diane 35 - pytanie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-10, 17:07   #1
ejaj
Zadomowienie
 
Avatar ejaj
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 096
GG do ejaj

diane 35 - pytanie


ginekolog zalecil mi lykanie diane 35 na tradzik. powiedzal, ze mam zaczac brac w dniu , wktorym zacznie sie miesiaczka, po skonczeniu sie opakowania czyli 21 tabletek mam zrobic 7 dni przerwy i zaczac kolejne. stad moje pytanie. czy ilosc dni przerwy zalezy od tego jak dlugi jest cykl?
bo mam pewne watpliwosci, czy powinnam po pierwszym opakowaniu zrobic przerwe 7 dni i zaczac lykac kolejne niezaleznie od tego kiedy zacznie sie miesiaczka, czy przerwa powinna trwac do rozpoczecia miesiaczki, czyli tak jak teraz zaczynalam lykac?
__________________
Rebel inside. ^^

•.¸♥¸.•


[vichy]366899[/vichy]
prosze o jedno kliknięcie
ejaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 17:11   #2
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: diane 35 - pytanie

Długość cyklu nie ma wpływu na ilość dni przerwy.
Przerwa zawsze trwa 7 dni i zaczynasz po niej brać kolejne opakowanie tabletek niezależnie od tego czy okres się skończył czy nie.
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 17:14   #3
Lejdi Di
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 248
Dot.: diane 35 - pytanie

Po mojemu jak zrobisz 7 dni przerwy a nie wezmiesz tabletki odrazu jak dostaniesz okres to może Ci się lekko rozregulować..
ale to tylko moje zdanie...

---------- Dopisano o 18:14 ---------- Poprzedni post napisano o 18:12 ----------

Cytat:
Napisane przez fioleciasto Pokaż wiadomość
Długość cyklu nie ma wpływu na ilość dni przerwy.
Przerwa zawsze trwa 7 dni i zaczynasz po niej brać kolejne opakowanie tabletek niezależnie od tego czy okres się skończył czy nie.

mi ginekolog powiedział że jak się tabletki skończą czekam na okres i w dniu kiedy dostane okres zaczynam kolejne opakowanie....

Gubię się
Lejdi Di jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 17:19   #4
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: diane 35 - pytanie

Cytat:
Napisane przez Lejdi Di Pokaż wiadomość



mi ginekolog powiedział że jak się tabletki skończą czekam na okres i w dniu kiedy dostane okres zaczynam kolejne opakowanie....

Gubię się
Hmm..
Ja biorę inne tabletki niż Diane 35 i je należy stosować tak jak napisałam. Ale może w przypadku Diane 35 jest inaczej to przepraszam jeśli wprowadziłam w błąd.
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 17:32   #5
ejaj
Zadomowienie
 
Avatar ejaj
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 096
GG do ejaj
Dot.: diane 35 - pytanie

dlatego bym chciala dojsc do tego jak mam brac, bo boje sie pozniej jakis komplikacji .
__________________
Rebel inside. ^^

•.¸♥¸.•


[vichy]366899[/vichy]
prosze o jedno kliknięcie
ejaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 17:38   #6
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: diane 35 - pytanie

Cytat:
Napisane przez Lejdi Di Pokaż wiadomość
Po mojemu jak zrobisz 7 dni przerwy a nie wezmiesz tabletki odrazu jak dostaniesz okres to może Ci się lekko rozregulować..
ale to tylko moje zdanie...

---------- Dopisano o 18:14 ---------- Poprzedni post napisano o 18:12 ----------




mi ginekolog powiedział że jak się tabletki skończą czekam na okres i w dniu kiedy dostane okres zaczynam kolejne opakowanie....

