Agnieszko! Szefowo! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-04-18, 21:56   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

Agnieszko! Szefowo!


Na pewno slyszalas, ze Basia nie bedzie juz mogla odpowiadac na forum. Mysle, ze jej wiedza jest tak ogroma, ze szkoda byloby stracic takiego fachowca. Jak sama na pewno zauwazylas duzo dziewczyn zwraca sie o pomoc wlasnie do Basi. Czy moglabys w jakis sposob pomoc Basi aby mogla dalej tutaj nam pomagac? Prosze Cie.. mysle, ze wszystkie dziewczyny beda Ci wdzieczne.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-20, 07:24   #2
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Agnieszko! Szefowo! - do wszystkich zaniepokojonych AgaZ

O tym, ze Basia nie bedzie mogla dalej na forum dzielic sie z Wami swa ogromna wiedza, dowiedzialam sie juz jakis miesiac wczesniej [img]icons/icon9.gif[/img] I nie myslcie, ze jako Szefowa [img]icons/icon12.gif[/img] nie zaczelam kombinowac co tu zrobic, zeby pomoc naszej Drogiej Basi.

Do tej pory serwis ten byl instytucja charytatywna [img]icons/icon12.gif[/img] Wszystko sponsorowalam z wlasnej kieszonki a dzieki takim cudownym wspolpracownikom jak Basia, Beatka, Dominika czy nasz Drogi Zlo ten serwis mogl sie naprawde tak wspaniale rozwinac. I podobnie jak ja za wlozona prace mogli jedynie ( i aż [img]icons/icon7.gif[/img] !!) czerpac satysfakcje z Waszych slow podziekowan czy okazywanej ogromnej sympatii. Za co w imieniu calego zespolu SERDECZNE DZIEKI !!! [img]icons/icon35.gif[/img]

Ale, zeby uniknac w przyszlosci takich sytuacji, ze z powodu braku srodkow nie moge pomoc wspolpracownikom w takim stopniu jak bym bardzo chciala [img]icons/icon9.gif[/img] postanowilam w koncu podpisac umowe z domem medialnym (platne banery) aby choc w malym stopniu strony te staly sie rentowne.
Pieniazki te (prawdopodobnie nie bedzie ich wiele, ale zawsze cos [img]icons/icon9.gif[/img] ) pragne wykorzystac na dalszy rozwoj stron, nagrody, czy na fundusze dla wspolpracownikow, w tym niezbedne stale lacze dla Basi [img]icons/icon7.gif[/img]

Wsrod roznych firm, ktore oferowaly wspolprace wybralam te, ktora w niewielkim stopniu bedzie ingerowac w obecny wyglad stron. Dlatego mam nadzieje, ze wybaczycie nam [img]icons/icon12.gif[/img] pojawienie sie niewielkich banerow na stronach serwisu.

Jeszcze raz w imieniu Basi i calego zespolu bardzo, bardzo, bardzo.... goraco Wam wszystkim dziekuje za wszystkie cieple slowa uznania i troski. [img]icons/icon29.gif[/img]
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-20, 11:12   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Agnieszko! Szefowo! - do wszystkich zaniepokojonych AgaZ

Bardzo słusznie!!!!! Banery przeżyjemy, żebyście tylko jak najdłużej działali!!!!! A może by tak pomyśleć o jakimś klubie Wizażu i "jakowyś" minimalnych składkach członkowskich - wiem, że to bardzo odważny pomysł - co wy na to dziewczyny?!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-20, 11:36   #4
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Agnieszko! Szefowo! - do wszystkich zaniepokojonych AgaZ

Juz ja Was Dziewczyny odpowiednio podlicze [img]icons/icon12.gif[/img]

a moze by tak jakas partyjke zalozyc z glownym haslem " Kosmetyki i internet dla wszystkich za darmo!!!"

I jestem przekonana, ze polowe populacji juz mam w kieszeni [img]icons/icon12.gif[/img]
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:23.