Pytania odnośnie zamówień; zgłaszanie chęci udziału w zamówieniu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne > Wspólne zakupy kosmetyczne

Notka

Wspólne zakupy kosmetyczne Tutaj organizowane są wspólne zamówienia dotyczące kosmetyków mineralnych.

Pokaż wyniki sondy: Jakie watki powinny powstać na forum?
Dla każdej firmy 116 69,05%
Dla każdej organizatorki 31 18,45%
Dla każdej organizatorki oddzielny z daną firmą 29 17,26%
Inne- napisz post jakie 2 1,19%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 168. Nie możesz głosować w tej sondzie

 
 
Narzędzia
Stary 2009-08-06, 13:09   #1
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117

Pytania odnośnie zamówień; zgłaszanie chęci udziału w zamówieniu


Niniejszy wątek służy do zadawania pytań odnośnie zamówień (o ile nie ma odpowiedzi na nie w wątku regulaminowym!).

Tutaj również proszę zgłaszać chęć wzięcia udziału w zbiorowym zamówieniu z firmy, z której aktualnie żadna z Organizatorek nie robi zamówienia. Pozwoli im to zorientować się w "zapotrzebowaniu" na zakupy z konkretnej marki i zapewne przyspieszy realizację takiego zamówienia.

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-08-07 o 19:21
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 13:14   #2
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Plotki na temat wspólnych zamówień i nie tylko

Jestem za opcją b a najlepiej c
i + na plus wątek o aktualnie organizowanych zamówieniach zapewne się przyda
a co trzeba zrobić żeby zostać moderatorem? zawsze byłam ciekawa jak to na forum funkcjonuje
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 13:17   #3
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Plotki na temat wspólnych zamówień i nie tylko

Jestem za b+
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 13:17   #4
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Plotki na temat wspólnych zamówień i nie tylko

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Jestem za opcją b a najlepiej c
i + na plus wątek o aktualnie organizowanych zamówieniach zapewne się przyda
a co trzeba zrobić żeby zostać moderatorem? zawsze byłam ciekawa jak to na forum funkcjonuje
nie mieć życia prywatnego, kochać wizaż bardziej niz siebie samego
na modowym jest chyba opcja z poszczególnymi firmami?
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 13:21   #5
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Plotki na temat wspólnych zamówień i nie tylko

hmmm... + mi sie bardzo podoba, mozna wejsc i na szybko sprawdzic co sie dzieje i kto co zamawia. i dlatego wydaje mi sie ze nie potrzeba juz oddzielnych watkow dla organizatorek... bo w tym watku juz widac ze dana organizatorka robi zamowienie. wystarczy wejsc na watek interesujacej nas firmy i odszukac zamowienie organizatorki- tu kolory moglyby nadal pozostac.
moznaby tylko pomyslec jak rozwiazac sprawe EDM bo od nich zawsze jest najwiecej zamowien i duzo chetnych do organizacji.

moj maz juz zartuje (chyba ze powaznie mowi ) ze ja kocham bardziej Wizaz niz jego
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 13:22   #6
biedronqa
Rozeznanie
 
Avatar biedronqa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 648
Dot.: Plotki na temat wspólnych zamówień i nie tylko

Ja bym się chyba skłaniała ku a (bo c mógłby wprowadzić bałagan związany z ilością wątków). Wydaje mi się, że łatwiej byłoby szukać oferty organizatorki w wątku tej firmy, która mnie aktualnie interesuje.
biedronqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 13:23   #7
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Plotki na temat wspólnych zamówień i nie tylko

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
nie mieć życia prywatnego, kochać wizaż bardziej niz siebie samego
na modowym jest chyba opcja z poszczególnymi firmami?
Co za rym

Na modowym jest wszystko uporządkowane wg. firm plus dodatkowo wątek o aktualnych zamówieniach gdzie zgłaszają się po kolei organizatorki.
Oczywiście jest też lista dopuszczonych organizatorek i z tego co wiem b. dobra komunikacja pomiędzy Organizatorkami z tzw. czarną listą uczestników