Gubię się
To Ci źle powiedział. Stosowanie jest na ulotce.
Cytat:
Napisane przez ejaj Pokaż wiadomość
dlatego bym chciala dojsc do tego jak mam brac, bo boje sie pozniej jakis komplikacji .
Jak wyżej. Ginekolog dobrze Cię poinformował.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 17:39   #7
Yoshika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Nienack
Wiadomości: 32
Dot.: diane 35 - pytanie

Cytat:
Napisane przez fioleciasto Pokaż wiadomość
Hmm..
Ja biorę inne tabletki niż Diane 35 i je należy stosować tak jak napisałam. Ale może w przypadku Diane 35 jest inaczej to przepraszam jeśli wprowadziłam w błąd.
Brałam Diane i stosowałam ją tak samo jak wszystkie inne tabletki - tak jak napisała Fioleciasto.
__________________
Może jutro się uda?
Yoshika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-10, 17:39   #8
ejaj
Zadomowienie
 
Avatar ejaj
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 096
GG do ejaj
Dot.: diane 35 - pytanie

dziekuje za pomoc w takim razie ;*
__________________
Rebel inside. ^^

•.¸♥¸.•


[vichy]366899[/vichy]
prosze o jedno kliknięcie
ejaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 18:05   #9
Lejdi Di
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 248
Dot.: diane 35 - pytanie

odpadłam w tym momencie

od 2 lat przyjmuje zle tabletki ....
Lejdi Di jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 18:09   #10
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: diane 35 - pytanie

Cytat:
Napisane przez Lejdi Di Pokaż wiadomość
odpadłam w tym momencie

od 2 lat przyjmuje zle tabletki ....
Rozumiem, że pierwszą tabletkę z nowego blistra przyjmujesz 3-4 dnia przerwy, jak zaczyna się okres tak? No to i tak jeszcze nie tragedia, bo przerwę można skrócić (antykoncepcja zachowana), ale nie wolno jej wydłużać. Koniecznie przeczytaj ulotkę.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 19:01   #11
gorica
Raczkowanie
 
Avatar gorica
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 397
Dot.: diane 35 - pytanie

Dziewczyny tabletki antykoncepcyjne to prosty system. Pierwsze opakowanie zaczynasz 1 dnia okresu. Potem już się nie ma co zastanowić. 21 dni bierzesz, 7 dni przerwy, 21 dni bierzesz, 7 dni przerywy.......i tak do końca życia

Podczas tej przerwy okres pojawia się i kończy różnie w zależności od organizmu. U mnie zazwyczaj 2 dnia przerwy. Niezależnie czy masz jeszcze krwawienie czy nie bierzesz następne opakowanie po 7 dniu przerwy.

Dopuszcza się branie np. dwóch opakowań pod rząd (jak jesteś na wakacjach i nie chcesz mieć okresu) a potem znowu 7 dni przerwy. U mnie jednak podczas drugiego opakowania występowało plamienie.

Diana 35 jest świetna na pryszcze. Jak ją brałam to miałam cudną cerę.
gorica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-10, 19:58   #12
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: diane 35 - pytanie

Cytat:
Napisane przez Lejdi Di Pokaż wiadomość


mi ginekolog powiedział że jak się tabletki skończą czekam na okres i w dniu kiedy dostane okres zaczynam kolejne opakowanie....

Gubię się
Na Twoim miejscu zmienilabym lekarza ...

---------- Dopisano o 20:58 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------

Cytat:
Napisane przez gorica Pokaż wiadomość

Diana 35 jest świetna na pryszcze. Jak ją brałam to miałam cudną cerę.
A jak przestalas to efekt sie utrzymal? Bo u mnie uderzylo ze zdwojona sila Za nic w swiecie nie chcialabym tego lykac po raz kolejny
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 20:34   #13
gorica
Raczkowanie
 
Avatar gorica
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 397
Dot.: diane 35 - pytanie

Jak przestałam brać to mam twarz jak muchomor. Ale za czasów Diany była super. A nie biorę teraz bo nie chce efektu antykoncepcji.
gorica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 20:58   #14
Unforgiv4blE
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 32
Dot.: diane 35 - pytanie

Cytat:
Napisane przez Lejdi Di Pokaż wiadomość
Po mojemu jak zrobisz 7 dni przerwy a nie wezmiesz tabletki odrazu jak dostaniesz okres to może Ci się lekko rozregulować..
ale to tylko moje zdanie...

---------- Dopisano o 18:14 ---------- Poprzedni post napisano o 18:12 ----------




mi ginekolog powiedział że jak się tabletki skończą czekam na okres i w dniu kiedy dostane okres zaczynam kolejne opakowanie....

