Wymianaka biżuteryjno-scrapbookingowa:D - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Papierowy zawrót głowy

Notka

Papierowy zawrót głowy Forum dla ludzi, którzy lubią tworzyć z papieru. Tutaj dowiesz się jak zrobić ciekawą kartkę lub scrap. Zaprezentujesz swoje dzieło. Zapraszamy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-05, 15:16   #1
CheColada
Rozeznanie
 
Avatar CheColada
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 678

Wymianaka biżuteryjno-scrapbookingowa:D


Witajcie!

Od pewnego czasu na forum biżuteryjnym organizujemy wymianki tematyczne. Póki co udało nam się przeprowadzić z powodzeniem 2 takie akcje. Wszystkie uważamy, że jest to bardzo fajna zabawa, jednak tym razem chciałybyśmy spróbować czegoś nowego.

Pojawiała się propozycja wymianki miedzy-forumowej - chciałybyśmy bawić się z Wami.

Jeśli chciałybyście wziąść udział w zabawie i dostać biżuterie robioną specjalnie dla Was piszcie

Poniżej podaje link do naszej poprzedniej wymianiki, zobaczcie jakie były efekty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=306833

REGULAMINO-INFORMATOR WYMIANEK WSZELAKICH.

Wymianka to niezależna inicjatywa osób czynnie biorących udział w życiu naszego forum.

O co chodzi w wymiankach?
Każdy uczestnik wymianki biżuteryjnej wykonuje prace dla jednej osoby na dany temat (ustalamy razem) lub wg informacji od osoby, której prezent robi. Wysyłanie prac następuje w określonym dniu lub do określonego dnia.

Jakie mają być to prace?
Ustaliłyśmy, że praca ma mieć wartość ok. 20zł (oczywiście jeżeli ktoś robi śliczne plecionki lub bardzo pracochłonny scrap – koszt może być inny, raczej chodzi tu o to, by nikt nie dał jednej kulki na drucie, albo kartki z przyszytym guzikiem) – wszystkie materiały, itd. + do tego wysyłka (ok. 5 złotych) {czyli razem wydajemy ok. 25zł) – wysyłamy poleconym priorytetem.

Prace powinny być staranne, miło by było, gdyby były pomysłowe.
Biżuteryjki wykonują prace w srebrze, z minerałów, kryształów lub fimo(aby właścicielki mogły się nimi długo cieszyć).

Kto może wziąć udział w wymiance?
Każda kreatywna osoba pokazująca swoje prace na forum. Osoba ta musi cieszyć się nienaganną forumowej społeczności.
Wprowadzamy też ograniczenia co do nowych osób: osoby chętne na wymiankę muszą być na wizażu od dwóch miesięcy, muszą mieć swój wątek, gdzie pokazują prace (jeżeli ktoś bardzo nie chce zakładać swojego wątku, a jest osobą, która regularnie uczestniczy w życiu wizażowym, może przesłać na e-maila CheColady (checolada1989 {małpa} wp.pl) zdjęcia swoich prac – abyśmy miały pewność, że takiej osobie można ufać), liczbę postów przekraczającą liczbę 100 i miło by było, gdyby takie osoby komentowały również prace innych
Proszę zrozumieć powyższe zabezpieczenia – każdy z nas chce otrzymać przesyłkę i nie być oszukanym przez naciągaczy.

Każda osoba przesyła na PW CheColady (czyli do mnie) swoje preferencje:

– Reszta świata-kolczyki/bransoletka/wiosiorek (naszyjniki są drogie w wykonaniu, dlatego je pomijamy). Jeśli ktoś wybiera kolczyki, proszę o napisanie, czy mają być długie - wiszące, czy raczej krótkie. Jeśli ktoś wybiera bransoletkę, proszę o obwód nadgarstka.
- Biżuteryjki- każda osoba wybiera sobie prezent z każdej techniki, np. decu- szkatułka, scrap- notesik, malowanie na szkle- lampionik itd. Lub pozostawia wolną rękę osobie tworzącej dla niej prezent.

