"Loki jak marzenie" - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-05-06, 08:40   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

"Loki jak marzenie"


Agnieszko,
Gdzie można nabyć kosmetyki do pielegnacji zniszczonych włosów L'anza? Czy są one ogólnodostepne w drogeri, czy też mozna je kupić jedynie w salonach fryzjerskich??
Pozdrawiam,
Aliyyah
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-06, 09:02   #2
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: "Loki jak marzenie"

O ile sie orientuje to te kosmetyki Lanzy, o ktorych pisalam w artykule dostaniesz tylko w ich salonach. Ale nie wykluczone, ze sa rowniez dostepne w specjalistycznych sklepach dla fryzjerow. Jeden taki duzy w W-wie jest na Koszykowej ( boczna Marszalkowskiej )- jak nie pomerdalam nazwy ulicy [img]icons/icon9.gif[/img]

Znalazlam wlasnie adresy w internecie:
"JBS" S.C. S. Turos G. Szymański
00-569 Warszawa, ul. Koszykowa 53
woj. mazowieckie
tel. (022) 621-20-92; fax. (022) 621-20-92

Tokaj Zofia Sprzedaż Artykułów Fryzjerskich
00-673 Warszawa, ul. Koszykowa 60/62
woj. mazowieckie
tel. (022) 629-35-15

To chyba ten drugi.[img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-06, 09:10   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: "Loki jak marzenie"

CZesc,
Aga w tamtym sklepie na Koszykowej to nie bylo jak tam ostatnio zagladalam. Za to kosmetyki te mozna dostac w Domu Centrum. Sa drogie, chcialam sobie je kupic, ale- wdawalo mi sie ze sa one raczej przeznaczone do wlosow prostowanych(nazwa na opakowaniu) i odpuscilam sobie. Czy uzywalas ich do ukladania lokow, czy do prostowania?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-06, 09:24   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: "Loki jak marzenie"

Dziękuję za pomoc!!!!! [img]icons/icon40.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-06, 09:44   #5
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: "Loki jak marzenie"

Kreciolku oczywiscie masz racje, pomylilam produkty [img]icons/icon9.gif[/img] Ta seria jest oczywiscie do prostowania lokow a ja chcialam dac zdjecie produktu o ktorym pisalam wczesniej czyli: Leave-in Protector; Zdjecie zamieszczam na dole; I ten polecam do odzywiania wlosow po trwalej ondulacji [img]icons/icon7.gif[/img]
Sorry jeszcze raz za pomylke [img]icons/icon12.gif[/img]
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lanza_leave_in_protector.jpg (7,9 KB, 20 załadowań)
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-06, 09:54   #6
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: "Loki jak marzenie"

[img]icons/icon7.gif[/img] dzieki za sprostowanie
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-06, 12:44   #7
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: "Loki jak marzenie"

Wiesz Aga,
ja mam ostatnio swojego faworyta w walce z klakami. jest to firma j.f.lazartigue szczegolnie olejek do nawilzania loczkow bardzo pomaga. POlecam. Zamierzam zglosic do KW [img]icons/icon40.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-05-07, 07:37   #8
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: "Loki jak marzenie"

Wkladaj, wkladaj Kotku do Kosmetyku [img]icons/icon7.gif[/img] Ty w koncu masz wieksze doswiadczenie z kreconymi wloskami.