Gubię się
nie chce nic mowic ale ja tez tak biore i tez mi tak kazal...mimo ze przeczytalam ulotke i mu powiedzialam ze tam jest tak napisane,to on stwierdzil ze tabletki zawsze biore 1wszego dnia okresu,czyli jakies 3-4 dni po ostatniej tabletce;/ i biore tak od poltorej roku...:| czyli co jem ostatnia tabletki np. w czwartek to kolejna w piatek tak? bo zgłupiałam choc wiem ze juz to bylo pewnie gdzies pisane itd. Wybaczcie
Unforgiv4blE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 21:35   #15
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: diane 35 - pytanie

Cytat:
Napisane przez Unforgiv4blE Pokaż wiadomość
nie chce nic mowic ale ja tez tak biore i tez mi tak kazal...mimo ze przeczytalam ulotke i mu powiedzialam ze tam jest tak napisane,to on stwierdzil ze tabletki zawsze biore 1wszego dnia okresu,czyli jakies 3-4 dni po ostatniej tabletce;/ i biore tak od poltorej roku...:| czyli co jem ostatnia tabletki np. w czwartek to kolejna w piatek tak? bo zgłupiałam choc wiem ze juz to bylo pewnie gdzies pisane itd. Wybaczcie
tak, ostatnia tabletka w czwartek, później 7 pełnych dni bez tabletek (piątek, sobota, niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek) i w piątek zaczynasz nowe opakowanie.
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 21:46   #16
smile_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 423
Dot.: diane 35 - pytanie

Cytat:
Napisane przez Unforgiv4blE Pokaż wiadomość
nie chce nic mowic ale ja tez tak biore i tez mi tak kazal...mimo ze przeczytalam ulotke i mu powiedzialam ze tam jest tak napisane,to on stwierdzil ze tabletki zawsze biore 1wszego dnia okresu,czyli jakies 3-4 dni po ostatniej tabletce;/ i biore tak od poltorej roku...:| czyli co jem ostatnia tabletki np. w czwartek to kolejna w piatek tak? bo zgłupiałam choc wiem ze juz to bylo pewnie gdzies pisane itd. Wybaczcie
TAK, ja bierzesz ostatnia w czwartek to w nastepny piatek bierzesz pierwsza. NIEZALEZNIE OD OKRESU.

Tylko na samym poczatku przy pierwszej tabletce z pierwszego opakowania bierze sie ja w pierwszy dzien okresu (zeby byla pewnosc ze nie jest sie w ciazy) a potem juz jak leci 21 dni sie lyka a potem 7 dni przerwy.
W tych siedmiu dniach zazwyczaj pojawia sie okres i jak trwa 2,3,4(sprawa indywidualna) dni to wypada pierwsza nowa tabletka a nie od razu w pierwszym dniu okresu.

Dla przykladu. Ja ostatnia tabletke biore w poniedzialek...w sobote dostaje okres, ale nastepna "pierwsza" tabletke biore dopiero we wtorek (za tydzien) - i tak co miesiac.

Nie wiem co Wy macie dziewczyny za lekarzy, ale naprawde skonsultujcie sie z innymi jak macie watpliwosci, bo jakichs glupot Wam nagadali albo ich nie zrozumialyscie.
Bralam Diane przez 3 lata, teraz biore Cyprest(taki sam sklad jak Diane) i w ulotce jest wszystko napisane jak brac.
__________________
SZCZĘŚCIE- moje marzenie

I won't go, I won't sleep, I can't breathe until U're resting here with me

I won't leave, I can't hide, I cannot be, until U're resting here with me...


Edytowane przez smile_
Czas edycji: 2010-01-10 o 21:50
smile_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 22:07   #17
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: diane 35 - pytanie

Cytat:
Napisane przez Unforgiv4blE Pokaż wiadomość
nie chce nic mowic ale ja tez tak biore i tez mi tak kazal...mimo ze przeczytalam ulotke i mu powiedzialam ze tam jest tak napisane,to on stwierdzil ze tabletki zawsze biore 1wszego dnia okresu,czyli jakies 3-4 dni po ostatniej tabletce;/ i biore tak od poltorej roku...:| czyli co jem ostatnia tabletki np. w czwartek to kolejna w piatek tak? bo zgłupiałam choc wiem ze juz to bylo pewnie gdzies pisane itd. Wybaczcie
poziom medycyny w Polsce woła o pomstę do nieba...
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 22:15   #18
Unforgiv4blE
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 32
Dot.: diane 35 - pytanie

Cytat:
Napisane przez smile_ Pokaż wiadomość
TAK, ja bierzesz ostatnia w czwartek to w nastepny piatek bierzesz pierwsza. NIEZALEZNIE OD OKRESU.

