Lift Dynamic- Yves Rocher - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-04-07, 15:23   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

Lift Dynamic- Yves Rocher


Co sądzicie o tej serii? Jestem trochę zdezorientowana, bo na forum dziewczyny pisaly o niej dużo dobrego, a w KW [img]icons/icon9.gif[/img] . Które produkty z tej linii są godne polecenia, a które nie? Większoć jest teraz w promocji i może coś bym kupiła... Dzięki za pomoc [img]icons/icon7.gif[/img] Nici
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-07, 19:39   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Lift Dynamic- Yves Rocher

Ja nigdy nie mialam akurat Lift Dynamic ale uzywam i zamawiam inne produkty tej firmy i jestem zadowolona. Jest na przyklad super krem ktory sprawia ze skora na czole nosie i brodzie sie nie blyszczy przez caly dzien [bio specific), fajne sa tez szampony, kremy ale nigdy nie kupowalam pomadki czy kredki bo kolor wole zobaczyc osobiscie w sklepie. U nas nie ma tych kosmetykow w sklepach a w sprzedarzy wysylkowej sa nie drogie w porownaniu z innymi no i maja czesto promocje, typu dwa za cene jednego.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-08, 08:45   #3
katarzynkaK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 207
Re: Lift Dynamic- Yves Rocher

Ja miałam kiedyś termowyszczuplający żel Lift Dynamic ten 125ml.
Kupiłam go w promocji 2 w cenie 1, więc miałam dwa. Byłam b.zadowolona, pupka i uda wyszczuplały. Jedynie co mi nie odpowiadało, to to, że rozgrzewając skórę sprawiał, że robiła się ona czerwona, no i ta pojemność. Ale ogólnie ocena na piątkę.
katarzynkaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-17, 19:43   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Lift Dynamic

Witam,
zaczęłam używać kremu Yves Rocher Lift Dynamic (ten rozgrzewający). Niektóre z Was pisały wprawdzie w KW, że krem ten dosyć mocno rozgrzewa, ale oprócz rozgrzania po użyciu moja skóra zrobiła się prawie bordowa jakbym przesadziła z leżeniem na plaży i nabawiła się oparzeń trzeciego stopnia. Po jakimś czasie wróciła do normalnego koloru, ale muszę przyznać, że zdębiałam jak to zobaczyłam. Jeszcze nigdy nie używałam takiego kosmetyku. Z tego co czytałam w KW to jest normalne, że skóra piecze niemiłosiernie po jego użyciu. Ale zasanawiam się czy mogę go używać jeśli pękają mi naczynka? Pozdrawiam.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-18, 15:02   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Lift Dynamic

Ja miałam takie same objawy i dlatego dałam sobie spokój. Ani się ubrać, ani spać bo skóra piecze i ubranie drażni. A na forum przeczytałam, że na naczyńka nie powinno się takich mocno rozgrzewających preparatów stosować. Kosztował mnie ten krem nie mało więc go kończyłam tam gdzie nie mam pajączków - na brzuchu i talii (takie nieładne wałeczki miałam). A teraz mam Norela na kruche naczyńka i żel z glukoblokiem też Norela.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-18, 18:51   #6
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Lift Dynamic

Anitko, z tego co piszesz to można bez obaw używać tego kremu na brzuszku? Wypróbuję, może będzie znośnie. Na udach nie do wytrzymania. pozdrawiam
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-19, 09:50   #7
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Lift Dynamic

Też robią się czerwone placki, ale może naczyńka nie są tam tak blisko pod skórą położone i dla mnie było to znośne. Pozdrawiam jeszcze raz [img]icons/icon40.gif[/img] Acha nic mi nie wyszło na brzuchu ani talii, nie pojawiły się żadne pajączki. [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:00.