zestaw34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2009-10-31, 21:29   #1
jatokto
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 213

zestaw34


spódnica-pretty girl bluzka-? buty- allegro

ZOBACZ KOMENTOWANY WIESZAK
jatokto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-31, 21:35   #2
viviie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 141
GG do viviie
Dot.: zestaw34

zdecydowana jedynka
nie pasuje mi ta szara bluzka na ramiączkach, bo spódnica jest elegancka, a bluzka taka "do spania", ale pierwsze zdjęcie jak najbardziej tak
__________________
Żyj tak, aby po twojej śmierci było nudno

(;

viviie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-31, 22:13   #3
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: zestaw34

Trochę za czarno tutaj... Dodałabym bluzkę w kolorze czerwieni lub bieli (jeśli ma być służbowo).
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-31, 22:15   #4
kasandra82
Wtajemniczenie
 
Avatar kasandra82
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 374
Dot.: zestaw34

Nie wiem ile masz lat, ale bardzo się postarzyłaś tym zestawem na pierwszym zdjęciu i nie wyszło to korzystnie. Pozatym uważam że twoje zdjęcia mogłyby być o wiele lepsze gdybyś pokazała uśmiech i nie była ciągle naburmuszona. Nie wiem jak innych, ale mnie twoja posępna mina odstrasza i mogę mieć przez to (może podświadomie) trochę surowsze podejście do twoich zestawów. Styl jaki preferujesz nie bardzo mi się podoba i uważam że często się powtarzasz i powielasz to co pokazałaś już wcześniej.
__________________




Edytowane przez kasandra82
Czas edycji: 2009-10-31 o 22:18
kasandra82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-31, 22:24   #5
jatokto
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 213
Dot.: zestaw34

lat mam 25(no to ciekawe,kiedy to wyznanie się na mnie zemści,bo to,że jestem nauczycielką mści się nadal,pozdrawiam trole ) co do uśmiechu-tak już mam,że nie umiem się śmiać" jak głupi do sera",więc jak robię fotki tylko po to,żeby ciuchy pokazać to się nie śmieję,bo niby do czego i z jakiego powodu? do samowyzwalacza ? jakoś nie moja bajka rozumiem,że to może wpływać na odbiór ale cóż... bardziej by mnie martwiło,gdybym zaczęła robić coś wbrew sobie tylko po to,żeby zadowolić innych

pozdrawiam
jatokto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-31, 22:45   #6
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 25 013
Dot.: zestaw34

Cytat:
Napisane przez kasandra82 Pokaż wiadomość
Nie wiem ile masz lat, ale bardzo się postarzyłaś tym zestawem na pierwszym zdjęciu i nie wyszło to korzystnie. Pozatym uważam że twoje zdjęcia mogłyby być o wiele lepsze gdybyś pokazała uśmiech i nie była ciągle naburmuszona. Nie wiem jak innych, ale mnie twoja posępna mina odstrasza i mogę mieć przez to (może podświadomie) trochę surowsze podejście do twoich zestawów.
mam to samo odczucie.

Natomiast zestaw jest ok, ale kompletnie nie w moim stylu.
MdM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-31, 23:14   #7
fizelina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 020
Dot.: zestaw34

zestaw podoba mi się w wersji z ta nietoperzowatą bluzką.. ciekawe rajstopy.. to taki wzór, czy dwie pary założone jednocześnie?

co do uśmiechania się.. tu chodzi o ubrania a nie wyraz twarzy.. zdjęcia możnaby tak naprawdę robić od szyi w dół.. na jedno by wyszło..

nawiasem.. ja też się nie potrafię uśmiechać kiedy sama sobie robię zdjęcia.. przejrzałam nawet wszystkie avatary jakie sobie zrobiłam [a mam ich trochę] na żadnym sie nie uśmiecham, a wszystkie były odbierane pozytywnie..
tak czy tak.. jak najbardziej rozumiem jatokto.. z resztą to głupie uśmiechać się do aparatu ustawionego na samowyzwalacz, albo znajdującego się w wyciągniętej ręce..
fizelina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-01, 00:17   #8
SOCKI
Zakorzenienie
 
Avatar SOCKI
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 3 567
Dot.: zestaw34

Zestaw nr 1 zdecydowanie- czyli nietoperz i korale.

Ciekawe te rajstopy...Ponawiam pytanie fizeliny...To jedna para z wzorkiem czy dwie- jedna gładka druga koronkowa?