Tylko na samym poczatku przy pierwszej tabletce z pierwszego opakowania bierze sie ja w pierwszy dzien okresu (zeby byla pewnosc ze nie jest sie w ciazy) a potem juz jak leci 21 dni sie lyka a potem 7 dni przerwy.
W tych siedmiu dniach zazwyczaj pojawia sie okres i jak trwa 2,3,4(sprawa indywidualna) dni to wypada pierwsza nowa tabletka a nie od razu w pierwszym dniu okresu.

Dla przykladu. Ja ostatnia tabletke biore w poniedzialek...w sobote dostaje okres, ale nastepna "pierwsza" tabletke biore dopiero we wtorek (za tydzien) - i tak co miesiac.

Nie wiem co Wy macie dziewczyny za lekarzy, ale naprawde skonsultujcie sie z innymi jak macie watpliwosci, bo jakichs glupot Wam nagadali albo ich nie zrozumialyscie.
Bralam Diane przez 3 lata, teraz biore Cyprest(taki sam sklad jak Diane) i w ulotce jest wszystko napisane jak brac.

dziekuje bardzo za wyjasnienie

---------- Dopisano o 23:15 ---------- Poprzedni post napisano o 23:08 ----------

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
poziom medycyny w Polsce woła o pomstę do nieba...
a najlepsze jest to ze ten lekarz jest uznawany za jednego z najlepszych w moim miescie i okolicy a wizyta u niego kosztuje 150zł (prywatnie).

ale tak jak mowisz o tej medycynie... dzisiaj skrecilam sobie noge.Pojechalam odrazu na pogotowie,wysiedzialam sie oczywiscie. Wkoncu zacny doktor raczyl mnie przyjac. Usiadlam na kozetce,on z drugiego konca gabinetu nawet nie podszedl do mnie,po czym powiedzial ze mam sciagnac skarpetke,popatrzal z daleka na noge, podszedl popukal wokol kostki 3 razy w takim tempie ze szok i zapytal czy boli?powiedzialam ze tak! on na to ze "eee to skrecenie"...nie zrobil przeswietlenia,a dodam ze nie moge stanac na nodze ani nia skrecac...:| kazal mi nosic opaske i nie powiedzial nawet ile czasu itd...
Unforgiv4blE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 22:17   #19
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: diane 35 - pytanie

Cytat:
Napisane przez Unforgiv4blE Pokaż wiadomość
dziekuje bardzo za wyjasnienie

---------- Dopisano o 23:15 ---------- Poprzedni post napisano o 23:08 ----------



a najlepsze jest to ze ten lekarz jest uznawany za jednego z najlepszych w moim miescie i okolicy a wizyta u niego kosztuje 150zł (prywatnie).

ale tak jak mowisz o tej medycynie... dzisiaj skrecilam sobie noge.Pojechalam odrazu na pogotowie,wysiedzialam sie oczywiscie. Wkoncu zacny doktor raczyl mnie przyjac. Usiadlam na kozetce,on z drugiego konca gabinetu nawet nie podszedl do mnie,po czym powiedzial ze mam sciagnac skarpetke,popatrzal z daleka na noge, podszedl popukal wokol kostki 3 razy w takim tempie ze szok i zapytal czy boli?powiedzialam ze tak! on na to ze "eee to skrecenie"...nie zrobil przeswietlenia,a dodam ze nie moge stanac na nodze ani nia skrecac...:| kazal mi nosic opaske i nie powiedzial nawet ile czasu itd...
o takoch "lekarzach" ja akurat mogłabym długo, więc przemilczmy...
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-10, 22:42   #20
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: diane 35 - pytanie

Jezu co to za ginekolodzy są?? Matko boska...