Pozdrowionka [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-09, 20:31   #9
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: "Loki jak marzenie"

Uważam, że długie włosy a tym bardziej obfite fryzury niepotrzebnie zasłaniają urodę i wprowadzają zbędny chaos na kobiecej głowie. Nie ma nic piękniejszego i seksowniejszego od ładnej króciutkiej fryzurki więc moje Panie po co te wszystkie problemy? Po co ten dyskomfort? Jestem przekonany, że w przyszłości zdecydowana większość płci pięknej pozbędzie się tego zbędnego, podobającego się jedynie mało cywilizowanym osobnikom balastu.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-09, 20:56   #10
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: "Loki jak marzenie"

Obawiam sie Drogi Piotrze, ze sie bardzo mylisz. Nawet nie wiesz jakie to cudowne uczucie moc sie cieszyc pieknymi, dlugimi puklami wlosow. Czysta forma seksapilu i kwintesencja kobiecosci [img]icons/icon7.gif[/img]A wiem co mowie ba sama mialam piekne wlosy za tak zwany tylek. A teraz jak Ty to piszesz pozbylam sie tego balastu i mam krociutka fryzurke. Chyba by Ci sie spodobala [img]icons/icon12.gif[/img]

A jezeli myslisz, ze my kobiety zapuszczamy wlosy tylko po to, zeby sie Wam przypodobac? To nic bardziej mylacego i proznego [img]icons/icon12.gif[/img]

I obawiam sie, ze zaraz znajdziesz tutaj ostra riposte od tych niecywilizowanych osobnikow [img]icons/icon12.gif[/img]

Pozdrawiam
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-09, 21:19   #11
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: złośliwiec o lokach i sierżantach

Szanowny Piotrze

W życiu, tak jak i we fryzurach, jednostajność i chińska zaiste mundurkowość nie zasługuje na głębszą uwagę. Jeżeli się ze mną nie zgadzasz, sugeruję dalszą lekturę mojego postu. [img]icons/icon7.gif[/img]

Historia jednostajności życiowej:
<ul>[*]Proszki do prania typu "Popularny", papierosy "Popularne", równie popularne szare stroiki w Chinach, równie męcząco podobne martensy i niebieskie koszulki z nudząco żółtymi krawacikami.[*]Fryzury wojskowe (ups!), wojskowe stroiki, wojskowa inteligencja...[*]Urząd Podatkowy... męczy swoją jednostajną żarłocznością...[/list]
Historia nudzenia życiowego:
<ul>[*]Stawianie wszystkich ludzi w jednym szeregu, promowanie życiowych standardów i nudnych zasad odnośnie jednego, tego jedynego właściwego wyglądu i światopoglądu (tzw. protekcjonalizm totalitarny);[*]Szufladkowanie wszystkich ludzi, typów urody, upodobań. Przy czym szufladkowanie odbywa się wg jednej nudnej zasady - szufladkowanie do jednej (tej jedynie słusznej) szuflady...[/list]
Dlatego, ciesząc się na Twojego posta i obietnicę założenia nowego wortalu fryzjerskiego, wnioskuję o różnorodność, pomysłowość i kreatywność zamiast maczo-podobnego podejścia w typie - na krótko i już pięknie. Bo przecież do tego żadnego kunsztu fryzjerskiego nie potrzeba, poza wiedzą jak naładować akumulatorki maszynki do golenia...


[img]icons/icon35.gif[/img]
Zlo

p.s. Przyznam się do czegoś. Mianowicie do swoich genetycznych związków z jaskiniowcami. Bo ja luię długie włosy.
Uważam, że dodają kobiecości, są romantyczne, piękne i urzekające. Uczesane, pachnące potrafią zaplątać niejedno męskie serce w poważne tarapaty [img]icons/icon12.gif[/img]
A krótkie? Kojarzą mi się z panią sierżant z pobliskiego komisariatu. Baba-chłop. Duża, kwadratowa, dominująca. Też kobieta, ale...


