Henna na ciele - Tatuaż henną - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2001-11-20, 10:48   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

Henna na ciele - Tatuaż henną


czesc zlosliwiec
ni stego ni z owego z cicha pek dostalem nieuleczalnej obsesji na temat pomalowanych dloni i nie tylko glownie z powodu nudnych zajec jakie nam proponuja na politechnice wypisalem juz roznego rodzaju pisaki ale to juz mnie nie bawi zapragnalem henny jak kania dzdzu(jesli wiesz co chce powiedziec) zaczalem szukac po sklepach bez rezultatu przezucilem sie na internet znalazlem twoja strone ale to wciaz zamalo znalazlem tez inna strone gdzie mozna kupic henne 5.99 za gram ale ktoz to moze wiedziec czy to jest naprawde to? moze wiesz cos na temat wroclawia i henny? to by bylo na tyle czekam na odpowiedz zachecam tez innych ...
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2001-11-21, 09:03   #2
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: henna

Siemeczka
Nie ukrywaj tego dluzej - widze, ze henna w twoim wykonaniu przerodzila sie w manie [img]icons/icon7.gif[/img]
I dobrze! Lepiej jest uzywac henny anizeli do konca zycia paradowac z krzywa kotwica i zezowata panienka na przedramieniu - co sie ciagle zdarza (czesto pod tzw. "wplywem")

Co do zaleznosci Wroclawia od henny, to nie stwierdzilem - poza Toba - zadnych. Fakt, w Polsce mozna teraz kupic henne, ale jej cena przekracza ceny marihuany w Amsterdamie - tutaj wybor ziola pozostawiam Tobie [img]icons/icon12.gif[/img]

Ciagle szukam pewnego dostawcy henny, ale poki co w naszym biednym oBelkowanym kraju ludziska nie mysla o nowych biznesach, tylko o tym, czy jeszcze komornik zostawi lodowke, czy juz dzisiaj zabierze.

Sorki, nie sa to wesole wiesci, wiem o tym dobrze. Ale lepsze takie, niz zadne...

Klaniawka [img]icons/icon35.gif[/img]
z.L.y
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2001-12-11, 22:51   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
tatuaże z henny

Gdzie w Warszawie można zrobić sobie tatuaż z henny? Proszę o szybką odpowiedż bo bardzo mi zależy na jego zrobieniu.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2001-12-13, 23:19   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: tatuaże z henny

Sorki, ale nie mieszkam w W-wie i nie wiem. [img]icons/icon9.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2001-12-14, 17:29   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: tatuaże z henny

W Warszawie na Świętokrzyskiej (na przeciwko poczty) jest malutki gabinet kosmetyczny - gdzie robią tatuaże z henny. Chodzę tam na manicure i jestem niesamowicie zadowlona (polecam pania Izę). Najlepiej zadźwoń i dowiedz się wszystkiego tel.826-46-72
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2001-12-28, 11:20   #6
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: tatuaże z henny

Niestety dzwonilam pod podany numer i NIKT NIC NIE wie na temat tatuazu z henny, a tym bardziej pani Iza. Moze ktos zna jakis inny adres
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2001-12-28, 11:20   #7
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: tatuaże z henny

Niestety dzwonilam pod podany numer i NIKT NIC NIE wie na temat tatuazu z henny, a tym bardziej pani Iza. Moze ktos zna jakis inny adres
Yola napisal:
> W Warszawie na Świętokrzyskiej (na przeciwko poczty) jest malutki gabinet kosmetyczny - gdzie robią tatuaże z henny. Chodzę tam na manicure i jestem niesamowicie zadowlona (polecam pania Izę). Najlepiej zadźwoń i dowiedz się wszystkiego tel.826-46-72
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-01-09, 17:30   #8
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: tatuaże z henny

Tez bym chciala wiedziec...
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-01-14, 10:25   #9
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: tatuaże z henny

I ja też ... [img]icons/icon12.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-01-14, 10:43   #10
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: tatuaże z henny

Witam Szanownych Niecierpliwcow [img]icons/icon12.gif[/img]

Niestety nie mam dobrych wiadomosci. Szukam bodajze od sierpnia 2001 jakiegos salonu wykonujacego hennowe tatoosy, ale nieskutecznie (mea culpa maxima)... [img]icons/icon9.gif[/img]

Znalazlem w Polsce kilka miejsc oferujacych henne do kupienia, ale za KOSMICZNE pieniadze (drozej niz marihuana w Amsterdamie). Czesc z nich nawet zaczela krasc teksty ze stron wizaz.pl, ale to juz inna historia... [img]icons/icon12.gif[/img]

Podsumowujac, zdaje sie raczej na Was, ze to Wy
1. znajdziecie
2. przetestujecie
3. napiszecie na forum opinie
o salonie, ktory robi tatoosy henna...

