czy mozna..? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-04-04, 18:45   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

czy mozna..?


Czy mozna sobie depilowac wloski kolo intymnej czesci ciala??no!na przyklad jak zalze stroj kapielowy...to...mi tam takie wloskiodstaja wiec je gole ..tyle ze one po kazdym goleniu sa coraz to twardsze..[img]icons/icon9.gif[/img]co robic??????!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-04, 21:29   #2
olencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 839
Re: czy mozna..?

Można. Tylko to strasznie boli. Ja depiluję woskiem na gorąco. Bardzo przy tym krzyczę. Ale żeby być piękną trzeba pocierpieć. Podobno. Jak o tym piszę to już sobie przypominam jak to boli. Aż gęsiej skórki dostałam. Ale mimo wszystko polecam. Na długoooo starcza. Na dużo, dużo dłużej niż golenie.
olencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-05, 07:32   #3
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: czy mozna..?

Hej [img]icons/icon7.gif[/img]
Oczywiscie, ze mozesz je depilowac, ale obawiam sie, ze to moze byc dosyc bolesne jezeli bedziesz probowala zrobic to sama. Lepiej idz do gabinetu kosmetycznego. Tam dostaniesz prawdopodobnie jednorazowa bielizne i wtedy zabieg nie jest tak bardzo krepujacy [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-06, 01:35   #4
Mgiełka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 782
GG do Mgiełka
Re: czy mozna..?

A mi po wosku tam wrastaly włoski, co jest jeszcze bardziej wkurzajace niz wrastające włoski na nogach (też to trzeba jakoś "wydłubywać"). Da sie jakoś temu zaradzić?
Mgiełka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-07, 14:33   #5
olencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 839
Re: czy mozna..?

Mnie też kiedyś wrastały włoski. Używałam wtedy tylko depilatora elektrycznego. Zaczęłam robić peeling przed depilacją i zaraz po depilacji i przez parę dni po smaruję nogi częściej różnymi nawilżającymi balsamami i oliwkami. Problem praktycznie zniknął. Teraz używam czasem depilatora, a czasem wosku. Nie wiem czy na wrastające włoski ma to znaczenie.
olencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-10, 18:35   #6
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Re: czy mozna..?

A można usunąć wszystkie włoski w tym miejscu przy pomocy wosku?.....
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.

/T.Pratchett, "Blask Fantastyczny"/


Jula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-10, 20:39   #7
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: czy mozna..?

To jest dosyć trudne, bo włoski muszą być tej samej długości (nie za długie, bo wtedy jest trudniej i bardziej boli, nie za długie, bo nie "chwycą". Tak koło centymetra jest najlepiej). Musisz uważać, żeby naciągnąć skórę, która jest delikatna. Jeśli jej nie naciągniesz będziesz miała sińce. No i wrastające włoski w tym miejscu też nie są sympatyczne. Woskiem boli mniej niż depilatorem. Parę sekund i po bólu. Powodzenia.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:23.