Do PW proszę również napisać swój adres oraz dane – będzie to przekazane osobie, która będzie robiła dla Ciebie prezent – musi go w końcu gdzieś wysłać

Losowanie odbywa się w określonym dniu pod nadzorem komisji losującej (ktoś z rodziny) CheColady – aby nie było, że mam wpływ na losowanie :P. Po losowaniu przesyłam każdemu PW z informacją kogo wylosował oraz przesyłam informacje od tej osoby (jaką rzecz chce, adres, itd.).

Jeżeli ktoś ma jakieś pytania do osoby, której robi prezent, to przesyła pytanie do mnie - ja wysyłam tej osobie pytanie i później przekazuję odpowiedź - kto robi dla kogo prezent ma być niespodzianką


O tym, jaka wymianka będzie następnym razem, decydujemy razem. Ewentualnie tematy wymianek również.



Wszystkie osoby, które chcą wziąć udział w wymiance biżuteryjnej są zobowiązane przestrzegać regulaminu.

Osoba nie wywiązująca się z zasad regulaminu nie będzie mogła w żadnej innej wymianie uczestniczyć.


Pierwsza wymianka ogólnoforumowa.

Zgłaszając się do wymianki należy wysłać do mnie PW z wiadomością dotyczącą swoich preferencji i adresu na który prezent ma być wysłany.

Biżuteryjki wybierają:
1.kolor: jaki? np. niebieski,czarny, oliwkowy itp kombinacje: np bialo-czarne? ciepłe barwy? zimne barwy?
2. styl: jaki? np. prosty, romantyczny, vintage'owy? staromodny?kwiecisty? etniczny? rustykalny? geometryczny? klasyczny? w paski? itp
3.. ulubione motywy/wzory/schematy/kształty: np. geometryczne? kanciaste? kuliste?kwiatowe? owocowe? romatyczne? marynistyczne?humorystycz ne? krótkie? długie? lekkie? cieżkie? kolorowe? jednobarwne?primitywne? wymyślne? koty? anioły?kwiaty?ptaki?muszl e? itp
4. wybieramy rodzaj prezentu z każdej techniki lub pozostawiamy wolną rękęosobie tworzącej prezent.

Reszta świata:
1. rodzaj prezentu: kolczyki, wisiorek, bransoletka (naszyjników nie robimy ponieważ są zbyt dorogie, należy pamiętać, że osoba robiaca dla nas prezent musi zmieścić się w 20zł)
2. preferowane kolory, materiały, oksydowane czy nie.
3. informacje dodatkowe: długość kolczyków, obwód nadgarsta itp.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30 maja.


Losowanie odbędzie się po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń (31 maja lub 1 czerwca).

Prezenty wysyłamy 6-7 lipca.

Lista zamknięta

Lista uczestników:
scrapbooking i decoupage:
1. nirshya.dwbh
2.sasilla
3. Pagata
4. ula1409
5. Pupil
6. Titania
7. bewix
8. Arletasa
9. Joasiunia
10. 88Ekaterina88
11. Mags1983
12. bo121
13. castilia
14. jagajag
15. paulisia250285
16. poppy
17. Yoanna21
18. inniemamocna
19. pejtoon
20. babagaga
21. magcich
22. anita19800
23. bety32
24. barbarera
25. arizoona
26. agniesia125

biżuteria:
1. CheColada
2. Candi
3. 135nudziara
4. M0N1K4
5. cayen1
6. Amambada
7. nutka27
8. kulkam
9. Sweet_nuka
10. Maqda
11. orangecountry
12. Veaa
13. lubomirka
14. Rosemary
15. Morgana75- czekam na PW
16. joanna_k
17. mekinking
18. ggagatka
19. loverynka
20. Biedronka1
21. Zirrel
22. tyska04
23. dagus_gd
24. lookrecya
25.KarmazynowyKamyk
26. substytut

Remis::


Dziewczyny wysyłajcie PW!!!!
__________________
Artysta to osobnik, który z czworokątnego świata odrzucił fragment, co się zwie zdrowym rozsądkiem, i żyje w świecie trójkątnym...


