Elektryczna maszynka do golenia- jak wpływają na cerę? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2001-11-01, 07:58   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

Elektryczna maszynka do golenia- jak wpływają na cerę?


Podobno elektryczne maszynki do golenia źle wpływają na skórę twarzy. Czy to prawda?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2001-11-01, 12:10   #2
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Elektryczna maszynka do golenia

[img]icons/icon40.gif[/img]
Nieprawda, pod warunkiem, że nie masz bardzo delikatnej skóry.
Lepiej jest używać nowoczesnych maszynek do golenia, trzygłowicowych - polecam (za swoim mężem) maszynki Philipsa. Nie są tanie, ale sprawdzają się w dłuższym użytkowaniu [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2001-11-15, 10:16   #3
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Elektryczna maszynka do golenia

Czesc

Wlasciwie to jestem dokladnie przeciwnego zdania. Przez lata golilem sie za pomoca normalnego ostrza, ale dawalo to zawsze oplakane efekty (szyja jak z kiepskich filmow grozy).

Potem zmienilem na elektryczna maszynke do golenia i jakos do tej pory nie udalo mi sie zaciac (choc codzien rano probuje naprawde z calego serca) [img]icons/icon7.gif[/img]
Jest kilka zasad uzytkowania elektrycznych potworow warczaco-golacych, mianowicie:
<ul>[*]maszynke trzeba regularnie i czesto czyscic (mniej wiecej raz na dwa dni dezynfekowac np. spirytualiami) - niektore firmy oferuja maszynki z czujnikiem zanieczyszczen, ale mimo to lepiej jest sobie wyrobic taki nawyk, bo z mojego doswiadczenia wynika, ze czujnik ten zadziala jak zechce[*]faktycznie, jak zauwazyl szanowny malzonek Agnieszki - tutaj uklony [img]icons/icon35.gif[/img] dla malzonka - lepsze sa maszynki tzw. glowicowe, bo po prostu lepiej i dokladniej gola.[*]po goleniu nalezy nieodwolalnie zdezynfekowac twarz. Tutaj, niestety dla pewnej firmy reklamujacej sie w naszej telewizorni, lepsze sa te wypalajace twarz srodki. Potem - w zaleznosci od cery, dostepne sa rozne balsamy lagodzace. Osobiscie od lat uzywam Farenheita (Dior ma calutki komplecik kosmetykow po goleniu). U mnie dziala bomba na twarz, nieco gorzej na kieszen, ale czego sie nie robi dla poprawienia sobie samopoczucia. [img]icons/icon7.gif[/img][*]Pamietaj tylko, te skora ma tendencje do rozleniwiania sie i jezeli bedziesz naduzywal tych kosmetykow, to klapa. Po jakims czasie przestana one dzialac w takim stopniu jak na poczatku.[/list]A ogolnie rzecz biorac faceci sa jednostkami gruboskornymi (nasza skora wlasciwa jest prawie 3-krotnie grubsza od kobiecej).

Poza tym ja moge sie przyznac, ze lubie blyszczace, niewielkie, naladowane elektronika zabawki. A do takich nalezy zaliczyc nowoczesne maszynki do golenia... I wlasciwie to dlatego sobie ja kupilem [img]icons/icon28.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-28, 18:25   #4
dogMarkus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 6
Dot.: Elektryczna maszynka do golenia- jak wpływają na cerę?

Hej Ja mam 18 lat i goliłem sie zwykłym ostrzem, ale miałem po tym duzo wyprysków`;/ teraz gole sie elektroniczna maszyna i jest znacznie lepiej
pozdrawiam
dogMarkus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-14, 08:43   #5
zztop51
Raczkowanie
 
Avatar zztop51
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 105
Dot.: Elektryczna maszynka do golenia- jak wpływają na cerę?

Proszę o pomoc, bo nie wiem na jaką maszynkę do golenia głowy (oczywiście elektryczną) się zdecydować. Polećcie jakieś konkretne modele.
zztop51 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:59.