Kompleks do cery naczynkowej (Naturalis) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna > Surowce i półprodukty kosmetyczne

Notka

Surowce i półprodukty kosmetyczne Chcesz robić własne kosmetyki? W tym miejscu wymienisz się doświadczeniem i opinią w temacie surowców i półproduktów kosmetycznych.

Pokaż wyniki sondy: Jak oceniasz produkt?
* 0 0%
** 2 20,00%
*** 1 10,00%
**** 2 20,00%
***** 5 50,00%
Głosujący: 10. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-24, 13:58   #1
zorza83
Raczkowanie
 
Avatar zorza83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 300

Kompleks do cery naczynkowej (Naturalis)


Kompleks można nabyć tutaj : http://naturaliskosmetyki.pl/komplek...8139fddecc12a9

Ze strony sklepu:

"Specjalnie dobrany zestaw substancji czynnych wpływających na poprawę stanu naczyń krwionośnych, zapakowany w nośnik liposomowy. Synergistyczne działanie wszystkich składników polega na obkurczaniu, wzmacnianiu, uszczelnianiu i zwiększaniu elastyczności naczyń krwionośnych. Kompleks redukuje zaczerwienienia i podrażnienia skóry. Lecytyna, o dużej zawartości fosfatydycholiny, gwarantuje dodatkowy doskonały efekt nawilżający oraz działanie przeciwzaskórnikowe. Małe transportery liposomowe pomagają substancjom czynnym przeniknąć przez warstwę rogową naskórka, dzięki czemu mogą działać w głębszych warstwach skóry. W skład kompleksu wchodzą: ekstrakt z owoców kasztanowca, ekstrakt z ruszczyka kolczastego, rutyna, troxorutyn, witamina C, lecytyna, hesperydyna, MSM – organiczny związek siarki, ceramid III B.

W surowcu zastosowano konserwant pochodzenia roślinnego.

Zastosowanie: kompleks liposomowy może być zastosowanydo pielęgnacji cery naczyniowej, z trądzikiem różowatym, jako środek łagodzący zaczerwienienie w kuracjach kwasami i retionoidami, wspomagająco w preparatach antycellulitowych w przypadku skóry naczyniowej.
Zastosowanie wyrobach emulsyjnych (kremach, mleczkach, serach, balsamach) oraz beztłuszczowych żelach, do pielęgnacji skóry twarzy i ciała.
(...)"

Cena : 10g - 9,80zł
30g - 23,53
__________________

zorza83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 13:44   #2
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Kompleks do cery naczynkowej (Naturalis)

Oceniam na 5*

Stosuję już ten produkt ponad 2 tygodnie.
Jest bardzo fajny, widzę jego działanie na skórze - mniejsze zaczerwienienia, naczynka nie są widoczne tak bardzo.
Idelany do stosowania po bardziej inwazyjnych zabiegach - peelingach, kwasach, przyśpiesza gojenie i nie podrażnia.
Przyjemny w stosowaniu - zapach neutralny, jest wydajny.
Same plusy

EDIT: po prawie 5 miesiącach stosowania podtrzymuję zachwyt. Używam może niezbyt regularnie, ale i tak efekt jest. Poza działaniem na naczynka poprawia też ogólny wygląd skór - jest jakaś równiejsza, promienna. Super!

Edytowane przez alkaxy
Czas edycji: 2009-08-22 o 15:17
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 01:42   #3
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Kompleks do cery naczynkowej (Naturalis)

Stosuję przez trzy tygodnie i chyba zostanę przy nim troszkę dluzej widać poprawę ale trzeba się uzbrioić w cierpliwość
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 21:07   #4
ewi762
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 94
Dot.: Kompleks do cery naczynkowej (Naturalis)

