Mój mały kolczykowy świat ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-11, 14:55   #1
fashionka
Raczkowanie
 
Avatar fashionka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 446
Arrow

Mój mały kolczykowy świat ;)


Witajcie

Postanowiłam założyć wątek o moich "wytworach" biżuteryjnych by poznać Wasze opinie ;-) Wszelkie OPINIE, SĄDY, KRYTYKA mile widziane..Proszę, o szczerość bo dzięki Wam, mogę zgłębiać tajniki robienia biżuterii ( w moim przypadku "biżuterii" ) i dążyć do tworzenia lepszych prac...

Jeśli chodzi o jakoś zdjęć- wiem, że są kiepskie - obiecuję, że się poprawię

Pozdrawiam i czekam z niecierpliwością..

Edytowane przez fashionka
Czas edycji: 2010-01-07 o 14:01
fashionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 15:07   #2
kolczyki
Rozeznanie
 
Avatar kolczyki
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 696
GG do kolczyki
Dot.: Mój mały kolczykowy świat ;)

Witaj na wizażu jak na początek prace ciekawe, urozmaicone. Popracuj jednak nad loopami, nie zostawiaj takich gołych drutów pod nimi. Najbardziej podoba mi się ten wisiorek https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1257951304
kolczyki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 15:11   #3
fashionka
Raczkowanie
 
Avatar fashionka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 446
Dot.: Mój mały kolczykowy świat ;)

już nie taki początek, ale ostatnio myśle nad tym jakoś poważniej - mam coraz to więcej "odbiorców" i chce ich zaskoczyć czymś nowym, ulepszonym - dlatego sięgam po Wasze opinie

z loopami zawsze mam problem, bo niby wychodzą okrągłe, ale jak chcę je "domknąć" to się zniekształcają.. ii nieumiem sobie jeszcze dokładnie wymierzyć ile druta zostawić, żeby po zagięciu loopa nie został goły drut
fashionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 15:27   #4
viktorej
Wtajemniczenie
 
Avatar viktorej
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bułgaria
Wiadomości: 2 347
Dot.: Mój mały kolczykowy świat ;)

Masz pomysły, ale popieram kolczyki - koniecznie popracuj nad loopami, nie zostawiaj gołego drutu i używaj więcej kuleczek i przekładek. Prace w ten sposób nabiorą wyrazu .
viktorej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 17:01   #5
kolczyki
Rozeznanie
 
Avatar kolczyki
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 696
GG do kolczyki
Dot.: Mój mały kolczykowy świat ;)

Cytat:
Napisane przez fashionka Pokaż wiadomość
już nie taki początek, ale ostatnio myśle nad tym jakoś poważniej - mam coraz to więcej "odbiorców" i chce ich zaskoczyć czymś nowym, ulepszonym - dlatego sięgam po Wasze opinie

z loopami zawsze mam problem, bo niby wychodzą okrągłe, ale jak chcę je "domknąć" to się zniekształcają.. ii nieumiem sobie jeszcze dokładnie wymierzyć ile druta zostawić, żeby po zagięciu loopa nie został goły drut
ja zwykle zostawiam ok. 1 cm drutu na loopika zależy od kolczyków, w niektórych robię loopy mniejsze (wtedy ok. 8mm) w innych większe
kolczyki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 18:12   #6
heurek
Wtajemniczenie
 
Avatar heurek
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 648
Dot.: Mój mały kolczykowy świat ;)

Naszyjniczek bardzo sympatyczny. Loopy to się wyrobi, większość z nas miała ten problem Jeśli masz zapał chęci i jeszcze klientów to jeszcze tylko trochę praktyki i będzie dobrze
__________________
Biżuteria mojego pomysłu
Inne różności

Fikcja to prawda ukryta w jądrze kłamstwa, a prawdę tę można wyrazić bardzo prosto- magia istnieje



heurek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 19:22   #7
fashionka
Raczkowanie
 
Avatar fashionka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 446
Dot.: Mój mały kolczykowy świat ;)

dziękuję

aa co sądzicie o tych koralikach?
fashionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-11, 20:41   #8
mmmhhh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4
Dot.: Mój mały kolczykowy świat ;)

