FRYZJER!!!!!!!!!!!!!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-05-14, 21:03   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

FRYZJER!!!!!!!!!!!!!!!


Witam Wszystkich [img]icons/icon7.gif[/img] Mam takie jedno pytanko, chce sciac wlosy, ale ray i umiejetnosci dotychczasowych fryzjerow byly fatalne. Nie wazna jest mi cena, chodzi mi o teren Warszawy lub Gdanska. Chodzi mi o dobrego fryzjera-stylistę, który wymysli z moich wlosow cos nowoczesnego, niebanalnego, a jednoczesnie pasujacego do mojej twarzy(ksztalt itp). Bardzo prosze o pomoc!!! P.S. Slyszeliscie cos o tym styliscie, ktory uklada wlosy w programie IDOL???? Efekty sa zdumiewające!!! Z gory dziekuję.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-14, 21:36   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: FRYZJER!!!!!!!!!!!!!!!

Skoro ktos poruszyl ten temat to moze i ja poprosze o rade Czy ktos zna dobrego fryzjera-styliste dzialajacego w Katowicach lub w okolicy? Korzystalam z uslug chyba we wszystkich renomowanych katowickich salonach, ale niestety zaden fryzjer nie zachwycil mnie Bede wdzieczna za porade)
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-17, 09:54   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: FRYZJER!!!!!!!!!!!!!!!

Dziewczyny!!! Co ja się nachodziałam po fryzjerach! Historia... Mam okropne, sztywne włosy, proste jak kije,układanie to masakra.
Jestem z Poznania, ale przy najbliższej okazji (szkolenie)wybieram sie do salonu Jagi Hupało w Warszawie. Czy słyszałyście o niej? Jest z Kłodzka i tam też ma salon; czy jeszcze gdzieś oprócz tego, nie wiem. Gdzieś mi teraz szlag trafił adres, ale to najmniejszy problem. Jeśli któraś z Was była u niej przypadkiem, proszę o wrażenia.
W Poznaniu po wielu latach "wędrówki" z przygodami, bo na jeden salon (b. znanej Marii Katscher) musiałam poskarżyć się w Izbie Rzemieślniczej), mam dwie mety: T.H. Beverly przy ul. 3 Maja u Karola. Karol ma o sobie niebotyczne mniemanie, takie odniosłam wrażenie, nie da sobie nic powiedzieć, bo on wszystko wie najlepiej. Wszelkie moje pomysły były jego zdaniem do chrzanu. Zaryzykowałam i dałam sobie zrobić tę fryzurę, która uważał,że mi będzie pasować. Po ułożeniu wyglądałam nobliwie jak stara ciotka, jak własna szefowa, nie przymierzając. Chciało mi się głośno ryczeć, ale nie mogłam wydobyć z gardła żadnego dźwięku. Jednak po przyjściu do domu, zmyciu i ułożeniu po swojemu, fryzura wyglądała naprawdę ekstra. Przyjemnie było spojrzeć do lustra. nie miałam jednak cierpliwości do wiecznego układania i ścięłam włosy na krótko. Sylwię z "Pracowni III"
na Chwaliszewie poleciła mi koleżanka. Sylwia jest przeciwieństwem Karola. Milcząca, ale świetnie współpracuje. Zrealizuje każdy wasz pomysł, choćby uważała, że nie jest zbyt szczęśliwy. Ma tylko tendencje do trochę za krótkiego strzyżenia i trzeba czekać, aż włosy trochę podrosną. Dzięki niej odnalazłam swój styl i fryzury, dzięki którym jestem sobą i nareszcie wyglądam jak ja.
Do jagi zaś wybieram się z ciekawości i, bo lubię zmiany.
Życzę cierpliwości w poszukiwaniach.

iwa
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-17, 10:23   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: FRYZJER!!!!!!!!!!!!!!!

