Potrzebuję waszej rady dot. kilku kosmetyków YR. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-06-21, 22:00   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

Potrzebuję waszej rady dot. kilku kosmetyków YR.


Właśnie dostałam najnowszą letnią ofertę Yves Rocher i podoba mi się sporo rzeczy. Jest bardzo fajna. Nie wiem jednak czy zdecydować się na zakup rzeczy, które mi się podobają. Może już je miałyście? Co sądzicie?
1.Mleczko do opalania w sprayu FPS 15 Prevention solei
2.Spray nawilżająco ochronny FPS20 Cap Solei.
3.Preparaty po opalaniu Cap Solei (żel i spray)
4. Woda tonizująca z rozpylaczem Bio specific re-hydratation
5. Puder pyłkowy Luminelle i CZY ZNACIE MOZE TEZ TEN W KAMIENIU? Wiem, wiele dziewczyn na wizazu bardzo chwali sobie ten pyłkowy, ale chyba prasowany byłby wygodniejszy w podróży... co o nim sądzicie?
6. Małe perfumowane kryształki do kąpieli i Perfumy w kremie w małym pudełeczku. ( na te dwie rzeczy wlasciwie juz sie zdecydowalam, zastanawiam się tylko nad zapachem. Skłaniam sie ku shafali lub ming-shu
Wiem, że o gustach się nie dyskutuje, ale czy moglybyscie chociaz w jakis sposob opisac mi te dwa zapachy....
&. Nowy truskawkowo cukrowy peeling do ciała. taki w sloiczku.
Dzięki!!!...Niciolek
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-21, 23:25   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Potrzebuję waszej rady dot. kilku kosmetyków YR.

Mleczka do opalania itp bardzo sobie chwalę i kupuję je od paru lat.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-22, 06:27   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Potrzebuję waszej rady dot. kilku kosmetyków YR.

ja z serii cap soleil mam tylko samoopalacz w sprayu i bardzo go sobie chwale gdyz zupelnie nie ma tego drazniacego zapachu i naprawde trudno zrobic nim jakies plamy na ciele,na puder pylkowy luminelle mozesz sie spokojnie zdecydowac a co do innych kosmetykow YR ktore wymienilas sama jestem ciekawa opinii innych.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-22, 07:37   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Potrzebuję waszej rady dot. kilku kosmetyków YR.

ja mam ming shu, a kolazanka shafali
ming shu dla niektórych swieży ja go lubiłam przez 3/4 buteleczki a teraz reszta stoi i dla mnie on raczej taki średnio cięzki jest. A Shafali - Orient. Jeśli lubisz lżejsze zapachy to na pewno Ming shu, Shafali jest mozniejszy. Zreszta oba zapachy nie są zapachami letnimi -jak dla mnie-chyba ze na letnie wieczory.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-22, 10:09   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Potrzebuję waszej rady dot. kilku kosmetyków YR.

Oba te produkty zapachowe kosztują 9,90 więc moze zdecyduję się na oba. Wolę raczej takie orientalne (Cerrutti Image, Oriflame Tsun Lai należą do moich ulubionych), ale troche lżejszy może by się przydał. Acha, zapomniałam o Ode la Vie. Ten zapach tez jest do wyboru. Co możecie o nim napisać.?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-22, 13:02   #6
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Potrzebuję waszej rady dot. kilku kosmetyków YR.

ale zielony czy rózowy? Ja mam chusteczki nasączone zielonym i balsam opalizujący tez zielony i podoba mi sie, na lato pasuje. W jego składzie jest: Galbanowiec, sok bambusowy, cyklamen, lisc fiolkowy, nenufar, cedr z Wirginii, sandałowiec. A mi pachnie to troche ogórkiem i konwalią- zrezsta nie tylko mi. Ten rózowy znam tylko ze sklepu -lekko słodkawy: mirabelka, czarna porzeczka, śliwka damaska, Ylang-Ylang, ambra, czystek, sandałowiec.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-22, 15:37   #7
Mgiełka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 782
GG do Mgiełka
Re: Potrzebuję waszej rady dot. kilku kosmetyków YR.

Na Twoim miejscu zastanowiłabym się nad perfumami w kremie. Jest to jedyny kosmetyk, który stoi u mnie na półce i zużyć go nie mogę, bo trudno się z niego korzysta. Krem wchodzi mi pod paznokcie i potem najbardziej pachną mi ręce (ale nie moge oblizać palców, bo perfumy w smaku dobre nie są. Nie, żebym jakoś namiętnie oblizywała palce [img]icons/icon12.gif[/img]. No, chyba że masz krótkie paznokcie, albo opracujesz jakiś sposób na te perfumy... Pozdrawiam.
Mgiełka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:50.