Zapraszam do obejrzenia naszych Pluszaków

Coś nowego

Edytowane przez CheColada
Czas edycji: 2009-05-31 o 21:13 Powód: dopisek
CheColada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 15:40   #2
nirshya.dwbh
CraftMod
 
Avatar nirshya.dwbh
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: kraina zwana podlasiem
Wiadomości: 14 054
GG do nirshya.dwbh
Dot.: Wymianaka biżuteryjno-scrapbookingowa:D

Ciekawa propozycja, jestem na tak, myślę, że znajdzie się więcej chętnych
__________________
Galeria - naszyjniki
Papierowe próby.... ramka z szybką na szybko
Bloguję


nirshya.dwbh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 15:43   #3
Pagata
Modermistrz bobkowy :D
 
Avatar Pagata
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: ...pod lasem:)
Wiadomości: 9 743
GG do Pagata
Dot.: Wymianaka biżuteryjno-scrapbookingowa:D

Aha,ale Wy nam biżu,a my Wam ? chyba nie korale t tekturki modelarskiej ?
__________________
Moje karteczki

i inne pierdółeczki

TU tez jestem i tu sa wszystkie zdj,które zniknęły z watków
[SIGPIC][/SIGPIC]
Pagata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 15:55   #4
nirshya.dwbh
CraftMod
 
Avatar nirshya.dwbh
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: kraina zwana podlasiem
Wiadomości: 14 054
GG do nirshya.dwbh
Dot.: Wymianaka biżuteryjno-scrapbookingowa:D

Ale pewnie by się ucieszyły z jakiegoś notesidła albo mini albumiku
__________________
Galeria - naszyjniki
Papierowe próby.... ramka z szybką na szybko
Bloguję


nirshya.dwbh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 15:57   #5
sasilla
Raczkowanie
 
Avatar sasilla
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 492
GG do sasilla Send a message via Skype™ to sasilla
Dot.: Wymianaka biżuteryjno-scrapbookingowa:D

Ja jestem i bizutkowa i scrapowa, ale ze wzgledu, ze wole tym razem robic scrap i dostac bizuterie wpisuje do grupy scraperek.
__________________
KUCHNIA-PEŁNA-CUDÓW

"Za nieśmiertelnością tęsknią miliony, które nie wiedzą co zrobić ze sobą w deszczowe niedzielne popołudnie." Susan Ertz

Moje preferencje wymiankowe

sasilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 15:58   #6
Pagata
Modermistrz bobkowy :D
 
Avatar Pagata
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: ...pod lasem:)
Wiadomości: 9 743
GG do Pagata
Dot.: Wymianaka biżuteryjno-scrapbookingowa:D

tak myslę..lubię wymianki , ale ja taka malo wszechstronna papierowo
kartka to za malo za biżu,a inne moje twory papierowe to
__________________
Moje karteczki

i inne pierdółeczki

TU tez jestem i tu sa wszystkie zdj,które zniknęły z watków
[SIGPIC][/SIGPIC]
Pagata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 16:00   #7
ggagatka
Zakorzenienie
 
Avatar ggagatka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Siedlce/Kraków
Wiadomości: 3 778
GG do ggagatka
Dot.: Wymianaka biżuteryjno-scrapbookingowa:D

Tak, tak Chodzi dokładnie o to że każda z nas ma juz masę biżuterii, albo swojej, albo z wymianek i teraz chciałybyśmy bardziej zróżnicowanej zabawy. Biżuteryjki robią biżu, dziewczyny od scrapbookingu jakis właśnie notes, komódko-pudełko, albumik czy coś scrapbookingowego, może i dziewczyny z decou by się dały namówić ;P
__________________
Moja biżuteria aktualnie:
+ wire wrapping itp.
+ "nowa era"
Stare dzieje:
+ debiut
+ gliniaki



ggagatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-05, 16:01   #8
sasilla
Raczkowanie
 
Avatar sasilla
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 492
GG do sasilla Send a message via Skype™ to sasilla
Dot.: Wymianaka biżuteryjno-scrapbookingowa:D

Pagata to caly zestaw kartek!
Albo maly notesik - kartonik w formacie kartki, ozdobiony jak kartka tylko nalepiony na okladke normalnego notesu. Wszystko sie da wykombinowac.
__________________
KUCHNIA-PEŁNA-CUDÓW

