tatuaż2.... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-05-22, 15:25   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

tatuaż2....


Oj chyba nie na tym forum co trzeba wspisałam swoją prośbę [img]icons/icon7.gif[/img]

Może któraś z Was dziewczyny robiła sobie tatuaż henną?? i jeszcze może mi powiedzieć gdzie mogę sobie go zrobic w warszawie???

Dziękuje za odpowiedzi [img]icons/icon7.gif[/img] ( jeżeli jakieś będą )
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-22, 17:24   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: tatuaż2....

1 PYT. - ja robilam, ale w Grecji
2 pyt. -tez bym chciala wiedziec kto robi, a wlasciwie czemu nikt nie robi przeciez to nic trudnego, a duzo chetnych na malo trwaly tatuaz
Zmaierzam kupic (od dawna juz) i robic sobie sama, wtedy moge i Ci cos namalowac jask chcesz
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-23, 09:56   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: tatuaż2....

O to fajnie...[img]icons/icon7.gif[/img] dzięki, dzięki...
W internecie znalazłam firmę która sprzedaje hennę wraz z profesjonalnym zestawem przyborów ale raczej nie kupię bo jak sobie zrobię tatuaż na łopatce [img]icons/icon9.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-23, 10:23   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: tatuaż2....

Jeśli to jest taka jedna firma z Zielonej Góry, to szczerze odradzam.

Kiedyś ukradli teksty z mojego artykułu o hennie...
A ceny... fiufiu... u nich henna kosztuje więcej od marihuany w Amsterdamie...

Ale jeśli to jest inna firma, to podaj adres stronki [img]icons/icon7.gif[/img]

[img]icons/icon35.gif[/img]
Zło
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-23, 13:44   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: tatuaż2....

witaj zło [img]icons/icon40.gif[/img]

Chyba nie jest to ta firma, lecz na stronie nie podają adresu tylko numery telefonów a kierunek nie jest do Zielonej Góry.

No a teraz podaję stronkę: http://www.henna.prv.pl

A tak sie przyznam bez bicia że na Waszą stronkę to trafiłam właśnie szukając jakiś info o tatoo, na a teraz jestm już stałaym bywalcem [img]icons/icon12.gif[/img]

Pozdrawiam NEA

PS. Jak znajdę jakiś gabinet, który wykonuje tego typu usługi to dam znać [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-23, 15:28   #6
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: tatuaż2....

Obawiam się, że to jest właśnie ta strona...

Tak z ciekawostek, kopia mojego ostatniego maila do tego gościa (moja odpowiedź na górze, jego przyjemna riposta na moje pytanie do moich praw autorskich na dole). Koleś ukradł wtedy kilka stron od Agnieszki, a ja zwróciłem się do niego z prośbą o wynagrodzenie, ponieważ mam - jako autor tych stron - do takowego prawo.

Poziom kolesia - no comments.

Cytat z maila:

[i]Złośliwiec napisał:

Wiesz co, rzygac mi sie chce jak czytam Twojego maila... Kultury za grosz (jak sie cos od kogos bierze, to zwyczaj wymaga o to poprosic, inaczej to jest kradiez), jestes obrazony o to, ze przylapalem Cie na nielegalnym wykorzystaniu materialow z konkurencyjnej strony, wyrazasz sie jak zapijaczony woznica...

Jestem gosciem ustawionym na cale zycie i nie musze dorabiac na hennie, ale owszem, moge ci cos zrobic. A dokladnie moj prawnik.
Dobra wole to ty koles musisz wykazac. Inaczej pogadasz z moja papuga i bedziesz pelen milosci do praw autorskich...
A namiary na cale twoje strony mam, bo go sciagnalem ja na swojego twardziela - a w tej chwili robi to moj prawnik. Podobnie jak to, ze chocby moge sprawdzic, czy prowadzisz dzialalnosc gospodarcza. A z powodztwa cywilnego odszkodowanie moge sobie zazyczyc DOWOLNE.
I tak tez uczynie, jezeli tej dobrej woli nagle ci zabraknie.

Odwalic sie nie moge, bo sie nie przywalalem. A o ewentualnej wspolpracy zapomnij, bo jak kradniesz komus prawa autorskie, to jeszcze lepiej ci pojdzie z cudzymi pieniedzmi.

