Długie,kręcone i bez zelu jak siano:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-09-09, 23:27   #1
tyna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 7

Długie,kręcone i bez zelu jak siano:(


Witam. bardzo prosilabym o porade co mam z tym sianem zrobic! mam dlugie krecone wlosy. po umyciu wygladaja jak siano jesli nie naloze odrobine zelu. problem w tym ze nie moge jego uzywac! wlosy strasznie mi wypadaja. korzystam z serii Loreal wzmacniajacy z nutri ceramidami (szampon+odzywka+serum). efekt jest taki ze chociaz moge je jakos rozczesac. bardzo prosilabym o pomoc! z gory dziekuje
tyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-09, 23:27   #2
tyna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 7
Długie,kręcone i bez zelu jak siano:(

Witam. bardzo prosilabym o porade co mam z tym sianem zrobic! mam dlugie krecone wlosy. po umyciu wygladaja jak siano jesli nie naloze odrobine zelu. problem w tym ze nie moge jego uzywac! wlosy strasznie mi wypadaja. korzystam z serii Loreal wzmacniajacy z nutri ceramidami (szampon+odzywka+serum). efekt jest taki ze chociaz moge je jakos rozczesac. bardzo prosilabym o pomoc! z gory dziekuje
tyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-10, 15:52   #3
barbie19861
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 36
GG do barbie19861
Re: Długie,kręcone i bez zelu jak siano:(

nie mam kreconych wlosow ale slyszalam ze na tego typu wlosy dobra jest pianka, mozesz sprobowac moze nie bedą wypadac ci wlosy jak po zelu
barbie19861 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-10, 15:52   #4
barbie19861
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 36
GG do barbie19861
Re: Długie,kręcone i bez zelu jak siano:(

nie mam kreconych wlosow ale slyszalam ze na tego typu wlosy dobra jest pianka, mozesz sprobowac moze nie bedą wypadac ci wlosy jak po zelu
barbie19861 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-10, 16:42   #5
tyna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 7
Re: Grażynko pomocy

niestety tego tez probowałam wlosy nie dosc ze wypadały to jeszcze byly sklejone. chodzi mi o cos co by trzymalo moje loki ale nie obciazajac ich tylko odzywialo dodatkowo.prosze pomocy!!
tyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-10, 16:42   #6
tyna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 7
Re: Grażynko pomocy

niestety tego tez probowałam wlosy nie dosc ze wypadały to jeszcze byly sklejone. chodzi mi o cos co by trzymalo moje loki ale nie obciazajac ich tylko odzywialo dodatkowo.prosze pomocy!!
tyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-11, 01:09   #7
ola.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 201
Re: Grażynko pomocy


na dlugie krecone wlosy polecam Ci płyn do stylingu Wella Crystal Styling Lotion z profesjonalnej serii Wella High hair (w salonie 45 zl).Nie skleja mi wlosow, sa pokrecone, nie napuszone i mieciutkie super wyprobowalam juz wiele produktow i ten moge Ci polecic z czystym sumieniem plyn jest bardzo wydajny, nawet na dlugie wlosy.
ola. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-09-11, 01:09   #8
ola.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 201
Re: Grażynko pomocy


na dlugie krecone wlosy polecam Ci płyn do stylingu Wella Crystal Styling Lotion z profesjonalnej serii Wella High hair (w salonie 45 zl).Nie skleja mi wlosow, sa pokrecone, nie napuszone i mieciutkie super wyprobowalam juz wiele produktow i ten moge Ci polecic z czystym sumieniem plyn jest bardzo wydajny, nawet na dlugie wlosy.
ola. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-11, 21:35   #9
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: Grażynko pomocy

Hi! juz kiedys był poruszany podobny temat,poszukaj na tej stronie.włosy bardzo krecone , które sie pusza po wysuszeniu sa bardzo trudne do ułozenia, ale mozna nalekko podsuszone nakladac ten srodek Welli, czy Goldwelli zel z woskiem, czy jaki kolwiek środek wygładzajacy włos i lekko go obciażajacy.Włosy takie musza naturalnie wyschnąć, na suche nakładac lekki wosk lub wyżej wymienione srodki.
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-11, 21:35   #10
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: Grażynko pomocy

Hi! juz kiedys był poruszany podobny temat,poszukaj na tej stronie.włosy bardzo krecone , które sie pusza po wysuszeniu sa bardzo trudne do ułozenia, ale mozna nalekko podsuszone nakladac ten srodek Welli, czy Goldwelli zel z woskiem, czy jaki kolwiek środek wygładzajacy włos i lekko go obciażajacy.Włosy takie musza naturalnie wyschnąć, na suche nakładac lekki wosk lub wyżej wymienione srodki.
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:17.