"Za nieśmiertelnością tęsknią miliony, które nie wiedzą co zrobić ze sobą w deszczowe niedzielne popołudnie." Susan Ertz

Moje preferencje wymiankowe

sasilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 16:06   #9
Pagata
Modermistrz bobkowy :D
 
Avatar Pagata
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: ...pod lasem:)
Wiadomości: 9 743
GG do Pagata
Dot.: Wymianaka biżuteryjno-scrapbookingowa:D

oki,a kiedy to mialoby być? mniej więcej,bo ja taka troszku zajeta,poplanowac muszę
Ale jakby co,to chetna jestem oczywiscie

A ja jakbym przewidziala,hi hi,3 bruliony w twardych okladkach dzis wzielam z tą myslą,zeby przerobić scrapbokingowo
__________________
Moje karteczki

i inne pierdółeczki

TU tez jestem i tu sa wszystkie zdj,które zniknęły z watków
[SIGPIC][/SIGPIC]

Edytowane przez Pagata
Czas edycji: 2009-05-05 o 16:08
Pagata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 16:11   #10
nirshya.dwbh
CraftMod
 
Avatar nirshya.dwbh
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: kraina zwana podlasiem
Wiadomości: 14 054
GG do nirshya.dwbh
Dot.: Wymianaka biżuteryjno-scrapbookingowa:D

Widziesz Agatko, masz nosa
__________________
Galeria - naszyjniki
Papierowe próby.... ramka z szybką na szybko
Bloguję


nirshya.dwbh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 16:18   #11
Pagata
Modermistrz bobkowy :D
 
Avatar Pagata
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: ...pod lasem:)
Wiadomości: 9 743
GG do Pagata
Dot.: Wymianaka biżuteryjno-scrapbookingowa:D

A co znaczy,ze bizu zrobiona specjalnie dla nas? czy mozna okreslic ,co by sie chcialo?Albo kolory choć wybrac? Bo ja np taka nie wszystko nosząca
__________________
Moje karteczki

i inne pierdółeczki

TU tez jestem i tu sa wszystkie zdj,które zniknęły z watków
[SIGPIC][/SIGPIC]
Pagata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-05, 16:19   #12
Arletasa
Wtajemniczenie
 
Avatar Arletasa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Żuławianka
Wiadomości: 2 123
Dot.: Wymianaka biżuteryjno-scrapbookingowa:D

A może dziewczyny z deco też mogą się podłaczyć?
__________________
decoupage
różne prace
album-
blog
Arletasa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 18:02   #13
CheColada
Rozeznanie
 
Avatar CheColada
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 678
Dot.: Wymianaka biżuteryjno-scrapbookingowa:D

Dziewczyny od decu oczywiście mile widziane, chcemy zeby było różnorodnie. Tylko mogłybyście poinformować swoje znajome z forum decupage? Ja na tamtym forum zupełnie nie obyta jestem, a przypuszczam, że jak założe jeszcze jeden taki wątek to moderator się zdenerwuje...

Pagata- tak, można określić swoje preferencje, czy wolicie kolczyki, wisiorek itp. To już sprawa każdej z osobna. Mi osobiście zawsze podobały się scrapowe nostesiki, albumiki i kartki... W sumie ze wszystkiego zrobionego w tej technice byłabym zadowolona

Termin ustalimy wspólnie, kidy zgłosi się więcej osób, wiem, ze część bardzo zdolnych dziwczyn z biżuteryjnego może dopiero początkiem lipca.
Musimy dać sobie troche czasu, aby więcej osób się dowiedziało i ewentualnie zgłosiło. W końcu im nas będzie więcej tym lepiej.

Trzeba jeszcze uzgodnić jakiś "temat przewodni" naszej wymianki.

Aha, na biżuteryjnym ustalałyśmy próg cenowy- koszt materiałów jakie użyjemy do wykonania naszego prezentu. Zawsze było to 20zł+koszty przesyłki ok.5zł. Jak sądzicie zostaje?
__________________
Artysta to osobnik, który z czworokątnego świata odrzucił fragment, co się zwie zdrowym rozsądkiem, i żyje w świecie trójkątnym...


