co polecacie z Chanel? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-03-22, 12:21   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

błyszczyk chanel


Czy miałyście kiedyś blyszczyk chanel? Czy trwały i ladnie wyglądal na ustach?chcę go dzisiaj kupić i nie wiem czy się zdecydować.Pomóżcie
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-22, 12:21   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
błyszczyk chanel

Czy miałyście kiedyś blyszczyk chanel? Czy trwały i ladnie wyglądal na ustach?chcę go dzisiaj kupić i nie wiem czy się zdecydować.Pomóżcie
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-15, 11:46   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
co polecacie z Chanel?

Proszę o porady. Młoda, mieszana, wrażliwa cera. Chodzi mi o kosmetyki pielęgnacyjne i do makijażu.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-15, 11:57   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: co polecacie z Chanel?

do makijażu chanel ma świetne cienie do powiek ( b.trwałe , świetnie się nakładają i duży wybór odcieni) , świetne są też pomadki i błyszczyki. nie znam natomiast podkładów tej firmy. A co do pielęgnacyjnych mam peeling chanel jest naprawdę dobry - mam bardzo wrażliwą cerę i po tym peelingu ( chyba jedynym nie reaguje zaczerwieniem ) dla Ciebie byłaby też dobra seria nawilżająca hydramax mialam kiedyś próbkę i też były dobre. Pozdrawiam
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-15, 13:31   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: co polecacie z Chanel?

Zgadzam sie z Agnieszka. Chanel ma genialne cienie do powiek (ja mam w zestawie 3 kolory). Nawet fitness w ciagu dnia i godziny spedzone w pracy nie daja im rady [img]icons/icon7.gif[/img], a konstystencje maja lekka. Ja uzywam tez pomadki do ust Hydrabase Creme Lipstick. Dla mnie jest super ! Zglosilam ja nawet do KW. Jest tez nowa seria Infrarouge, ale jeszcze jej nie znam [img]icons/icon12.gif[/img]
Co do podkladow to mi usilowano kiedys sprzedac podklad o dzialaniu liftingujacym (tak przy okazji) chociaz zupelnie tego nie potrzebowalam i nie potrzebuje.
Mialam z tego powodu mala przeprawe w sklepie i troche sie do tych podkladow zrazilam. Pozostaje przy zakupie kosmetykow kolorowych [img]icons/icon7.gif[/img] Oczywiscie nie odradzam Ci zakupu kosmetykow pielegnacyjnych, a jedynie zachecam do wnikliwego zapoznania sie z nalepka na opakowaniu. Tak na wszelki wypadek.

Pozdrawiam serdecznie,
Iwona
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-21, 11:21   #6
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Chanel puder sypki - proszę o opinie

Mam zamiar kupić sobie ten puder, ale jest drogi, więc proszę Was o opinie, czy warto.

Anja
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-21, 12:02   #7
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Chanel puder sypki - proszę o opinie

ja co prawda nie znam pudru Chanel ale z pudrów sypkich z wyższych półek mogę Ci polecić puder Estee Lauder Translucide.Jest rewelacyjny. Wógóle nie widać go na twarzy , ślicznie matuje ale też rozświtla cerę. Jest b.trwały. Muszę go wrzucić do KW. Śliczne opakowanie też jest jego atutem. Zobacz sobie na stronie EL
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-05-21, 14:30   #8
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: błyszczyk chanel

Późno, ale odpisuję. Właśnie wczoraj wypróbowałam ten błyszczyk, jest SUPER! Najbardziej spodobał mi się taki delikatny, różowy kolorek. Piękny, podkreśla usta niesamowicie subtelnie.
Tylko że drogi.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-21, 16:20   #9
Malgos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 35
Re: błyszczyk chanel

Ja rowniez mam blyszczyk Chanel. Uwazam, ze jest rewelacyjny [img]icons/icon25.gif[/img]
Nie wysycha na moich ustach, dobrze mi je nawilza, jest baaaardzo
trwaly.
poadrawiam [img]icons/icon40.gif[/img]
Malgos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-27, 07:41   #10
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Chanel Serum Originel - warto???

Dziewczynki, poradźcie, czy warto skusić się na tą nowość.
Anka
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-27, 07:54   #11
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Chanel Serum Originel - warto???

też strasznie chciałam kupić to serum , ale mialam próbkę i po tym zrezygnowałam. Serum owszem rozświetla ( ale czy to jest trwały efekt i widoczny to nie powiem)ale na twarzy czułam cały czas te drobinki. Na dodatek miałam cały czas ściągniętą twarz. Ja się zastanawiam nad hydra serum i też nie wiem.A co do Eclat Originel koniecznie poproś o próbkę. Pozdrawiam
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-05-29, 13:31   #12
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Chanel-paleta

Czy któraś z Was słyszała coś na temat jakiejś nowej palety Chanela? Jest ileś kolorow w tubkach, do tego jest pędzelek i mozna tego uzywać do ust powiek,jako róż do policzków.Może któraś z Was miała już styczność z tym nowym produktem?Dajcie znać.Pozdrawiam!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-29, 14:11   #13
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Chanel-paleta

Witaj, nie miałam, ale wiem o co chodzi. Cały zestaw kosztuje ok. 200-250 zł, ale ze względu na kolory (czerwienie i róże) nadaje się raczej do ust i policzków, nie do powiek. Ponoć to fajny zestaw, jak wypróbuję, to dam znać.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-29, 14:18   #14
maja281
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-01
Wiadomości: 116
Re: Chanel-paleta

A jak się nazywa ten zestaw?
maja281 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-29, 14:47   #15
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Chanel-paleta

Tez mnie interesuje ten zestawik - Les gaugaches de Chanel.
Oto, co znalazlam na stronie interia.pl:
http://polki.interia.pl/uroda/pielma...l?art_id=17413

To musi byc niesamowite malowac swoja twarz podobnie jak obraz. Tworzyc, mieszac i zestawiac kolory. Chociaz z drugiej strony, nie zabiore chyba tych wszystkich tubek do pracy, zeby dokonac retuszy ... O ile to wogole bedzie konieczne, moze maja trwalosc farby olejnej [img]icons/icon7.gif[/img]

Jak przetestujecie, dajcie koniecznie znac.

Pozdrawiam serdecznie
Iwona
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-31, 09:37   #16
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Chanel-paleta

Paleta Les Gouaches de Chanel ma bardzo ciekawe kolory, które bardzo pięknie lśnią drobinkami, daje możliwość wspaniałego łączenia i mieszania kolorów, ponieważ dołączona jest do nich tzw. minimiseczka. Ciekawy produkt, ale dla prawdziwych entuzjastów - wymaga trochę pracy. W Niemczech kosztują 49 EUR, co daje ok. 184 zł. Zresztą tam wszystkie kosmetyki selektywne są tańsze, więc jeśli masz mozliwość wyjazdu - polecam!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-31, 10:01   #17
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Chanel-paleta

Dzięki za odpowiedzi!Już złożyłam zamówienie do Londynu i mam nadzieję,że będzie tam dużo taniej niż w Polsce.Nie mogę sięjuz doczekać kiedy będe mogła wypróbować ten dziwny produkt.Dam wam znać jak tylko dostanę to w swoje łapki.Pa! Pozdrawiam!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:37.