Piotr napisał(a):
> Uważam, że długie włosy a tym bardziej obfite fryzury niepotrzebnie zasłaniają urodę i wprowadzają zbędny chaos na kobiecej głowie. Nie ma nic piękniejszego i seksowniejszego od ładnej króciutkiej fryzurki więc moje Panie po co te wszystkie problemy? Po co ten dyskomfort? Jestem przekonany, że w przyszłości zdecydowana większość płci pięknej pozbędzie się tego zbędnego, podobającego się jedynie mało cywilizowanym osobnikom balastu.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-05-09, 21:28   #12
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: "Loki jak marzenie"

W zupełności popieram Agnieszkę. Ja nadal jestem posiadaczką długich, gęstych włosów "do tyłka", ich posiadanie oraz pielęgnacja to wieeelka przyjemność. Póki co nie mam zamieru się z nimi rozstawać, choć przyznam, że większość fryzjerów podobnie jak Pan bardzo mnie do tego namawia.
Pozdrawiam
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-16, 15:56   #13
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: złośliwiec o lokach i sierżantach

No cóż panie Złośliwiec, wyraziłem swoją opinię i otrzymałem odpowiedź, jakiej się spodziewałem. Popatrz jednak na ten przykład na piękną Halle Berry, albo stare fotki Edyty Górniak, mogę z resztą podać wiele innych przykładów. Czy one wyglądają na "babochłopy"? Nie, są kobiece i sexy. Widzę, że postrzeganie istoty kobiecości jest u niektórych bardzo płytkie.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-16, 16:10   #14
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: złośliwiec o lokach i sierżantach

oj zlosliwcze, nieladnie [img]icons/icon12.gif[/img]
nie czytalam wczesniej tego watku, bo teraz problem lokow mnie wybitnie nie dotyczy, ale chcialabym zaprotestowac!
dziewczyny z krotkimi wlosami naprawde rzadko przypominaja babochlopy! i jeszcze duze i kwadratowe..... lo matko.... [img]icons/icon12.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-16, 16:17   #15
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: "Loki jak marzenie"

Dzięki za odpowiedź. Cieszę się, że obcięłaś włosy. Wcale nie uważam, że kobiety noszą długie włosy aby podobać się facetom. Wyraziłem się bardzo nieprecyzyjnie. Uważam, że krótkie włosy nie ujmują kobiecości, raczej podkreślają piękne i delikatne rysy, eksponują twarz, piękny profil, o ile taki oczywiście jest i dodają seksapilu. Włosy jak ubranie im krótsze tym bardziej sexy. Niektórzy nie przyznają się, że lubią krótkie włosy u kobiet obawiając się krytyki. Ja wypowiadam się otwarcie i spotykam się często z krytyką, choć znam też kilku zwolenników. Nie będę podporządkowywać się przyjętym stereotypom tylko dlatego, że tak uważa większość.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-16, 16:25   #16
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: "Loki jak marzenie"

Alez jakie problemy? Jaki dyskomfort? Z doswiadczenia wiem ze krotkie fryzury nosza najczesciej kobiety, ktorych natura nie obdarowala gestymi i mocnymi wlosami. Jako posiadaczka dlugich, bujnych i falujacych wlosow czesto slysze jak bardzo niektore kobiety chcialyby miec wlosy jak moje;-) Z doswiadczenia tez wiem ze panow-fanow krotkich kobiecych fryzur jest znacznie mniej;-) Nie twierdze jednak ze kobieta noszaca krotkie wlosy jest w jakims stopniu gorsza czy brzydsza! [img]icons/icon7.gif[/img] Najwazniejsze jest przeciez to w jakiej fryzurze dobrze sie czujemy i w jakiej dobrze wygladamyNieprawdaz? pozdrawiam krotkowlose i dlugowlose [img]icons/icon7.gif[/img]
A jesli chodzi o dyskomfort...Taki juz nasz los ze musimy i powinnysmy troche czasu poswiecic na zabiegi upiekszajace A skoro wspomniales o wygodzie i krotkich wlosach...Jesli lubisz kobiety na szpilkach czy wysokich obcasach-myslisz ze to jest wygodne?;-) Kobiety o nienagannej figurze( niewiele z nas nie musi o nia dbac)- czy wielogodzinne cwiczenia, masaze i wyrzeczenia dotyczace jedzenia- ponownie dyskomfort;-) itd itp.Wierz mi ze kobieta stawiajaca tylko i wylacznie na wygode i komfort z pewnoscia by Ci sie nie spodobala;-) Proponuje zaglebic sie w lekture forum dyskusyjnego;-)) pozdrawiam
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-16, 16:25   #17
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: złośliwiec o lokach i sierżantach