Powiem tak...Jest ok




Dawno mnie tu nie było i może coś przegapiłam....ale gdzie się podziały Twoje piękne poetyckie tytuły wieszaków? Ten "Zestaw nr..." mnie się strasznie rzucił w oczy. Mam nadzieję, że kiedyś wrócą.
__________________
Wymiana książkowa, czyli porządki styczniowe

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post44413363
SOCKI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 03:13   #9
cocaine_kate
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 487
Dot.: zestaw34

Cytat:
Napisane przez kasandra82 Pokaż wiadomość
Nie wiem ile masz lat, ale bardzo się postarzyłaś tym zestawem na pierwszym zdjęciu i nie wyszło to korzystnie. Pozatym uważam że twoje zdjęcia mogłyby być o wiele lepsze gdybyś pokazała uśmiech i nie była ciągle naburmuszona. Nie wiem jak innych, ale mnie twoja posępna mina odstrasza i mogę mieć przez to (może podświadomie) trochę surowsze podejście do twoich zestawów. Styl jaki preferujesz nie bardzo mi się podoba i uważam że często się powtarzasz i powielasz to co pokazałaś już wcześniej.
strzał w 10!

25 lat? myslalam ,ze masz 16 ,GÓRA 17
__________________
and if i dreamin' ,i dreamin' of you .
cocaine_kate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 07:45   #10
monikaW88
Raczkowanie
 
Avatar monikaW88
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 241
Dot.: zestaw34

Zdjecie nr1 wersja 2,kiedy zakladasz rzucajace sie w oczy korale(dlugie) nie zakladaj juz dlugich kolczykow i odwrotnieSzczegolnie,ze rajstopy tez sa wzorzyste i czerwone dlatego w takiej sytuacji proponuje zostawic kolczyki,a zrezygnowac z korali
monikaW88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 08:04   #11
Deborah23
Zadomowienie
 
Avatar Deborah23
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 1 027
Dot.: zestaw34

Cytat:
Napisane przez monikaW88 Pokaż wiadomość
Zdjecie nr1 wersja 2,kiedy zakladasz rzucajace sie w oczy korale(dlugie) nie zakladaj juz dlugich kolczykow i odwrotnieSzczegolnie,ze rajstopy tez sa wzorzyste i czerwone dlatego w takiej sytuacji proponuje zostawic kolczyki,a zrezygnowac z korali
popieram
Deborah23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 10:04   #12
pallacanestra
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 149
Dot.: zestaw34

hehe, mnie to wybitnie pasuje do Twojej profeski, wybacz gdy byłam jeszcze hmm, w gimnazjum, były tam młode nauczycielki mniej więcej w Twoim wieku, które starały się wyglądać "tak elegancko, tak na topie, tak oryginalnie i z klasą", że czuję się teraz tak jakbym je oglądała...
pallacanestra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 11:20   #13
niunia117117
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 832
Dot.: zestaw34

paskudna jest ta spódnica!
btw: mogę wiedzieć, czego uczysz?
__________________
It all last, but just is long,
as you can.
It all last and you well know,
That we stop falling when this life,
no longer count, no longer sound,
Like daily amazement.

niunia117117 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 14:01   #14
FFashionistkAA
Zakorzenienie
 
Avatar FFashionistkAA
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: United Kingdom
Wiadomości: 7 049
Dot.: zestaw34

Sukienka sama w sobie fajna, ale ta długość Cię przytłacza i wyglądasz jak "poważna pani", a chyba nie o taki efekt chodziło, co? Może ją trochę skrócisz? Dorzuć jakiś wisior albo perły, bransoletę i będzie ok.
FFashionistkAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 15:48   #15
antii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 600
Dot.: zestaw34

pierwszy zestaw - zbyt czarno , może jakaś właśnie branzoleta, długie kolczyki itd?

a drugim w ogóle nic mi się nie podoba , rajstopy nie teee , top na ramiączkach nie tennn ....
__________________
Wszystko o lakierach i nie tylko
http://ecosmetics.blogspot.com/



antii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 19:15   #16
suzie
Rozeznanie
 
Avatar suzie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: so far away
Wiadomości: 619
GG do suzie Send a message via Skype™ to suzie
Dot.: zestaw34

szczerze nie podoba mi się żaden. przyznaję, że ten drugi jest wyjątkowo dziwaczny... góra i dół to dwa zupełnie inne komplety! :/
__________________
Never fear shadows, for shadows only mean there is a light shining somewhere near by.

http://pajacyk.pl


odliczam dni do Woodstocka!
suzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 19:26   #17
mordziula
Rozeznanie
 
Avatar mordziula
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Gorlice
Wiadomości: 963
Dot.: zestaw34

niepasuje mi ta szara koszulka...a te rajstopki..dziwne takie
__________________
26.06.2010

I jestem Żoną
mordziula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 20:00   #18
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: zestaw34

strasznie , jak zwykle zreszta
ubranie ma zdobic kobiete a nie szpecic
ma podkreslac atuty i atrakcyjnosc a ty wygladasz jak stara wdowa
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 21:31   #19
jatokto
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 213
Dot.: zestaw34

Cytat:
Napisane przez SOCKI Pokaż wiadomość
Zestaw nr 1 zdecydowanie- czyli nietoperz i korale.