PRZYŁĄCZAM SIĘ DO PYTANIA OBSESJI- TEŻ JESTEM Z KATOWIC I NIE WIEM GDZIE CHODZIĆ NA ZMIANE WYGLĄDU [img]icons/icon21.gif[/img] NIE NARAŻAJAC SIE NA SZLOCH W POWROTNEJ DRODZE DO DOMU
KIEDYŚ CHODZIŁAM DO LAURENTA (P. ANETKA)-ALE TEN SALON ZLIKWIDOWANO. JAK TYLKO JESTEM W ZAKOPANYM TO TAM PĘDZE DO
LAURENTA- FRYZJERZY SIĘ TAM ZMIENIAJĄ ALE OBSŁUGA I WYKONANIE FRYZURKI JEST NIEZMIENNE-POLECAM
TERAZ W KATOWICACH CHODZĘ DO SALONU WELLI NA ŻWIRKI WIGURY- OGÓLNIE NIE MAM ZASTRZEZEŃ ALE MOGŁO BY BYĆ LEPIEJ WIĘC CHĘTNIE SKORZYSTAM JESLI KTOŚ ZNA W K-CE DOBREGO FRYZJERA KTÓRY SAM DOBIERZE MI FRYZURKĘ DO KSZTAŁTU TWARZY , KONDYCJI WŁOSÓW I OGÓLNEGO STYLU JAKI PREZENTUJE
[img]icons/icon40.gif[/img] AGNIECHAH
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-17, 10:43   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: FRYZJER!!!!!!!!!!!!!!!

Kiedys chodzilam do Trendy na placu Miarki. Wiekszych zastrzezen nie mam-obcinali dobrze, ale tylko tyle. O radach i poradach odnosnie fryzury mozna zapomniec. Ostatnio pare razy bylam w Welli w katowickim Geancie. Ogolnie zastrzezen tez nie mam, ale brak inicjatywy fryzjerow to chyba jakas epidemia;-) No i za kazdym razem za ta sama usluge placilam rozne ceny w zaleznosci od tego, ktora fryzjerka stala przy kasie. Pare razy bylam u fryzjera na ul. Powstancow (przy skrzyzowaniu) i przestrzegam przed wizyta w tym salonie! Fryzjerka Ola zamiast obciecia 5 cm wlosow samowolnie skrocila je o ok 15 cm!! Jako ze mam dlugie wlosy ,w lustrze nie widzialam ile cm obcina...Mozecie sobie wyobrazic moja wscieklosc gdy dokladnie przyjrzalam sie efektowi w domu... Przestrzegam tez przed zakladem kosmetycznym znajdujacym sie w tym przybytku.
Na ul. Warszawskiej w Centrum Urody tazke istnieje salon fryzjerski. Bylam tam juz dwa razy, ale...Mam nadzieje ze ktos poleci mi dobrego i kompetentnego fryzjera i nie bede musiala dalej sie meczyc [img]icons/icon7.gif[/img]
pozdrawiam
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-17, 10:54   #6
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: FRYZJER!!!!!!!!!!!!!!!

dolaczam sie !
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-18, 17:46   #7
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: FRYZJER!!!!!!!!!!!!!!!

Hej! [img]icons/icon27.gif[/img]
Ja chodzę do Jacques Alexandre na Żwirki i Wigury.
Niestety, fryzjerka, która "czuła" moje włoski zwolniła się,
ale teraz dogaduję się z Magdą - może spróbujesz?. Któraś z dziewczyn chwaliła też Centrum Urody na Warszawskiej (także L'Oreal). Swoją drogą, daj znać, jak znajdziesz jakiegoś
czarodzieja [img]icons/icon40.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-05-18, 21:25   #8
AGNIECHAH
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 83
GG do AGNIECHAH
Re: FRYZJER!!!!!!!!!!!!!!!

