22:12   #13
201607150859
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 851
Re: styl ubierania :)

A ja ubieram się podobnie jak Sarenka. Lubię rzeczy blisko ciała, z miłych materiałów, eleganckie, w czystych kolorach (biały, czerwony, turkusowy (bo mam ciemne włosy), a nawet róż.
Lubię też ubrania w kolorze "pieprzu z solą", eleganckie spodnie "z kantem", płaszcze, golfy (uwielbiam), jeansy(najbardziej Americanos, bo mają dużo fasonów dla wysokich) i płaszcze.
Nie czuję się za dobrze w stylu sportowym, ale mam w szafie 3 pary dresów i adidasy, a także jakieś sportowe bluzki, bo na działkę nie jadę w marynarce i w eleganckich butach
Jeśli chodzi o projektantów to lubię takich jak: Armani, Donna C., ale sukienki podobają mi się najbardziej Donatelli V. Chociaż nie w moim stylu zupełnie, ale za to jakie piękne (i wcale mi nie przeszkadza, że czasem kiczowate).
201607150859 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-28, 22:18   #14
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: styl ubierania :)

uwielbiam jeszcze styl Audrey H. i Jackie K... ale tylko fragmentarycznie wdrażam w życie - najczęściej w wersji "pracowej"
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-28, 22:19   #15
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: styl ubierania :)

no to Twój styl jest też częścią mojego stylu - akurat nie miałam na dysku takich eleganckich fotek, ale baardzo mi się podoba to co wkleiłaś mniam
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-28, 22:22   #16
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: styl ubierania :)

aha. tylko szpilek nie trawię. jeśli obcas to raczej taki:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg blackj.jpg (26,1 KB, 20 załadowań)
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-28, 22:30   #17
ufcio1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 474
Re: styl ubierania :)

Hepi napisał(a):
> A ja jestem prawie "made in house" , nie wiem czy znacie ten sklep...?
> Cierpię na taką okropną przypadłość, że jeśli tam wejdę, to zawsze (!!!) wyjdę z jakąś nową zdobyczą . Powinni mi jakiś rabat dać, czy coś . Trzeba doceniać stałych klientów !
>

> Styl mogę podsumować jako młodzieżowo-sportowo-kolorowy (ależ to oryginalne ).
czy znam(y) ten sklep? co to za pytanie nie jestes sama, ja tez uwielbiam house'a. dziwnym trafem jestem jedyna (!) dziewczyna, ktora w moim miasteczku sie ubiera w housie. jestem oryginalna
na przekor pewnym stereotypom, ze dziewczyny ubierajace sie Orsay'u to takie zwykle lolitki, ja uwielbiam sie tam ubierac. nie zdazylo mi sie tam kupic ani jednej rozowej rzeczy, spodniczek nie nosze( te krzywe, chude nogi... ) zazwyczaj kupuje tam spodnie
bluzki w New Yorkerze w Poznanskim M1 Carry, reserved, niestety nie moge ubierac sie w takich bardziej eleganckich sklepach..brak pieniedzy i transportu.
ale staram sie ktos m i kiedys powiedzial, ze ubieram sie jak skate fakt.. troszke mnie ciagnie w ta strone, ale to nie to
ufcio1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-28, 22:30   #18
cynamonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 52
GG do cynamonka
Re: styl ubierania :)

Oh ja tez uwielbiam ich style.. ale czasem patrzac na mlodziezowo odziane dziewczyny czuje sie troche dziwnie :P co nie zmienia faktu, ze gdy mam wybor to wybieram zawsze wdzianko bardziej eleganckie. W ogole ogladajac te wszystkie stare filmy zaluje, ze kobiety stracily na kobiecosci ( nie wszystkie oczywiscie) a mezczyzni na meskosci... Ale to juz moja subiektywna ocena i taka mala dygresja ;P
cynamonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-28, 22:36   #19
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: styl ubierania :)

jeśli idzie o sklepy to ja lubię Promod, Esprit, Zarę, Benettona, Cottonfielda i ostatnio Camaieu [oczywiście nie wszystko i nie zawsze mi się podoba]. wiele fajnych ciuchów wygrzebałam też w Cubusiu, H&M, Reserved czy Tatuum.
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-08-28, 23:05   #20
Mała-Mi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 178
Re: styl ubierania :)

ja lubie hmmm jak to nazywają sportową elegancję?
nie lubie garsonek i innych takich rzeczy ani dresów,addidasów (chyba ze na działkę) i butów na 10 cm obcasach lubie dopasowane ubranka bo jestem dość niska i drobna.
Podoba mi sie styl Kasi Kowalskiej choć nie wszystko

aaaaaa i tych wszystkich neonowych kolorów nie znosze
Mała-Mi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-28, 23:07   #21
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Re: styl ubierania :)

Ha mam styl sportowy. Zimą - dżisy, bluza, adidasy, latem - podkoszulki, jakieś dłuższe letnie spodnie i sandałki. Może bym ubrała w "materiałowe" spodnie, ale brakuje mi butów do takowych spodni (mam jedne ale straaaaaaaaaaaaaasznie niewygodne i za każdym razem, gdy je nałożę obcieram sobie nogi). W domu to luźne dresy i bluza zimą i spodenki z "domowymi" podkoszulkami latem.
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-29, 07:51   #22
Shandusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Shandusia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 583
GG do Shandusia
Re: styl ubierania :)

