nie musisz sie logowac - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2001-10-26, 09:36   #1
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a

nie musisz sie logowac


ani rejestrowac, zeby napisac tutaj wiadomosc. Mozesz to zrobic bez podawania zadnych danych (tylko twoja ksywka i mail). [img]icons/icon7.gif[/img]

Ale jako zerejestrowany uzytkownik mozesz np. zmieniac i kasowac swoje wiadomosci. A to juz jest powod do tego, zeby jednak sie zarejestrowac [img]icons/icon7.gif[/img]

Pa! [img]icons/icon40.gif[/img]
Zgłoś do moderatora  
Stary 2001-10-26, 09:36   #2
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
nie musisz sie logowac

ani rejestrowac, zeby napisac tutaj wiadomosc. Mozesz to zrobic bez podawania zadnych danych (tylko twoja ksywka i mail). [img]icons/icon7.gif[/img]

Ale jako zerejestrowany uzytkownik mozesz np. zmieniac i kasowac swoje wiadomosci. A to juz jest powod do tego, zeby jednak sie zarejestrowac [img]icons/icon7.gif[/img]

Pa! [img]icons/icon40.gif[/img]
Zgłoś do moderatora  
Stary 2001-10-30, 09:48   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: pomoc

Czesc [img]icons/icon7.gif[/img]

Poniewaz nowe forum jest wyposazone w dziesiatki i setki funkcji postanowilem ulatwic Wam poruszanie sie po nim i pomoc Wam nieco w oswojeniu sie z jego mozliwosciami. Tak wiec, tutaj krotka pomoc jak poruszac sie po forum:

<font size=+1 color=red>MENU (na gorze ekranu)</font>
  1. Lista watkow - wywoluje liste wszystkich wiadomosci w danym forum. Wiadomosci sa uporzadkowane wg tematow (watkow), a oznacza to, ze odpowiedz do wiadomosci pojawia sie z odpowiednim wcieciem.
    Dodatkowo niektore watki (tematy) maja ikonke foldera i plusik po swojej lewej stronie. Klikniecie na ten plusik powoduje rozwiniecie historii odpowiedzi do danego tematu. Kazda wiadomosc, oprocz tematu, ma rowniez informacje o uzytkowniku, ktory ja nadal, i czasie, kiedy wiadomosc zostala wpisana do systemu. Przy wiadomosciach zawierajacych zdjecia pojawia sie ikonka agrafki.
  2. Nowy temat - klikniecie tutaj spowoduje, ze nadacie nowy temat do forum (czyli utworzysz de facto nowy watek, na ktory inni beda mogli odpowiadac).
    Uwaga! Podanie swojego maila jest obowiazkowe.
  3. Szukaj - ta funkcja umozliwia przeszukiwanie obecnego forum (albo wszystkich for na www.wizaz.pl) wg zadanego slowa. Funkcjonuje jak wiekszosc wyszukiwarek internetowych, w wyniku podajac liste wiadomosci zawierajacych poszukiwane slowo lub fraze i zaznacza je w wiadomosci zoltym kolorem.
  4. Logowanie - jezeli jestes zarajestrowana(ym) uzytkownikiem i masz swoje haslo, mozesz sie zalogowac do systemu.
    Po co sie logowac? Po zalogowaniu mozesz edytowac swoje wiadomosci a nawet je usuwac. Tak wiec, jesli np. przytrafil Ci sie blad ortograficzny, to zawsze mozesz wrocic do wiadomosci i klikajac na [Edytuj] pod wiadomoscia poprawic jej tresc.
  5. Profil - jezeli jestes zarajestrowana(ym) uzytkownikiem i masz swoje haslo, mozesz tutaj edytowac swoje dane (e-mail), zmienic haslo lub dodac swoja strone domowa. Przycisk ten jest widoczny dopiero po tym, jak sie zalogujesz [img]icons/icon7.gif[/img]
  6. Subskrybuj - tutaj mozesz zamowic usluge, ktora polega na przesylaniu na Twojego maila wszystkich nowych wiadomosci w forum. Dziala w obrebie tylko jednego forum, tak wiec jezeli chcesz dostawac nowe wiadomosci np. do forum Kosmetyczka odpowiada i forum Usmiechnij sie, to musisz subskrybowac oba te fora osobno.
  7. Rejestracja - jezeli chcesz zostac zarejestrowanym uzytkownikiem, wlasnie tutaj mozesz po wypelnieniu formularza dostac haslo dostepowe do logowania. Prosze tylko ostroznie i dokladnie wpisywac swojego maila, poniewaz najmniejsza literowka spowoduje, ze haslo do Was nie dojdzie.
  8. Ostatnie wpisy - dzieki tej funkcji bedziecie mogli zobaczyc wszystkie nowe wiadomosci, ktorych do tej pory nie czytaliscie - na jednym ekranie. Pozyteczna funkcja dla stalych bywalcow. Tutaj mozesz sciagnac liste nowych postow z wybranego przez siebie okresu czasu.
  9. 50 aktywnych watkow - wyswietli liste 50 ostatnio aktualizowanych watkow ze wszystkich for jednoczesnie. Watkow, a nie postow! Lista ta nieco rozni sie od listy postow na glownej stronie.
  10. Pomoc - nazwa mowi sama za siebie, tutaj znajdziecie pomoc do naszego oprogramowania, istotne zarowno dla nowych wizazanek jak i stalych bywalczyn (postaram sie to w miare mozliwosci aktualizowac).
  11. Lista wszystkich forow - tutaj bedziecie mogli przejsc do innego forum wewnatrz serwisu Wizaz.pl
  12. Nazwy poszczegolnych forow - klikajac na nazwe konkretnego forum program przeniesie Ciebie do listy watkow.
<font size=+1 color=red>MENU (na dole, pod wiadomoscia)</font>
  1. Pokaz caly watek - powoduje wyswietlenie wszystkich wiadomosci jednoczesnie, tak ze nie bedziesz musial(a) klikac kilka razy na rozne odpowiedzi. Oczywiscie cos za cos, zaladowanie wszystkich odpowiedzi (szczegolnie takich ze zdjeciami) trwa dluzej od zaladowania tylko jednej z nich.
    Opcja ta pojawia sie przy tematach zawierajacych wiecej niz jedna wiadomosc... to jest logiczne [img]icons/icon7.gif[/img]
  2. Monitoruj - dzieki tej funkcji (jezeli jestes zarejestrowanym uzytkownikiem) mozesz dostawac na maila wszystkie nowe odpowiedzi do danego watku (tematu). Przydatne dla tych, ktorzy raczej rzadko (dlaczego rzadko [img]icons/icon21.gif[/img] ) nas odwiedzaja, a zalezy im na sledzeniu korespondencji.
  3. Odpowiedz - klikniecie tutaj spowoduje wyslanie odpowiedzi do wiadomosci, ktora masz wlasnie na ekranie. Formularz odpowiedzi pojawia sie w nowym okienku.
  4. Edytuj - tutaj mozesz edytowac swoje wiadomosci. System pozwoli ci na to tylko wtedy, jezeli jestes zalogowana(y) jako uzytkownik, ktory napisal ta wiadomosc. Mozliwosc edytowania wszystkich wiadomosci maja tylko Moderatorzy (poki co Agnieszka, Beata i ja).
  5. Usun - tak jak edycja, tyle, ze powoduje to usuniecie (bezpowrotne!!!) calej wiadomosci.
  6. Lista watkow - powrot do listy wszystkich wiadomosci w forum, dzialanie podobne jak w gornym menu.

Jezeli dalej nie wiecie co robic, kliknijcie na Odpowiedz ponizej i wpiszcie swoje pytanie. Postaram sie na nie jak najszybciej i wcale nie zlosliwie odpowiedziec.

