Cienkie włosy- wątek zbiorczy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-09-19, 20:52   #1
MILA.W
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 4

Cienkie włosy


Mam straszny problem z włosami. Po pierwsze są strasznie cienkie i okropnie wypadają-nie tylko jesienią ale cały rok i nie jest to 100 włosów dziennie bo wiem że to norma. Biorę witaminy, stosuje łagodne szampony np. regaine. Czy są jakies dobre leki czy płyny do wcierania w skórę głowy?
Bardzo proszę o radę bo całkiem wyłysieję...
MILA.W jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-19, 20:52   #2
MILA.W
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 4
Exclamation Cienkie włosy- wątek zbiorczy

Mam straszny problem z włosami. Po pierwsze są strasznie cienkie i okropnie wypadają-nie tylko jesienią ale cały rok i nie jest to 100 włosów dziennie bo wiem że to norma. Biorę witaminy, stosuje łagodne szampony np. regaine. Czy są jakies dobre leki czy płyny do wcierania w skórę głowy?
Bardzo proszę o radę bo całkiem wyłysieję...
MILA.W jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-19, 21:42   #3
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: Cienkie włosy

Ja też mam ten problem To znaczy włoski mi nie wypadają co prawda, ale mam je strasznie cienkie I pogodziłam się z tym, bo jak na razie nie znalazłam na to rady Jedynie krótka fryzurka - taka postawiona z tyłu. To mój jedyny sposób, żeby jakoś wyglądać
Ale co do wypadania, to wystarczy regularne wcieranie w skórę głowy zwykłej, najzwyklejszej wody brzozowej. Wiem, bo kiedyś mi wypadały i pomogło. Polecam. Tylko codziennie!
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-19, 21:42   #4
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: Cienkie włosy

Ja też mam ten problem To znaczy włoski mi nie wypadają co prawda, ale mam je strasznie cienkie I pogodziłam się z tym, bo jak na razie nie znalazłam na to rady Jedynie krótka fryzurka - taka postawiona z tyłu. To mój jedyny sposób, żeby jakoś wyglądać
Ale co do wypadania, to wystarczy regularne wcieranie w skórę głowy zwykłej, najzwyklejszej wody brzozowej. Wiem, bo kiedyś mi wypadały i pomogło. Polecam. Tylko codziennie!
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-19, 22:12   #5
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: Cienkie włosy

MIlus!
a czy masz wszystko ok z tarczycą?czy zawsze Ci tak wypadały?czy moze brałaś jakieś leki?A moZe stres? albo takie masz geny po kims z rodziny?to ważne informacje dla mnie i dla Ciebie.Na tej stonce znajdziesz rady dla wypadajacych włosów i moje i od Wizazanek które miały ten problem i sobie z nim radziły.I dla cienkich włosków wazne jest bardzo dobre strzyżenie, które da wizualnie obraz zwiekszenia objetosci włosów, czyli dobre cieniowanie, ale musi to zrobic naprawde dobry fryzjer!!i nie mozna nosic długich włosów bo one wydają sie jeszcze cieńsze!
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-19, 22:12   #6
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: Cienkie włosy

MIlus!
a czy masz wszystko ok z tarczycą?czy zawsze Ci tak wypadały?czy moze brałaś jakieś leki?A moZe stres? albo takie masz geny po kims z rodziny?to ważne informacje dla mnie i dla Ciebie.Na tej stonce znajdziesz rady dla wypadajacych włosów i moje i od Wizazanek które miały ten problem i sobie z nim radziły.I dla cienkich włosków wazne jest bardzo dobre strzyżenie, które da wizualnie obraz zwiekszenia objetosci włosów, czyli dobre cieniowanie, ale musi to zrobic naprawde dobry fryzjer!!i nie mozna nosic długich włosów bo one wydają sie jeszcze cieńsze!
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-01, 11:57   #7
anetagmk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2
Jak zageścić cienkie włosy?

Mam bardzo cienkie włosy. Jakich preparatów używać aby włosy wyglądały na grubsze i dobrze sie układały?
anetagmk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-10-01, 11:57   #8
anetagmk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2
Jak zageścić cienkie włosy?

Mam bardzo cienkie włosy. Jakich preparatów używać aby włosy wyglądały na grubsze i dobrze sie układały?
anetagmk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-01, 14:21   #9
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Re: Jak zageścić cienkie włosy?

Mój mąż miał bardzo cienkie i rzadkie włosy, niemalże prześwity i zaczął używać na raz dwu szamponów w jednym dniu Procter & Gamble "Shamtu", a na drugi dzień L'Oreal, Elseve, Szampon do wlosow "Regenium" i bardzo mu się polepszył stan włosów
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=2352 i
- http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ils&itemid=699
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.
trojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-01, 14:21   #10
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Re: Jak zageścić cienkie włosy?