Zapraszam do obejrzenia naszych Pluszaków

Coś nowego

Edytowane przez CheColada
Czas edycji: 2009-05-05 o 18:05
CheColada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 18:20   #14
smieszka250
Zakorzenienie
 
Avatar smieszka250
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 711
GG do smieszka250
Dot.: Wymianaka biżuteryjno-scrapbookingowa:D

Na taką międzyforumową wymiankę to się chętnie zgłoszę Na biżu już się nie zgłaszałam, bo biżu mam od groma, a prawie wcale nie noszę Ale jakiś notesik
smieszka250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 18:26   #15
CheColada
Rozeznanie
 
Avatar CheColada
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 678
Dot.: Wymianaka biżuteryjno-scrapbookingowa:D

Śmieszko- też tak pomyślałam. Myśle, że scrapujące dziewczyny bardziej się ucieszą z biżutków, niż my, a biżuteryjki dostaną coś pięknego czego same nie potrafią zrobić
__________________
Artysta to osobnik, który z czworokątnego świata odrzucił fragment, co się zwie zdrowym rozsądkiem, i żyje w świecie trójkątnym...


Zapraszam do obejrzenia naszych Pluszaków

Coś nowego
CheColada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 18:27   #16
Maqda
Zakorzenienie
 
Avatar Maqda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Śląskie;)
Wiadomości: 6 026
GG do Maqda Send a message via Skype™ to Maqda
Dot.: Wymianaka biżuteryjno-scrapbookingowa:D

Cytat:
Napisane przez smieszka250 Pokaż wiadomość
Na taką międzyforumową wymiankę to się chętnie zgłoszę Na biżu już się nie zgłaszałam, bo biżu mam od groma, a prawie wcale nie noszę Ale jakiś notesik
No nie mó, tego to nigdy za dużo A co do tematu - spodobałam mi się koncepcja jednego słowa-skojarzenia. Co wy na to?
__________________
Cytat:
You had a row with a machine?
Sort of. It sat there and I shouted abuse at it.

Serialowo:
Obsesyjnie powtarzając: Sherlock
Na bieżąco: AHS, VD, Boardwalk Empire, Dexter, OUaT, Arrow, Elementary, TBBT, Merlin, Downton Abbey, Fringe, Hunted.
Nadrabiając: The Hour, The Prisoner
Maqda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 18:37   #17
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: Wymianaka biżuteryjno-scrapbookingowa:D

Zapomniałyście kobietki dodać,że biżutki robimy ze sreberka i kamyczków żeby była z nami już na zawsze

Pomysł mi się podoba i jeśli termin na wykonanie padnie jakoś w lipcu to ja z ogromną chęcią wezmę udział Czasem przeglądam te scrapowe śliczności i aż zachciało mi się kupić jakiś drobiazg Notesik, kalendarzyk , czy pudełeczko na moje skarby

Sama wczoraj szukałam jakiejś ładnej kartelusi na podkładkę do zdjęć biżutków Są ładne kartki we wzorki, ale sobie myślałam,że może sama bym coś skombinowała Ale może się na razie wstrzymam

Edytowane przez M0N1K4
Czas edycji: 2009-05-05 o 18:52
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 18:43   #18
Pagata
Modermistrz bobkowy :D
 
Avatar Pagata
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: ...pod lasem:)
Wiadomości: 9 743
GG do Pagata
Dot.: Wymianaka biżuteryjno-scrapbookingowa:D

To tak...termin lipcowy-jak najbardziej
decoupazystkom-rozpowiemy
temat przewodni-nie mam pojęcia,to zostawiam wam
a próg cenowy..to nie wiem,niech sie wypowiedzą scrapmaniaczki starsze stazem.Bo mnie sie wydaje,ze w bizu łatwiej to jakos obliczyc.W scrapie to i ze starych gazet niejedna moze cuda zrobić.Albo jak caly wieczór kwiatki szydelkiem dudlac musze na kartke,a nitke tylko mam wycenić?Albo decu..to tez drogie hobby,nie wiem jak obliczyc koszt ,bo to nie tylko za pudelko np,ale preparaty.
Niech Was nie zraza to moje ględzenie,ale wole dopytac sie ,niz potem jakies wąty miec.
Ale ZGŁASZAM SIĘ mam nadzieję ze jakos dojdziemy do porozumienia
__________________
Moje karteczki

i inne pierdółeczki

TU tez jestem i tu sa wszystkie zdj,które zniknęły z watków
[SIGPIC][/SIGPIC]
Pagata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 18:48   #19
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: Wymianaka biżuteryjno-scrapbookingowa:D

