streching ?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-01-25, 08:27   #1
sergeevna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 621

streching ??


czesc mam pytanko co do strechingu .
Planuje sie zapisac 3 razy w tygodniu na Pilates ,a potem dwa razy w tygodniu jeszcze na siłownie.
Czy jak zapisze sie do klubu Fitness na siłownie to czy odbywały by się zajęcia ze strechingu też ?
Czy mogłabym po siłowni ,mieć te 40 minut strechingu ?
I czy rzeczywiście sie opłaca?
Chciałam też zapisać się na to wszystko odrazu ,ale mama powiedziala ze sie przecwicze
jak mozna sie przecwiczyc??? a czy nie bedzie tak ze na poczatku moge byc zmeczona ale pozniej sie przyzwyczaje i bedzie moja forma rosla ?
sergeevna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-25, 09:05   #2
cheetah
Zadomowienie
 
Avatar cheetah
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 143
GG do cheetah
Re: streching ??

sergeevna napisał(a):
> czesc mam pytanko co do strechingu .
> Planuje sie zapisac 3 razy w tygodniu na Pilates ,a potem dwa razy w tygodniu jeszcze na siłownie.

Na poczatek to dla ciebie za duzo.

> Czy jak zapisze sie do klubu Fitness na siłownie to czy odbywały by się zajęcia ze strechingu też ?

Musisz sprawdzic w programie danego klubu. Ale najczesciej sa tez tam inne zajecia, w koncu nazywa sie to klub fitness, a nie silownia, z tego co piszesz.

> Czy mogłabym po siłowni ,mieć te 40 minut strechingu ?
> I czy rzeczywiście sie opłaca?

Po silowni...? To raczej powinno bys na odwrot.
Oplaca sie? Ale w jakim sensie...?

> Chciałam też zapisać się na to wszystko odrazu ,ale mama powiedziala ze sie przecwicze
> jak mozna sie przecwiczyc??? a czy nie bedzie tak ze na poczatku moge byc zmeczona ale pozniej sie przyzwyczaje i bedzie moja forma rosla ?

nie, tak nie bedzie, jezeli na poczatku bedzies cwiczyla 5 razy w tygodniu. Przecwiczyc mozna sie bardzo prosto, zakwasy, brak rozciagniecia prowadzi do bardzo powaznych kontuzji. I wiele innych.

pozdstawowe pytanie, jak bedziesz sie przy tym wszystkim odzywiac?

I po raz n-ty powtarzam nie popadaj ze skrajnosci w skrajnosc, bo to nigdy nie przynosi nic dobrego.

Pozdrowienia,
Cheetah
cheetah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-26, 16:58   #3
sergeevna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 621
Re: streching ??

a więc Droga cheetah może Ty byś poleciła mi jak się odżywiać ? Bo ja nie mam pojęcia...mam przejść na diete białkowo-węglowodanową (chlopcy jak trenuja na siłowni to taka podobno stosuja bo ona pomaga zwiekszyc mase miesniowa podobno :| ) tylko czy wtedy nie zrobilabym sie duza :| nie mam zielonego pojecia jak sie odzywiac
sergeevna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:28.