Edit: Paula to pięknie ujęła
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są

Edytowane przez WhiteInnocent
Czas edycji: 2009-08-06 o 13:24
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-06, 13:23   #8
Malinn
Zakorzenienie
 
Avatar Malinn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 655
Dot.: Plotki na temat wspólnych zamówień i nie tylko

Hmmm moze byc wersja B a organizatorka jak bedzie chciala to ustali swoj regulamin.... (kogo bierze, jak przelicza, kiedy wysyla...) etc. A wtedy wprowadza dla kazdej firmy, albo kazdego zamowienia osobny kolorek jak do tej pory bylo na wspolnych
__________________
Malinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 13:27   #9
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Plotki na temat wspólnych zamówień i nie tylko

czy na razie jest ktokolwiek kto wylądowałby u nas na czarnej liście? Oczywiście, jeśli jest potrzeba to zostanie stworzona.

opcja z wątkami dla firm pozwala na określenie zasad zamawiania w danej firmie, np. o co chodzi z kitem 12szt w edm. Z kolei opcja z wątkami organizatorek pomaga wziąć udział w kilku zamówieniach danej osoby bez latania po wątkach i tańsza przesyłką po Polsce.
Kompromisem jest opcja c, ale tutaj liczba wątków można być bardzo duża.

aha, jakby zrobićwątek o edm to znów się zrobi bałagan...


rozumiem, że opcja z wątkiem informacyjnym jest przyjęta jednogłośnie
poczekamy na frantic i więcej opinii i myślę że coś nam się dziś wyklaruje.

Edytowane przez rozwielitka
Czas edycji: 2009-08-06 o 13:29
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 13:28   #10
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Plotki na temat wspólnych zamówień i nie tylko

ja tylko na chwilkę
ja jestem za opcją A - generalnie decydując się na zakupy bierzemy pod uwagę głównie firmę, z której chcemy robić zakupy i to jest decydujące kryterium moim zdaniem. W wątku zakupów z daną firmą możemy sobie już wybrać organizatorkę, która nam odpowiada i do niej się zglosić.
W przypadku opcji B mamy do wyboru organizatorkę. I wtedy zaczyna się latanie po wszystkich wątkach i szukanie, która z nich robi akurat zamówienie z firmy, która nas interesuje... Będzie to wtedy na zasadzie - lubię organizatorkę XXX, patrzę - nie robi akurat zamówienia z Meow, no to biegnę do drugiej mojej ulubionej organizatorki YYY z nadzieją, że może jednak ona coś organizuje.. Też nie, biegnę dalej.. I latanie po wszystkich wątkach, żeby znaleźć tą, która robi akurat zamówienie z np. Meow.. W przypadku zamówień z EDM sprawa pewnie będzie łatwiejsza, bo to najbardziej "chodliwe" zamówienia, ale w przypadku mniej popularnych firm znalezienie osoby, która organizuje akurat zamówienie może być nieco trudniejsze...

ale to tylko moje skromne zdanie

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-08-06 o 13:31
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 13:29   #11
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Plotki na temat wspólnych zamówień i nie tylko

Popieram pomysl Pauli w organizacji..

Co do bycia moderatorem.. Kochac wizaz i spedzac tu 100% czasu powiadasz Rozwielitko..
To ja juz jestem modem tyle ze bez oficjalnego zielonego nicka
biedny tż, na wygnaniu..(przychodzi tylko do mnie co pare minut, upewnia sie czy kocham.. zaglada w monitor.. wzdycha ciezko i wychodzi.. ) a ja dopiero po paru minutach sobie uswiadamiam ze byl obok...
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-06, 13:37   #12
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Plotki na temat wspólnych zamówień i nie tylko

no to zabawny się w sondę
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 13:39   #13
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Plotki na temat wspólnych zamówień i nie tylko

głos oddany
__________________
Starsza pani po trzydziestce
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 14:02   #14
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Plotki na temat wspólnych zamówień i nie tylko

Zagłosowałam. Osobiście stawiam jednak na wątki posegregowane według firm.

