Tabletki odchudzające - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-06-17, 08:19   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

Tabletki odchudzające


Słuchajcie pomocy!!!!
Biorę od jakiś dwóch tygodni chrom organiczny i powinnam mieć mniejszy apetyt na słodycze i wogóle zacząć chudnąć a ja odwrotnie. Jestem tak żarłoczna jak nigdy w życiu. Ludzie ja mam ślub za dwa miesiące i będę wygladać jak wielka beza [img]icons/icon7.gif[/img]
Czy ktoś mi może wyjaśnić jak działa ten chrom?
Czy któraś z Was też go bierze i ma takie czy też może inne objawy?
Bardzo prosze o pomoc.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-17, 08:42   #2
katarzynkaK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 207
Re: jak to jest z tym chromem?

Ja biorę chrom od dłuższego czasu i bardzo go sobie chwalę, a opisane objawy mam gdy nie wezmę chromu. A może za dużo słodzisz sobie życie i nie działa?
katarzynkaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-17, 08:43   #3
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: jak to jest z tym chromem?

Witaj Agnieszko [img]icons/icon40.gif[/img]
Ja też brałam chrom przez jakiś czas w tamtym roku i niestety nie zauważyłam żadnych objawów typu mniejszy apetyt na słodzycze [img]icons/icon9.gif[/img] Wiec chyba nie na każdego to działa.
Natomiast odnośnie Twojego wilczego apetytu to prawdopodobnie daje o sobie dać stres. Ja również tak reaguję a już najgorzeh jest kilka dni przed okresem. Po prostu uruchamia mi się pompa ssąca.
Może zamiast chromu lepiej spróbuj oszukać żołądek jakimiś środkami, które pęcznieją w żołądku i dają objaw sytości.
Na ich działanie nie musisz czekać tygodniami.

Ja również na Twoim miejscu (jak tak bardzo chcesz schudnąć) zrobiłabym sobie jakąs dietę bogatą w warzywka. Na pewno bardzo dobrze zrobi to również Twojej skórze. Masz jeszcze dwa miesiące. To jest bardzo dużo czasu. [img]icons/icon7.gif[/img]

Serdecznie pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-25, 11:16   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Tabletki odchudzające

Niedawno natknęłam się na reklamę (niestety nie wyjaśniejącą działania) produktów mających pomóc w pozbyciu się wagi i redukcji cellulitu: Cellulite Control-IRWIN NATURALS; Green Tea Antioxidant 1000mg-GoldenGlow. Czy macie jakieś wiadomości dotyczące wymienionych produktów, bądź innych o podobnym działaniu? Czy faktycznie takie substancje są skuteczne?
Używam kremów wyszczuplających i likwidujących skórkę pomarańczową - niestety bez rezultatów [img]icons/icon30.gif[/img] Szukam innych, bardziej skutecznych metod i będę wdzięczna za wskazówki oraz porady.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-25, 11:50   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Tabletki odchudzające

Witam
Sprawdziłamich www stronkę, ale tam tylko ogólne info o firmie, żadnych danych o produktach, same zobaczcie: http://www.irwinnaturals.com/
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-25, 12:37   #6
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Tabletki odchudzające

Rany boskie! Dziewczyny nie róbcie tego!! Tydzień temu moja koleżanka trafiła do szpitala po takich tabletkach - coś z sercem...
W ciągu 2 m-cy schudła 20 kg....
Szanujcie zdrowie!
ewella napisał(a):
> Witam
> Sprawdziłamich www stronkę, ale tam tylko ogólne info o firmie, żadnych danych o produktach, same zobaczcie: http://www.irwinnaturals.com/
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-25, 21:27   #7
Evoonya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-06
Wiadomości: 223
GG do Evoonya
Re: Tabletki odchudzające