Zegnam.
Nie oczekuje odpowiedzi.


p.s. Popatrz Agnieszka, jaki bezczelny typek. Malo, ze kradnie, to jeszcze sie odszczekuje...

========# # [henna@jgora.dialog.net.pl] napisal ========
Calkiem ladnie to ujales. Prosze bardzo , skoro tak cie to boli to zmienie te pytania i odpowiedzi ale napewno ten dzial nie zniknie z moich stron bo sam robilem tatuaze i to co tam napisales napisal bym sam w troszke innej formie.

Bez poważania - odwal sie odemnie !!!
Możesz mi naskoczyc ale wykarze dobrš wolę i zmienię te strony. Gdybys troszke pomyslal to moglibysmy współpracowac ale jak sie nie do to sie nie da.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-23, 15:52   #7
NEA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 176
GG do NEA
Re: tatuaż2....

eee....to widzę że prędzej sobie zrobię jednak ten prawdziwy jeżeli to taki zachód żeby robić sobie sztuczny...

A może jednak ktoś coś jeszcze wie ???....poczekam.....
NEA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-05-23, 16:21   #8
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: tatuaż2....

naprawde jestes gosciem ustawionym na cale zycie? jakie to ustawienie?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-23, 16:36   #9
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: tatuaż2....

Może kobieta go "ustawiła"... [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-23, 17:32   #10
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: tatuaż2....

A dlaczego pytasz?
Gotów jestem pomysleć, że stan konta bankowego jest dla Ciebie ważny... [img]icons/icon12.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-24, 08:35   #11
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: tatuaż2....

Wiesz Nea... w Poznaniu jest jeden salon... a skad Ty jestes?

A ja sobie wczoraj zrobilam tatuaz na ustach
Asia Krenciolek
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-05-24, 09:55   #12
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: tatuaż2....

stan konta owszem jest dla mnie wazny... ale nie Twoj [img]icons/icon7.gif[/img]
po prostu napisales to w taki sposob Drogi Złośliwcze jakbys chcial sie popisac
wiec po prostu z ciekawosci zapytalam, jaki to rodzaj ustawienia, ktory pozwala na taka swobode i to w dodatku do konca zycia
Moze bys podal jakies namiary tego ustawienia? [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-24, 10:35   #13
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: tatuaż2....

No tak to rozumiem...

Po raz kolejny dostaję nauczkę, że na forum z kobietami trzeba mocno uważać. Odpowiadając na jakikolwiek temat najmniejsza dygresja jest natychmiast przechwycona, w dolnej części pleców dygresji instalowany jest zaworek... A potem... Potem przerażona dygresja widzi, jak podchodzi do niej jakaś miła Pani z przewodem i helem w butli, do zaworka, dmucha... i z maleńkiej, nieważnej dygresji robi się

<font size=+2 color=red>DYGRESJA</FONT>

Podobnie jak w moim mailu, uwaga o ustawieniu na całe życie, stanowi najmniej ważny wpis... taka mała dygresja [img]icons/icon12.gif[/img]

Zaś co do sposobu na ustawienie do końca życia... Prosty. Lenistwo. Wystarczy się dobrze urodzić. Ja po prostu jestem księciem z bajki [img]icons/icon12.gif[/img]


[img]icons/icon28.gif[/img]
Zło
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-24, 10:35   #14
NEA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 176
GG do NEA
Re: tatuaż2....

Witaj Krenciolku [img]icons/icon40.gif[/img]

Niestety jestem z warszawy [img]icons/icon9.gif[/img] A jeżeli już jestm w poznaniu to służbowo... [img]icons/icon9.gif[/img] Nie daleko mnie jest sprofesjonalne studio tatuażu, ale zamin zrobie sobie prawdziwy chciałabym najpierw spróbować ze wzorkami w różnych częśćach mego ciała, żeby zobaczyć z którym najlepiej się czuje ... [img]icons/icon7.gif[/img]
Nie chiałabym aby po miesiącu noszenia prawdziwego tatuażu okazało się że jedank to nie ta srona łopatki, ramienia, kostki itp. Więc dlatego taki mi zależy narazie na tatuażu z henny...