Klaniam sie [img]icons/icon35.gif[/img]
zlosliwiec
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-01-14, 12:33   #11
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: tatuaże z henny

zlosliwcze badz tak dobry i sprawdz
http://www.jgora.dialog.net.pl/henna/
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-01-14, 12:38   #12
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: tatuaże z henny

To wlasnie o myslalem majac na mysli ceny wziete z nieba i niezbyt uczciwe podejscie do moich praw autorskich...
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-01-14, 20:01   #13
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: tatuaże z henny

Ksenia Gozdal (Studio Xena)
ul. Puszczyka 18/26 02-785 Warszawa
tel. (0.22) 644-48-41, 0.601-37-57-70

Pod tym adresem kiedys tutaj w ogloszeniach szukali kogos do tatuowania i kolczykowania i do henny. Ciekawe, czy po znalezieniu robia tatuaz z henny, czy tez tylko "tradycyjny". Wartoby sprawdzic.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-06, 10:41   #14
Kacper
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 1
Henna na ciele

W okresie wakacyjnym nad morzem spotkalem wiele osob robiacych malunki z henny na ciele I chcielm zapytac skad oni maja henne bo maja ja dobrej jakosci i nie szkodliwa dla ciala
Kacper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-06, 12:47   #15
AnetaAN
Rozeznanie
 
Avatar AnetaAN
 
Zarejestrowany: 2001-12
Lokalizacja: Bratyslawa
Wiadomości: 533
GG do AnetaAN Send a message via Skype™ to AnetaAN
Re: Henna....

No właśnie skąd ... ?
To pytanie gnębi nas tutaj już od kilku miesięcy, ale jak dotąd pozostaje niestety bez odpowiedzi [img]icons/icon9.gif[/img]
__________________
Aneta
AnetaAN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-06, 16:22   #16
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Henna....

wiemy ze mozna kupic w necie, ja mam tez jakis adres do dystrybutora w Grecji chcialam kupic w necie ,ale chyba zlo twierdzil, ze zdzieraja
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-06, 20:32   #17
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Henna....

Krenciolek ma racje
W necie to jest taki jeden koles, ale ponad 200 zl za jakies paproszki to naprawde czyste zdzierstwo.

Najlepiej popytac w hurtowniach kosmetycznych w okolicach [img]icons/icon7.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-07, 11:15   #18
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Henna....

NA targach n ie bylo (hiba)
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-10, 18:51   #19
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: tatuaże z henny

Zainteresowane osoby z Warszawy informuje, ze robie tatuaze z henny.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-03-10, 21:36   #20
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: tatuaże z henny

Już?
Tak szybko?

A gdzie robisz, jaką henną, jaką techniką...?
Ile to u Ciebie kosztuje?
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-11, 07:53   #21
AnetaAN
Rozeznanie
 
Avatar AnetaAN
 
Zarejestrowany: 2001-12
Lokalizacja: Bratyslawa
Wiadomości: 533
GG do AnetaAN Send a message via Skype™ to AnetaAN
Re: tatuaże z henny

O właśnie !
Mnie też bardzo interesują odpowiedzi na pytania Zło.
__________________
Aneta
AnetaAN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-11, 17:27   #22
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: tatuaże z henny

na razie robie u siebie w domu, albo jade do kogos . (jak bedzie cieplo to jade nad morze i tam bede malowac) Maluje pędzelkiem, bo najbardziej lubie takie narzedzie. Proszek jest zielony, ciemnieje po rozrobieniu, farbuje na czarno. Jest dobry (sprawdzilam na sobie i rodzinie). Ceny mam rozsadne w zaleznosci od wzoru (i od tego, czy ja jade do klienta, czy tez nie). Najtansze malenstwo kosztuje 5 zl.Obiecuje, ze jak wywolam zdjecia to przesle i mam nadzieje, ze sukcesywnie bede mogla cos wrzucac do galeri henny
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-11, 18:08   #23
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: tatuaże z henny

