Włosy i ich długość - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-06-13, 14:55   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

Włosy i ich długość


Jak to jest dziewczyny.. czy uwazacie, ze to prawda, iz wlosy maja "zaprogramowana" okreslona dlugosc i dalej nie urosna? Ja zauwazylam u siebie, ze wlosy po osiagnieciu pewnej dlugosci stoja w miejscu.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-13, 16:06   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Włosy i ich długość

Nina zdecydowanie sie z Toba zgadzam. Mi wlosy takze wlosy rosna ale do pewnego momentu. Juz od 2 miesiecy wlosy mam tej samej dlugosci, A o il mi wiadomo wlosy rona 1 cm na miesiac. Pozdrawiam Cie Nina
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-12, 18:43   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Włosy i ich długość

mam na to swoją teorię, ale najpierw chciałabym wiedzieć jak długie sa wasze włosy...
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-12, 21:49   #4
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Re: Włosy i ich długość

A mnie rosną i rosną. Bardzo szybko. Chyba nawet więcej niż 1 cm na miesięc - tak mi się wydaje.
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.

/T.Pratchett, "Blask Fantastyczny"/


Jula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-12, 22:55   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Włosy i ich długość

Sarenka mozesz zobaczyc w galerii bywalcow (nineczka i nineczka2) jakie mam dlugie wlosy. Wlasnie to jest ta opytmalna dlugosc.. dalej nie chca rosnac [img]icons/icon9.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-14, 21:47   #6
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Włosy i ich długość

no to ja się poddaję... [img]icons/icon9.gif[/img] myślałam, że sięgają kolan lub jeszcze dalej a Ty chciałaś zapuścić je do kostek i chciałam wysnuć następującą teorię: włosy pod pachami czy na nogach rosną tylko do pewnego momentu [to chyba najłatwiej zweryfikować u mężczyzn, bo my raczej takowych nie hodujemy]i tak samo dzieje się z tymi, które porastają głowę. różnica w długości u poszczególnych osobników jest nieznaczna [img]icons/icon7.gif[/img]... no, ale jeśli idzie o Twoje włosy to nie są one strrrrrrasznie długie i chyba mogłyby sobie jeszcze porosnąć w końcu do kostek jeszcze daleko [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-15, 04:22   #7
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Włosy i ich długość

A widzisz, ze nie wymyslilam sobie problemu [img]icons/icon7.gif[/img]... Moja mama mowi, ze jej wlosy tez rosly do pewnej dlugosci (czyli podobnej co mi).. wiec moze to genetyka [img]icons/icon9.gif[/img] [img]icons/icon9.gif[/img]... a tak bardzo chcialabym miec wlosy do pasa.. no moze troche krotsze.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:46.