Klaniam sie [img]icons/icon35.gif[/img]
Zlosliwiec
guest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2001-10-30, 09:48   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: pomoc

Czesc [img]icons/icon7.gif[/img]

Poniewaz nowe forum jest wyposazone w dziesiatki i setki funkcji postanowilem ulatwic Wam poruszanie sie po nim i pomoc Wam nieco w oswojeniu sie z jego mozliwosciami. Tak wiec, tutaj krotka pomoc jak poruszac sie po forum:

<font size=+1 color=red>MENU (na gorze ekranu)</font>
  1. Lista watkow - wywoluje liste wszystkich wiadomosci w danym forum. Wiadomosci sa uporzadkowane wg tematow (watkow), a oznacza to, ze odpowiedz do wiadomosci pojawia sie z odpowiednim wcieciem.
    Dodatkowo niektore watki (tematy) maja ikonke foldera i plusik po swojej lewej stronie. Klikniecie na ten plusik powoduje rozwiniecie historii odpowiedzi do danego tematu. Kazda wiadomosc, oprocz tematu, ma rowniez informacje o uzytkowniku, ktory ja nadal, i czasie, kiedy wiadomosc zostala wpisana do systemu. Przy wiadomosciach zawierajacych zdjecia pojawia sie ikonka agrafki.
  2. Nowy temat - klikniecie tutaj spowoduje, ze nadacie nowy temat do forum (czyli utworzysz de facto nowy watek, na ktory inni beda mogli odpowiadac).
    Uwaga! Podanie swojego maila jest obowiazkowe.
  3. Szukaj - ta funkcja umozliwia przeszukiwanie obecnego forum (albo wszystkich for na www.wizaz.pl) wg zadanego slowa. Funkcjonuje jak wiekszosc wyszukiwarek internetowych, w wyniku podajac liste wiadomosci zawierajacych poszukiwane slowo lub fraze i zaznacza je w wiadomosci zoltym kolorem.
  4. Logowanie - jezeli jestes zarajestrowana(ym) uzytkownikiem i masz swoje haslo, mozesz sie zalogowac do systemu.
    Po co sie logowac? Po zalogowaniu mozesz edytowac swoje wiadomosci a nawet je usuwac. Tak wiec, jesli np. przytrafil Ci sie blad ortograficzny, to zawsze mozesz wrocic do wiadomosci i klikajac na [Edytuj] pod wiadomoscia poprawic jej tresc.
  5. Profil - jezeli jestes zarajestrowana(ym) uzytkownikiem i masz swoje haslo, mozesz tutaj edytowac swoje dane (e-mail), zmienic haslo lub dodac swoja strone domowa. Przycisk ten jest widoczny dopiero po tym, jak sie zalogujesz [img]icons/icon7.gif[/img]
  6. Subskrybuj - tutaj mozesz zamowic usluge, ktora polega na przesylaniu na Twojego maila wszystkich nowych wiadomosci w forum. Dziala w obrebie tylko jednego forum, tak wiec jezeli chcesz dostawac nowe wiadomosci np. do forum Kosmetyczka odpowiada i forum Usmiechnij sie, to musisz subskrybowac oba te fora osobno.
  7. Rejestracja - jezeli chcesz zostac zarejestrowanym uzytkownikiem, wlasnie tutaj mozesz po wypelnieniu formularza dostac haslo dostepowe do logowania. Prosze tylko ostroznie i dokladnie wpisywac swojego maila, poniewaz najmniejsza literowka spowoduje, ze haslo do Was nie dojdzie.
  8. Ostatnie wpisy - dzieki tej funkcji bedziecie mogli zobaczyc wszystkie nowe wiadomosci, ktorych do tej pory nie czytaliscie - na jednym ekranie. Pozyteczna funkcja dla stalych bywalcow. Tutaj mozesz sciagnac liste nowych postow z wybranego przez siebie okresu czasu.
  9. 50 aktywnych watkow - wyswietli liste 50 ostatnio aktualizowanych watkow ze wszystkich for jednoczesnie. Watkow, a nie postow! Lista ta nieco rozni sie od listy postow na glownej stronie.
  10. Pomoc - nazwa mowi sama za siebie, tutaj znajdziecie pomoc do naszego oprogramowania, istotne zarowno dla nowych wizazanek jak i stalych bywalczyn (postaram sie to w miare mozliwosci aktualizowac).
  11. Lista wszystkich forow - tutaj bedziecie mogli przejsc do innego forum wewnatrz serwisu Wizaz.pl
  12. Nazwy poszczegolnych forow - klikajac na nazwe konkretnego forum program przeniesie Ciebie do listy watkow.
<font size=+1 color=red>MENU (na dole, pod wiadomoscia)</font>
  1. Pokaz caly watek - powoduje wyswietlenie wszystkich wiadomosci jednoczesnie, tak ze nie bedziesz musial(a) klikac kilka razy na rozne odpowiedzi. Oczywiscie cos za cos, zaladowanie wszystkich odpowiedzi (szczegolnie takich ze zdjeciami) trwa dluzej od zaladowania tylko jednej z nich.
    Opcja ta pojawia sie przy tematach zawierajacych wiecej niz jedna wiadomosc... to jest logiczne [img]icons/icon7.gif[/img]
  2. Monitoruj - dzieki tej funkcji (jezeli jestes zarejestrowanym uzytkownikiem) mozesz dostawac na maila wszystkie nowe odpowiedzi do danego watku (tematu). Przydatne dla tych, ktorzy raczej rzadko (dlaczego rzadko [img]icons/icon21.gif[/img] ) nas odwiedzaja, a zalezy im na sledzeniu korespondencji.
  3. Odpowiedz - klikniecie tutaj spowoduje wyslanie odpowiedzi do wiadomosci, ktora masz wlasnie na ekranie. Formularz odpowiedzi pojawia sie w nowym okienku.
  4. Edytuj - tutaj mozesz edytowac swoje wiadomosci. System pozwoli ci na to tylko wtedy, jezeli jestes zalogowana(y) jako uzytkownik, ktory napisal ta wiadomosc. Mozliwosc edytowania wszystkich wiadomosci maja tylko Moderatorzy (poki co Agnieszka, Beata i ja).
  5. Usun - tak jak edycja, tyle, ze powoduje to usuniecie (bezpowrotne!!!) calej wiadomosci.
  6. Lista watkow - powrot do listy wszystkich wiadomosci w forum, dzialanie podobne jak w gornym menu.