Ciekawe te rajstopy...Ponawiam pytanie fizeliny...To jedna para z wzorkiem czy dwie- jedna gładka druga koronkowa?

Powiem tak...Jest ok




Dawno mnie tu nie było i może coś przegapiłam....ale gdzie się podziały Twoje piękne poetyckie tytuły wieszaków? Ten "Zestaw nr..." mnie się strasznie rzucił w oczy. Mam nadzieję, że kiedyś wrócą.
Odpowiadam na pytanie dotyczące rajstop: to dwie pary rajstop

co do tytułów-za owe tytuły ,a raczej za to,że niektórzy nie łapali metaforycznego ich związku z konkretnymi stylizacjami,dostałam bana i subtelne ostrzeżenie ,że albo przestanę nadawać takie tytułu,albo moje konto zostania zablokowane na dobre...cóż,nieco literatury i ludzie zaczynają się bać

cocaine_kate,widzisz jak dobrze się trzymam?;P
myślę,że dla 25-letniej nauczycielki to nie jest zbyt poważny zestaw :P


monikaW88,dziękuję za radę

pallacanestra...pozdrawia m


niunia117117,skończyłam filologię polską ale obecnie uczę angielskiego


ooodeta,cóż- o gustach... a tak się składa,że zdobić kobietę strój ma głównie przez wzgląd na mężczyzn,którym niestety ten strój bardzo się podoba,bo bez wulgarności a podkreśla to,co ich interesuje- łydki,biodra,pupę-przynajmniej tak mi powiedzieli panowie na pewnym portalu
jatokto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 22:44   #20
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: zestaw34

Cytat:
Napisane przez jatokto Pokaż wiadomość
ooodeta,cóż- o gustach... a tak się składa,że zdobić kobietę strój ma głównie przez wzgląd na mężczyzn,którym niestety ten strój bardzo się podoba,bo bez wulgarności a podkreśla to,co ich interesuje- łydki,biodra,pupę-przynajmniej tak mi powiedzieli panowie na pewnym portalu
Własnie biodra są w tym zestawie nieładnie podkreślone. Te marszczenia + poza sprawiają, że tworzy się brzydki wałek.
Fajny kolor rajstop, bluzka sama w sobie może być, spódnica okropna (To jakaś skóra czy satyna? Bo widać tylko, że się świeci) i cały zestaw nieładny.
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 22:58   #21
jatokto
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 213
Dot.: zestaw34

Jigoku,quot capita, tot sententiae



a to,że zupełnie inne rzeczy podobają się nam-kobietom a inne mężczyznom to nie jest tajemnica

a na dowód cytat z komentarza jednego Pana :"doskonałe ułożenie spódnicy na biodrach, świetnie podkreślona talia -"

tak przy okazji przypomniała mi się kwestia nóg ,inny Kolega zaintrygowany postanowił mi napisać,jak widzą to faceci
chyba się nie obrazi,jeśli się tą wiedzą podzielę:"(...)gadałem duzo z kumplami o kobiecych nogach (o innych częściach ciała też ale mniejsza z tym, wiesz jak takie męskie rozmowy wyglądają) i doszliśmy do wniosku, że ładne kobiece nogi, to ani te, które są szczupłe, ani te, które sa grube. Lubimy nogi, które sa kształtne i seksowne. Czyli podstawowy warunek - nie lubimy, gdy s aproste jak słup, kościste ani składające się z samego tłuszczu. Szalejemy za nogami, gdzie łydka jest ładnie zarysowana, gdy udo jest seksownie zaokrąglone"




Edytowane przez jatokto
Czas edycji: 2009-11-01 o 22:59
jatokto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-02, 09:55   #22
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: zestaw34

jatokto tak se tlumacz skoro nie interesuja sie komentarze od dziewczyn tylko te od facetow z innych portalow to po co wklejasz wieszaki ? 90% kobiet z wizz cie krytykuje a tobie to zwisa bo i tak masz podkreslona pupe piekna lydke i biodra , ubranie ma cie zdobic przez wglad na facetow wiec im sie pokazuj

ps uwazaj , bo normalny chlopak 20-25 lat nie komentuje zestawu ubran , wieszaku czy jakiejs kombinacji , pewnie jakis stary 50 letni zboczeniec szuka naiwnej w necie no i sypnal ci paroma komplementami , no ale coz , twoja sprawa , przynajmniej uslyszalas komplement
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-02, 10:03   #23
jatokto
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 213
Dot.: zestaw34