Ufcio miałam założyc identyczny wątek,tylko zastanawiałam się czy juz takiego nie było
Shandusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-29, 08:28   #23
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Re: styl ubierania :)

Mój styl po części pokrywa się ze stylem sarenki . Ciężko go określić, no ale spróbuje :P
Uwielbiam spodnie na kant z materiału, po prostu je kocham. Wszystkie są "home made" - bo szyje je mama. Wtedy mam gwarancję, że spodnie będą idealnie leżeć . Oprócz kantówek lubię też bojówki, ale nie takie całkiem "bojówkowate" tylko troche ugrzecznione . Buty - uwielbiam obcasy, tak 6 cm to wg mnie optimum, ani większe ani mniejsze oraz płaskie buty. Bluzkie najczęściej przy ciele, bez nadruków, brokatu, klamr, rzemyków, rozcieńć i innych ohydztw, bo po prostu w modzie wg mnie najważniejszy jest umiar, często zdarza mi się, że widzę już ładną bluzkę, chcę spojrzać na jej przód....no i kapa, bo ma wielki i głupi nadruk, klamry, zamki itp. itd. a tego po prostu nie znosze . Wśród kolorów to jest różnie, najbardziej lubię:
-niebieski
-czarny
-pieprz z solą
-różowy, ale jasny
-zimny brąz
-czasami khaki

Nie trawię:
-zielonego butelkowego
-żółtego - wyjątkiem może być cytrynowy
-pomarańczowego
-fioletowego - chociaż kiedyś lubiłam

Także jak dziewczyny podziwiam stl Jackie K., chyba nikt już z dzisiejszych gwiazd nie może dorównać jej wyczuciem smaku i elegancją
Wśród kreatorów lubię CK, sukienki Donatelli Versace (trochę przeładowane, ale lubię je oglądać) oraz YSL

Aaaa, zapomniałam o dodatkach. Nie nosze w ogóle pierścionków, jeśli biżuteria, to tylko srebrna, kolczyki małe, łańcuszek z kulką i zegarek, czasami broszka przypięta do marynarki, ale to wszystko
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-29, 09:31   #24
oceania
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 534
GG do oceania
Re: styl ubierania :)

Ja kocham szwedy i dzwony, ale tylko takie naprawdę szerokaśne. Innych w mojej szafie się nie znajdzie Uwielbiam bluzy z kapturem, takie skejtowskie Najwygodniejsze buty to dla mnie adidaski
Ale kiedy jest okazja lubię ubrać się elegancko-garnitur, szpilki (długie noski obowiązkowo) Moim ostatnim nabytkiem nie są co prawda wysokie buty, ale mają odpowiednie noski lekki obcas i są stylizowane na męskie. Kooocham garnitury, (w mojej szafie jest tylko jeden-dyżurujący ) nie mogę przejść obojętnie obok sklepu z tymi cudeńkami-przyklejam się do witryny, i podziwiam
Co do skepów...tutaj raczej ciężko mi cokolwiek powiedzieć, bo od kilku lat nie robię zakupów w sklepach w Polsce. Korzystam z okazji, kiedy jestem na wakacjach u zachodnich sąsadów-ceny maja boskie! No i tu mogę coś o sklepach powiedzieć: New Yorker jakoś się popsuł w stosunku do lat poprzednich (JeanPascale też), co nie oznacza, że nie da się tam czegoś "upolować". Do tego Adessa, ale przede wszystkim Takko.
oceania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-29, 09:46   #25
girlka
Raczkowanie
 
Avatar girlka
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 343
Re: styl ubierania :)

A ja preferuje styl elegancko-wygodny, lubię założyć jeansy i do tego szpilki, bardzo podoba mi się wersja dresik i szpilki ale jeszcze nie odważyłam się tak ubrać. Lubie tez klasyczne kompleciki(spodnie,spódni czka i żakiecik) ale tylko w kolorach pastelowych.
__________________
„Moda jest kosztowna, styl – nie”
girlka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-29, 09:47   #26
girlka
Raczkowanie
 
Avatar girlka
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 343
Re: styl ubierania :)

__________________
„Moda jest kosztowna, styl – nie”
girlka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-29, 09:48   #27
girlka
Raczkowanie
 
Avatar girlka
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 343
Re: styl ubierania :)

__________________
„Moda jest kosztowna, styl – nie”
girlka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-29, 09:50   #28
girlka
Raczkowanie
 
Avatar girlka
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 343
Re: styl ubierania :)

A co do bucików to ostatnio zachwyciły mnie takie:
__________________
„Moda jest kosztowna, styl – nie”
girlka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-29, 09:58   #29
malinka23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 264
Re: styl ubierania :)

wlasnie chcialam wkleic ten dresik, to samo zdjecie mamy chyba podobny styl
malinka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-29, 10:03   #30
malinka23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 264
Re: styl ubierania :)

girlka napisał(a):
> A co do bucików to ostatnio zachwyciły mnie takie:

girlka skad je wzielas? idealnie mi pasuja jasnorozowej kutreczki z klamerkami
malinka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:47.