wlosy biały blond pielęgnacja - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-15, 14:20   #1
gweny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 83

wlosy biały blond pielęgnacja


witam!

od ok 2/3 lat mam bialy blond wloski kolor jest piekny - uzyskiwany dzieki lorealowi - no i podobno nawet te moje wloski nie sa takie zniszczone aczkolwiek jak wysusze wlosy po umyciu to mam szope nie z tej ziemi (moja fryzjerka byla zaskoczona tym ze - jak kazdemu wlosy wypadaja- ale ja mam pelno odrastajacych krotkich wlosow i to czyni je nierownymi jak mi sie wydaje no i chyba temu mam ta szope po suszeniu - bez prostownicy ani rusz, a nie daj boze jest wilgoto na polku - no i kazdy z tych wloskow odstaje sobie w inna strone wyglada to jak hmmm sianko? - albo chocby byly porozdwajane) - uzywalam juz KERASTASE do zniszczonych (bialy sloik pomaranczowa nakretka - maska i byla do D*PY a kosztowala z 200zl totalna wtopa po niej moje wlosy byly jeszcze gorsze potem uzywalam od mamy tez KERASTASE ale oleu curl czy jakos tak cala pomaranczowa i maseczka byla pomaranczowo przezroczysta - podobno do kreconych wlosow a po niej moje proste blond byly duzo lepsze niz po tej masce do zniszczonych, pomogly troche tez ampuly oleo ale troche wiec ogolnie KERASTASE bardzo mnie rozczarowalo i wqrzylo bo ceny ma masakryczne
potem kupilam sobie loreala age denisf... i tez masakra jak w przypadku kerastase do zniszczonych ale tu cena mnie nie wyrwala z obuwia no i teraz mam kadusa i powiem tak nie jest zle ale nie o taki efekt mi chodzilo - nic co uzywalam nie wygladzilo mi wlosow (wczesneij uzywalam tez lini dyscyplinujacej z loreala i tez nic)

co jest z moimi wlosami nie tak? czy da sie to "wyleczyc"? w jakiej firmy szampon maske i inne produkty pielegnacyjne sie zaopatrzyc zeby cos pomoglo?

nie chce maltretowac wlosow prostownica zeby byly gladkie i lsniace ;(


i teraz tak poczytalam dzisiaj watek o KEMONIE poniewaz jutro ide robic odrosty chcialam sie zaopatrzyc w szampon maske jakies ampuly czy cos wlasnie KEMONA ale po przeczytaniu watku o nim nie jestem tak do niego przekonana - zwlaszcza ze do najtanszych chyba nie nalezy

jakies sugestie? plisss
gweny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-15, 15:25   #2
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: wlosy biały blond pielęgnacja

Mam ten sam problem, jakbym czytała siebie, te same kosmetyki, te same marne efekty. Najbardziej pomogl mi apteczny Wax L'biotica z proteinami mlecznymi. Poza tym jedwab - ale nie chodzi zeby sztucznie wygladzac a zeby naprawiac od wnetrza. Moze to po prostu jasne zniszczone wlosy takie sa, taka ich specyfika ze nie da sie niczym ich naprawic?

Mam prosbe, moglabys wkleic zdjecie swoich wlosow i napisac czym dokladnie robisz wlosy? Moje wiecznie zolkna, a nie lubie szamponow Silver bo mam po nich fioletowe wlosy
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-15, 15:44   #3
gweny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 83
Dot.: wlosy biały blond pielęgnacja

"Oceńcie mnie prosze - jasny blond i ciemny brąz" -
w brazowych lepiej

na moich watkach z makeupami sa zdjecia

i uzywam dokladnie silver loreal zeby nie zolkly a fioletowe moze ci sie robia bo zadlugo trzymasz szampon?


---------- Dopisano o 16:44 ---------- Poprzedni post napisano o 16:42 ----------

teraz uzywam kadusa immunal repair energy szampon maska + szybka odzywka, jedwab rowniez ale zaduzo nie daje
gweny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 21:34   #4
Patrunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 92
Dot.: wlosy biały blond pielęgnacja

witam, powinnaś myć wlosy w szamponach pokrzywowych i z czarnej rzepy to poprawia kondycje włosa (są miękkie i lsniące z czasem) a takze serum na zniszczone koncówki z proteinami mleka i miodu z joanny (ok.6,50zl).
A z domowych sposobów wzmacniająca luskę wlosa płukanka z octu jabłkowego i wody w proporcjach 1:4 szlanek. (i powinnaś płukać wlosy pa myciu lekko zimnawa wodą
Patrunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-19, 09:34   #5
Dakinia33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 13
Dot.: wlosy biały blond pielęgnacja

Cytat:
Napisane przez gweny Pokaż wiadomość
witam!

