samoopalacz do twarzy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-05-10, 09:50   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

samoopalacz do twarzy


[img]icons/icon40.gif[/img] ja znowu mam inny problem , jak się nakłada samoopalcz na twarz? Czy nakłada się go również pod oczy i na powieki? a co z szyją? A poza tym czy któraś z Was uzywala kiedyś samoopalacza Lancoma do twarzy? chcę go sobie dzisiaj kupić i nie wiem czy jest dobry. Bedę wdzięczna za odpowiedzi
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-10, 11:14   #2
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: samoopalacz do twarzy

Hej [img]icons/icon7.gif[/img]
Jeżeli będziesz kupować oddzielnie samoopalacz do twarzy to kup tej samej firmy co do ciała aby uniknąć różnej kolorystyki zabarwienia.
Zabezpiecz brwi i włosy przy nasadzie czoła wazeliną albo tłustym kremem. Inaczej mogą się zabarwić na rudo.
Samoopalacz najpierw rozetrzyj w dłoniach i dokładnie kolistymi ruchami wetrzyj go w skórę twarzy omijając powieki. Nie zapomnij o podbródku i szyi. Mniejszą ilością kosmetyku pokryj skórę wokół ust i za uszami.

Ja mialam kiedys samoopalacz do twarzy Lancome, ale taki w plynie z atomizerem. Bylam bardzo zadowolaona [img]icons/icon7.gif[/img]

Pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-10, 11:25   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: samoopalacz do twarzy

Dziękuję Ci bardzo za odpowiedz. Mam jeszcze pytanko : czy pamiętasz czy ten samoopalacz wysuszal skórę , jaki miał odcień i czy zostawiał smugi? Mam zamiar już jutro być przepięknie opalona [img]icons/icon27.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-10, 11:40   #4
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: samoopalacz do twarzy

Odcien mial taki bardziej miodowy. Nie pozostawial smog a odnosnie przesuszenia to nie przypominam sobie, ale pamietaj, ze po samoopalaczach powinno sie co najmniej dwa razy dziennie dokladnie
nawilzyc skore. [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-10, 11:48   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: samoopalacz do twarzy

Dziękuję Ci bardzo jeszcze dzisiaj go kupię i wieczorem zrobię sobie sesje opalania [img]icons/icon7.gif[/img] Opiszę go potem w KW bo tam niestety mało samoopalaczy [img]icons/icon9.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:44.