drastyczna zmiana koloru farbowanych wlosow - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-06-12, 21:43   #1
Evoonya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-06
Wiadomości: 223
GG do Evoonya

drastyczna zmiana koloru farbowanych wlosow


Hej kobitki! Mam pytanie i problem, moze ktoras z Was juz w ten sposob eksperymentowala [img]icons/icon7.gif[/img] Otoz zamierzam dosc drastycznie zmienic kolor wlosow (farbowanych!) z ciemnego brazu na chlodny blond, ktory jest najblizszy mojemu naturalnemu kolorowi - szatynowi. mimo, ze wlosy juz dlugo farbuje, sa w dobrej kondycji, starannie je pielegnuje. Ktos mi polecal nowosc "Joanny" - rozjasniacz do wlosow farbowanych Blond Ekstra, gwarantujacy brak makabry czyli zoltka na glowie. HELP!
Evoonya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-12, 21:50   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: drastyczna zmiana koloru farbowanych wlosow

Jeżeli farbowałaś włosy na ciemny brąz, to położenie blond farby może spowodować opłakane efekty! Kolor wyjdzie rudawy, a na pewno nie "chłodny blond". Najlepiej oddać sie w ręce fryzjerki, a eksperymentownie w domu to jeden z najgorszych pomysłów!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-12, 21:56   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: drastyczna zmiana koloru farbowanych wlosow

spróbuj użyć najpierw dekolorantu firmy L`oreal. Może jest dość drogi, ale wart jest swojej ceny. Po zabiegu dekoloryzacji użyj któregoś z odcieni blondu też z tej firmy.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-13, 16:03   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: drastyczna zmiana koloru farbowanych wlosow

Najbezpieczniej bedzie dla twoich włosków, jak wybierzesz sie do fryzjera, szczególnie, że chcesz zmienić swój kolor o kilka tonów. Joanny nie polecam, ponieważ 2 tyg. temu przekonałam się na "własnych włosach" [img]icons/icon12.gif[/img], że nie warto eksperymentowac samemu z rozjaśnianiem ich. Otóż farba przeznaczona do pasemek Joanny miała rozjaśnić na ładny platynowy blond. Wcześniej robiłam pasemka już 4 krotnie u fryzjera, stwierdziłam, że wiem jak sie to robi i zaryzykowałam..Uwierz, nie warto było. Pomijając to, że zrobiłam je za grube, to zamiast pieknej platyny wyszedł kolor rozbielonego żółtka. Trzeba było zobaczyc rozpacz w moich oczach, wtedy na pewno sama nie zabrałabyś sie za eksperymenty. Decyzja należy do Ciebie [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-13, 16:18   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: drastyczna zmiana koloru farbowanych wlosow

ja dzisiaj robilam sobie pasemka, wlsanie joanna do pasemek, tzn robila mi je kolezanka, "profesjonalnie" zawijalysmy w folie aluminiowa itd, i pasemka jesli chodiz o "ksztalt" wyszly niemal idealnie, tak jak chcialam, ale kolor... dokladnie tak jak okreslila Martek-rozbielone zoltko, wiec od razu wyslalam kolezanke po farbe braz i znow ciesze sie naturalnym kolorem wlosow
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-13, 20:25   #6
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: drastyczna zmiana koloru farbowanych wlosow

Ja to właśnie niedawno zrobiłam!!! Zaszalałam na lato i zmieniłam swój ciemny szatyn na jaśniutki popielaty blond.Jestem tak zadowolona ze swojej fryzurki jak nigdy w życiu!!! A jak to zrobiłam? Najpierw rozjaśniłam (Venita-Henna-kosztuje ok 5zł), a później nałożyłam na to Natea-Sahara.No i jest!! Piękny kolorek taki troszkę srebrny...Hmmm...nie wiem jak Ci to wytłumaczyć..Taki sam kolor miała Joasia Biernacka-ostatnia mieszkanka domu BigBrother(jeśli kojarzysz). Powodzenia!!!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-13, 20:32   #7
Evoonya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-06
Wiadomości: 223
GG do Evoonya
do Bianki, Re: drastyczna zmiana koloru farbowanych wlosow

kochana, ale ten szatyn mialas farbowany czy naturalny??? w przypadku tak drastycznej zmiany to kwestia dosc zasadnicza [img]icons/icon7.gif[/img]
Evoonya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-06-15, 19:14   #8
Paula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 27
GG do Paula
Re: drastyczna zmiana koloru farbowanych wlosow

Dziewczyny,a czy któraś farbowała sobie sama odrosty na pasemkach? Tzn czy da się farbę położyć w tym samym miejscu, tylko na odroście? U mnie sprawa w ogóle jest skomplikowana, bo tak :jestem naturalną szatynką, wszystko "farbnięte" na piaskowy blond, a na to dopiero platynowe pasemka. Moje odrosty mają już ze 4 cm, przedziałek wygląda jak pas startowy.Najwyższa pora to zlikwidować, ale chciałabym to zrobić sama.Tylko nie wiem czy dam sobie radę i czy w ogóle to sie da zrobić w domu i jak. Może któraś ma doświadczenie w tej materii?
Paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-20, 20:28   #9
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: drastyczna zmiana koloru farbowanych wlosow

Niespelna jakies 2 miesiace temu chcialam mieć ładne piaskowe pasemka kupiłam joanne do pasemek i "teściowa" nałożyła mi ją ale kiedy ją zmyłam jedyne co chyba miałam w tym momencie do powiedzenia to łzy w oczach i ucieczka do pokoju miałam jasną żółć która była straszna, no i cóż nie pozostało mi nic innego jak wysłać narzeczonego do sklepu po średni blon innej frmy wiec joanny nie polecam... pozdrawiam
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-20, 20:38   #10
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: drastyczna zmiana koloru farbowanych wlosow

Ło matko ten wątek jest 2002 roku! Co on tu robi? Po co odpowiadać na tak stare posty?
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-18, 12:49   #11
blondii0508
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2
Dot.: Re: drastyczna zmiana koloru farbowanych wlosow

lepiej nie uzywaj dekolorantu.. bo jak słyszalam opini fryzjerek do ci moga wypasc włoski..
blondii0508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:14.