Jezeli dalej nie wiecie co robic, kliknijcie na Odpowiedz ponizej i wpiszcie swoje pytanie. Postaram sie na nie jak najszybciej i wcale nie zlosliwie odpowiedziec.

Klaniam sie [img]icons/icon35.gif[/img]
Zlosliwiec
guest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2001-11-21, 22:42   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: pomoc

Jakie zabiegi na ciało można wykonywać w gabinecie w czasie ciąży?
guest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2001-11-21, 22:42   #6
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: pomoc

Jakie zabiegi na ciało można wykonywać w gabinecie w czasie ciąży?
guest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2001-11-22, 07:56   #7
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: pomoc

[img]icons/icon7.gif[/img]

Wydaje mi sie, ze to pytanie powinnas skierowac raczej do Beaty Krajnik, ja moge udzielac pomocy tylko w zakresie zachodzenia w ciaze [img]icons/icon12.gif[/img]
Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2001-11-22, 07:56   #8
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: pomoc

[img]icons/icon7.gif[/img]

Wydaje mi sie, ze to pytanie powinnas skierowac raczej do Beaty Krajnik, ja moge udzielac pomocy tylko w zakresie zachodzenia w ciaze [img]icons/icon12.gif[/img]
Zgłoś do moderatora  
Stary 2001-12-27, 20:51   #9
DominikaS
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 1 440
Re: pomoc

Hihi [img]icons/icon7.gif[/img] Pomoc to pomoc [img]icons/icon7.gif[/img]
DominikaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2001-12-27, 20:51   #10
DominikaS
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 1 440
Re: pomoc

Hihi [img]icons/icon7.gif[/img] Pomoc to pomoc [img]icons/icon7.gif[/img]
DominikaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-03-19, 10:54   #11
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: pomoc

Jestem już zalogowana i chcę teraz zmianić E-mail jak to zrobić?
Proszę o pomoc.
guest jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-03-19, 10:54   #12
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: pomoc