Wyjątek stanowiło by EDM - tutaj każda organizatorka miałaby swój własny wątek, np. Zakupy EDM z faa, Zakupy EDM z adusiadu, itd.

Według mnie taka opcja byłaby najbardziej przejrzysta. Zgadzam się bowiem ze zdaniem, że głównym kryterium jest firma z której chcemy zamawiać, dopiero potem patrzymy na osobę - tak myślę.

Aha wątek informacyjny jak najbardziej powinien powstać - Organizatorka robiąc zamówienie będzie to zawsze ogłaszać w tymże wątku, podając wszystkie zasady jakie będa obowiązywać przy jego realizacji.

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-08-06 o 14:05
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 14:07   #15
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Plotki na temat wspólnych zamówień i nie tylko

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
W przypadku opcji B mamy do wyboru organizatorkę. I wtedy zaczyna się latanie po wszystkich wątkach i szukanie, która z nich robi akurat zamówienie z firmy, która nas interesuje... Będzie to wtedy na zasadzie - lubię organizatorkę XXX, patrzę - nie robi akurat zamówienia z Meow, no to biegnę do drugiej mojej ulubionej organizatorki YYY z nadzieją, że może jednak ona coś organizuje.. Też nie, biegnę dalej..
nie bedzie latania o wątkach, ponieważ przy takim rozwiązaniu byłby watek informujący, kto robi jakie zamówienie aktualnie, na poczatek będzie więc można wejśc po prostu do tego wątku żeby zobaczyć, co się dzieje, jakie zamóienia są aktualnie w toku
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 14:57   #16
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Plotki na temat wspólnych zamówień i nie tylko

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
ja tylko na chwilkę
ja jestem za opcją A - generalnie decydując się na zakupy bierzemy pod uwagę głównie firmę, z której chcemy robić zakupy i to jest decydujące kryterium moim zdaniem. W wątku zakupów z daną firmą możemy sobie już wybrać organizatorkę, która nam odpowiada i do niej się zglosić.
W przypadku opcji B mamy do wyboru organizatorkę. I wtedy zaczyna się latanie po wszystkich wątkach i szukanie, która z nich robi akurat zamówienie z firmy, która nas interesuje... Będzie to wtedy na zasadzie - lubię organizatorkę XXX, patrzę - nie robi akurat zamówienia z Meow, no to biegnę do drugiej mojej ulubionej organizatorki YYY z nadzieją, że może jednak ona coś organizuje.. Też nie, biegnę dalej.. I latanie po wszystkich wątkach, żeby znaleźć tą, która robi akurat zamówienie z np. Meow.. W przypadku zamówień z EDM sprawa pewnie będzie łatwiejsza, bo to najbardziej "chodliwe" zamówienia, ale w przypadku mniej popularnych firm znalezienie osoby, która organizuje akurat zamówienie może być nieco trudniejsze...

ale to tylko moje skromne zdanie
Podpisuję się pod tymi słowami
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 15:19   #17
galloway
Rozeznanie
 
Avatar galloway
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 726
Dot.: Plotki na temat wspólnych zamówień i nie tylko

Zagłosowałam na punkt B, jako że już teraz kieruję się przede wszystkim wyborem organizatorki....i nie uważam że trzeba by było długo przeszukiwać wątki by znaleźć daną firmę która nas interesuje....przecież tych firm z których organizowane są zamówienia można policzyć na jednej ręce...i jezeli już wspomniano o czarnej liście osób kupujących, powinno powstać vice versa na temat organizatorek gdzie będzie można ''swobodnie''(bez linczu) wypowiedzieć się czy polecam czy odradzam daną organizatorkę
galloway jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 15:30   #18
Krystle Carrington
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 565
Dot.: Plotki na temat wspólnych zamówień i nie tylko

zagłosowałam na B czyli wątki dla każdej organizatorki z jednym wspólnym gdzie będą ogłaszane aktualne "nabory" do zamówień aby ułatwić uczestniczkom zabawę można też z góry określić kolory zamowień dla każdej firmy kosmetycznej (czyli odwrotnie niż teraz, chyba że kolorów nie starczy ) i organizatorka będzie się nimi posługiwała na swoim wątku i wątku "naborowym" a uczestniczki bez problemu znajdą informacje.
Krystle Carrington jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 15:40   #19
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Plotki na temat wspólnych zamówień i nie tylko

