Czy któraś była...? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-05-18, 14:04   #1
Lexa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 22

Czy któraś była...?


Kiedyś pytałam o dobrego fryzjera w Krakowie,ale nikt nie odpisał(rany mam nadzieję,że pomimo wszystko znajdę w tym miescie takiego?!).Zapytam więc teraz, czy któraś z was była może ścinać się u pani Agaty Dziedzic(ma chyba salon na Garncarskiej, wielokrotnie czesała do sesji zdjęciowych Twojego Stylu),słyszałam,że jest świetna ale szukam jeszcze potwierdzenie u kogoś kto naprawde tam był.Błagam pomóżcie.
Lexa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-22, 08:54   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Czy któraś była...?

Jestem z Krakowa, ale sama w tym salonie nie byłam. Jeśli się nie mylę, to ta Pani była też bardzo wychwalana w Elle; pisali w samych superlatywach! Może zadzwoń i sprawdź ceny, z tego co pamiętam to nie powinno być bardzo drogo.

W każdym razie stanowczo odradzam Ci salony Laurent!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-22, 13:29   #3
Lexa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 22
Re: Czy któraś była...?

Dzięki za radę.Salon Laurent omijam od 4 lat tj. od kiedy spalili mi włosy!!
Lexa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-27, 14:38   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Czy któraś była...?

z niecierpliwością czekam na Twoje wrażenia po wizycie na Garncarskiej (sama się wybieram tylko chciałabym wiedzieć czego się spodziewać)...sprawdzałam ceny: bardzo w porządku, więc napisz proszę czy usługi również
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-27, 20:47   #5
Lexa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 22
Re: Czy któraś była...?

Owszem wybieram się ale dopiero po moim ślubie,który odbędzie się dopiero 3 sierpnia.Do tego czasu trzymam długie na koka,potem robie ukłon w stronę upodobań mojego przyszłego męża,i idę ściąć.Może ty Katarzyno zaryzykujesz i wybierzesz się pierwsza?Jak tak to od razu dawaj znać.
Lexa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-28, 11:11   #6
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Czy któraś była...?

ja biorę ślub 10 sierpnia, ale na koka nigdy w życiu nie miałam szans, więc na pewno wybiorę się wcześniej...szczerze mówiąc troszkę się boję bo jeśli fryzura nie będzie mi odpowiadać to jest już niewiele czasu żeby mi włoski odrosły (a rosną strasznie powoli!)- napewno nie pójdę do wychwalanej przez dziewczyny p. Lewickiej (salon Margo) bo zupełnie nie odpowiada mi koncepcja "pudelka" na głowie; w zeszłym roku byłam w Jean-Luis Davidzie na Brackiej i wyszłam bardzo zadowolona (chyba nawet bardziej niż po wyjściu z Expandera na Piłsudskiego- efekt super ale ceny łamiące kręgosłup);
o Garncarskiej napiszę jak tylko się wybiorę...a tak a propos: malujesz się sama do ślubu???
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-30, 08:44   #7
Lexa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 22
Re: Czy któraś była...?

Kasiu pytasz czy będę się malowała sama do ślubu,otóż kiedyś o tym myślałam,ale pod wpływem wielu opinii zrezygnowałam.Może udałoby mi się ładnie pomalować,ale jednak nie dysponuję tak profesjonalnymi kosmetykami,które utrwaliłyby mój makijaż na kilkanaście godzin. Kupowałam suknie w Madonnie i tam spytałam o godną polecenia wizażytkę.Polecono mi panią Iwonę Kopacz (600-883-525),która podobno czyni cuda,umiejętnie podkreśla co w kobiecie piękne a tuszuje niedoskonałości;podobno ściśle współpracuje z salonem Madonny.Ceny=70,-próbny,100,-właściwy,pracuje na kosmetykach Christiana Diora. Do usłyszenia
Lexa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-06-13, 12:40   #8
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Czy któraś była...?

tak więc byłam w salonie p. A. Dziedzic i mogę powiedzieć tylko jedno: SUPER!!! co prawda spędziłam tam jakąś straszliwą ilość czasu (prawie 4 godziny!- może to ze względu na promocję było tam aż tak wiele klientek) ale kolor mam rewelacyjny (srebrny blond- pracują na L'OREALU i akurat ten kolor jest fajniejszy niż w odcieniach WELLI), a fryzurkę też całkiem w porządku (no przyznaję, że tak troszkę oczekiwałam cudu, a ten sie nie wydarzył...)Tylko zapisując się zaznacz, że chcesz do p. Agaty- bo te pomocnice/praktykantki są dobrymi rzemieślniczkami, ale całkiem bez inwencji i polotu; za to pani Agata!-patrzyłam jak robi fryzurki starszym paniom i byłam zachwycona- sama bym w takich wyszła...
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-14, 10:35   #9
Liluu
Raczkowanie
 
Avatar Liluu
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 374
GG do Liluu
Re: Czy któraś była...?

Ja tez jestem cala happy, bo sie umowilam do p. Agaty na czwartek 20.06. Juz sie nie moge doczekac! Szkoda ze juz promocja sie skonczy [img]icons/icon9.gif[/img]
Liluu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:41.