Jestem już zalogowana i chcę teraz zmianić E-mail jak to zrobić?
Proszę o pomoc.
guest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-03-19, 12:11   #13
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: pomoc

[img]icons/icon40.gif[/img]
po zalogowaniu do forum kliknij na [Profil] [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-03-19, 12:11   #14
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: pomoc

[img]icons/icon40.gif[/img]
po zalogowaniu do forum kliknij na [Profil] [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-04-24, 15:09   #15
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: pomoc: zalaczanie zdjec do postu

WAZNE!!!
Do kazdego postu tutaj mozesz zalaczyc zdjecie. Mozesz to zrobic zarowno odpowiadajac na czyjegosc posta jak i rozpoczynajac nowy temat. Jak? To proste [img]icons/icon7.gif[/img]
  1. Skorzystaj z przycisku "Wyswietl" pod okienkiem, gdzie wpisujesz tekst. Zaleznie od wersji jezykowej przegladarki przycisk ten moze inaczej sie nazywac, i tak moze byc "Browse" - w angielskich, "Durchsuchen" w niemieckich itd...
  2. Po kliknieciu pokaze Ci sie okienko wyboru pliku, ktory znajduje sie w na dysku Twojego komputera. Zaznacz myszka plik i kliknij na "Otworz"
  3. Forum zapyta Ciebie, czy chcesz teraz ladowac ten plik. Nie wdajac sie w zbedne szczegoly - kliknij na "OK"
  4. Poczekaj momencik, w tym wlasnie momencie plik jest przesylany z Twojego komputera na nasz serwer. [img]icons/icon7.gif[/img]
  5. Po zaladowaniu pliku okienko odswieza sie.
  6. Forum pozwala na zaladowanie tylko plikow .jpg i .gif, ktorych rozmiar nie przekracza 128 kB. Jezeli probujesz zaladowac inny plik anizeli jpg lub gif, lub tez plik zbyt duzy - niestety plik bedzie odrzucony przez serwer i nie zaladuje sie do forum!!! [img]icons/icon26.gif[/img]
    Forum umie rozpoznawac dlaczego plik jest zly i PISZE o tym na gorze okienka nowej wiadomosci. Wystarczy przeczytac i juz wiesz, dlaczego zdjecie zostalo odrzucone [img]icons/icon7.gif[/img]
  7. Jezeli plik zaladowal sie poprawnie, to zobaczysz informacje o nim pod slowem Zalaczniki. Oznacza to 100% sukces w zalaczaniu pliku [img]icons/icon7.gif[/img]

<font color=red>Bardzo wazne!!!</font>
Mozesz "podejrzec" jak wyglada Twoja wiadomosc klikajac na przycisk "Pokaz, ale nie wysylaj". Klikniecie w ten przycisk wyswietli Ci wiadomosc, tak, jak bedzie ona wygladac juz po nadaniu na forum. Jest to doskonala okazja do poprawienia zdjec (jezeli np. zalaczyliscie zdjecie kotka zamiast swojego), poprawienia zle napisanych slow itp...

Ja sam zawsze korzystam z podgladu zanim nadam posta [img]icons/icon7.gif[/img]

Szczerze polecam!
guest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-05-02, 17:16   #16
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: pomoc

zlosliwiec,tylko sie nie smiej!!!! mialam ci wysmarowac tak piekna wiadomosc dotyczaca zmian na forum a tu d.....! powiedz zlociutki jak mam umiescic usmieszek w wiadomosci???za cholere mi nie wychodzi!!!pozdrawiam...[img]icons/icon40.gif[/img] kurcze zlosliwiec widziales???? juz umiem..[img]icons/icon41.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-05-02, 17:55   #17
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: pomoc

