Satiaa... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-03-06, 15:32   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

Satiaa...


Satiaa, w kw pisalas o blyszczyku IsaDory. Jaki numerek lub nazwe ma ten rozowy kolor? pozdrowienia Nici
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-06, 15:32   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Satiaa...

Satiaa, w kw pisalas o blyszczyku IsaDory. Jaki numerek lub nazwe ma ten rozowy kolor? pozdrowienia Nici
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-07, 22:12   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Satiaa...

witaj Nici)) przedstawiony blyszczyk w KW to Shiny Lip Lacquer, i z niego mam odcien Sparkling rose-12, natomiast jeszcze jeden rozowy , rownie piekny mam z Express Star Gloss , ktore mienia sie srebnymi drobinkami, dajac takze naturalny efekt , a jest to odcien reflecting bloom-54)
mysle ze oba sa piekne) mam nadzieje ze takze Tobie podpasuje ktorys z nich , a moze dwa))
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-07, 22:12   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Satiaa...

witaj Nici)) przedstawiony blyszczyk w KW to Shiny Lip Lacquer, i z niego mam odcien Sparkling rose-12, natomiast jeszcze jeden rozowy , rownie piekny mam z Express Star Gloss , ktore mienia sie srebnymi drobinkami, dajac takze naturalny efekt , a jest to odcien reflecting bloom-54)
mysle ze oba sa piekne) mam nadzieje ze takze Tobie podpasuje ktorys z nich , a moze dwa))
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-08, 06:12   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Satiaa...

a ja chcialam Ci satiaa podziekowac za doradzenie tego kremu pod oczy Dax cosmetics do cery wrazliwej...jest bardzo tani(10zl)i dobry bo juz mam o wiele mniejsze zaczerwienienia w kaciku oka)))))))...jej co ja bym bez Was zrobila))))teraz to juz sobie nie wyobrazam.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-08, 06:12   #6
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Satiaa...

a ja chcialam Ci satiaa podziekowac za doradzenie tego kremu pod oczy Dax cosmetics do cery wrazliwej...jest bardzo tani(10zl)i dobry bo juz mam o wiele mniejsze zaczerwienienia w kaciku oka)))))))...jej co ja bym bez Was zrobila))))teraz to juz sobie nie wyobrazam.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-08, 15:34   #7
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Satiaa...

ciesze sie Joanno ,ze krem ci podpasowal)mam nadzieje ze bedzie ci sluzyl dobrze i dlugo) a wiesz , ze wczoraj przegadajac Kw , pomyslalam sobie o Tobie i twoich oczkach)
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-03-08, 15:34   #8
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Satiaa...

ciesze sie Joanno ,ze krem ci podpasowal)mam nadzieje ze bedzie ci sluzyl dobrze i dlugo) a wiesz , ze wczoraj przegadajac Kw , pomyslalam sobie o Tobie i twoich oczkach)
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:36.