świtne, bardzo lubię te kolory i pomysł też bardzo fajny. chętnie bym ponosiła takie koraliki na sobie
mmmhhh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 09:24   #9
Yori
Rozeznanie
 
Avatar Yori
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraśnik
Wiadomości: 769
GG do Yori
Dot.: Mój mały kolczykowy świat ;)

O samych koralikach: paskudztwo. Nie cierpię różowego, musiano by mi zapłacić bym je nosiła.
O naszyjniku jako takim: taki sobie. Może być. Jeden koralik albo Ci "poleciał", albo z nieznanych mi zupełnie przyczyn jeden umieściłaś bardzo blisko drugiego i zburzyłaś panującą w pozostałej części symetrię.
__________________
A teraz, drogie dzieci, księżniczka opuszcza bajkę, otwiera zimne piwo i zapala fajkę.



Mój wątek
Yori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 09:34   #10
kowalkosia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2
Dot.: Mój mały kolczykowy świat ;)

fajne
kowalkosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 18:42   #11
fashionka
Raczkowanie
 
Avatar fashionka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 446
Dot.: Mój mały kolczykowy świat ;)

Cytat:
Napisane przez Yori Pokaż wiadomość
O samych koralikach: paskudztwo. Nie cierpię różowego, musiano by mi zapłacić bym je nosiła.
O naszyjniku jako takim: taki sobie. Może być. Jeden koralik albo Ci "poleciał", albo z nieznanych mi zupełnie przyczyn jeden umieściłaś bardzo blisko drugiego i zburzyłaś panującą w pozostałej części symetrię.
dzieki za szczerość

a co sądzicie o kolorowych koralach z 1 postu? czy nie są "targowe"? raz jak na nie patrze to mi się podobają, a potem znów mam ochote je "rozplątać".. hmm ?
fashionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-12, 23:00   #12
Yori
Rozeznanie
 
Avatar Yori
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraśnik
Wiadomości: 769
GG do Yori
Dot.: Mój mały kolczykowy świat ;)

Co do pierwszego wrzutu: bardzo fajny ze względu na różnorodność form. Zupełnie nie moja kolorystyka, ale to akurat jest kwestia, w której najtrudniej wszystkim dogodzić.
Sprawy techniczne - vide: loopy były wspominane. Jest to o tyle ważny element, że naprawdę warto nad nim popracować przed wrzuceniem kolejnych zdjęć. Chyba, że ktoś jest takim masochistą, że lubi komentarze typu "o, widzę, że nie nastąpiła poprawa".
No i zdjęcia. Mnie samej tez się za nie niedawno oberwało. Dałam się ponieść pragnieniu by jak najszybciej pokazać moje nowe dzieło - nie warto było. Jedyne komentarze jakie otrzymałam brzmiały mniej więcej: "popraw koniecznie te zdjęcia". A przecież chciałoby się coś na temat samych kolczyków usłyszeć. Nagrodę usłyszałam dopiero po poprawieniu samych zdjęć. I słusznie. Wyobraź sobie, że ktoś daje Ci do oceny opowiadanie najeżone błędami wszelkiego rodzaju: stylistyka, ortografia i interpunkcja brutalnie zgwałcone i sponiewierane wołają o pomstę do nieba. Niby na sam tekst, czyli fabułę wielkiego wpływu to nie ma (sic!), lecz czytanie tego to droga przez mękę. Dlatego właśnie Wizażanki będą się domagały dobrych zdjęć: by ich jakość nie przeszkadzała w odbiorze całkiem niezłych prac.
__________________
A teraz, drogie dzieci, księżniczka opuszcza bajkę, otwiera zimne piwo i zapala fajkę.