Tutaj masz listę uśmieszków, ikonek, gunów itd...
Miłej zabawy [img]icons/icon7.gif[/img]

http://www.wizaz.pl/w-agora/help/en/smilies.htm

[img]icons/icon35.gif[/img]
ZLO
Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-05-05, 22:42   #18
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: pomoc

zlosliwiec juz umiem...[img]icons/icon41.gif[/img] ,ale co sie naglowilam zeby to "wlazlo "tam gdzie chce...[img]icons/icon36.gif[/img] ale wiaomosc na forum napisze jutro,pozno juz i musze isc lulu [img]icons/icon34.gif[/img] wielkie dzieki za zainteresowanie i odpowiedz.pozdrawiam [img]icons/icon40.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-06-10, 11:48   #19
Skakanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-06
Wiadomości: 105
Re: pomoc

A czy da sie Wasza liste subskrybowac w outlooku? Do tego, zdaje sie, potrzebny jest serwer grupy, ale nie wiem, czy w tym przyadku to jest mozliwe... A tak wogole to Wasza strona jest moja najulubiensza Aha i kiedy chce odpowiedziec na jakis watek wyskakuje komonukat "musisz zaznaczyc plik" czy cos takiego. O co chodzi? co mam zaznaczac? Oczywiscie wiem co to jest plik, ale o jaki plik chodzi??? Dziekuje za odpowiedz...
Skakanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-06-10, 11:54   #20
Skakanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-06
Wiadomości: 105
Re: pomoc

Aha! I jeszcze jedno. W "Pomocy" przeczytalam o mozliwosci sciagniecia forum, na stronie nie ma takiego polecenia, a ja bym tak bardzo chciala je sciagnac...
Skakanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-06-10, 12:04   #21
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: pomoc

Witam
Ciesze sie, ze stronka jest ciekawa [img]icons/icon7.gif[/img]

Lista newsgroup
Niestety nie mamy serwera newsowego, ale zawsze mozesz zapisac sie do subskrypcji poszczegolnych for - najpierw tylko sie zaloguj [img]icons/icon7.gif[/img]

Komunikat, ktory Ci tak zlosliwie [img]icons/icon12.gif[/img] wyskakuje
Pojawia sie, poniewaz klikasz nie na tym klawiszu. Klawisz, ktory klikasz sluzy do wysylania zalacznikow (np. zdjec). Prawidlowy klawisz do wysylania samej wiadomosci jest na dole okienka do wpisywania wiadomosci [img]icons/icon7.gif[/img] Czyli "Pokaz, ale nie wysylaj" - sluzy do podejrzenia jak wiadomosc wyglada PRZED wyslaniem jej na serwer, klawisz "Wyslij" sluzy do wlasciwego wyslania postu [img]icons/icon7.gif[/img]

[img]icons/icon35.gif[/img]
Zlo

Skakanka napisał(a):
> A czy da sie Wasza liste subskrybowac w outlooku? Do tego, zdaje sie, potrzebny jest serwer grupy, ale nie wiem, czy w tym przyadku to jest mozliwe... A tak wogole to Wasza strona jest moja najulubiensza Aha i kiedy chce odpowiedziec na jakis watek wyskakuje komonukat "musisz zaznaczyc plik" czy cos takiego. O co chodzi? co mam zaznaczac? Oczywiscie wiem co to jest plik, ale o jaki plik chodzi??? Dziekuje za odpowiedz...
Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-06-10, 12:23   #22
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: pomoc

Jest to opcja, ktora mozesz teraz znalezc w menu forum pod linkiem [Ostatnie wpisy] [img]icons/icon7.gif[/img]

Skakanka napisał(a):
> Aha! I jeszcze jedno. W "Pomocy" przeczytalam o mozliwosci sciagniecia forum, na stronie nie ma takiego polecenia, a ja bym tak bardzo chciala je sciagnac...
Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-06-21, 11:12   #23
Kasandra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-06
Wiadomości: 1
Re: pomoc

