Serum odbudowujące (BU) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna > Surowce i półprodukty kosmetyczne

Notka

Surowce i półprodukty kosmetyczne Chcesz robić własne kosmetyki? W tym miejscu wymienisz się doświadczeniem i opinią w temacie surowców i półproduktów kosmetycznych.

Pokaż wyniki sondy: Jak oceniasz serum odbudowujące z BU?
* 0 0%
** 0 0%
*** 0 0%
**** 1 16,67%
***** 5 83,33%
Głosujący: 6. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-24, 11:00   #1
Lenkapuma
Zakorzenienie
 
Avatar Lenkapuma
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 050

Serum odbudowujące (BU)


Do kupienia tutaj: http://www.biochemiaurody.com/sklep/serum-rebuild.html

20 ml - cena: 23.50 zł

Serum odbudowujące oparte jest na odpowiednio dobranych składnikach, dostarczających kompletu lipidów warstwy zewnętrznej i międzykomórkowej naskórka, które uzupełniają niedobory wbudowując się w struktury lipidowe naskórka oraz stymulują skórę do produkcji niezbędnych lipidów bariery ochronnej skóry. Lipidy dostarczane w Serum to:
# Skwalan z oliwek - składnik sebum, który chroni przed parowaniem wody z wnętrza skóry, pełni funkcję antyoksydanta, jego ilość w skórze spada wraz z wiekiem.
# Fosfolipidy mleka - zamknięte w liposomach, obecne w spoiwie międzykomórkowym, działają nawilżająco i odżywczo.
# Ceramid 3 - zamknięty w liposomach, które wbudowując się w skórę, uwalniają ceramidy. Ceramidy uszczelniają barierę lipidową skóry, ilość ceramidów spada wraz z wiekiem oraz jest obniżona w początkowej fazie kuracji retinoidami, ubytek cermidów w skórze to także jedna z głównych przyczyn atopowego zapalenia skóry.
# Sterole - dostarczane w postaci łagodzących i regulujących fitosteroli obecnych w Oleju z zielonej kawy, składniki spoiwa międzykomórkowego, ich ilość ulega zmniejszeniu wraz z wiekiem.
# Kwasy tłuszczowe - kwas linolowy - Omega 6 obecny w Oleju z zielonej kawy oraz kwas gamma-linolenowy (GLA) - Omega 3 obecny w Oleju z wiesiołka, wykorzystywane przez skórę do produkcji cermidów. Niedobory obu kwasów w skórze powodują osłabienie bariery ochronnej skóry, suchość naskórka, dermatozy, łuszczenie, stany zapalne, zwiększoną skłonność do zaskórników i wyprysków oraz częste podrażnienie i zaczerwienienie skóry.

Serum odbudowując warstwę lipidową naskórka, hamuje utratę wody ze skóry i poprawia stopień jej nawilżenia. Skóra staje się gładsza i bardziej elastyczna oraz mniej skłonna do podrażnień. Składniki Serum wnikają glęboko w skórę i są wbudowywane w struktury skóry. Ponieważ proces odbudowy uszkodzonej bariery ochronnej skóry wymaga czasu, dlatego działanie Serum można ocenić po minimum miesiącu regularnego stosowania.
__________________
Jeśli jest ci źle, mocno przytul kota – I to wszystko.
Teraz źle jest kotu.

Lenkapuma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-18, 12:01   #2
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Serum odbudowujące (BU)

Rewelacyjne serum!! Wychwalam pod niebiosa.... Biorę izotek i to serum uratowało moją skórę, wszystkie suche skórki zniknęły, skóra jest piękna, gładka, koloryt jest wyrównany. Zebrałam mnóstwo komplementów na temat skóry. Nie zapycha, nie uczula. Uratował moją skórę pod oczami ze zmarszczek od wysuszenia, a już myślałam, że żaden krem na nie nie pomoże. Działa świetnie, szczególnie w połączeniu z odżywczym żelem hialuronowym. Bardzo gorąco polecam!
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 11:37   #3
sunsister
Raczkowanie
 
Avatar sunsister
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 302
Dot.: Serum odbudowujące (BU)

Dla mnie to serum też jest niesamowicie pozytywną niespodzianką . Jest tak niepozorne, że dopiero teraz, po 2 latach regularnego stosowania kosmetyków z BU zwróciłam na nie uwagę i zamówiłam i jestem pod ogromnym wrażeniem. Nawilża i odżywia tak, jak żaden z do tej pory stosowanych przeze mnie kosmetyków (mam mieszaną, 34-letnią cerę, przesuszoną działaniem m.in. serum z retinolem). Co najbardziej niezwykłe, widoczne nawilżenie utrzymuje się na drugi dzień po wieczornym zastosowaniu, nie znosiłam wcześniej przesuszonych skórek wyłażących spod podkładu na czole, policzkach, teraz mam idealnie gładką skórę ;
W zupełności wystarczy stosowanie raz na 3 dni, w pozostałe używam bardziej konkretnych (czyt. przeciwzmarszczkowych) produktów i jestem zachwycona.
__________________

"Jeśli płaczesz, bo zaszło słońce, łzy przesłonią ci gwiazdy."


sunsister jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 11:08   #4
wiolettasss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 83
Dot.: Serum odbudowujące (BU)

I ja mogę tylko pochwalić. Bardzo dobry kosmetyk. Z mega przesuszonej skóry w miesiąc zrobił normalną.
wiolettasss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 07:35   #5
martus283328
Raczkowanie
 
Avatar martus283328
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 58
Dot.: Serum odbudowujące (BU)

Serum dostałam niedawno w prezencie. Moje wrażenia jak najbardziej pozytywne. Polceam!!!
martus283328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Surowce i półprodukty kosmetyczne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-07 08:35:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:09.