"Cealin" - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-05-24, 12:13   #1
bb966c8a00857d4459cd9c0ec2828e3d04fbf054_6619bcf2a9ffc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 6

"Cealin"


Agnieszko - czy mogłabyś przybliżyć i podać więcej szczegółów na temat tabletek "Cealin" firmy HERBAKRAFT mające na celu redukcję tkanki tłuszczowej w walce z cellulitem.Przeczytałam o nich na stronie internetowej HERBAKRAFT'u podanej przez Basię w artykule pt:"Słoneczna seria...".
bb966c8a00857d4459cd9c0ec2828e3d04fbf054_6619bcf2a9ffc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-27, 21:15   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: "Cealin"

Cealin w 1 kapsułce zawiera 260 mg CLA i 140 mg pozostałych nasyconych roślinnych kwasów tłuszczowych. W opakowaniu jest 60 kaps. Zazwyczaj zaleca się stosowanie 2-4 g CLA dziennie do głównych posiłków- w przeliczeniu na Cealin jest to od ok.8 do 16 kapsułek. Producent Cealinu zaleca natomiast 1-3 kaps (czyli 260 do 780mg CLA; za mało żeby Cealin działał).
CLA (Sprzężony kwas linolowy) jest ważnym kwasem tłuszczowym otrzymywanym z nasion słonecznika, który tylko w nieznacznych ilościach występuje w naszym pożywieniu. Wspomaga metabolizm białka i tłuszczu, ma działanie regenerujące po treningu. Badania wykazały, że sportowcy, którzy trenują intensywnie, mają wyraźnie zwiększone zapotrzebowanie na CLA. CLA wspomaga przyrost masy mięśni minimalizując redukcję białek podczas treningu i przeciwdziałając negatywnym skutkom hormonów działających katabolicznie (np. kortyzolu). Całkowite pokrycie zapotrzebowania na CLA działa bardzo pozytywnie na przyrost beztłuszczowej masy mięśni.
Innymi słowy nie udowodniono nigdzie, że CLA odchudza, czy też redukuje celulit- jedynie wspomaga budowę mięśni podczas treningu i regenerację. Na pewno w żaden sposób nie działa bez dodatkowej porcji sportu. Dawki w Cealinie są za małe, żeby ten preparat działał nawet przy uprawianu sportu.
Według mnie producent jedynie wyciąga kasę od zdesperowanych walką z celulitem kobiet. (Tak samo zresztą jak producent innych "tabletek na celulit"- Bio-Pycnogenolu)Lepiej zainwestowac w masaże, krem, dietę i ćwiczenia bez "cudownych" tabletek.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-19, 08:42   #3
aneczkaK.W
Raczkowanie
 
Avatar aneczkaK.W
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 38
GG do aneczkaK.W
Dot.: Re: "Cealin"

hm........... całkiem mozliwe ja cwicze i biorę Cealin i widzę efekty w oszałamiającym tempie wczesniej cwiczyłam i tylko chudłam a teraz schudłam, ujędrniłam swoje ciałko i wszytsko jest ok nei wiem, czy to moje wmawianie sobie ale jestem zadowolona pozdrawiam
ALE NA PIERWSZYM MIEJSCU SĄ CWICZENIA I REGULARNE TRENINGI A NIE SIEDZENIE I CZEKANIE NA CUD
__________________
ANUSIA
aneczkaK.W jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:56.