Jak już pisałam rano jestem za A, Cathy świetnie to rozwinęła. Nic dodać nic ująć i wątek informacyjny niewiele tu da, już to widzę jak ktoś nowy będzie tam wchodził.

Co do EDM to można rozbić na dwie części : KITOWY i PROBKOWO-BEST SELLEROWY.

Ja również jak WI jestem zainteresowana opcją modowania, i tak spędzam na wizażu duuużo czasu

Edytowane przez foxxxy
Czas edycji: 2009-08-06 o 15:43
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-06, 15:58   #20
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Plotki na temat wspólnych zamówień i nie tylko

zdecydowanie opcja A!!!
dla mnie kryterium wyboru jest firma a organizatorka to sprawa drugoplanowa
pomysł Frantic co do rozszczepienia EDM także przypadł mi do gustu

+ widziałabym na zasadzie promocyjnego
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 16:02   #21
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Plotki na temat wspólnych zamówień i nie tylko

Poszedł głos na A.
Foxxxy, racja z tym informacyjnym, jak widać na wspólnym dotychczasowym sporo osób nie czyta nawet 1. postu informacyjnego, a co dopiero osobny wątek.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 16:32   #22
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Plotki na temat wspólnych zamówień i nie tylko

Jestem za opcją A. Jak już Lis napisał, Cathy ujęła to jasno i syntetycznie. Ja również kieruję się przy zamawianiu osobą organizatorki, jednak wątki firmowe wydają się być bardziej czytelne. Opcja C jak dla mnie zdecydowanie odpada - za duży bałagan.

Oczywiście opowiadam się również za pozostawieniem kolorków, wątkiem ogłoszeniowym i czarną listą. Wciąż zastanawiam się nad wypowiedzią Frantic odnośnie faworyzowania EDM. Biorąc od uwagę, iż nie każda organizatorka robi EDM, mogłoby to mieć sens. Oczywiście glos w sondzie oddany.

Chcecie mnie na Moda?
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 17:12   #23
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Plotki na temat wspólnych zamówień i nie tylko

Zdecydowanie opcja A+

Przede wszystkim uczestnik wybiera firme, w ktorej chce zrobic zakupy, a nie osobe. Z zasady zakupy maja byc uczciwe, a organizatorami osoby , ktore zasluzyly sobie na kredyt zaufania, w takim razie w jakim swietle stawiaja je teraz argumenty typu "zamawiam u tej osoby, a u tamtej nie"? Jak juz wszyscy sie zgodza na oficjalna liste organizatorow, to kryterium mniejsze\wieksze zaufanie nie powinno miec w ogole miejsca,, albo sie tym osobom ufa albo nie. Jedynym powodem w takim razie, dla ktorego warto zamawiac u konkretnej osoby jest chyba tylko odbior osobisty, wybiera sie oraganizatora mieszkajacego najblizej.

Idac dalej...
Jak juz ktos zauwazyl, osobne watki dla organizatorow beda wrecz promowac osoby organizujace zamowienia na akord, spychajac na dalsze miejsca mniej aktywnych organizatorow, co w efekcie moze wydluzyc im czas skompletowania zamowien.

Osobny watek dla kazdego zamowienia kazdego organizatora - wolne zarty. Po miesiacu ile to podforum bedzie liczyc stron - 10? Po pol roku 200? To ma ulatwic poruszanie sie po zakupowym? W takiej ilosci watkow? Burdel juz na starcie gwarantowany. Poza tym problem pozostanie ten sam - promocja zamowien na akord.