Żadne tabletki samodzielnie nie odchudzą Cię "tak po prostu". Włóżmy to między bajki. Jeśli stosujesz niskokaloryczną dietę bogatą w owoce i warzywa, pijesz dużo mineralki, to już dobry początek, bo bez odpowiednich nawyków żywieniowych nie ma co po prochy sięgać. Kiedy utyłam trochę po kuracji hormonalnej, przeszłam na lekką dietę, bardzo dużo i inntensywnie się ruszałam (to do zwalczenia cellulitu jest konieczne), a spalanie tłuszczu w czasie wysiłku fizycznego wwspomagałam L-karnityną. W ciągu roku zrzuciłam dwa numerki ubraniowe i pozbyłam się cellulitu. [img]icons/icon7.gif[/img] Cudów bez wysiłku niestety nie ma.
Evoonya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-07-12, 18:37   #8
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: jak to jest z tym chromem?

jeśli bardzo zalezy Ci na odpowiedzi to zapytam mamę, gdyż pisała doktorat na temat chromu [m.in.] mi się wydaje, że to czy chrom działa czy nie zależy od przyczyn pobudzenia apetytu. jeśli są to skoki ilości glukozy we krwi to chorm zapobiega 'łaknieniu' a jeśli przyczyny są inne to nie. ale to tylko moja teoria biologa-amatora.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-12, 18:49   #9
olencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 839
Re: jak to jest z tym chromem?

Tak, tak, tak [img]icons/icon26.gif[/img]
zapytaj, zapytaj
olencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-12, 19:29   #10
gośkas
Raczkowanie
 
Avatar gośkas
 
Zarejestrowany: 2001-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 63
Re: jak to jest z tym chromem?

Witajcie dziewczyny!
Z tym chromem to jest dziwna sprawa. Kilka lat temu zażywałam Biochrom firmy Vitalas i efekty były rewelacyjne.

Żadnych słodyczny,wcale na nie nie miałam ochoty - a w sumie 7 kg mniej. W tym roku postanowiłam zrobić powtórkę,

w ramach oszczędności kupiłam Chrom organiczny Naturel (niestety nie mam już opakowań i mogę lekko przekręcić nazwy - wybaczcie)

i tym razem zawiodłam się bardzo. Chrom łykałam, a apetyt na słodycze miałam. Więc jak to jest co tanie to drogie?

Chiba się zrujnuję i kupię ten, po którym byłam nieczuła na moje ukochane czekoladeńki mleczne, mniam, mniam <hello>

Pozdrawiam WAS serdecznie z łoża boleści. DOpadła mnie angina, ironia losu i tu i tu 39 stopni. TEGO TO JUŻ ZBYT WIELE
gośkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-14, 21:38   #11
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: jak to jest z tym chromem?

jak wróci z wakacji to się jej zapytam [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-07-15, 08:02   #12
AnetaAN
Rozeznanie
 
Avatar AnetaAN
 
Zarejestrowany: 2001-12
Lokalizacja: Bratyslawa
Wiadomości: 533
GG do AnetaAN Send a message via Skype™ to AnetaAN
Re: jak to jest z tym chromem?

A ile kosztuje ten z firmy Vitalas?
Aktualnie łykam ten drugi i efekt jest tylko (a może aż) taki, że ustąpiły mi ataki wilczego głodu i drgawki, natomiast po czekoladki niestety sięgam [img]icons/icon9.gif[/img] Mniej niż wcześniej, ale zawsze ... [img]icons/icon12.gif[/img]
__________________
Aneta
AnetaAN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-15, 13:46   #13
maja281
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-01
Wiadomości: 116
jak to jest z tym chromem? ano tak:)

Chrom reguluje poziom cukru w organizmie. Zbyt mała jego zawartość, powoduje wahania glukozy we krwii. Natomist gwałtowny spadek stężenia glukozy we krwii powoduje chęć na słodycze. Itd...Tak to mniej wiecej wygląda.
maja281 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-15, 17:53   #14
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: jak to jest z tym chromem? ano tak:)

no właśnie to miałam na myśli [img]icons/icon7.gif[/img] a jesli idzie o naukowe wyjaśnienie to chciałam przytoczyć 'cały proces chemiczny' [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-15, 18:36   #15
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: jak to jest z tym chromem?

