dekoloryzator - bezpieczny??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-04-15, 15:00   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

dekoloryzator - bezpieczny???


Zrobiłam sobie kolor tą cholerną NATEĄ. Miał być czarny, a wyglądam jak kruk. Kolor jest nienaturalny, więc może użyć DEKOLORYZATORA? Ale nie wiem, jak to dokładnie działa i czy jest bezpieczne dla włosów.
Pomóżcie, jeśli coś wiecie!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-15, 15:05   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: dekoloryzator - bezpieczny???

Zerknij na moj temat Dekoloryzator.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-24, 14:58   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: dekoloryzator - bezpieczny???

Wiesz, może lepiej udać się do salonu aby ściągnęli ci ten nieszczęsny kolor? Wiem co mówie kiedyś chciałam mieć piękny kolor tzw. czerwień granatu.... niestety nie wyszedł taki jakbym chciał i użyłam dekoloryzatora efekt był tragiczny kolor zszedł nierówno i całość wyglądał jeszcze gorzej niż poprzednio. Tak więc odradzam eksperymenty ze ściąganiem koloru w domu. Pozdrawiam
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-24, 16:37   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: dekoloryzator - bezpieczny???

Nie rób tego!!! Zapewniam Cię, że po takim zabiegu będziesz wyglądała jak senny koszmar - Twoje włosy w najlepszym wypadku przybiorą kolor marchewkowy, a gdzieniegdzie zółty. Wiem co mówię, bo całe życie farbowałam włosy na czarno, a tu nagle zachciało mi się być blondynką i użyłam tego cholernego dekoloryzatora. A włosy miałam po nim jak siano!
Na pocieszenie - Natea nie jest supertrwałą farbą, więc po paru myciach kolor zrobi się mniej intensywny. - Aga
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 10:11   #5
mery ann
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1
Dot.: Re: dekoloryzator - bezpieczny???

hey ja rowniez od ponad roku mam czarne wlosy uzywalam szamponu koloryzujacego ale i tak kolor nie schodzil ostatnio uzylam farby teraz dochodze do wniosku ze chcialabym wrocic do mojego naturalnego brazu myslalam o dekoloryzatorze ale chyba dam sobie spokoj czy fryzjer poradzilby sobie z moimi wlosami i moze ktos wie ile taki zabieg kosztuje ?
mery ann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 12:58   #6
Pauleena
Rozeznanie
 
Avatar Pauleena
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 847
Dot.: Re: dekoloryzator - bezpieczny???

Cytat:
Napisane przez mery ann
czy fryzjer poradzilby sobie z moimi wlosami i moze ktos wie ile taki zabieg kosztuje ?
Musisz zapytać o zdanie fryzjera, on Ci powie czy warto męczyć włosy dekoloryzatorem czy lepiej sobie odpuścić... a jeśli chodzi o cene to jest to indywidualna sprawa salonów. W mojej mieścinie kosztuje 80zł, a w innych miastach nawet 150zł. Najlepiej przejdź sie po salonach fryzjerskich i dowiedz sie gdzie, co ile kosztuje Sama zdecydowałam sie na dekoloryzacje... jutro ide do fryzjera dowiedzieć sie czy już zamówił dekoloryzator, jeśli nie, to wszystko ma być gotowe na następny wtorek ale sie boje
Pauleena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:26.