Kochany Zloscliwcu! chcialabym umiesci swoja oferte pracy i nie wiem jak to zrobic. czy mozesz mi pomoc? z dory dziekuje

buziaczki
Kasandra
help napisał(a):
> Czesc [img]icons/icon7.gif[/img]
>
> Poniewaz nowe forum jest:
> - nowe
> - wyposazone w dziesiatki i setki funkcji
>
> postanowilem ulatwic Wam poruszanie sie po nim i pomoc Wam nieco w oswojeniu sie z jego mozliwosciami. Tak wiec, tutaj krotka pomoc jak poruszac sie po forum:
>
> <font size=+1 color=red>MENU (na gorze ekranu)</font>
>
  1. >
  2. Pokaz wiadomosci - wywoluje liste wszystkich wiadomosci w danym forum. Wiadomosci sa uporzadkowane wg tematow (watkow), a oznacza to, ze odpowiedz do wiadomosci pojawia sie z odpowiednim wcieciem.
    > Dodatkowo niektore watki (tematy) maja ikonke foldera i plusik po swojej lewej stronie. Klikniecie na ten plusik powoduje rozwiniecie historii odpowiedzi do danego tematu. Kazda wiadomosc, oprocz tematu, ma rowniez informacje o uzytkowniku, ktory ja nadal, i czasie, kiedy wiadomosc zostala wpisana do systemu. Przy wiadomosciach zawierajacych zdjecia pojawia sie ikonka agrafki.
    >
  3. Nowy temat - klikniecie tutaj spowoduje, ze nadacie nowy temat do forum (czyli utworzysz de facto nowy watek, na ktory inni beda mogli odpowiadac).
    > Uwaga! Podanie swojego maila jest obowiazkowe.
    >
  4. Szukaj - ta funkcja umozliwia przeszukiwanie obecnego forum (albo wszystkich for na www.wizaz.pl) wg zadanego slowa. Funkcjonuje jak wiekszosc wyszukiwarek internetowych, w wyniku podajac liste wiadomosci zawierajacych poszukiwane slowo lub fraze i zaznacza je w wiadomosci zoltym kolorem.
    >
  5. Logowanie - jezeli jestes zarajestrowana(ym) uzytkownikiem i masz swoje haslo, mozesz sie zalogowac do systemu.
    > Po co sie logowac?Po zalogowaniu mozesz edytowac swoje wiadomosci a nawet je usuwac. Tak wiec, jesli np. przytrafil Ci sie blad ortograficzny, to zawsze mozesz wrocic do wiadomosci i klikajac na Edytuj pod wiadomoscia poprawic jej tresc.
    >
  6. Profil - jezeli jestes zarajestrowana(ym) uzytkownikiem i masz swoje haslo, mozesz tutaj edytowac swoje dane (e-mail), zmienic haslo lub dodac swoja strone domowa.
    >
  7. Subskrybuj - tutaj mozesz zamowic usluge, ktora polega na przesylaniu na Twojego maila wszystkich nowych wiadomosci w forum. Dziala w obrebie tylko jednego forum, tak wiec jezeli chcesz dostawac nowe wiadomosci np. do forum Kosmetyczka odpowiada i forum Usmiechnij sie, to musisz subskrybowac oba te fora osobno.
    >
  8. Rejestracja - jezeli chcesz zostac zarejestrowanym uzytkownikiem, wlasnie tutaj mozesz po wypelnieniu formularza dostac haslo dostepowe do logowania. Prosze tylko ostroznie i dokladnie wpisywac swojego maila, poniewaz najmniejsza literowka spowoduje, ze haslo do Was nie dojdzie.
    >
  9. Sciagnij forum - dzieki tej funkcji bedziecie mogli zobaczyc wszystkie nowe wiadomosci, ktorych do tej pory nie czytaliscie - na jednym ekranie. Pozyteczna funkcja dla stalych bywalcow.
    >
  10. Lista wszystkich forum - tutaj bedziecie mogli przejsc do innego forum wewnatrz serwisu Wizaz.pl
    >
> <font size=+1 color=red>MENU (na dole, pod wiadomoscia)</font>
>
  1. >
  2. Rozszerz - powoduje wyswietlenie wszystkich wiadomosci jednoczesnie, tak ze nie bedziesz musial(a) klikac kilka razy na rozne odpowiedzi. Oczywiscie cos za cos, zaladowanie wszystkich odpowiedzi (szczegolnie takich ze zdjeciami) trwa dluzej od zaladowania tylko jednej z nich.
    > Opcja ta pojawia sie przy tematach zawierajacych wiecej niz jedna wiadomosc... to jest logiczne [img]icons/icon7.gif[/img]
    >
  3. Monitoruj - dzieki tej funkcji (jezeli jestes zarejestrowanym uzytkownikiem) mozesz dostawac na maila wszystkie nowe odpowiedzi do danego watku (tematu). Przydatne dla tych, ktorzy raczej rzadko (dlaczego rzadko [img]icons/icon21.gif[/img] ) nas odwiedzaja, a zalezy im na sledzeniu korespondencji.
    >
  4. Odpowiedz - klikniecie tutaj spowoduje wyslanie odpowiedzi do wiadomosci, ktora masz wlasnie na ekranie. Formularz odpowiedzi pojawia sie w nowym okienku.
    >
  5. Edytuj - tutaj mozesz edytowac swoje wiadomosci. System pozwoli ci na to tylko wtedy, jezeli jestes zalogowana(y) jako uzytkownik, ktory napisal ta wiadomosc. Mozliwosc edytowania wszystkich wiadomosci maja tylko Moderatorzy (poki co Agnieszka, Beata i ja).
    >
  6. Usun - tak jak edycja, tyle, ze powoduje to usuniecie (bezpowrotne!!!) calej wiadomosci.
    >
  7. Pokaz wiadomosci - powrot do listy wszystkich wiadomosci w forum, dzialanie podobne jak w gornym menu.
    >
> Jezeli dalej nie wiecie co robic, kliknijcie na Odpowiedz ponizej i wpiszcie swoje pytanie. Postaram sie na nie jak najszybciej i wcale nie zlosliwie odpowiedziec.
>
> Klaniam sie [img]icons/icon35.gif[/img]
> Zlosliwiec
Kasandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-08-23, 12:22   #24
ewela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 7
Re: pomoc