Witam

dla mnie duża piątka !!!
ładnie działa na mojego buraka na polikach. Połozżony wieczorem, sprawia że rano cera jest jasna jednolita po prostu super. Zapach mnie odrzuca ale efekt sprawia że chyba warto pocierpieć. Na pewno zakupię kolejną porcję.
ewi762 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-09, 18:42   #5
zara99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4
Thumbs up Dot.: Kompleks do cery naczynkowej (Naturalis)

kupilam go skuszona recenzjami. mam cere naczynkowa, z popekanymi naczynkami. nie licze na efekt znikniecia zaczerwienien, ale po stosowaniu przez tydzien moge powiedziec, ze ogolnie koloryt cery wyblakl co jest superanckie. na razie ocena bardzo dobra.
mnie nie podraznia ale to jest wysoce osobnicza kwestia i nie mozna uogolniac.
zapach jest dyskusyjny, ale patrzac na sklad nie moze byc inaczej.
mieszam sobie na dloni z odrobina olejku ze slodkich migdalow, bo wtedy lepiej mi sie rozprowadza, po ok.1min. aplikuje krem liponowy z BU i jest dobrze.
zara99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 12:51   #6
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Kompleks do cery naczynkowej (Naturalis)

Niestety się nie zachwycam Stosuję jakiś czas, dodałam do kremu, do hydrolatu, wcześniej pomieszałam z żelem pantenolowo-aloesowym i szczerze mówiąc nie widzę powalających efektów. Działa mniej więcej tak jak kremy Ziaji Med na naczynka, czyli nijak. Tzn nie uczula i nie powiększa zaczerwienień, ale też jakoś ich nie "wybladza". Policzki i skrzydełka nosa są czerwone jak były. Nie bardzo, ale też nie mniej niż przed tym, jak zaczęłam o nie dbać. Będę stosować dalej, bo wciąż czekam na efekt a też nie widziałam bardziej skoncentrowanego preparatu na tę dolegliwość.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-09, 12:52   #7
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Kompleks do cery naczynkowej (Naturalis)

Mój niezbędnik, stosuję rano czysty kompleks na policzki i nos, po kilku miesiącach takiego stosowania moje policzki (mające wcześniej skłonność do rumienienia się) są prawie cały czas blade, nawet jak wejdę do ciepłego pomieszczenia czy napiłam się kawy - cudo, cudo, cudo.

Zapach taki sobie, ale to sama natura, więc wybaczam
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 10:36   #8
mangifera
Raczkowanie
 
Avatar mangifera
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 196
Dot.: Kompleks do cery naczynkowej (Naturalis)

Stosuje kilka tygodni , nieregularnie. Ostatnio dodałam do kremu robionego. Tu sprawdza sie dobrze ale w kremi jest jeszcze pare innych substancji na naczynka.
Stosowany solo na rumien nie sprawdzil mi sie w toniku tez slabo. Zapach specyficzny ale mi nie przeszkadza. ocena 4
mangifera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-09, 18:51   #9
mamrotka
Wtajemniczenie
 
Avatar mamrotka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 422
Dot.: Kompleks do cery naczynkowej (Naturalis)

*****


Kompleks jest absolutnie cudowny! Działa! Już prawie skończyłam buteleczkę i zamawiam kolejną Stosowałam przez kilka tyg na noc solo na oczyszczoną skórę w miejsca problemowe, a po 5-15 min aplikowałam nawilżacz, zazwyczaj HA+ olej po tej kilkutygodniowej kuracji uderzeniowej stosuję co drugi/trzeci dzień i też daję radę i burak nie wraca, aż strzeliłam samobója i nie stosowałam przez prawie 6 tyg i burak nieco się uaktywnił aczkolwiek myślałam że będzie dużo gorzej Mam jedno duże pęknięte naczynko pod okiem które było baaardzo widoczne i żaden korektor nie dawał rady Po tym cudzie od naturalisa cera się uspokoiła, już nie straszę mega burakiem i big naczynko pod okiem prawie niewidoczne! Czego chcieć więcej? Dla mnie produkt niezastąpiony i już nie szukam nic innego bo raz że do tej pory nic nie pomogło a dwa wolę się cieszyć uspokojoną cerą jak mam eksperymentować
mamrotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Surowce i półprodukty kosmetyczne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:19.