waga - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-03-17, 18:57   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Mam kolejmy problm....(a za odpowiedź na poprzednie moje pytanko BARDZO DZIĘKUJĘ!!!!)
Wiecie cio???Mam 160cm wzrostu i mam problem z moją wagą...poniewarz sięga ona 60 kg !!!!Nie wiem co mam robić!!!Prubuję wszystkiego!!!Bardzo dużo ćwiczę!!!Ale to mi nic nie daje!!!!Czuję się koszmarnie bo nie mogę np. jeździć na basen....zawsze znajdę wymówkę...Nie mogę ubrać obcisłej bluzeczki na dyskę ani krudkiej na lato....plicho...pomóżcie mi.... [img]icons/icon9.gif[/img] z góry dziękuję...Pa!!!!

Edytowane przez Rzabba
Czas edycji: 2007-06-07 o 22:43
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-17, 19:34   #2
eve
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 21
Droga Stokrotko wagą się nie przejmuj, liczy sie harmonijna budowa ciała a nie to co pokazuje szala wagi. Sama znam dziewczyny, które wg dziwnych medod obliczania idealnej wagi maja ładne harmonijne sylwetki i takie, które wg owych norm maja wage idealna, a idealne nie sa. Spójrz np na mistrzynie finnessu Ole Kobielak ma dokładnie taki sam wzrost i wage jak ty a przeciez nie jest gruba!!! NIE PRZEJMUJ SIE WAGA TYLKO CWICZ I ZDROWO SIE ODZYWIAJ (zdrowo nie znaczy mało) Pozdrawiam

Edytowane przez Rzabba
Czas edycji: 2007-06-07 o 22:45 Powód: dubel
eve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-17, 19:41   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Widziałam ostatnio na www.polki.pl w interia.pl wiele porad dotyczących kuracji odchudzjacych dla cierpliwych i dla tych, którzy chca widziec efekt jak najszybciej. Zobacz, moze znajdziesz cos tanm dla siebie.

Edytowane przez Rzabba
Czas edycji: 2007-06-07 o 22:47 Powód: dubel
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-17, 22:33   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
A myślałaś o tym by skupić się na nauce ortografii. Jeśli nie możesz być idealnie piękna, to może wystarczy abyś była choć trochę rozgarnięta. I nie tłumacz się dysortografią, czy dysleksją, wystarczy, że skorzystasz ze słownika Worda.

Edytowane przez Rzabba
Czas edycji: 2007-06-07 o 22:50 Powód: dubel
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-18, 16:45   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
dzięki dziewczyny ,mam nadzieję ,że mi się poukłada....DZIĘKI!!!Pa!! !

Edytowane przez Rzabba
Czas edycji: 2007-06-07 o 22:52 Powód: dubel
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-18, 16:47   #6
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: waga

[img]icons/icon7.gif[/img] a pozatym (nie obrażając nikogo) to mam dysortografię...I to wcale nie jest taka prosta do wyleczenia(wyuczenia ) choroba...
[img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-18, 16:56   #7
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re:do eledue

A myslalam, ze wszystkie dziewczyny na tej stronce sa: mile, uprzejme, wyrozumiale i chetne do pomocy.....ale niestety pomylilam sie [img]icons/icon9.gif[/img]...a
szkoda. No coz swiat nie jest doskonaly....a coz mowic o ludziach.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-03-18, 17:37   #8
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: ortografia a kultura osobista

Eledue!

Buuuuuuu!!!!! [img]icons/icon9.gif[/img]
Bardziej chamskiej odpowiedzi nie widzialem, jak zyje...

Przykro mi Stokrotka! Po prostu nie przejmuj sie takimi polonistami z gnojem w kaloszach...
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-18, 17:45   #9
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re:do eledue

Stokrotka nie przejmuj się ,że ktoś taki na ciebie najeżdża. Eledue, nie sądzę by jakakolwiek osoba w Polsce (nawet bez dysortografii)umiała naszą narodową ortografię w 100%, nawet ty!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-18, 17:47   #10
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: waga

Przylaczam sie z przeprosinami do Zlosliwca. Przykro mi, ze spotyka Cie Stokrotko tak irracjonalna krytyka na moich stronach.
Stokrotko, mam kolezanke, ktora rowniez ma ten problem i wiem ,ze nie latwo jest zyc z dysortografia [img]icons/icon9.gif[/img]
Zwlaszcza jak sie trafi na tak "mile" osoby jak eledue.

A tak na marginesie eledue, na forum nie ma mozliwosci sprawdzenia w Wordzie;
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-18, 17:47   #11
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: waga

Przylaczam sie z przeprosinami do Zlosliwca. Przykro mi, ze spotyka Cie Stokrotko tak irracjonalna krytyka na moich stronach.
Stokrotko, mam kolezanke, ktora rowniez ma ten problem i wiem ,ze nie latwo jest zyc z dysortografia [img]icons/icon9.gif[/img]
Zwlaszcza jak sie trafi na tak "mile" osoby jak eledue.

A tak na marginesie eledue, na forum nie ma mozliwosci sprawdzenia w Wordzie;
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-03-18, 18:26   #12
Entuzjastka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 314
Re: ortografia a kultura osobista

O Złośliwcze, twoja interwencja zasługuje na uznanie!
Jak to dobrze wiedzieć,że ktoś czuwa.
Mógłbyś zastąpić Norrisa w "Strażnik Texasu".
Tak trzymaj!
Entuzjastka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-18, 19:58   #13
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: waga

Oki - nie ma sensu się kłucić przezemnie!!!
A tak z góry to dzięki...
[img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-19, 08:37   #14
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: ortografia a kultura osobista

A wiesz Złośliwku, mnie się dwa razy udało przeczytać podobne na forum. Raz pewien pan (będziesz wiedział o kim mówię) wielkimi literami nafukał, że trzeba być idiotką, jeśli nazywa się podkład fluidem, a drugi raz, stosunkowo niedawno jakaś mocno obrażona językowa purystka niezbyt uprzejmie nawarczała na tych, którzy śmią powiedzieć jej "cze", lub "będziesz na kompie?". Nawet miałam ochotę zareagować, ale szkoda mi było zajmować miejsce pyskówkami.

Ludzie! Jak wstajecie lewą nogą z łóżka, to myślcie kilka razy, zanim coś komuś napiszecie! Jeśli ktoś występuje na forum z problemem, to oczekuje porady, a nie sugestii, że jest fizycznie niewydarzony, a w dodatku nierozgarnięty. (Po namyśle przyznaję Złośliwccowi rację - to naprawdę była najbardziej obraźliwa odpowiedź ).

Stokrotko! Życzę Ci wiele cierpliwości, bo z ludzkim chamstwem pewnie nie raz się jeszcze spotkasz. Bardzo Cię zachęcam do pracy nad tym problemem, to pewnie jest bardzo trudne, ale nie wierzę, że niemożliwe (skoro można opanować jąkanie [img]icons/icon7.gif[/img]. A co do wagi... Kiedyś przeczytałam, że wagę z łazienki należałoby wyrzucić, bo ta po prostu oszukuje. Mamy różną masę kostną, która może różnie ważyć, a jeśli dodatkowo dużo ćwiczysz, to mięśnie też ważą. Nie przejmuj się.
Pozdrawiam wszystkich - Agnieszka.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:41.