[img]icons/icon20.gif[/img] [img]icons/icon20.gif[/img] [img]icons/icon20.gif[/img] [img]icons/icon20.gif[/img] [img]icons/icon20.gif[/img] [img]icons/icon20.gif[/img]
Maga gdzie dokładnie jest ten salon JA na Zwirki, szczerze mówiąć nie kojarze a chyba skorzystam bo mój małżonek narzeka że wyglądzm cały czas tak samo i pora to zmienić( swoją drogą może bestia ma racje -namawiając mnie na krótką fryzurkę- podobno faceci dobrze doradzają kobiecie którą kochają w sprawie wyglądu, zresztą to w ich własnym interesie)
AGNIECHAH
AGNIECHAH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-18, 23:08   #9
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: FRYZJER!!!!!!!!!- Jga Hupało

U Jagi Hupało naprwdę nikt nie był jeszcze? Też interesują mnie wszelkie opinie na ten temat.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-19, 14:34   #10
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: FRYZJER!!!!!!!!!!!!!!!

Centrum Urody przetestowalam i specjalnie zachwycona nie jestem. Owszem-obcinaja ladnie i rowno ale tylko tyle. Choc fryzjerek jest tam bardzo wiele wiec moze nie natrafilam na odpowiednia.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-19, 18:03   #11
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: FRYZJER!!!!!!!!!!!!!!!

[img]icons/icon22.gif[/img] [img]icons/icon38.gif[/img] [img]icons/icon37.gif[/img] [img]icons/icon24.gif[/img]
Sorry; dziewczyny!
Tak się zasugerowałam którymś z wcześniej przeczytanych
postów, że napisałam że salon Jacques Alexandre jest
na Żwirki i Wigury, a to oczywiście jest bzdura [img]icons/icon31.gif[/img]
Salon do którego chodzę jest na Kościuszki w pobliżu placu
Miarki (przy przystanku tramwajowym), a drugi oddział mają
na Wojewódzkiej. wybaczcie [img]icons/icon29.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-05-19, 18:10   #12
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: FRYZJER!!!!!!!!!!!!!!!

Wiesz co, byłam kiedyś w Poznaniu na konferencji i nocowałam
w Hotelu Garnizonowym. Tam na dole jest fryzjer; zeszłyśmy
z koleżanką "zrobić sobie" włoski przed imprezą (tylko
modelowałam, więc fryzjerka nie miała specjalnego pola
do popisu) i byłam zaskoczona, bo babeczka w pół godziny
wyczarowała mi zacną, bardzo kobiecą i seksowną fryzurkę.
A moje kudełki to tak jak Twoje z opisu sądząc - drut,
i jeszcze odginają się tylko w niepożądanym kierunku [img]icons/icon40.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-19, 18:40   #13
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: FRYZJER!!!!!!!!!!!!!!!

Czy to jest ten salon z komputerowym doborem fryzur?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-19, 19:38   #14
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: FRYZJER!!!!!!!!!!!!!!!

Dokładnie tak ! [img]icons/icon7.gif[/img]
Ale z komputera nie korzystałam jeszcze; może warto ??
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-20, 10:03   #15
madzik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 91
Re: FRYZJER!!!!!!!!!!!!!!!

A ja chodze do Kasi w Centrum Urody i jestem bardzo zadowolona [img]icons/icon10.gif[/img]. Mam słabe i cienkie włoski a Kasia zawsze wyczaruje z nich super fryzurkę. Wcześniej chodziłam do Wojtka Wajdy (salon na ul. Andrzeja) - było nieźle, Wojtek jest niezwykle sympatyczny, ale fryzurka trzymała się góra trzy tygodnie [img]icons/icon9.gif[/img]. Polecam też Mira z Sandry na ul. Stawowej, choć słyszałam, że lada moment będzie otwierał nowy salon.
madzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-28, 15:29   #16
madzik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 91
Re: FRYZJER!!! - DO IWY

Iwa, daj, proszę, znać, jaki był efekt wizyty u Jagi Hupało. Bardzo mnie kusi, aby tam się wybrać i chociaż ceny są porażające - może uzyskany cud na głowie jest ich wart??? Ogromnie jestem ciekawa...
madzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-07, 22:56   #17
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: FRYZJER!!!!!!!!!!!!!!!