Dziewczyny w ulotkach tych tabletek macie POPRAWNE stosowanie. Przeczytajcie. I zmieńcie lekarza.

W skrócie:

-przy tabletkach gdy jest ich 21 bierze się je wszystkie i robi 7 dni przerwy i zaczyna następne opakowanie

-przy tabletkach nowego typu (qualira, yaz) bierze się tabletki non stop bo mają białe tabletki placebo (bez hormonów żeby nie wypaść z rytmu brania).


Tak w ogóle, skracałyście przerwę więc antykoncepcja była zachowana. Ale jakby nie daj Boże krwawienie z odstawienia (a nie OKRES!!) się nie pojawiło (co może się zdarzyć) to co wtedy? Czekałybyście pewnie na "okres" rozregulowały sobie totalnie gospodarkę hormonalną no i istniałoby ryzyko ciąży. Bo wydłużenie przerwy powyżej 7 dni powoduje zaniżenie i zachwianie ochrony antykoncepcyjnej.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 10:00   #21
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: diane 35 - pytanie

Cytat:
Napisane przez zagubiona89r Pokaż wiadomość
Jezu co to za ginekolodzy są??
Pewnie z grupy tych, co to dobierają leki na infekcje bez diagnostyki (posiew, wymaz) oraz z tych co to twierdzą, że kobietom przed 25 rokiem życia nie trzeba robić cytologii, tak samo zresztą jak ciężarnym. I nie jest to grupa nieliczna, z ekstremalnymi wyjątkami. Bynajmniej
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 20:18   #22
ejaj
Zadomowienie
 
Avatar ejaj
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 096
GG do ejaj
Dot.: diane 35 - pytanie

jeszcze jedno pytanie mam. czy jest jakas roznica pomiedzy braniem diane po jedzeniu lub na czczo? trzeba ja brac o tej samej porze, ja przyjelam ze z rana po sniadaniu jednak roznie to z tymi sniadaniami bywa nie zawsze o jednej porze wiec jesli normalnie bralam ja o ok.7.30 wczesniej zjedzac sniadanie to czy moge brac ja na czczo? moze i glupie pytanie ale wole wiedziec ;p
__________________
Rebel inside. ^^

•.¸♥¸.•


[vichy]366899[/vichy]
prosze o jedno kliknięcie
ejaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 20:27   #23
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: diane 35 - pytanie

Cytat:
Napisane przez ejaj Pokaż wiadomość
jeszcze jedno pytanie mam. czy jest jakas roznica pomiedzy braniem diane po jedzeniu lub na czczo? trzeba ja brac o tej samej porze, ja przyjelam ze z rana po sniadaniu jednak roznie to z tymi sniadaniami bywa nie zawsze o jednej porze wiec jesli normalnie bralam ja o ok.7.30 wczesniej zjedzac sniadanie to czy moge brac ja na czczo? moze i glupie pytanie ale wole wiedziec ;p
Nie ma znaczenia.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 23:07   #24
gorica
Raczkowanie
 
Avatar gorica
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 397
Dot.: diane 35 - pytanie

Cytat:
Napisane przez ejaj Pokaż wiadomość
jeszcze jedno pytanie mam. czy jest jakas roznica pomiedzy braniem diane po jedzeniu lub na czczo? trzeba ja brac o tej samej porze, ja przyjelam ze z rana po sniadaniu jednak roznie to z tymi sniadaniami bywa nie zawsze o jednej porze wiec jesli normalnie bralam ja o ok.7.30 wczesniej zjedzac sniadanie to czy moge brac ja na czczo? moze i glupie pytanie ale wole wiedziec ;p
Ja akurat zawsze brałam przed snem, bo wtedy nie było ryzyka że wyjdę rano na cały dzień i zapomnę. Po drugie miewałam czasem mdłości po tabletkach i przynajmniej je przespałam a nie męczyły mnie w dzień. Możesz brać na czczo, jeśli się tylko będziesz dobrze czuła.
gorica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 14:36   #25
cysiaa1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 246
Dot.: diane 35 - pytanie

Witam czy któraś z Was brała Diane razem z tetralysalem?
cysiaa1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:10.