Cytat:
Napisane przez Pagata Pokaż wiadomość
To tak...termin lipcowy-jak najbardziej
decoupazystkom-rozpowiemy
temat przewodni-nie mam pojęcia,to zostawiam wam
a próg cenowy..to nie wiem,niech sie wypowiedzą scrapmaniaczki starsze stazem.Bo mnie sie wydaje,ze w bizu łatwiej to jakos obliczyc.W scrapie to i ze starych gazet niejedna moze cuda zrobić.Albo jak caly wieczór kwiatki szydelkiem dudlac musze na kartke,a nitke tylko mam wycenić?Albo decu..to tez drogie hobby,nie wiem jak obliczyc koszt ,bo to nie tylko za pudelko np,ale preparaty.
Niech Was nie zraza to moje ględzenie,ale wole dopytac sie ,niz potem jakies wąty miec.
Ale ZGŁASZAM SIĘ mam nadzieję ze jakos dojdziemy do porozumienia


hehe, z kosztami to zawsze są problemy Ustaliłyśmy taki prób dlatego,żeby nie było że jedna zrobi z materiałów za 50 zł a druga za 5 zł Żeby nie było kolosalnej różnicy Jak ktoś zrobi kolczyki i z materiałów mu wyjdzie 13 -14 zł to nikt ni komu głowy nie ukręci Często się lekko przekracza "budżet".Ale to z własnej nieprzymuszonej woli Czasem wyjdzie mniej ale wszyscy zadowoleni

Pewnie ,że czasem trudno jest policzyć ile materiał to wtedy zostaje liczenie "pi razy drzwi"

Edytowane przez M0N1K4
Czas edycji: 2009-05-05 o 18:49
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-05, 18:52   #20
Titania
Zakorzenienie
 
Avatar Titania
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: cymru
Wiadomości: 7 150
GG do Titania
Dot.: Wymianaka biżuteryjno-scrapbookingowa:D

Swietny pomysl na wymianke miedzyforumowa
Ja tez bym sie chetnie przylaczyła ze swoim malowanym szkłem... jesli oczywiscie moge
do forum papierowego wprawdzie nie nalezę jako tak ale z dziewczynami z papierowego trzymam
termin lipcowy jak najbardziej
__________________
Titania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 18:54   #21
pati7624
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 619
Dot.: Wymianaka biżuteryjno-scrapbookingowa:D

też chętnie wezmę udział może być ciekawie
pati7624 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 18:54   #22
sasilla
Raczkowanie
 
Avatar sasilla
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 492
GG do sasilla Send a message via Skype™ to sasilla
Dot.: Wymianaka biżuteryjno-scrapbookingowa:D

Ja mam tylko jedna watpliwosc...
Zrozumialam, ze maja byc dwa "obozy" "bizuteryjki" kontra "reszta swiata", tak?
Co bedzie jezeli w kazdej z grup zbierze sie inna liczba osob?
__________________
KUCHNIA-PEŁNA-CUDÓW

"Za nieśmiertelnością tęsknią miliony, które nie wiedzą co zrobić ze sobą w deszczowe niedzielne popołudnie." Susan Ertz

Moje preferencje wymiankowe

sasilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 19:02   #23
Pagata
Modermistrz bobkowy :D
 
Avatar Pagata
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: ...pod lasem:)
Wiadomości: 9 743
GG do Pagata
Dot.: Wymianaka biżuteryjno-scrapbookingowa:D

Cytat:
Napisane przez sasilla Pokaż wiadomość
Ja mam tylko jedna watpliwosc...
Zrozumialam, ze maja byc dwa "obozy" "bizuteryjki" kontra "reszta swiata", tak?
Co bedzie jezeli w kazdej z grup zbierze sie inna liczba osob?
To w obozie mniejszościowym bedą kolezanki na siłę wciągac do wymianki

