Pytanko do Agnieszki Z. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-05-06, 17:28   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

Pytanko do Agnieszki Z.


Doczytalam sie, ze jestes w ciazy (gratulacje) i mniemam, ze duzo czasu
spedzasz przed komputerem, chcialm Cie zapytac, jesli moge, czy wnikliwie
przestudiowalas ten temat tzn. czy to bezpieczne, a jesli tak to jaki jest
czas bezpieczny dla malenstwa. Pracuje w firmie gdzie komputer stoi od
siebie w odleglosci ok 2 m i jest ich sporo,a do tego monitory to 20?.
Jeszcze nie jestem w ciazy ale niedlugo bardzo bym chciala, a i pracowac
tez bym chciala jak najdluzej. Pozdrawiam goraco.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-07, 07:08   #2
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Pytanko do Agnieszki Z.

Witaj Bzyczku [img]icons/icon7.gif[/img]
Przyznam Ci sie szczerze , ze nie bylam bardzo wnikliwa jesli chodzi o ten problem. Z madrych ksiazek wyczytalam jedynie, ze na podstawie badan w USA stwierdzono, ze nie stwierdzono zadnych problemow i komplikacji w czasie ciazy jezeli kobieta spedzala ok. 20 godzin tygodniowo przed komputerem. JA na pewno siedze wiecej [img]icons/icon9.gif[/img]
Poza tym aby w wiekszym stopniu uniknac promieniowania nalezy siadac zawsze przodem do monitora. Wiec najlepiej powinnas wybrac takie miejsce do pracy, zeby inne komputery byly rowniez ustawione do Ciebie przodem.
wiekszym ryzykiem na poczatku ciazy jest tak dlugie siedzenie. I niekoniecznie przed komputerem. Dlatego zaleca sie jak najwieksza mozliwosc ruchu. I tu niestety mam te przewage, ze jestem pania siebie i moglam zawsze wstac od komputera kiedy chcialam.

Nie chce Cie martwic, ale dwie moje kolezanki, ktore tez wlasnie sa w ciazy [img]icons/icon7.gif[/img] ( jak to nam sie tak razem udalo? ) musialy zrezygnowac z pracy i sa na urlopach zdrowotnych. Trudno wnioskowac jaka byla dokladnie tego przyczyna. Ale moze do tego dochodzi jeszcze stres, siedzacy tryb pracy no i ten nieszczesny komputer [img]icons/icon9.gif[/img]
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:40.