Mój wątek
Yori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 23:10   #13
kolczyki
Rozeznanie
 
Avatar kolczyki
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 696
GG do kolczyki
Dot.: Mój mały kolczykowy świat ;)

a mi się ostatni naszyjnik podoba choć jak już pisała Yori, coś tam sie dziabneło z symetrią ale i tak mi się podoba
kolczyki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 15:37   #14
fashionka
Raczkowanie
 
Avatar fashionka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 446
Dot.: Mój mały kolczykowy świat ;)

Cytat:
Napisane przez Yori Pokaż wiadomość
Co do pierwszego wrzutu: bardzo fajny ze względu na różnorodność form. Zupełnie nie moja kolorystyka, ale to akurat jest kwestia, w której najtrudniej wszystkim dogodzić.
Sprawy techniczne - vide: loopy były wspominane. Jest to o tyle ważny element, że naprawdę warto nad nim popracować przed wrzuceniem kolejnych zdjęć. Chyba, że ktoś jest takim masochistą, że lubi komentarze typu "o, widzę, że nie nastąpiła poprawa".
No i zdjęcia. Mnie samej tez się za nie niedawno oberwało. Dałam się ponieść pragnieniu by jak najszybciej pokazać moje nowe dzieło - nie warto było. Jedyne komentarze jakie otrzymałam brzmiały mniej więcej: "popraw koniecznie te zdjęcia". A przecież chciałoby się coś na temat samych kolczyków usłyszeć. Nagrodę usłyszałam dopiero po poprawieniu samych zdjęć. I słusznie. Wyobraź sobie, że ktoś daje Ci do oceny opowiadanie najeżone błędami wszelkiego rodzaju: stylistyka, ortografia i interpunkcja brutalnie zgwałcone i sponiewierane wołają o pomstę do nieba. Niby na sam tekst, czyli fabułę wielkiego wpływu to nie ma (sic!), lecz czytanie tego to droga przez mękę. Dlatego właśnie Wizażanki będą się domagały dobrych zdjęć: by ich jakość nie przeszkadzała w odbiorze całkiem niezłych prac.
zmotywowałaś mnie pozmieniałam kilka zdjęć.. czy są lepsze?
Dziękuję!

Cytat:
Napisane przez kolczyki Pokaż wiadomość
a mi się ostatni naszyjnik podoba choć jak już pisała Yori, coś tam sie dziabneło z symetrią ale i tak mi się podoba
Poprawię

W załączniku kilka nowych zdjęć Proszę o opinie
Dzięki Waszym opiniom, spojrzałam na moje kolczyki z innej prespektywy i połowa z nich "poleciała" do poprawki albo do całkowitej zmiany
aha! zrobiłam też zdjęcie mojego loopika przed i po dodaniu bigla- czy dobrze to wygląda?
Co sądzicie o kolczykach z 4 zdjęcia? Mam wrażenie ze brzydko wygląda te dłuugie ucho z białej żyłki ??

Pozdrawiam!!
fashionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 19:17   #15
heurek
Wtajemniczenie
 
Avatar heurek
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 648
Dot.: Mój mały kolczykowy świat ;)

Kolczyki na żyłce zwykle wychodzą dużo gorzej (no dobra, w większości przypadków), niż te z użyciem drucika. Wiem, że na początku może się to wydawać bzdurą, ale z czasem sama zobaczysz różnicę. Co do samego loopika- no chyba jest ok- tylko wydaje mi się, że odchylasz go ,,do góry", a powinnaś odgiąć go delikatnie na ,,bok". Dzięki temu będziesz mogła go równiutko ,,zapiąć", nie zniekształcając całości.
__________________
Biżuteria mojego pomysłu
Inne różności

Fikcja to prawda ukryta w jądrze kłamstwa, a prawdę tę można wyrazić bardzo prosto- magia istnieje



heurek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 19:23   #16
fashionka
Raczkowanie
 
Avatar fashionka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 446
Dot.: Mój mały kolczykowy świat ;)

Cytat:
Napisane przez heurek Pokaż wiadomość
Kolczyki na żyłce zwykle wychodzą dużo gorzej (no dobra, w większości przypadków), niż te z użyciem drucika. Wiem, że na początku może się to wydawać bzdurą, ale z czasem sama zobaczysz różnicę. Co do samego loopika- no chyba jest ok- tylko wydaje mi się, że odchylasz go ,,do góry", a powinnaś odgiąć go delikatnie na ,,bok". Dzięki temu będziesz mogła go równiutko ,,zapiąć", nie zniekształcając całości.

hmm a możesz dokładnie opisać to "w bok" bo coś mi się wydaje, że robie tak jak mówisz ;P a zupełnie nie mam pomysłu jak to zrobić inaczej bede wdzieczna!
fashionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 19:44   #17
heurek
Wtajemniczenie
 