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------

Cytat:
Napisane przez smieszka250 Pokaż wiadomość
Na taką międzyforumową wymiankę to się chętnie zgłoszę Na biżu już się nie zgłaszałam, bo biżu mam od groma, a prawie wcale nie noszę Ale jakiś notesik
A to jak masz tak sporowato tej bizu,to zerknij w moj podpis..moze co na chore dzieci wycyganię od Ciebie?
__________________
Moje karteczki

i inne pierdółeczki

TU tez jestem i tu sa wszystkie zdj,które zniknęły z watków
[SIGPIC][/SIGPIC]
Pagata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 19:03   #24
CheColada
Rozeznanie
 
Avatar CheColada
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 678
Dot.: Wymianaka biżuteryjno-scrapbookingowa:D

hahaha pod groźbą bana...

Zobaczymy jak będziemy kończyć zapisy, najwyżej będziemy agitować. Zawsze da się coś wykombinować
__________________
Artysta to osobnik, który z czworokątnego świata odrzucił fragment, co się zwie zdrowym rozsądkiem, i żyje w świecie trójkątnym...


Zapraszam do obejrzenia naszych Pluszaków

Coś nowego
CheColada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 19:05   #25
Pagata
Modermistrz bobkowy :D
 
Avatar Pagata
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: ...pod lasem:)
Wiadomości: 9 743
GG do Pagata
Dot.: Wymianaka biżuteryjno-scrapbookingowa:D

jak nie prośbą ,to grożbą
__________________
Moje karteczki

i inne pierdółeczki

TU tez jestem i tu sa wszystkie zdj,które zniknęły z watków
[SIGPIC][/SIGPIC]
Pagata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 19:07   #26
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: Wymianaka biżuteryjno-scrapbookingowa:D

Cytat:
Napisane przez CheColada Pokaż wiadomość
hahaha pod groźbą bana...

Zobaczymy jak będziemy kończyć zapisy, najwyżej będziemy agitować. Zawsze da się coś wykombinować
Myślę,że pod groźbą bana to jednak będzie za mało
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 19:23   #27
CheColada
Rozeznanie
 
Avatar CheColada
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 678
Dot.: Wymianaka biżuteryjno-scrapbookingowa:D

Nie chciałam tak od razu uciekać się do bardziej drastycznych metod...
__________________
Artysta to osobnik, który z czworokątnego świata odrzucił fragment, co się zwie zdrowym rozsądkiem, i żyje w świecie trójkątnym...


Zapraszam do obejrzenia naszych Pluszaków

Coś nowego
CheColada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 19:30   #28
ula1409
Rozeznanie
 
Avatar ula1409
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 902
Dot.: Wymianaka biżuteryjno-scrapbookingowa:D

o to ja też się zgłaszam(scrapbooking)
__________________
Pozdrawiam Ula


Mój decoupage
Blog- http://ula1409.blogspot.com/
ula1409 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 19:43   #29
Pagata
Modermistrz bobkowy :D
 
Avatar Pagata
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: ...pod lasem:)
Wiadomości: 9 743
GG do Pagata
Dot.: Wymianaka biżuteryjno-scrapbookingowa:D

no i teraz,jakby malo bylo roboty,mus na bizuteryjny pozaglądac,popatrzec co tam tworzą,bo ja to tak nieczęsto tam bywam
__________________
Moje karteczki

i inne pierdółeczki

TU tez jestem i tu sa wszystkie zdj,które zniknęły z watków
[SIGPIC][/SIGPIC]
Pagata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 19:43   #30
pati7624
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 619
Dot.: Wymianaka biżuteryjno-scrapbookingowa:D

Cytat:
Napisane przez Pagata Pokaż wiadomość
no i teraz,jakby malo bylo roboty,mus na bizuteryjny pozaglądac,popatrzec co tam tworzą,bo ja to tak nieczęsto tam bywam
no pewnie, że zaglądaj
pati7624 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Papierowy zawrót głowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:21.