Zdjęłam akryl samodzielnie..wyglądają okropnie... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-02-13, 10:30   #1
KasiiaP
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Lębork
Wiadomości: 87
GG do KasiiaP

Zdjęłam akryl samodzielnie..wyglądają okropnie...


..ogólnie zawsze miałam słabe paznokcie, kiedyś robiłąm sobie naturalną odżywkę która mi pomagała jedynie..podgrzewałąm olejek rycynowy, dodawałam mleko plus rumianek..rosły, były mocniejsze. Ale teraz nie mam na to czasu. Skoro mam brzydkie postanowiłąm nałożyć akryl, ale wkurzał mnie i po dwóch miesiącach zdjełam.Teraz są okropne....jeszcze bardziej, kupiłam odzywkę Sally Hansen,tą najnowszą..i nic....macie jakiś pomysł??
__________________
Kate
KasiiaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-14, 11:30   #2
201701051337
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 907
Re: Zdjęłam akryl samodzielnie..wyglądają okropnie...

Och, w grudniu miałam ten sam problem. Przed urlopem chciałam dać odpocząć paznokciom i samodzielnie ściągnęłam akryl. Po tym ściągnięciu coś strasznego zadziało się z moimi prawdziwymi paznokciami. Słuchaj, pękały mi przy skórze aż do krwi. Poddałam się i założyłam na nowo akryl i teraz mnie już nic nie obchodzi.
Ale aż się boję, co się z nimi stanie jak kiedyś śiągnę go juz na dobre....
201701051337 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-14, 11:59   #3
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Re: Zdjęłam akryl samodzielnie..wyglądają okropnie...

Muszę się przyznać, że... ja też tak zrobiłam. Tuż przed świętami Bożego Narodzenia . Nosiłam się z zamiaram zdjęcia paznokci akrylowych już od pewnego czasu, ale za każym razem, gdy umawiałam się z kosmetyczką "coś jej wypadało". No i wkurzyłam się przeokrutnie, uzbroiłam w zestaw do samodzielnego zdejmowania (czyt. pilniczki, cążki, polerki, a nawet najtańszy zmywacz z acetonem, bo samego acetonu nie miałam) i... udało się .
Moje paznokcie wyglądały żałośnie, ale zdawałam sobie sprawę z tego, że tak będzie. Pod wpływem ocen na KWC kupiłam odżywkę Alessandro, Nail Control System X-TRA Nail Hardener http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=8083 , regularnie jej używam i widzę znaczną poprawę. Jeden pazurek w dalszym ciągu wygląda strasznie, ponieważ jakiś czas temu pękł mi wzdłuż dokładnie pośrodku i podzielił się na dwie równe części - był mocno spiłowany i bardzo cieniutki, teraz powoli zrasta.
Poza tym wsmarowuję w dłonie masę kremów, bo mam strasznie suchą skórę, a na noc stosuję grubą warstwę kremu lub maść witaminową i zakładam bawełniane rękawiczki.

Musisz wykazać się nie lada cierpliwością i systematycznością, żeby doprowadzić łapki do ładu, ale wierzę, że Ci się uda

Pozdrawiam
demonik
demonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-14, 12:59   #4
lilu1980
Zadomowienie
 
Avatar lilu1980
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 501
GG do lilu1980
Re: Zdjęłam akryl samodzielnie..wyglądają okropnie...

witaj mi bardzopo pazurkach!( ktore same odpadaly) bardzopomogla sally hansen Maximum Grow.... nie pamietam jk sie to pisze ajuz jej nie mam! ona jest swietna dlatego ze naklada sie ja codzinnnie jako lakier na pazurki przez 5 dni a potem zmywai tak wkolo i mozna stosowac na lakier, ona powiduje ze pazurki szybciej rosna i sa mega mocne,nic nie dziala od razu! wiec troszke cirpliwosci! ja czeklam okolo miesiaca na super pazurki!
lilu1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:40.