Avatar heurek
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 648
Dot.: Mój mały kolczykowy świat ;)

Robisz zgrabnego loopika, ma być zamknięty. Jedne szczypce przytrzymują, a przy pomocy drugich odchylasz drucik leciutko w bok. Zakładasz co tam chcesz i z powrotem odginasz drucik, by wrócił na swoje miejsce. Tak samo robisz np. z ogniwkami- nie rozchylasz końcówek, tylko jedną pchasz do przodu, a drugą do tyłu, kółeczko zostanie po tym kształtne... Nie bardzo wiem czy jasno sie wyrażam
__________________
Biżuteria mojego pomysłu
Inne różności

Fikcja to prawda ukryta w jądrze kłamstwa, a prawdę tę można wyrazić bardzo prosto- magia istnieje



heurek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 19:47   #18
slodko_kwasna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 109
GG do slodko_kwasna
Dot.: Mój mały kolczykowy świat ;)

Jeśli chodzi o loopiki to może pomoże Ci ten filmik
http://www.youtube.com/watch?v=XFBaw_s6xeY
Pani tam sobie gada i gada i gada... 1:45 - w tym momencie (mniej więcej) zaczyna robić loopika
Nie wiem czy Ci to coś da, ale zawsze lepiej jak się coś zobaczy a może dzięki temu Twoje loopiki będą mniej łezkowate
Ogólnie to na filmikach Karli Kam dobrze pokazane są różne biżuteryjkowe sztuczki

...już widzę, że nie chodziło o robienie loopow ale o ich wyginanie... no cóż, ślepa jestem i czytać nie umiem, ot co

Edytowane przez slodko_kwasna
Czas edycji: 2009-11-13 o 19:49
slodko_kwasna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 20:23   #19
fashionka
Raczkowanie
 
Avatar fashionka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 446
Dot.: Mój mały kolczykowy świat ;)

Cytat:
Napisane przez heurek Pokaż wiadomość
Robisz zgrabnego loopika, ma być zamknięty. Jedne szczypce przytrzymują, a przy pomocy drugich odchylasz drucik leciutko w bok. Zakładasz co tam chcesz i z powrotem odginasz drucik, by wrócił na swoje miejsce. Tak samo robisz np. z ogniwkami- nie rozchylasz końcówek, tylko jedną pchasz do przodu, a drugą do tyłu, kółeczko zostanie po tym kształtne... Nie bardzo wiem czy jasno sie wyrażam
chyba zrozumiałam ale najpierw muszę go lekko odgiąć w tył zeby był kształtny?
z ogniwkami zawsze tak robię nie wpadłam na to żeby z loopami tez tak robic :P

Cytat:
Napisane przez slodko_kwasna Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o loopiki to może pomoże Ci ten filmik
http://www.youtube.com/watch?v=XFBaw_s6xeY
Pani tam sobie gada i gada i gada... 1:45 - w tym momencie (mniej więcej) zaczyna robić loopika
Nie wiem czy Ci to coś da, ale zawsze lepiej jak się coś zobaczy a może dzięki temu Twoje loopiki będą mniej łezkowate
Ogólnie to na filmikach Karli Kam dobrze pokazane są różne biżuteryjkowe sztuczki

...już widzę, że nie chodziło o robienie loopow ale o ich wyginanie... no cóż, ślepa jestem i czytać nie umiem, ot co

dziękuję za filmik, przyda się!
fashionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-14, 19:51   #20
fashionka
Raczkowanie
 
Avatar fashionka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 446
Dot.: Mój mały kolczykowy świat ;)

....
fashionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 08:43   #21
Yori
Rozeznanie
 
Avatar Yori
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraśnik
Wiadomości: 769
GG do Yori
Dot.: Mój mały kolczykowy świat ;)