Dzięki!!!
Uważam, że krótkowłose kobiety są najpiękniejsze i najbardziej sexy.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-16, 16:26   #18
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: "Loki jak marzenie"

Jeszcze jedno- w sprawie babo-chlopow Zlosliwca takze sie nie zgadzam!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-16, 16:52   #19
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: złośliwiec o lokach i sierżantach

Jezeli wyczytales z mojej odpowiedzi tylko czesc o babochlopach, odsylam do podstawowki na nauke czytania.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-05-16, 16:57   #20
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: złośliwiec o lokach i sierżantach

Droga Lylith

Nieladnie, bo zacytuje sam siebie:

"Szanowny Piotrze

W życiu, tak jak i we fryzurach, jednostajność i chińska zaiste mundurkowość nie zasługuje na głębszą uwagę. Jeżeli się ze mną nie zgadzasz, sugeruję dalszą lekturę mojego postu.

Historia jednostajności życiowej:



Proszki do prania typu "Popularny", papierosy "Popularne", równie popularne szare stroiki w Chinach, równie męcząco podobne martensy i niebieskie koszulki z nudząco żółtymi krawacikami.

Fryzury wojskowe (ups!), wojskowe stroiki, wojskowa inteligencja...

Urząd Podatkowy... męczy swoją jednostajną żarłocznością...



Historia nudzenia życiowego:



Stawianie wszystkich ludzi w jednym szeregu, promowanie życiowych standardów i nudnych zasad odnośnie jednego, tego jedynego właściwego wyglądu i światopoglądu (tzw. protekcjonalizm totalitarny);

Szufladkowanie wszystkich ludzi, typów urody, upodobań. Przy czym szufladkowanie odbywa się wg jednej nudnej zasady - szufladkowanie do jednej (tej jedynie słusznej) szuflady...



Dlatego, ciesząc się na Twojego posta i obietnicę założenia nowego wortalu fryzjerskiego, wnioskuję o różnorodność, pomysłowość i kreatywność zamiast maczo-podobnego podejścia w typie - na krótko i już pięknie. Bo przecież do tego żadnego kunsztu fryzjerskiego nie potrzeba, poza wiedzą jak naładować akumulatorki maszynki do golenia..."

Czy do tej czesci masz jakies komentarze, czy tez uwazasz, ze to bzdura?

[img]icons/icon35.gif[/img]
Zlosliwiec
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-16, 16:58   #21
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: "Loki jak marzenie"

W takiem razie nie zgadzasz sie z moim post scriptum, a z wlasciwa trescia postu zgadzasz sie, czy tez nie?
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-16, 17:02   #22
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: "Loki jak marzenie"

"A krótkie? Kojarzą mi się z panią sierżant z pobliskiego komisariatu. Baba-chłop. Duża, kwadratowa, dominująca. Też kobieta, ale..."
Nie zgadzam sie ze krotkowlosa kobieta to " kobieta , ale...". Choc domniemam ze nie kazda;-)
pozdrawiam,
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-16, 17:03   #23
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: styl dyskusji o lokach i sierżantach

Ach... i jeszcze jedno.

Nie odpowiedziales na mojego posta, tylko poczyniles osobista wycieczke pod moim adresem. Daje to do myslenia o stylu dyskusji.
Ja staram sie utrzymywac poziom dyskusji do rozmawiania o argumentach, a nie o dyskutujacych osobach.
Dlatego odpisalem Ci o tej podstawowce, zebys i ty mogl skosztowac tej slodyczy, jak na twoj konkretny argument slyszysz odpowiedz, ze jestes zacofany i glupi.

