jeszcze raz allegro - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-11-13, 10:32   #1
lean
Raczkowanie
 
Avatar lean
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 62
GG do lean

jeszcze raz allegro


dziewczyny mam dylemat, znalazłam na allegro ofertę sprzedaży perfum coco mademoiselle 100 ml za 58 zł, produkt ten jest ponoć orginalny i zafoliowany. opinie o sprzedającym same pozytywne. powiedzcie mi czy istnieje możliwość żeby takie drogie perfumy sprzedawać tak tanio i żeby nie było tu przekrętu? niestety nie stać mnie na zakup ich z perfumerii przynajmniej w tym momencie, a zapach jest dla mnie rewelacyjny. nie chcę tylko wydać niepotrzebnie pieniędzy na jakąś podróbę już lepiej je odłożyć i poczekać na te z perfumerii, co wy na to? jak sądzicie wrato zaryzykować?
lean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-13, 10:35   #2
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: jeszcze raz allegro

Wygląda mi to na podróbę.Niestety.Może wklej link do tej aukcji, to rzucimy okiem.W ten sposób łatwiej będzie ocenić jej wiarygodność.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-13, 10:39   #3
lean
Raczkowanie
 
Avatar lean
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 62
GG do lean
Re: jeszcze raz allegro

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=34273832
dla mnie przyznam szczerze jest to też niewiarygodne, ale jakiś diabełek mnie kusi żeby zaryzykować.
lean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-13, 11:00   #4
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: jeszcze raz allegro

Moim zdaniem nie ma żadnych przesłanek, aby wierzyć temu sprzedającemu.Ma TYLKO 14 komentarzy, to jest nic.Poza tym w aukcji widnieje zdjęcie katalogowe perfum, a nie fotka sprzedawanego przedmiotu zrobiona przez tego Allegrowicza.Poza tym pamiętajmy, że ten zapach jest bardzo powszechnie podrabiany, wręcz masowo- można by rzec.
Wklejam Ci linki do akucji w 100% pewnych.
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=34790932
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=34711171
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=34850038
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=34958169
Ta ,o którą pytasz to na pewno nie oryginał.No chyba, że kradziony.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-13, 11:06   #5
lean
Raczkowanie
 
Avatar lean
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 62
GG do lean
Re: jeszcze raz allegro

dzięki chociaż zadowolona za bardzo nie jestem jestem w sumie z krakowa tak jak sprzedajaca i mogłabym te perfumy zobaczyć osobiście ale chyba faktycznie nie ma sensu a nie chcę sie denerwowac wydaniem 60 zł na podróbę bo podróbę mogłabym kupić równie dobrze za 20 jeszcze raz dzięki
lean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-13, 11:27   #6
Martaa2
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 251
Re: jeszcze raz allegro

Moim zdaniem ewidentna podróba. Nie kupuj tego.
Martaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-13, 13:31   #7
lean
Raczkowanie
 
Avatar lean
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 62
GG do lean
Re: jeszcze raz allegro

swoją droga to niezła chamówka, komuś się wyda że to super okazja, kupi i tylko jest wściekły. zastanawiam się tylko skąd się wzięły u tej osoby te pozytywne komentarze widziałam że inne perfumy sprzedaje też tak podejrzanie tanio. no nic chyba poczekam na lepsze czasy i kupię w drogerii
lean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-11-13, 13:48   #8
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Re: jeszcze raz allegro

wszystkie perfumy(50ml,100ml) których cena jest okazyjna,waha sie od 40-60zl,to są podróby produkowane w Turcji,widziałam kilka na włsne oczy- w życiu bym nie rozpoznała czy to oryginal czy nie-oceniajac opakowanie itp.(na plakietkach ze skladem,produkcja itp.sa jednak różnice,porównywałam),zap achy jednak sie różną,nie rozwijają się,są krótkotrwałe
decyzja należy do ciebie
cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-13, 14:17   #9
pikusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 126
Re: jeszcze raz allegro

A jednak nie napisała, że perfumy są oryginalne, tylko "oryginalnie opakowane". Pozytywy ma w większości za jakieś akcesoria komputerowe. Dwa są za perfumy, ale od raczkujących Allegrowiczów. To są na pewno podróby , bo nikt nie sprzedaje oryginałów ze stratą. Są amatorzy i takich wyrobów, zapach jest zbliżony, a nie każdy ma kasę na oryginał.
Swoją drogą, na Allegro jest zatrzęsienie podrobionych nie tylko perfum, ale i kolorówki ( Diory, Chanele, Lancome), pielęgnacyjnych kosmetyków również. To, co przywozi się zza wschodniej granicy i lata ( co widziałam) na bazarach po 20 zł, na Allegro idzie nawt za 120.
pikusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-13, 14:27   #10
lean
Raczkowanie
 
Avatar lean
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 62
GG do lean
Re: jeszcze raz allegro

to nieźle sobie zarabiają na tych perfumach bo ja mam takie przywieZione z syryii i zapłaciłam za 50 ml 7 zł. są naprawde fajne i pachną prawie tak samo jak oryginał- ale to tylko podróbki, dla mnie więc zapłacenie 60 zł za podróbę jest to dużo stanowczo za dużo, tak że nie zamierzam korzystać z tej okazjii jak będę miała ochotę na podróbę to dostanę ją za dużo dużo mniejsza kasę
lean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:18.