ideal balance !!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-03-28, 16:27   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

ideal balance !!!


co sadzicie o nowym podkładzie L'oreala "Ideal balance". Ja wyprobowałam go na jakiejs gazetowej probce i jestem zadowolona ale chciałabym wiedziec co wy o nim sadzicie. Jesli go polacacie to chyba go sobie kupie. Prosze o szybka odpowiedz
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-28, 18:31   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: ideal balance !!!

Aniu, ten podkład jest w katalogu kosmetyków wszechczasów, możesz poczytać"recenzje" . Ja też miałam próbkę, ale kolor był za ciemny(sable) więc nie nałożyłam na buzię. Pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img] Nici
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-28, 20:19   #3
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Re: ideal balance !!!

Ja też miałam próbkę z gazety - dobry podkład. Mam cerę mieszaną i po jego użyciu naprawdę zauważyłam, że skóra na np czole się nie świeci (co przy innych podkładach jest powszechne). Odcień sable zdecydowanie za ciemny (ja nie wiem dla kogo oni te kolorki dobierają) Też zastanawiam się nad zakupem, ale zaciekawił mnie również wychwalany tutaj podkład Revlonu.
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.

/T.Pratchett, "Blask Fantastyczny"/


Jula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-31, 15:59   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: ideal balance !!!

sable zdecydowanie za ciemny??????przeciez to dosyc jasny odcien,sama mam raczej jasna cere i ten jest w sam raz a nawet moze lepszy bylby lekko ciemniejszy,co do ideal balance jest ok ale sprobujcie air wear bo wydaje mi sie ze jest lepszy(ideal balance bardziej widac na twarzy)
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-31, 18:11   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: ideal balance !!!

Bardzo lubię podkłady L'oreala. Air Wear jest fajny, ale trochę zbiera się na meszku na twarzy. Chciałam teraz wypróbować Ideal Balance, ale na lato chyba kupię Tranclucide... Co o nim sądzicie?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-31, 19:09   #6
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: ideal balance !!!

Nici,

Mysle ze na lato to bedzie dobry podklad bo jest delikatny i ladnie rozswietla twarz...mam jeszcze do Ciebie pytanko jakiego odcienia uzywasz podkladu revlona,bo chyba pisalas kiedys ze go nabylas niedawno.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-31, 21:10   #7
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: ideal balance !!!

Jeżeli to pytanie o Revlona jest do mnie Asiu, to niestety nie miałam nigdy tego podkładu, ale dużo dziewczyn go używa i może jeśli potrzebujesz rady to one ci pomogą. Ja najwięcej podkładów miałam z L'oreala. Z tych zawsze kupuję najjaśniejszy odcień-Chair(a wydawało mi się, że moja cera nie jest aż tak strasznie jasna [img]icons/icon7.gif[/img] ) Wesołego Dyngusa Asiu i wszystkie dziewczyny
Niciolek
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-03-31, 22:29   #8
Anna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2001-11
Wiadomości: 65
Re: ideal balance !!!

Uzywalam podklad Colorstay Revlona odcien Buff z numerkiem 02 (jest on dosyc jasny). W lecie, gdy mialam opalona twarz, uzywalam innego odcienia Sand Beige 04.
Anna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-01, 06:29   #9
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: ideal balance !!!

Nici i Aniu,
Dziekuje wam za informacje))i rowniez zycze bardzo mokrego dyngusaja teraz mam zamiar kupic sobie puder w kulkach rozswietlajacy Palomy bo slyszalam ze tani i dobry oraz jakis eyeliner w pisaku..troche poeksperymentuje z polskimi kosmetykami na poczatek z tymi dwoma.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-01, 14:49   #10
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: ideal balance !!!

Asiu, spojrzałam sobie na twoją fotkę w Galerii (to ty prawda?) i zdecydowałam się wypróbować ten odcień sable, bo wydawało mi się, że moja cera jest niewiele jaśniejsza od twojej. Faktycznie, nie jest taki ciemny. Napewno przerzucę się na ten kolorek w lecie kiedy troszkę się opalę. Ideal Balance też bardzo mi si spodobał. Rewelacyjnie matuje. Moja cera jest mieszana ztendencją do wyraźnego przetłuszczania się na czole, nosie, brodzie i między brwiami, a nawet nie potrzebowałam już pudru! Jednak na lato chyba lepszy będzie tranclucide- lżejszy prawda ? pozdrowionka Nici [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-01, 18:59   #11
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: ideal balance !!!

Nici,

Ja cale zeszle lato uzywalam vichy odcienia sand ktory jest ciemniejszy od sable i ladnie wygladal na twarzy,cere tak jak juz pisalam mam dosyc jasna ale bardzo jasnych odcieni podkladow nie stosuje bo wygladam beznadziejnie,tak blado ze az niezdrowo,popros najpierw o probke tranclucide jezeli masz mieszana cere,ja kiedys mialam jego probke,ma drobinki ktore sie swieca i w lato moze Ci sie po jego uzyciu szybciej swiecic nosek i czolo,kolor sable na pewno bedzie dobry na lato
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-04-02, 09:28   #12
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: ideal balance !!!

Napewno Asiu poproszę w drogerii o próbkę, ale nie wiem jak to będzie. Bo z próbkami kosmetyków ze średniej półki to jest różnie. Panie w sklepach albo nie chcą ich wcale dawać albo zatrzymują dla siebie... Nie zdziwiłabym się gdyby kazano mi za taka próbkę coś płacić [img]icons/icon12.gif[/img] I dzięki, że doradziłaś mi ten kolorek Sable.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-02, 10:16   #13
Miki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 51
Re: ideal balance !!!

Nici napisał(a):
> Bardzo lubię podkłady L'oreala. Air Wear jest fajny, ale trochę zbiera się na meszku na twarzy. Chciałam teraz wypróbować Ideal Balance, ale na lato chyba kupię Tranclucide... Co o nim sądzicie?


Jeśli Twoja twarz wymaga choć zmatowienia ja osobiście Tranclucide odradzam. U mnie (cera mieszana) zupełnie się nie sprawdził-zwłaszcza latem. Buźka świeciła się koszmarnie a podkład niezbyt dobrze sie trzymał.

Z Ideal Balance, podobnie jak z AirWeara jestem b. zadowolona.
Miki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-02, 10:51   #14
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: ideal balance !!!

Dzięki Miki, przemyślę to [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 20:14   #15
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: ideal balance !!!

a jakie sa najjaśniejsze kolory tego podkładu? jak u niego z kolorami?
przymierzam sie do kupna, ale u mnie próbek zdobyc jakoś nie mozna, a chciałabym sie dowiedzieć czy można cos znaleść dość jasnego?
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 09:48   #16
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: ideal balance !!!

15stka, która przypomina mi N1 z True Match, czy 15stkę z Translucide - jest najjaśniejsza. Dalej 16stka, która jak napisałam Ci w innym wątku , jest jaśniejsza od C3, a równocześnie ciut ciemniejsza od Cameo (ale tylko ciut). Wyższe odcienie przynajmniej jak dla mnie wpadają już w beż (te dwa pierwsze są bardziej różowawe) i są już dużo ciemniejsze.

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-26, 05:44   #17
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: ideal balance !!!

dzieki za radę dzis może uda mi się gdzieś sprawdzić kolory, na próbki raczej ie licze, ale zobaczę, może uda się kupic za pierwszym razem dobry kolor
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:55.