NOWY VEET?! PIANKA CZY WOSK? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-06-20, 08:12   #1
Angelika
Rozeznanie
 
Avatar Angelika
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: lubuszanka
Wiadomości: 929

NOWY VEET?! PIANKA CZY WOSK?


Witam! Mam pytanie, czy któraś z Was dziewczyny, kupiła sobie może te nowe produkty VEET, chodzi mi o ten wosk do nóg na gorącą wodę z kranu, i piankę, którą ściera się gąbką. Prosze, jeśli ktoś ma, niech podzieli sie swoimi uwagami, czy to sie opłaca? Dziekuje
__________________
Blondes do it better...
Angelika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-20, 09:36   #2
Evoonya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-06
Wiadomości: 223
GG do Evoonya
Re: NOWY VEET?! PIANKA CZY WOSK?

pianka jest bardzo dobra, uzywam jej od jakiegos czasu. moje wlosy na lydkach to raczej rzadziocha, ale sa sztywne. pianka mimo to super sobie z nimi radzi. calkiem milo pachnie, no i NIE BOLI [img]icons/icon12.gif[/img] nie wiem, jak jest z woskiem veet, ale taki zabieg raczej przeprowadzalabym w gabinecie kosmetycznym... kiedys depilowalam nogi woskiem i nigdy nie udalo mi sie dokladnie wyrwac wloskow; sporo bylo babrania a efekt taki sobie. za woskiem przemawia dlugotrwaly efekt, ale jak tam wole pianke co pare dni, a nie woskowe katusze [img]icons/icon7.gif[/img]
Evoonya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-20, 09:42   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: NOWY VEET?! PIANKA CZY WOSK?

Moim zdaniem powinnaś wybróbowac weet ale... w kremie jeste to nalepszy i dośc długotrwały sposób co do pianki to jeszcze nie miałam okazji wypróbowac ale może wybrubuje a jęsli chodzi o wosk to lepiej sobie daruj [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-20, 11:19   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: NOWY VEET?! PIANKA CZY WOSK?

Dosyć niedawno użyłam wosku " na zimno " veet i jestem zdruzgotana !!!!wydałam prawie 30 złotych,a niewszystkie włoski się wyrwały razem z plastrem,cholernie boli(ale do tego można się przyzwyczaić)i na dodatek dostałam od veet-a
okropnie dokuczliwe swędzenie na nogach !!!co przerodziło się w uczulenie !!Moje kumpele ostrzegały mnie przed tym..bo same są teraz uczulone ...no ale ja swoję..dlatego dziewczyny uważajcie!!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-20, 12:56   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: NOWY VEET?! PIANKA CZY WOSK?

Wydaje mi się ,że najrozsądniej jest udać się do kosmetyczki. Ona wykona depilacje fachowo i dokładnie, tym bardziej że cena wosku i cena wizyty u kosmetyczki jest bardzo zbliżona.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-21, 06:02   #6
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: NOWY VEET?! PIANKA CZY WOSK?

Czesc Wam
jesli chodzi o krem jakos mi nie podchodzi, ladnie pachnie .
mialam raz i juz nie kupie, dla mnie malo wydajny,nogi sa owlosione juz na dugi dzien [img]icons/icon28.gif[/img] [img]icons/icon28.gif[/img] - nie zeby tak szybko rosly [img]icons/icon28.gif[/img]
ale ten sam efekt otrzymuje stosujac zwykla maszynke do golenia.
sama przymierzam sie do zakupu wosku.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-21, 06:39   #7
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: NOWY VEET?! PIANKA CZY WOSK?

Ja z kolei jakiś czas temu kupiłam reklamowany wosk na gorąco Veet. Udało mi się usunąc wszystkie włoski, bolało nie powiem ale jak już wyżej powiedziano można się do tego przyzwyczaić. Tym bardziej, że mój narzeczony zadeklarował się, że będzie mi zrywał plastry z nóg. Sadysta jeden!!! Zabieg muszę powtarzać co 3-4 tygodnie.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-06-21, 17:06   #8
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: NOWY VEET?! PIANKA CZY WOSK?

Ja kupiłam piankę i sprawdziła się całkiem dobrze. Efekt nieco dlużej niż maszynka, ale jednak podobnie. Zapach podobny do kremu, ale stłumiony zapachem cytrusów(w wersji cytrusowej), ale duzo wygodniejsza, szybsza i skuteczniejsza. Ma jednak jedna spora wade. Moja skóra reaguje na nią podrażnieniem, ktore na drugi dzien znika. Myślę, że byłabym bardziej zadowolona z wersji aloesowej. Wosk aqasystem kupię napewno. Mialam b.dobre doswiadczenia z woskiem na zimno veet. Jest jdnak bardzo niewydajny, wiec moze aqasystem okaze sie strzalem w 10...
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-29, 17:57   #9
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: NOWY VEET?! PIANKA CZY WOSK?

Kupiłam pianke, przyznaje używa się jej łatwiutko, o wiele łatwiej rozprowadzic ją niż krem do depilacji. Miałam jednak klopot podczas stosowania, bo skóra zaczęła mnie piec, nie zmylam jednak pianki. Nic kompletnmie mi się nie stało, ale nie powiem by pianka zadzialała lepiej niż krem, nie usunęła wszystkich wlosów!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-03, 13:10   #10
olenka2303
Raczkowanie
 
Avatar olenka2303
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Włodawa
Wiadomości: 259
GG do olenka2303
Dot.: NOWY VEET?! PIANKA CZY WOSK?

plastrow nie probowalam ale pianka jest rewelacyjna
__________________
tak jak wróżka powiedziała
olenka2303 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-03, 13:27   #11
seemore
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 476
Dot.: NOWY VEET?! PIANKA CZY WOSK?

Ile kosztuje ta pianka ? Ja probowalam kremu Sorayi ze szpatułka i jestem wsciekla. Po nalozeniu cienkiej warstwy nic nie zeszlo . Wkurzylam sie i wycisnelam całą tubke. Jak na jedną depilacje, praktycznie na jeden dzien 12 zeta to stanowczo za duzo. Moze sprobuje tej pianki
__________________
Życie jest piękne. Nareszcie w Niemczech

seemore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:05.