Pozdrawiam, NEA
NEA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-24, 10:39   #15
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: tatuaż2....

nomen omen Złośliwiec hehe
po prostu kobiety sa drobiazgowe
diabeł tkwi bowiem w szczegołach

ps. Książe, z jakiej jestes Bajki? [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-24, 11:44   #16
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: tatuaż2....

Tak na marginesie- z powodztwa cywilnego odszkodowanie mozna zazyczyc sobie dowolne ale oplata sadowa ,jaka uiszcza sie przy wnoszeniu powodztwa ,jest uzalezniona wlasnie od wysokosci wnioskowanego odszkodowania;-) Latwo przeliczyc ze niebotyczne odszkodowanie to dosc duza oplata sadowa.
Ciekawa jestem jak zakonczyla sie ta sprawa? Podjales jakies dzialania?
pozdrawiam
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-24, 13:18   #17
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: tatuaż2....


zastanow sie dobrze, czy nie lepiej po prostu robic sobie henna tatuaz co raz to w innym miejscu niz byc naznaczona na stale. Wczoraj mi opowiadala kosmetyczka o starszej pani ktora od kilku lat chodzi na laser zeby rozjasnic swoj tatoo, nie ma efektow, a zyc jej z tym ciezko chociaz jak go sobie robila to jej sie bardzo podobal. Albo zrob sobie tatuaz takim aparatem do makijazu permanentnego, jest mniej trwaly. [img]icons/icon40.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-24, 14:23   #18
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: tatuaż2....

Sprawa skończyła się prozaicznie. To znaczy dostałem jeszcze kilka maili z pogróżkami od tego kolesia, mój prawnik rozpoznał go jako biedną myszkę, z której nie ma nawet czego zdzierać, z jakimiś tam zaległościami w podatkach itp... Jak zapewne wiesz Skarb Państwa ma pierwszeństwo w odzyskiwaniu należności.

Z praktyki sądowej wiem, że nie musisz wcale uiszczać całej kwoty wadium sądowego. Wystarczy pisemko, że jesteś biedna jak mysz kościelna i nie stać Cię na wadium - do tego uśmiech do sędzinej i sprawa załatwiona. [img]icons/icon7.gif[/img]

I w ten sposób on zyskał dozgonnego wroga, a ja kolejne doświadczenie o tzw. "uczciwości" polskich niby sklepików internetowych.

[img]icons/icon35.gif[/img]
Zło
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-24, 14:25   #19
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: tatuaż2....

Ja nie radziłabym robić tego biotatuażu - czyli tego co znika, bo po pierwsze boli tak samo jak normalny, kosztuje też podobnie, a zapewnienia pań kosmetyczek, że ten tatuaż utrzymuje się ok. 2 lata, to czyste naciąganie. Koleżanka zrobiła sobie coś takiego, zaczął schodzić po 4 miesiącach, a po roku wyglądał jakby sobie zrobiła taki z gumy balonowej - wyblakły, rozmyty. Schodzi jej do tej pory, a to już ponad 3 lata minęły, wstyd to pokazać szczerze mówiąc. Tak więc szczerze odradzam, a przynajmniej radzę się dobrze zastanowić.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-05-24, 14:46   #20
NEA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 176
GG do NEA
Re: tatuaż2....

też słyszałam że też 3 letni jest nic nie wart, nierównomiernie schodzi a przytym wygląda koszmarnie jak wielka rozmyta plama. Ale prawdziwy tatuażu to sobie zrobię ale w zimie ponieważ jest łatwiej go wygoić niż w lato. W lato musiałabym ciągle uważać żeby nie wystwiać go na słońce nie rozmaczać a wiadomo jak to lato jeden prysznic to zamało !! Dlatego narazie chciałabym sobie wybrać miejsce, na którym będzie ten prawdziwy, podobają mi się tradycyjnie na przedramieniu, wokół pępka ( ale to narazie odpada poczekam jak urodze dzieci [img]icons/icon7.gif[/img] ) na łopatce, nad kostką tych miejsc jest jeszcze dużo i dlatego najpierw poeksperymentuje ze zmywalnym zamin zrobie sobie trwały. Chce poprostu aby była to przemyślana decyzja ( ...myśle już z 6 lat ..hi..hi..)
A jak myślicie w którym miejscu najlepiej zrobić sobie tatuaż??
NEA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:13.