Mój mąż miał bardzo cienkie i rzadkie włosy, niemalże prześwity i zaczął używać na raz dwu szamponów w jednym dniu Procter & Gamble "Shamtu", a na drugi dzień L'Oreal, Elseve, Szampon do wlosow "Regenium" i bardzo mu się polepszył stan włosów
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=2352 i
- http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ils&itemid=699
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.
trojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-28, 14:17   #11
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
cienkie puszyste włosy

Mam cienkie, delikatne, ale puszyste włosy. Do szału doprowadza mnie gdy za mocno się puszą. Na dodatek delikatnie naturalnie się kręcą, więc gdy pada deszcz, lub jest lekka mżawka po przyjściu do domu same wiecie w jakim są stanie Używam kosmetyków dodających objętości; jest w miarę ok. tylko nie wiem jakich użyć środków do stylizacji. Czy odpowiednia będzie najpierw pianka, a później odrobina żelu do ujażmienia nieposłusznych kosmyków? Zaznaczam że mam cienkie włosy, ale są puszyste i jest ich dużo. Dziewczyny, czy któraś też ma takie włoski i jak sobie radzicie?
pzodrawiam
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-11-28, 14:41   #12
anytsuj
Zadomowienie
 
Avatar anytsuj
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: morza szum, ptaków śpiew
Wiadomości: 1 090
Re: cienkie puszyste włosy

JAK TO PRZECZYTAŁAM TO TAK JAK BYM CZYTAŁA OPINIĘ O SWOICH WŁOSACH.
anytsuj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-28, 14:49   #13
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Re: cienkie puszyste włosy

Witaj w klubie Jak sobie radzisz z takimi włosami? Muszę się wybrać na zakupy kosmetyczne i najpierw chciałabym zasięgnąć waszej porady.
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-28, 15:14   #14
anytsuj
Zadomowienie
 
Avatar anytsuj
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: morza szum, ptaków śpiew
Wiadomości: 1 090
Re: cienkie puszyste włosy

JAK SOBIE RADZĘ??? JA WOGÓLE NIE RADĘ SOBIE Z TYMI WŁOSAMI. JUŻ STARCIŁAM WSZELKĄ NADZIEJĘ ŻE KIEDYŚ JE UJARZMIĘ. POZDRAWIAM
anytsuj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-28, 22:04   #15
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: cienkie puszyste włosy

ja powiem, jak sobie radzę Uzywam po umyciu czegos do stylingu w sprayu do włosów delikatnych, czekam aż wyschna i dopiero wtedy rozczesuję albo uzywam zamiast sprayu pianki do włosków cienkich nadającej puszystość. Czasem jeszcze w końcówki wcieram wosk i już
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-29, 07:37   #16
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Re: cienkie puszyste włosy

Dzięki Iwona Ja się cały czas głowię nad tym, aby włosy mi nie przyklapły i jednocześnie nie puszyły się. Może inne wizażanki też coś podpowiedzą?
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-29, 09:09   #17
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: cienkie puszyste włosy

No własnie na to żeby sie nie puszyły używam tych spayów do stylingu, ulubiony ostatnio to z serii Schwarzkopf Professional-bc,bonacure dodający włosom objętości. Psikam włoski nim trzymając głowę w dół i dopiero po jakimś czasie też z góry. Gdy chcę żeby szybko wyschły to susze suszarką z dyfuzorem też trzymając włosy w dół I czasem potem ich juz nie rozczesuję, bo nie są potargane tylko pokrecone lekko Zamiast sprayu gdy uzywam pianki to tez trzymając włosy w dół Nie puszą mi się od tych pianek ani apray ani tez nie przylizują. Nie używam tylko żeli bo obciążają cienkie włoski, ale czasem jak nałożysz na te końcówki wosk to z pewnościa nie będą się puszyć tylko nie wolno przesadzić z ilością wosku
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-01, 06:53   #18
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Re: cienkie puszyste włosy

Iwonko, dzięki za odp. Muszę wypróbować Twój sposób mam nadzieję że pomoże choć trochę. Może nasza Grażyna też coś podpowie?
pozdrawiam
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-04, 20:19   #19
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: cienkie puszyste włosy

Poskromić puszace sie wlosy jest bardzo trudno, ale uzywając kosmetyków do stylizacji, mozna .Powinno sie uzywac srodkow troszke obciazajacych wlos,mi bardzo pomaga moje ostatnie odkrycie - mocny krem do modelowania firmy Renee Blanche, dostępny w niektorych salonach fryzjerskich
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-12-05, 18:32   #20
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Re: cienkie puszyste włosy

