krem do pielegnacji piersi - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-06-21, 10:14   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

krem do pielegnacji piersi


Jakiś czas temu urodziłam córeczke, gdy pozbyłam się zbednego ciałka i spojrzałam w lustereczko - mina mi zrzedła. Moje piersi znacznie [img]icons/icon9.gif[/img] stracily na jedrności, poszukuje więc kremu, który mógłby troszke je wspomóc a nie chcialabym eksperymentować. Byłabym bardzo wdzięczna za polecenie jakiegoś produktu.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-21, 10:21   #2
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: krem do pielegnacji piersi

W kosmetykach mamy kategorie, ktora pewnie powinna Ciebie zainteresowac, link do niej tutaj:

Kosmetyki do pielegnacji biustu

[img]icons/icon35.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-21, 11:09   #3
Evoonya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-06
Wiadomości: 223
GG do Evoonya
Re: krem do pielegnacji piersi

ale powiedzmy sobie szczerze - samymi kremami cudow nie zdzialasz. umiarkowanie korzystaj ze stanika (no chyba, ze masz spory rozmiar [img]icons/icon12.gif[/img] ) - bo rozleniwia biuscik. natomiast jesli do kremow dodasz gimnastyke z hantlami (postaram sie podeslac jakis link z cwiczeniami)- to po jakims czasie buforki powinny zrobic sie jedrniejsze [img]icons/icon7.gif[/img]
Evoonya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-22, 21:20   #4
jet11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 17
Re: krem do pielegnacji piersi

Witam.
Polecam kosmetyki firmy: ANNE MARIE BORLIND.
Kosmetyki w 100% naturalne. Sprawdziłam na niemieckich stronach. Mają certyfikat " NEUFORM" i są sprzedawane w
" REFORMHAUS ".
W Polsce w aptekach i sklepach kosmetycznych.

A teraz konkretnie.
Serum na biust i dekolt.
Dla cery bardzo wymagającej w celu napięcia i wzmocnienia tkanki łącznej.
Zawarte liposomy i nanocząsteczki transportują w głąb skóry wysoce skuteczne substancje aktywne, które przeciwdziałają procesom starzenia skóry. Szczególnie dobrane ekstrakty ziołowe i oleje roślinne jak również ekstrakt z alg (aosiain) pielęgnują skórę w sposób długotrwały i intensywny.

Sama używam linii produktów właściwej dla mojej cery, tej firmy. Są naprawdę BARDZO skuteczne.

Gratuluję dzidzusia. Życzę szybkiego powrotu SUPER- kondycji Twojego ciała.
jet11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-23, 14:59   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: krem do pielegnacji piersi/Evoonya

To,że kremy nie działają cudów zgadzam się, ale noszenie ŚWIETNIE DOBRANEGO biustonosza to podstawa utrzymania piersi(nawet tych średnich) w dobrej formie.Trudno mówić o rozleniwieniu, bo... biust nie ma wcale mięśni.Gdyby je miał większość współczesnych kobiet wyćwiczyłaby je i po kłopocie. Owszem dobrze dobrane ćwiczenia na siłowni mogą poprawić ramiona czy okolice biustu, ale jeśli instruktor na siłowni mówi,że poprzez dobrane ćwiczenia "wyrobią się mięśnie biustu" to plecie androny. Moje koleżanki wykonując takie ćwiczenia...pozbyły się prawie biustu, który składa się przecież z tłuszczu.Tak, tak z tłuszczu i nie można wyrobić mięśni, bo ich tam nie ma.Mięsnie wokół biustu można ćwiczyć każdego dnia składając ręce jak do modlitwy i naciskając kilkanaście, kilkadziesiąt razy. Jeśli kremy to należy je wcierać również, a może przede wszystkim w dekolt, bo sprężysta skóra tam podtrzymuje biust.Oprócz tego zimna woda i biustonosz(koniecznie wygodny, idealnie dobrany).Częste rezygnowanie z niego powoduje,że piersi ulegają prawu przyciągania ziemskiego.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-24, 18:30   #6
A_ga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 3
Re: krem do pielegnacji piersi

O matko, a cóż to za bzdura, ze stanik "rozleniwia" piersi??? Biustonosz trzeba nosić, nawet jak się ma mały biust, a jeśli jest on obwisły po porodzie, to tym bardziej! I jeszcze na dodatek piszesz takie głupoty z pełnym przekonaniem, jak gdyby nigdy nic! Nóż się w kieszeni otwiera.
Ani, załozycielce topika polecam krem dla kobiet w ciąży - Mustela (francuski, do nabycia w aptece). Został specjalnie opracowany na problemy związane z szybkim przybieraniem/traceniem na wadze.
evoonya napisał(a):
> ale powiedzmy sobie szczerze - samymi kremami cudow nie zdzialasz. umiarkowanie korzystaj ze stanika (no chyba, ze masz spory rozmiar [img]icons/icon12.gif[/img] ) - bo rozleniwia biuscik. natomiast jesli do kremow dodasz gimnastyke z hantlami (postaram sie podeslac jakis link z cwiczeniami)- to po jakims czasie buforki powinny zrobic sie jedrniejsze [img]icons/icon7.gif[/img]
A_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-28, 21:22   #7
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: krem do pielegnacji piersi

Mam ten sam problem co Ty,niestety nie mam najlepszych doświadczeń z kosmetykami ujędrniającymi biust-zwykle efekt jest niewspółmierny do oczekiwań i obietnic producenta.Wiem jedno-nie nosząc dobrze dobranego stanika można jedynie w szybkim tempie(szczególnie,gdy się karmi piersią i po samej ciąży)nasilić problem (i to znacznie!)..Prawidłowo dobrany stanik może zatrzymać proces wiotczenia,opadania biustu i jednocześnie optycznie sprawić,że będzie wyglądał super!(przekonałam się na własnej skórze...biuście).
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-03, 07:03   #8
Alusia_ko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 14
Dot.: krem do pielegnacji piersi

polecam z Pharmaceris i z Avonu, oba fajne, oba sprawdziłam.
Obie oferty mozesz sparwdzic nawet w internecie, Avon ma teraz katalog nawet na profilu na FB http://www.facebook.com/AvonPolska?v=app_10531514314

pozdrawiam
Alusia_ko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 15:07   #9
Kakusia
Zakorzenienie
 
Avatar Kakusia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 306
Dot.: krem do pielegnacji piersi

A ja chciałabym wiedzieć, czy wszystkie kremy do pielęgnacji biustu można używac podczas karmienia? Czy trzeba uważać na jakieś konkretne składniki?
mam w domu (jeszcze sprzed ciąży) krem z Eveline do biustu - mogę go używać karmiąc piersią?
__________________
Nasz Ślub

Nasza Córunia



Moje drugie serce, inny rytm Mego życia - Dominiczka
Kakusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 22:38   #10
petronelax
Przyczajenie
 
Avatar petronelax
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 9
Dot.: krem do pielegnacji piersi

Dziewczyny a powiedzcie mi czy obie piersi macie takie same, ja jeszcze karmię, mój synuś je częściej z lewej piersi, kiedyś usłyszałam że dziecko powinno jeść z obu piersi tak samo, żeby były one jednakowe, nie wiem czy jet to prawda - trochę ciężko mi w to uwierzyć - poradzcie
petronelax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:04.