ooodeta, ech... i jeszcze ech...
a właśnie słyszałam rano na ten temat dyskusję w tv i powiedzieli dokładnie to samo,na co zwróciłam uwagę nie po tu,żeby się bronić,bo nie wiem,przed czym miałabym się bronić(?) tylko po to,żeby podzielić się swoimi obserwacjami
ale może to byli sami postarzali zboczeńcy,tylko tak ich wystylizowali w tv ,że zupełnie na to nie wyglądali

a gdybym miała przyjąć twój tok rozumowania to musiałabym powiedzieć,że dziewczyny z takich portali o ciuchach to puste lale,których możliwości intelektualne kończą się na odróżnianiu spódnicy od sukienki-taka jest obiegowa,stereotypowa opinia o użytkowniczkach takich portali jak ten
a jesteśmy takie? ja uważam,że zdecydowana większość tutejszych użytkowniczek nie podpada pod ten stereotyp,dlatego uważaj z takim ciasnym myśleniem (uwazaj , bo normalny chlopak 20-25 lat nie komentuje zestawu ubran , wieszaku czy jakiejs kombinacji , pewnie jakis stary 50 letni zboczeniec szuka naiwnej w necie no i sypnal ci paroma komplementami , no ale coz , twoja sprawa , przynajmniej uslyszalas komplement),bo ono może obrócić się przeciw tobie
jatokto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-02, 10:32   #24
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: zestaw34

czy ty zrozumialas to co ci napisalam ?
panowie na innym portalu mi napisali ze wygladam b ladnie , bla bla bla
normalny chlopak nie interesuje sie portalami gdzie dziewczyny pokazuja sobie swoje ubrania i zestawy fryzury , nie wchodza na takie strony , interesuja sie czyms innym ,chyba ze sa stylistami , projtektantami , to jest cianse myslenie ? nie wiem o co ci chodzi , wizazanki w 90% cie krytykuja , nie ten wieszak tylko wszystkie, nie widzisz koment do innych wieszakow ? skoro chodzi ci o meskie opinie a nie kobiece bo i tak kobieta podoba sie cos innego (co sama napisalas ) to po co wklejasz zdjecia i czekasz na opinie , skoro nie docieraja do ciebie , bo PANOWIE NA INNYCH PORTALACH MAJA INNE ZDANIE , bo zauwazyli podkreslona pupe lydke i biodra

Edytowane przez ooodeta
Czas edycji: 2009-11-02 o 10:33
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-02, 10:46   #25
SOCKI
Zakorzenienie
 
Avatar SOCKI
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 3 567
Dot.: zestaw34

Ooodeta zluzuj trochę. Na szafie komentujemy ubrania nie poglądy autorki wieszaków. Wycieczki personalne prowadź proszę na PW. Bo coś mi się ten wątek za bardzo gorący robi i się może przykro skończyć.
__________________
Wymiana książkowa, czyli porządki styczniowe

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post44413363
SOCKI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-02, 10:51   #26
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: zestaw34

no to byla moja opinia : skojarzylo mi sie ze stara wdowa ,
jako odpowiedz usyszalam ze panowie z portali byly zachwyceni , zaintrygowalo mnie to , wiec zapytalam o co chodzi
sama nie wierze w to co czytam , tak jakbym ja byla srednioczajaca albo ktos nie zrozumial mnie
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-02, 13:36   #27
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: zestaw34

w pierwszym zestawie nietoperz(?) wygląda jak zwykły T-shirt, a w ostatnim tak jak ktos wcześniej napisał jak koszulka do spania
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-02, 15:04   #28
jatokto
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 213
Dot.: zestaw34

ooodeta,najpierw pytasz,potem nie wiesz,po co odpowiadam...to po co pytasz?
w erystyce jest tak,że jeśli komuś brakuje rzeczowych kontrargumentów to próbuje wszelkimi sposobami obniżyć wartość przeciwnika a to uznawane jest za samobójczy strzał,świadczący o niskim poziomie tego,kto takich metod używa,dlatego pozdrawiam i wybacz,więcej na twoje pytania nie odpowiem,bo ty wcale nie chcesz znać odpowiedzi
jatokto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-02, 15:12   #29
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Wiadomości: 11 997
Dot.: zestaw34

Fajne rajstopki! wery najs
lily92920 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-02, 15:31   #30
monikaW88
Raczkowanie
 
Avatar monikaW88
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 241
Dot.: zestaw34


Edytowane przez monikaW88
Czas edycji: 2009-11-05 o 19:03
monikaW88 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:01.