Widzę, że lubisz masa perłową
Pokazujesz coś co wychodzi poza typowy dla początkujących schemat: koralik na szpilce. Różnorodność wrzutu cieszy oko.
Niestety mam kilka "ale".
Tu wrzuciłabym coś do środka kółeczka. Goły drut jakoś mi "nie leży". Nie uważam siebie za wyrocznię w tych sprawach, to, że ja zrobiłabym inaczej nie znaczy, że musisz mnie słuchać :P. Za to nad kuleczkę dałabym jedną małą zaciskową zanim zrobiłabym lopka. byłoby troszkę bardziej profesjonalne w odbiorze.
Tu mam te same uwagi odnośnie kuleczek przed lopkami. Nadto, trójkąciki w lewym kolczyku mają ździebko dłuższe szpilki niż w prawym. Moja ulubiona kompozycją z Twojego wrzutu, bardzo malownicza .
Gołe druciki są nie zaciekawe. Trochę bym je skróciła.
A tutaj nie spłaszczałabym kuleczki na górze. Okrągła ładniej by wyglądała. Pętelkę na dole usunęłabym bez litości.

Przemyśl sobie wszystko spokojnie.
__________________
A teraz, drogie dzieci, księżniczka opuszcza bajkę, otwiera zimne piwo i zapala fajkę.



Mój wątek
Yori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 09:14   #22
lubomirka
www.dulcedo.pl
 
Avatar lubomirka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Łajski
Wiadomości: 3 059
Dot.: Mój mały kolczykowy świat ;)

Prace nie powalają, ale podoba mi się fakt że przy tego rodzaju biglach pomyślałaś o silikonowych zatyczkach. Prace dość spójne, ale te materiały aż mi zgrzyta w zębach masa perłowa i akryl wiem że jak człowiek się uczy to na tańszych materiałach, dam sobie też rękę uciąć, że przy ładnych kamieniach zyskały by sporo, niemniej jednak zawsze mnie ciśnie jak widzę taki materiał. Życzę powodzenia w dalszych projektach.
__________________
ZAPRASZAM do mojego świata.
lubomirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 13:36   #23
fashionka
Raczkowanie
 
Avatar fashionka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 446
Dot.: Mój mały kolczykowy świat ;)

Cytat:
Napisane przez Yori Pokaż wiadomość
Widzę, że lubisz masa perłową
Pokazujesz coś co wychodzi poza typowy dla początkujących schemat: koralik na szpilce. Różnorodność wrzutu cieszy oko.
Niestety mam kilka "ale".
Tu wrzuciłabym coś do środka kółeczka. Goły drut jakoś mi "nie leży". Nie uważam siebie za wyrocznię w tych sprawach, to, że ja zrobiłabym inaczej nie znaczy, że musisz mnie słuchać :P. Za to nad kuleczkę dałabym jedną małą zaciskową zanim zrobiłabym lopka. byłoby troszkę bardziej profesjonalne w odbiorze.
Tu mam te same uwagi odnośnie kuleczek przed lopkami. Nadto, trójkąciki w lewym kolczyku mają ździebko dłuższe szpilki niż w prawym. Moja ulubiona kompozycją z Twojego wrzutu, bardzo malownicza .
Gołe druciki są nie zaciekawe. Trochę bym je skróciła.
A tutaj nie spłaszczałabym kuleczki na górze. Okrągła ładniej by wyglądała. Pętelkę na dole usunęłabym bez litości.

Przemyśl sobie wszystko spokojnie.
Baardzo dziękuje ii zgadzam się z Toba! popracuję nad tym
i oczywiście poddam to Waszej opinii

Cytat:
Napisane przez lubomirka Pokaż wiadomość
Prace nie powalają, ale podoba mi się fakt że przy tego rodzaju biglach pomyślałaś o silikonowych zatyczkach. Prace dość spójne, ale te materiały aż mi zgrzyta w zębach masa perłowa i akryl wiem że jak człowiek się uczy to na tańszych materiałach, dam sobie też rękę uciąć, że przy ładnych kamieniach zyskały by sporo, niemniej jednak zawsze mnie ciśnie jak widzę taki materiał. Życzę powodzenia w dalszych projektach.
tak jak mówisz.. mam dużo koralików z masy perłowej a nie z ładnych kamieni, które jak wiadomo są droższe. Bardzo mi się takie podobają, ale niestety nie pracuje ii nie stać mnie na zamówienie za ok. 200zł takich ładnych kamieni pozatym boję się, że straciłabym moje "klientki" bo ceny by wzrosły.. boje się zaryzykować- wiem wiem "kto nie ryzykuje tez nie ma", może się jeszcze przekonam..
w każdym razie dziękuje za opinie
fashionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 13:40   #24
viktorej
Wtajemniczenie
 