od ok 2/3 lat mam bialy blond wloski kolor jest piekny - uzyskiwany dzieki lorealowi - no i podobno nawet te moje wloski nie sa takie zniszczone aczkolwiek jak wysusze wlosy po umyciu to mam szope nie z tej ziemi (moja fryzjerka byla zaskoczona tym ze - jak kazdemu wlosy wypadaja- ale ja mam pelno odrastajacych krotkich wlosow i to czyni je nierownymi jak mi sie wydaje no i chyba temu mam ta szope po suszeniu - bez prostownicy ani rusz, a nie daj boze jest wilgoto na polku - no i kazdy z tych wloskow odstaje sobie w inna strone wyglada to jak hmmm sianko? - albo chocby byly porozdwajane) - uzywalam juz KERASTASE do zniszczonych (bialy sloik pomaranczowa nakretka - maska i byla do D*PY a kosztowala z 200zl totalna wtopa po niej moje wlosy byly jeszcze gorsze potem uzywalam od mamy tez KERASTASE ale oleu curl czy jakos tak cala pomaranczowa i maseczka byla pomaranczowo przezroczysta - podobno do kreconych wlosow a po niej moje proste blond byly duzo lepsze niz po tej masce do zniszczonych, pomogly troche tez ampuly oleo ale troche wiec ogolnie KERASTASE bardzo mnie rozczarowalo i wqrzylo bo ceny ma masakryczne
potem kupilam sobie loreala age denisf... i tez masakra jak w przypadku kerastase do zniszczonych ale tu cena mnie nie wyrwala z obuwia no i teraz mam kadusa i powiem tak nie jest zle ale nie o taki efekt mi chodzilo - nic co uzywalam nie wygladzilo mi wlosow (wczesneij uzywalam tez lini dyscyplinujacej z loreala i tez nic)

co jest z moimi wlosami nie tak? czy da sie to "wyleczyc"? w jakiej firmy szampon maske i inne produkty pielegnacyjne sie zaopatrzyc zeby cos pomoglo?

nie chce maltretowac wlosow prostownica zeby byly gladkie i lsniace ;(


i teraz tak poczytalam dzisiaj watek o KEMONIE poniewaz jutro ide robic odrosty chcialam sie zaopatrzyc w szampon maske jakies ampuly czy cos wlasnie KEMONA ale po przeczytaniu watku o nim nie jestem tak do niego przekonana - zwlaszcza ze do najtanszych chyba nie nalezy

jakies sugestie? plisss
zdradź mi proszę, jak uzyskałaś taki kolor? Ja marzę o czymś takim, jednak nadal nie mam. A bardzo mi zależy by mieć taki kolor na sylwestra. Teraz farbuję marką Davines w salonie. A co do zmagań z prostownicą, to polecam Ci zabieg keratynowy. Robią to niestety tylko w salonie, trwa 3 godziny, pary co niemiara, ale przez trzy miesiące włosy proste jak struna,mięciutkie bez prostownicy. Cudo. Tylko trzeba myć specjalnym szamponem i odżywką.
Dakinia33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-20, 20:49   #6
lara252
Raczkowanie
 
Avatar lara252
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 146
GG do lara252
Dot.: wlosy biały blond pielęgnacja

Cytat:
Napisane przez gweny Pokaż wiadomość
witam!

od ok 2/3 lat mam bialy blond wloski kolor jest piekny - uzyskiwany dzieki lorealowi - no i podobno nawet te moje wloski nie sa takie zniszczone aczkolwiek jak wysusze wlosy po umyciu to mam szope nie z tej ziemi (moja fryzjerka byla zaskoczona tym ze - jak kazdemu wlosy wypadaja- ale ja mam pelno odrastajacych krotkich wlosow i to czyni je nierownymi jak mi sie wydaje no i chyba temu mam ta szope po suszeniu - bez prostownicy ani rusz, a nie daj boze jest wilgoto na polku - no i kazdy z tych wloskow odstaje sobie w inna strone wyglada to jak hmmm sianko? - albo chocby byly porozdwajane) - uzywalam juz KERASTASE do zniszczonych (bialy sloik pomaranczowa nakretka - maska i byla do D*PY a kosztowala z 200zl totalna wtopa po niej moje wlosy byly jeszcze gorsze potem uzywalam od mamy tez KERASTASE ale oleu curl czy jakos tak cala pomaranczowa i maseczka byla pomaranczowo przezroczysta - podobno do kreconych wlosow a po niej moje proste blond byly duzo lepsze niz po tej masce do zniszczonych, pomogly troche tez ampuly oleo ale troche wiec ogolnie KERASTASE bardzo mnie rozczarowalo i wqrzylo bo ceny ma masakryczne
potem kupilam sobie loreala age denisf... i tez masakra jak w przypadku kerastase do zniszczonych ale tu cena mnie nie wyrwala z obuwia no i teraz mam kadusa i powiem tak nie jest zle ale nie o taki efekt mi chodzilo - nic co uzywalam nie wygladzilo mi wlosow (wczesneij uzywalam tez lini dyscyplinujacej z loreala i tez nic)

co jest z moimi wlosami nie tak? czy da sie to "wyleczyc"? w jakiej firmy szampon maske i inne produkty pielegnacyjne sie zaopatrzyc zeby cos pomoglo?

nie chce maltretowac wlosow prostownica zeby byly gladkie i lsniace ;(


i teraz tak poczytalam dzisiaj watek o KEMONIE poniewaz jutro ide robic odrosty chcialam sie zaopatrzyc w szampon maske jakies ampuly czy cos wlasnie KEMONA ale po przeczytaniu watku o nim nie jestem tak do niego przekonana - zwlaszcza ze do najtanszych chyba nie nalezy

jakies sugestie? plisss
Bez obrazy, ale twoje włosy nie są białe ale siwe...a to duża różnica. Faktycznie nie wyglądają na zdrowe i zadbane. Moim zdaniem nic im nie pomoże bo są zniszczone przez maksymalne rozjaśnienie, nie ma cudów.
lara252 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:58.