Nie oczekuje odpowiedzi. To swiadczyloby o checi powrotu do dyskusji na argumenta, a nie na epitety.

Zegnam.

p.s. Na czesci uczelni wyzszych mozna zalapac sie na wyklady o sztuce bycia wartosciowym adwersarzem w dyskusji, w ogroznieniu od klotni. Polecam.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-16, 17:09   #24
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: "Loki jak marzenie"

To juz wiem, ze Ci sie nie podoba...
A to cos ponad P.S.?
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-16, 17:27   #25
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: "Loki jak marzenie"

Nerwowa w kolegi jednostka. To przeciez nie ja wyrazilam votum separatum w stosunku do maila szanownego kolegi...No chyba ze ma to na celu zniechecenie mnie to uczestniczenia w dyskusjach i odstraszenie mnie od tej strony...
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-16, 17:29   #26
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: "Loki jak marzenie"

Odstraszenie od strony?
Czyli nie moge sie zapytac, bo odstraszam... hmmm...

No to nie pytam juz, bo mozer faktycznie odstraszam [img]icons/icon12.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-16, 17:41   #27
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: "Loki jak marzenie"

Zapytac mozna- owszem, ale liczy sie tez forma;-) No ale moze jestem przewrazliwiona...
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-16, 18:05   #28
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: "Loki jak marzenie"

Jezeli urazilem forma (gdzie?) to przepraszam.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-17, 08:30   #29
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: złośliwiec o lokach i sierżantach

nie uwazam, ze to bzdura [img]icons/icon7.gif[/img]
jak rowniez nie uwazam, ze wszystkie kobiety powinny natychmiast, rzucajac wszystko w biegu, pedzic do najblizszego fryzjera, (najlepiej meskiego [img]icons/icon12.gif[/img] )zeby zrobic sobie "jedyna sluszna" fryzurke! jezeli tak zabrzmialo -przepraszam, nie chcialam, zastosowalam skrot myslowy, z tego wzgledu, ze bardzo juz spieszylam sie do domciu. ale z drugiej strony, krotkie fryzurki tez sa przeciez bardzo ladne [img]icons/icon7.gif[/img] i nie wszystkie musza byc od razu wykonane maszynka na jedno kopyto. To, ze ja taka nosze i czesto udaje mi sie zasiac zgorszenie, to wylacznie kwestia mojej wygody i lenistwa [img]icons/icon12.gif[/img] ileż czasu mozna zaoszczedzic rano nie muszac ich czesac i ukladac [img]icons/icon12.gif[/img] a przy tym wszystkim nie czuje sie jak babochlop, mimo, ze w zamierzchlych czasach zdarzalo mi sie uslyszec "ja stoje za tym chlopcem" [img]icons/icon12.gif[/img]
pozdrawiam serdecznie i zycze milego dnia!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-17, 08:50   #30
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: złośliwiec o lokach i sierżantach

[img]icons/icon40.gif[/img]

Ja tez chcialem dac do zrozumienia, ze to, co dobrze lezy na Hani, niekoniecznie pasuje Kasi...
A krotkie fryzury pasuja NIEKTORYM, a INNYM pasuja srednie lub dlugie wlosy.

Jako zlosliwiec dorzuce jeszcze, nie wytrzymam [img]icons/icon12.gif[/img] jesli tego nie napisze, ze zawsze myslalem, ze fryzjerzy to w doskonalej wiekszosci homosexy. A tutaj prosze, rodzynek [img]icons/icon7.gif[/img] Nawet to, ze podniecaja go tylko krotkie wlosy, nie umniejszy mojego szacunku...

Chyle glowe
[img]icons/icon35.gif[/img]
Zlo
Slynny p.s. Tylko czy panie lubia miec za swoimi plecami PODNIECONEGO fryzjera? Jaki to ma wplyw na jakosc sciecia wlosow?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:09.