Ja mogę polecić Salon HEST Al. Jerozolimskie 42 Warszawa
tel. +48 22 8028179, chodzę tam od kilku lat i jestem bardzo zadowolona. Mogę polecić Pana Pawła szczególnie do czesania, układania włosów, ale obcina też super i Klaudię-jest bardzo przyjazna, młoda i zna nowości, zawsze potrafi coś doradzić. Życze powodzenia.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-07, 23:12   #18
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: FRYZJER!!-ostrzeżenie dla katowiczanek

Ponownie odradzam wizytę w salonie fryzjerskim w katowickim Geancie. Trafiłam tam przypadkowo i skuszona ofertą podcięcia włosów za 19 zł postanowiłam zaryzykować. Niestety była to zła decyzja. Brak zapisów, kolejka do obcięcia, fryzjerki nieprzyjemne, a na koniec zamiast 19 zł (ogłaszanych nawet w gazetach) zarządano wyższej sumy. Może mam pecha i drugi raz trafiłam tam na fatalną obsługę ,dodatkowo nie przestrzegającą ustalonych w cenniku stawek, ale więcej nie zamierzam korzystać z ich usług. Nawet jeśli obcinać będą za darmo;-))
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-07, 23:33   #19
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: FRYZJER!!-dla dziewczyn z Łodzi lub okolic

Ja moge z cala odpowiedzialnoscia polecic fryzjera w Łodzi. A wlasciwie jedna pania, wlascicielke zakladu- pani Ela. Ciagle sie gdzies doksztalca, wyjezdza na szkolenia, konkursy, wiec zna nowosci. Potrafi dobrac fryzure i kolory. Polecam ten zaklad fryzjerski.. znajduje sie na Gdańskiej (niestety zgubilam wizytowke z adresem i telefonem ale we wczesniejszym poscie, na pytanie o fryzjera z Łodzi podalam dokladne informacje, numer telefonu). Jesli ktoras ma sie zamiar tam wybrac, najlepiej najpierw zadzwonic i na poczatku umowic sie z pania Ela (sa tam inni fryzjerzy)
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-06-08, 09:07   #20
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: FRYZJER!!-ostrzeżenie dla katowiczanek

Też mam z nimi nieciekawe doświadczenia.
Najpierw za bardzo przyciemnili mi włosy, modelowanie -
pomimo moich sugestii - zrobili na starą ciotkę, wreszcie
kiedyś nałożono mi na włosy taką farbę, że zamieniły się
w szorstki szpagat.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-08, 10:52   #21
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: FRYZJER!!-dla dziewczyn z Łodzi lub okolic

no ja juz o niej słyszałam, to jest róg Gdańskiej i Próchnika bodajże. A ja chodze do fyzjera za akademikiem na PŁ za Futurystą, świetnie strzyże, sympatyczna i jeszcze nigdy nie wyszłam niezadowolona, 18 zł .
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-05, 18:44   #22
201701020941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 214
Dot.: Re: FRYZJER!!!!!!!!!- Jga Hupało

Cytat:
Napisane przez guest
U Jagi Hupało naprwdę nikt nie był jeszcze? Też interesują mnie wszelkie opinie na ten temat.
Ja byłam! Poleciła mi moja przyjaciółka świadkowa, sama u niej się czesała do ślubu, namówiła mnie, i było super. Zapłaciłam 200 zł, fryzura była naprawdę ładna, niebanalna, niepostarzająca-jak te ślubne koki i inne loki( Naprawdę ma super oko i wyobraźnie, jestem teraz umówiona na ścięcie. Pełen profesjonalizm
201701020941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:51.