Tak trzymać Malwinko.
Mam pytanie gdzie zaopatrujesz się w hennę (hurtownia?), ponieważ jej czarny kolor wskazuje na użycie domieszek chemicznych.
Czysta henna nie barwi na czarno!
Jeżeli chodzi o zdjęcia, to chętnie je zamieszczę [img]icons/icon7.gif[/img] Troszkę reklamy na pewno Ci nie zaszkodzi [img]icons/icon7.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-11, 18:41   #24
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: tatuaże z henny

zamowilam w necie. Na czarno (z zimnym odcieniem) farbuje z dodatkiem wody utlenionej, z dodatkiem olejkow i soku z cytryny na bardzo jasny braz. szczerze nie wiem czy to dobrze, Widzialam kilka "tatuazy" w takim odcieniu jak ta moja henna i nikt nie skarzyl sie na alergiczne reakcje. W najblizszej przyszlosci stane na glowie zeby kupic taka farbujaca na brazy, ale obawiam sie, ze to mozliwe jest tylko kupujac za granica.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-11, 18:59   #25
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: tatuaże z henny

Jeżeli jeszcze nikogo nie uczuliło, to masz dużo szczęścia. Wiem, że wiele osób stosuje wodę utlenioną do wzmacniania henny, ale niewiele osób zdaje sobie sprawę z ilości różnych związków chemicznych produkowanych w trakcie utlenowania, które uczulają od groma osób...

Już lepiej z tą cytryną, to nie jest aż tak agresywne chemicznie... [img]icons/icon7.gif[/img]

No i nie powiedziałaś gdzie to kupiłaś. Adres, telefon, nazwisko, jak na przesłuchaniu proszę... [img]icons/icon12.gif[/img]
No i zdjęcia. Już i natychmiast, będziemy rozkręcać biznes [img]icons/icon7.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-11, 19:01   #26
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: tatuaże z henny + olejek goździkowy!

Zapomniałbym... jeden z najciemniejszych odcieni uzyskasz stosując olejek gożdzikowy, w dodatku cała mieszanka (cytryna+olejek) jest w miarę neutralna dla skóry [img]icons/icon7.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-11, 20:17   #27
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: tatuaże z henny + olejek goździkowy!

zamowilam te mieszanke na jedynej stronie ktora znalazlam www.henna.prv.pl. Cena zdziercza, ale pomyslalam, ze zaryzykuje.Probowalam robic taka mieszanke, ze tylko cytryna i olejek gozdzikowy, ale kolor wychodzil zoltawy i blady. (moze olejku bylo za malo?) Olejek i tak dodaje, bo ponoc dziala lagodzaco. Sama wolalabym brazowy kolor, ale na razie chyba zostane przy tym.(bo nie mam innego wyjscia). Jak zrobie cos wartego pokazania to na pewno sfotografuje i wrzuce.Na razie to byly drobiazgi "treningowe". Chociaz z tego co widze, to wiekszosci moich"klientow" odpowiadal taki kolor, no, ale to kwestia gustu.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-11, 21:53   #28
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: tatuaże z henny + olejek goździkowy!

BArdzo dobry pomysl z tym robieniem tatuazy nad morzem. W Grecji, gdzie sobie robilam, w sezonie takich ludzi jest mnostwo, Polacy tez tam stoja. Tylko strasznie zdzieraja z turystow. A ty moze w wwie robisz? I jedziesz do klienta. JAka cena za cos nieduzego? (ale i nie malenstwo)?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-11, 22:17   #29
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: tatuaże z henny + olejek goździkowy!

Cena zalezy od wielkosci i...skomplikowania. Jakos nie planuje robic drozej niz za 50 zl. A to juz musialby byc wzor bardzo skomplikowany i pracochlonny. Przecietna cena to 15-25 zl. z dojazdem do klienta.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-11, 22:23   #30
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: tatuaże z henny + olejek goździkowy!

Malwina!
Uważaj, jeżeli jeszcze jesteś wysokim, przystojnym brunetem, to krenciołek może ciebie z domu nie wypuścić [img]icons/icon12.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:29.