Zeby utrzymac przejrzystosc podforum wystarczy podwieszony watek o aktualnych zamowieniach (post organizatorki bedzie kopia postu glownego z zamowieniem) plus watki poszczegolnych firm.

Rozbicie zakupow najpopularniejszych marek (w chwili obecnej EDM) - tez jestem przeciw. Gdzie wy tu widzicie mozliwosc stworzenia balaganu? Jedna firma, kazda organizatorka i uczestnicy jej zamowien pisza jednym kolorem, wiec w czym problem? Nie twoj kolor, to omijasz wzrokiem i idziesz dalej, przerzucisz dwie strony i znajdziesz bez problemu swoje zamowienie, wystarczy isc za tropem koloru swojego oraganizatora. Jezeli jest kilka zamowien z tej samej firmy, u tego samego organizatora, to sa one numerowane, wiec problemu w systemie "jeden kolor" nie widze i w tym zakresie. Finito.

P.S. Proponuje przeniesc redakcyjne watki o promocjach i probkach na podforum zakupowe

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2009-08-06 o 17:15
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 17:13   #24
galloway
Rozeznanie
 
Avatar galloway
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 726
Dot.: Plotki na temat wspólnych zamówień i nie tylko

na plotkowym padła propozycja żeby wprowadzić ograniczenie osobom poniżej 150 postów....wybaczcie ale poczułam się urażona i uważam że to nie w porzadku do tych osób które od dobrych kilku miesięcy biorą udział w zamówieniach a nie udzielają się na forum ''wystarczająco'' i nie załapały tych 150postów.
Bo czy to wyznacznik ''ilość postów'' jest dla niektórych gwarancją :
a)przeczytania pierwszego postu, i calego watku...
b)nie zadawania, cytuję-''głupich pytań''
c)szybkiej wpłaty dla organizatorki
d)interesowania się zamowieniem i śledzenie wątku a nie czekanie aż organizatorka odezwie się
itd. .....
Bardzo proszę o rozważenie tej kwestii i o obiektywne podejście do sprawy. Nie róbcie z tego forum ''fortecy'' do której maja wstęp ''wybrańcy''.
Jeszcze chciałabym wypowiedzieć się odnosnie zapotrzebowania na nowych moderatorów. Nie wiem ile dokladnie ma być tych nowych,ale jeżeli już w tej chwili jest więcej chętnych niż miejsc to proponuję i w tej kwestii sondę na moderatora.Chyba że to ''władze''decydują ostatecznie kto zostaje moderatorem, to oczywiście cofam pomysł z tą sondą

Edytowane przez galloway
Czas edycji: 2009-08-06 o 17:22
galloway jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 17:14   #25
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Plotki na temat wspólnych zamówień i nie tylko

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Oczywiście opowiadam się również za pozostawieniem kolorków, wątkiem ogłoszeniowym i czarną listą. Wciąż zastanawiam się nad wypowiedzią Frantic odnośnie faworyzowania EDM. Biorąc od uwagę, iż nie każda organizatorka robi EDM, mogłoby to mieć sens. Oczywiście glos w sondzie oddany.
Oczywiście daleka jestem od faworyzowania w sensie promowania. Życie po prostu pokazuje, że większość osób zaczyna przygodę z minerałami właśnie od EDM, poza tym wiele osób jest tej firmie wierna i ani myśli o zmianie. Tak więc chyba zawsze najwięcej będzie zakupów właśnie z tej firmy.
Gdyby zostać przy jednym wątku dla wszystkich organizatorek szybko może zrobić się bałagan podobny do tego jaki miałyśmy do tej pory. Chcąc nie chcąc trzeba zrobić tutaj wyjątek.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 17:22   #26
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Plotki na temat wspólnych zamówień i nie tylko