Firma Vitalas produkuje FIBERCROME, który oprócz chromu zawiera sproszkowane kiełki pszenicy, wspomagające wchłanianie i działanie chromu. Ani Bio-Chrom ani Chrom Organiczny nie zawierają tego dodatku, pewnie w tym tkwi przyczyna różnic w skutczności działania. W opakowaniu jest 120 tabletek; dawkowanie: 2tbl 2-3 razy dziennie.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-16, 09:58   #16
AnetaAN
Rozeznanie
 
Avatar AnetaAN
 
Zarejestrowany: 2001-12
Lokalizacja: Bratyslawa
Wiadomości: 533
GG do AnetaAN Send a message via Skype™ to AnetaAN
Re: jak to jest z tym chromem?

A ile trzeba zapłacić za to cudo ???
__________________
Aneta
AnetaAN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-17, 11:47   #17
bb966c8a00857d4459cd9c0ec2828e3d04fbf054_6619bcf2a9ffc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 6
Jak to jest z tym chromem?

Byłam na stronie internetowej firmy VITALAS (www.vitalas.pl)i jest tam bardzo dużo wiadomości na temat chromu i oczywiście innych preparatów.O "Biochromie" jednak nie było żadnej wzmianki.Jest natomiast "Fibercrome"- /chrom z kiełkami pszenicy/ i jak dowiedziałam się w aptece opakowanie 120 sztuk kosztuje 39 zł.Niestety w większości aptek trzeba go zamawiać.
bb966c8a00857d4459cd9c0ec2828e3d04fbf054_6619bcf2a9ffc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-17, 20:13   #18
gośkas
Raczkowanie
 
Avatar gośkas
 
Zarejestrowany: 2001-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 63
Re: Jak to jest z tym chromem?

Witaj Gabrielo!
TO jest właśnie ten chrom, który w moim przypadku przyniósł bardzo pozytywne efekty. Może wcześniej przekręciłam nazwę, zażywałam go kilka lat temu, więc mogłam coś przekręcić.
Teraz jednak sprawdziłam stronkę, którą podałaś i to jest to. Kupuj śmiało, mam nadzieję, że podziała tak samo jak na mnie. W sklepach ziołowych też bywa.
Serdecznie pozdrawiam.
gośkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-17, 20:24   #19
gośkas
Raczkowanie
 
Avatar gośkas
 
Zarejestrowany: 2001-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 63
Re: jak to jest z tym chromem?

To cudo kosztuje 39 zł i nazywa się FIBERCROME.

Wcześniej pomyłkowo podałam Wam nazwę BIOCHROM - wybaczcie (to chyba skleroza).

Zaglądajcie na stronkę www.vitalas.pl odnalazła ją Gabriela

Pozdrawiam serdecznie.

Oby na Was podziałał tak jak trzeba - minimalnie 7 kg. w dół.
gośkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-06, 14:47   #20
nastazja512
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 4
Smile Dot.: Tabletki odchudzające

Na mnie chrom nie działał. Nic nie schudłam i chciało mi się jeść, nie polecam. Najlepszy efekt dało u mnie bieganie. 10 kg mniej w 3 miesiące, a jadłam normalnie. Ruch czyni cuda
nastazja512 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 20:17   #21
madziaaa1817
Raczkowanie
 
Avatar madziaaa1817
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 41
Dot.: Tabletki odchudzające

Ja brałam kiedyś Chella-Chrom, czy jakoś tak, ale ni pomogło prawie wcale..

Za to polecam jak najmocniej hula hoop! Naprawde super modeluje brzuszek i talię

Edytowane przez madziaaa1817
Czas edycji: 2010-07-25 o 19:18
madziaaa1817 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 09:16   #22
knot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 221
Dot.: Tabletki odchudzające

Witam Was, Dziewczyny! Poczytałam o chromie na różnych forach i postanowilam kupić ten FIBERCROME, tylko pojawia się problem. Mianowicie NIGDZIE GO NIE MA!! szukałam w różnych internetowych aptekach i nic. A rzeczywiście wyglądał zachęcająco, firma szwedzka, więc ok....Wiecie coś na ten temat?
knot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:21.