Avatar viktorej
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bułgaria
Wiadomości: 2 347
Dot.: Mój mały kolczykowy świat ;)

Cytat:
Napisane przez fashionka Pokaż wiadomość
boje się zaryzykować- wiem wiem "kto nie ryzykuje tez nie ma", może się jeszcze przekonam..
w każdym razie dziękuje za opinie
Oj, na pewno z czasem się przekonasz . Ja też na początku zamawiałam crackle i masę perłową. A teraz to wszystko leży, a ja nie mam żadnego pomysłu, co z tym zrobić. Muszę je jakoś wykorzystać, bo po pierwsze zajmują mi całe pudło z przegródkami, a po drugie, szkoda by było wyrzucić .
viktorej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 14:54   #25
fashionka
Raczkowanie
 
Avatar fashionka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 446
Dot.: Mój mały kolczykowy świat ;)

Cytat:
Napisane przez viktorej Pokaż wiadomość
Oj, na pewno z czasem się przekonasz . Ja też na początku zamawiałam crackle i masę perłową. A teraz to wszystko leży, a ja nie mam żadnego pomysłu, co z tym zrobić. Muszę je jakoś wykorzystać, bo po pierwsze zajmują mi całe pudło z przegródkami, a po drugie, szkoda by było wyrzucić .

może.. narazie sobie przeglądam korale i odkładam kase ;D strasznie mnie do tego ciągnie..
fashionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 16:05   #26
kolczyki
Rozeznanie
 
Avatar kolczyki
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 696
GG do kolczyki
Dot.: Mój mały kolczykowy świat ;)

kurcze dalej zostają gołe szpilki pod loopami, jak choćby tu:
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...4&d=1258228285

myślałaś może nad obróbką zdjęć? są trochę ciemne...
kolczyki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 18:06   #27
Alieca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 19
Dot.: Mój mały kolczykowy świat ;)

Nie znam się na takich rzeczach, ale te gołe druty faktycznie jakoś tak nie za dobrze wygląda. Przynajmniej jak dla mnie. Właściwie nie wiem czemu, ale bardzo podobają mi się te kolczyki. Życzę powodzenia w dalszym tworzeniu ;D
__________________
I'm naturally blonde. Please speak slowly.
http://www.rycerze.wp.pl/?ac=vid&vid=176298548&ref=link

Edytowane przez Alieca
Czas edycji: 2009-11-16 o 18:16
Alieca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 20:37   #28
fashionka
Raczkowanie
 
Avatar fashionka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 446
Dot.: Mój mały kolczykowy świat ;)

Cytat:
Napisane przez kolczyki Pokaż wiadomość
kurcze dalej zostają gołe szpilki pod loopami, jak choćby tu:
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...4&d=1258228285

myślałaś może nad obróbką zdjęć? są trochę ciemne...
większość kolczyków które są tutaj wystawione robiłam zanim się pokazałam z nimi na wizazu..nad tymi kolczykami już pracuje efekty pokaże jutro

nad zdjęciami też pracuje
fashionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 20:43   #29
kolczyki
Rozeznanie
 
Avatar kolczyki
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 696
GG do kolczyki
Dot.: Mój mały kolczykowy świat ;)

w takim razie czekam na efekty
kolczyki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 21:20   #30
ojejka89
Zadomowienie
 
Avatar ojejka89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sk-wy/Gdańsk
Wiadomości: 1 680
Dot.: Mój mały kolczykowy świat ;)

pomysly ciekawe, dziewczyny wytknely wiekszosc wad, nie bede sie powtarzac;p fajnie ze nie sa to same 'balwany' na biglu, ze cos kombinujesz.mam nadzieje ze wezmiesz sobie uwagi do serca i golych drutow juz nie zobaczymy...;p

powiedz tylko, czemu tutaj http://www.wizaz.pl/forum/attachment...6&d=1258228285 jedna pastylka jest na odwrot? :|
ojejka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:28.