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Oczywiście daleka jestem od faworyzowania w sensie promowania. Życie po prostu pokazuje, że większość osób zaczyna przygodę z minerałami właśnie od EDM, poza tym wiele osób jest tej firmie wierna i ani myśli o zmianie. Tak więc chyba zawsze najwięcej będzie zakupów właśnie z tej firmy.
Gdyby zostać przy jednym wątku dla wszystkich organizatorek szybko może zrobić się bałagan podobny do tego jaki miałyśmy do tej pory. Chcąc nie chcąc trzeba zrobić tutaj wyjątek.
Frantic, słowa mi brakło, oczywiście, jestem na tak, tylko się niefortunnie wyraziłam

Vril jak zwykle łopatologicznie i po żołniersku
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 17:38   #27
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Plotki na temat wspólnych zamówień i nie tylko

Evelinek wiem, wiem o co Ci chodziło. Chciałam raczej uściślić, gdyby ktoś zrozumiał to inaczej.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 17:47   #28
Malinn
Zakorzenienie
 
Avatar Malinn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 655
Dot.: Plotki na temat wspólnych zamówień i nie tylko

Jestem rowniez za wprowadzeniem ograniczen dla kupujacych.... tak jak to jest na zakupowym-ciuchowym.... Wiele dziewczyn zupelnie nowych nie wie jak sie odnalesc.... nie czyta.... poporostu wymaga....Mysle, ze dziewczyny bardziej obyte na forum znaja zasady i potrafia sie dostosowac...
__________________
Malinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 17:57   #29
Krystle Carrington
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 565
Dot.: Plotki na temat wspólnych zamówień i nie tylko

odniosę się do niektórych uwag vril (bo uwielbiam dyskutować z osobami posługującymi się rzeczowymi i logicznymi argumentami )

tu nie chodzi o kwestię zaufania, bo Organizatorkami będą dziewczyny, które niejednokrotnie dowiodły, że można im ufać. Mi chodzi raczej o to "coś" trudne do zdefiniowania, co sprawia że chce robić zamówienie z konkretną osobą i jestem gotowa zaczekać aż takie zamówienie się pojawi (może jestem dziwna )
nie wydaje mi się też, że taki system będzie promował zamawiające na akord, bo jak rozumiem Organizatorki nie robią zamówienia na każde zawołanie tylko wtedy, kiedy mają na to czas i to one decydują, kiedy i co. To pewnie ta moja nienarzucająca się pewność siebie ale nie wyobrażam sobie abym miała wymuszać na Organizatorce (choć to może nieodpowiednie słowo) zamówienia bo "ja chcę już". W moim idealnym świecie jest tak, że Organizatorka ogłasza chęć zamówienia i uczestniczki się zgłaszają, żadnego ponaglania, dopytywania itp... ostatecznie jeśli komuś się śpieszy to zawsze może zamówić sam.
Krystle Carrington jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 18:02   #30
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Plotki na temat wspólnych zamówień i nie tylko

głosowałam za a
przecież to nie wybory prezydenckie to mogę publicznie powiedzieć

eee nie no jakby mi przeszło i chciałabym zrealizować jakieś zamówienie to nie wyobrażam sobie własnego wątku dla kilku osób

ja też jestem za ograniczeniem z dwóch stron. a sumę 150 tak wpisałam, może być 100. Jak ktoś chce, to jednak się potrafi się wypowiedzieć galloway - bez obrazy (i już masz kolejnego posta). naprawdę uwierz mi niektóre osoby same z siebie (częstokroć może nieświadomie) są przykre, a zwłaszcza ich wymagania. No sorki, ale zasady muszą obowiązywać w dwie strony. ja wiem, że uczciwości nie da się zmierzyć ani ilością ani czasem i nie jest to wyznacznik, ale przynajmniej jakieś obostrzenie. A w tym przypadku uszanowanie naprawdę ciężkiej i dobrowolnej pracy organizatorek. Przecież gdy cię ktoś zna to przyjmie. ja cię kojarzę i nie ma problemu (choc powiem szczerze, że trudno by mi było odmówić obcej osobie)
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Wspólne zakupy kosmetyczne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:36.