Może dałabym radę poskromić grube włosy, jednak moje są cienkie i delikatne; w tym cały problem. Boję się używać cieższych środków aby nie obciążyć włosów; gdy je obciążę staję się przylizane i oklapnięte. Najgożej jest zaraz po umyciu, puszą się niemiłosiernie Co z takim fantem zrobić?
pozdrawiam
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-25, 21:58   #21
marzenie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 3
GG do marzenie
cienkie wlosy

prosze podajcie mi jakies sposoby domowe i nie na problem z cienkimi wlosami na ich wzmocnienie oczywiscie sprawdzone nie chce za bardzo eksperymentowac moze tez jakies dobre szampony ale ja za bardzo zaufania nie mam do drogich kosmetykow bo nie wiedomo czy sie sprawdza a jezeli ktoras z was miala taki problem jak ja i znalazla zloty srodek to prosze o pomoc

pozdrawiam
marzenie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-26, 16:08   #22
Senorita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 124
Re: cienkie wlosy

ja też proszę o pomoc moje długie cienkie włoski są puszyste tylko po umyciu,potem opadają i przylegają smutnie do głowy albo zbijają się w takie nieestetyczne hmmm glutki!!!HELP!tzn oczywiscie suszenie z dyfuzorem/z głową w dół/pianki i szmpony zwiększjące objętość/wałki rzepowe już przerobiłam!Aha,czy ktoś mógłby mi napisać o Matrix odbijającym włosy u nasady albo o tym nowym produkcie Loreala?-czy warto!
Senorita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-26, 18:44   #23
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Re: cienkie wlosy

Ja mam podobny problem jak Senorita-moje włosy są dosyć ciężkie(przylegają do skóry) i się szybko przetłuszczają.
Bardzo chciałabym mieć półdługie równej długości włosy,niestety wyglądam wtedy nie najlepiej bo przy skórze sa one przyklapnięte.Dlatego noszę krótkie,ścieniowane włosy,czasami je farbuje.Takie kosmetyki jak żele,pianki,lakiery raczej nie są dla mnie.Włosy staram się myć na noc i iść spać z mokrymi,dzięki temu jak wstaję z rana są bardziej puszyste i nie tak oklapnięte.
Najlepsze są dla mnie szapony zwiększające objętość.
Jak dotąd, najbardziej sprawdził się Back to basics Wildberry Welli.Napaliłam się też na nowego Loreala,ale na razie nie ma go u nas i chyba nieprędko wejdzie.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-26, 22:18   #24
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: cienkie wlosy

Matrix odbijający warto mieć
Mam mega-cienkie włosy i w wodatku dość słabe i raczej nie gęste
W moim przypadku sprawa podstawowa to krótka, roztrzepana fryzurka, dobry szampon i odżywka oraz dobre kosmetyki do układania.
- nareszcie znalazłam fryzjerkę, która super obcięła mi włosy - układają się praktycznie same. Parę ruchów okrągłą szczotką i po sprawie.
- szampon: używam MAtrixa wzmacniającego, a do drugiego mycia Fructis
- odżywka - Matric wzmacniająca
- układanie - Matrix odbijający włosy + Brylantyna Joanny w sprayu + lakier do włosów tylko i wyłącznie (!) Palmolive Mocny (nie obciąża mi włosów a wręcz przeciwnie).

To jest zestaw, który sprawił, że nareszcie nie cierpię z powodu moim włosów. Nie obciąża, nie przetłuszcza, podnosi włosy, mogę nosić czapki i jest ok przez cały dzień

Co do lakierów to próbowałam dziesiątki i tylko ten jeden jest dla nas świetny (dla mnie i mojej mamy, która też ma cienkie włosy).

Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-27, 10:34   #25
aleksandrawojcieszek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 57
Re: cienkie wlosy

Co to jest ten Matrix? Czy to nazwa produktu czy producenta? Ile to coś kosztuje? Dziękuję za odpowiedź!!!
aleksandrawojcieszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-27, 13:31   #26
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Re: cienkie wlosy

Matrix to firma (należy do koncernu L'oreal). Do nabycia w salonach fryzjerskich (jak na kosmetyki fryzjerskie tani np. o 2 razy tańszy niż L'oreal Professionel).
http://www.matrix.com/ pozdrawiam
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-28, 13:44   #27
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605
Re: cienkie wlosy

ja tez mam cienkie włosy...uzywam takiego sprayu Yves Rocher co ma zwiekszac objętośc włosów.on jest bardzo dobry, tylko ostatnio nie widzialam go w sklepie. Mam tez szampon Yves Rocher, on ma za zadanie zwiekszac objetosc i wzmacniac, jest dobry. Kiedys do płukania odalam trochę proszku do pieczenia! no coz okazalo się to calkiem nie zlym pomysłem!
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-28, 19:16   #28
marzenie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 3
GG do marzenie
Re: cienkie wlosy

A znacie może jakies sposoby domowe przepisy babc ziolka i te sprawy
marzenie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-29, 17:59   #29
andzi@
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 14
Re: cienkie wlosy

Ja znam typu: płukanki ziołowe, np. ze skrzypu, nafta kosmetyczna do nabycia w aptece.
andzi@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-30, 22:10   #30
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: cienkie wlosy


proszek do pieczenia? to ciekawe!
dziewczyny !w wyszukiwarce znajdziecie duzo info o cienkich wlosach , ich pielegnacji itd.
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:01.