Może jestem trochę niepojętna,ale od godziny głowię się jak mam wpisać swoje pytanie?
ewela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-08-23, 12:33   #25
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: pomoc

Blondyneczka??? [img]icons/icon7.gif[/img]
wybierasz na jakie forum chcesz "puscic" pytanie: "pyt. do kosmetyczki" "plotki ploteczki" etc. i dajesz "nowy temat"
it's all
wszystko znajduje sie na gorze strony
guest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-09-18, 19:18   #26
millcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 2
Re: pomoc

nie bardzo wiem jak się wylogować z forum - nie ma nigdzie przycisku "wyloguj" jak to zazwyczaj bywa na forum dyskusyjnym.problem tkwi w tym ze nawet jak zamknę stronę to jak ktoś na nią wejdzie po mnie, może uzywać mojego identyfikatora, proszę o pomoc !
millcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-09-18, 20:02   #27
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: pomoc

Emilko! [img]icons/icon7.gif[/img]

Takiego niebezpieczeństwa nie ma, chyba, że ktoś korzysta z Twojego komputera. Wtedy masz do wyboru:

- zamknąć przeglądarkę internetową w ogóle (to ciebie automatycznie wyloguje)

- kliknij na logowanie i potem na Zaloguj bez wpisywania czegokolwiek. System automatycznie Ciebie wyloguje "na siłę".


pozdrawiam
Zło
Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-09-25, 16:39   #28
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: pomoc

Zlosliwcze najdrozszy napisalam posta do forum kosmetycznego wszystko zrobilam tak jak trzeba bylo potwierdzenie a posta nie ma .post"Do Pani Beatki"
guest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-09-25, 18:02   #29
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: pomoc - do Iggy

Iguś
Jest [img]icons/icon7.gif[/img] Tutaj:
http://www.wizaz.pl/w-agora/view.php...key=1032967749
Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-10-11, 07:23   #30
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
odżywianie włosów z suchymi końcówkami

Mam długie włosy, od góry sie przetłuszczają natmoniast końcówki są bardzo rozdwojone i wysuszone. Nie chciałabym ich obcinać. Jakie szampony czy odżywki powinnam używać? z gróy dziekuje za pomoc, pozdrawiam
guest jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:48.