Rozstępy i facet - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-18, 22:48   #1
Agniecha666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: południe i ciut dalej
Wiadomości: 40
Unhappy

Rozstępy i facet


Witam,
Mam z pozoru prozaiczny problem, jednak on spędza mi dosłownie sen z powiek Mam rozstępy na ciele, a dokładnie na biuście, pupie i biodrach. Leczę je od kilku lat i są wyraźne postępy, stały się one mało widoczne, a ich szerokość się znacznie zmniejszyła. Jednak z bliska są nadal widoczne
Wstydzę się powiedzieć o nich swojemu facetowi, który jeszcze mnie nie widział nago. Nie wiem jak zareaguje na nie, czy się nie będzie brzydził itp. Kiedyś rozmawiałam z nim o rozstępach, tzn mówił mi, że jego kumpel się ich nabawił i że obrzydliwie to wygląda… po tych słowach mnie zatkało:/ Mój TŻ widział jakąś część mojego biustu i na widok tych białych pasków stwierdził: „ooo masz je”. Na tym etapie już nie pozwoliłam mu zbliżyć się do moich nieszczęsnych skarbów.
On mi daje do zrozumienia, że bardzo podobam mu się fizycznie jednak boję się jego reakcji na widok mojego nagiego ciała:/

Co sądzicie o tym, żebym np. jakbyśmy byli sam na sam, po jakiś browarach <na sucho nie dam rady> wyjść z pokoju, a potem wrócić w samej bieliźnie i zapytać, „co sądzi o mnie i tych mało widocznych białych kreskach”? Chyba lepiej jakby wiedział wcześniej niż w momencie, jakbyśmy poszli razem do wyra?
Agniecha666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 23:00   #2
xxSHINeexx
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubin (Nie LubLin ;))
Wiadomości: 2 026
Dot.: Rozstępy i facet

A po co w ogole chcesz mu o tym mowic?
Zobaczy to zobaczy i tyle. Rozstepy to nie jest cos obrzydliwego, naprawde. Zwlaszcza jesli facet kocha.
I uwierz, ze jesli pojdziecie do lozka to cos innego bedzie dla niego wazne, nie rozstepy
xxSHINeexx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 23:01   #3
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Rozstępy i facet

Cytat:
Napisane przez Agniecha666 Pokaż wiadomość
Witam,
Mam z pozoru prozaiczny problem, jednak on spędza mi dosłownie sen z powiek Mam rozstępy na ciele, a dokładnie na biuście, pupie i biodrach. Leczę je od kilku lat i są wyraźne postępy, stały się one mało widoczne, a ich szerokość się znacznie zmniejszyła. Jednak z bliska są nadal widoczne
Wstydzę się powiedzieć o nich swojemu facetowi, który jeszcze mnie nie widział nago. Nie wiem jak zareaguje na nie, czy się nie będzie brzydził itp. Kiedyś rozmawiałam z nim o rozstępach, tzn mówił mi, że jego kumpel się ich nabawił i że obrzydliwie to wygląda… po tych słowach mnie zatkało:/ Mój TŻ widział jakąś część mojego biustu i na widok tych białych pasków stwierdził: „ooo masz je”. Na tym etapie już nie pozwoliłam mu zbliżyć się do moich nieszczęsnych skarbów.
On mi daje do zrozumienia, że bardzo podobam mu się fizycznie jednak boję się jego reakcji na widok mojego nagiego ciała:/

Co sądzicie o tym, żebym np. jakbyśmy byli sam na sam, po jakiś browarach <na sucho nie dam rady> wyjść z pokoju, a potem wrócić w samej bieliźnie i zapytać, „co sądzi o mnie i tych mało widocznych białych kreskach”? Chyba lepiej jakby wiedział wcześniej niż w momencie, jakbyśmy poszli razem do wyra?
A po co w ogóle pytać co sądzi i mowic o rozstępach? Prawie każdy je ma, w mniejszym lub większym stopniu. Jesli mu zależy, podobasz mu się, to w ogole nie zwroci na to uwagi. Zauwazyć zauważy, ale nie bedzie mu to przeszkadzac. Mówie z doświadczenia.
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 23:04   #4
Casaria
Raczkowanie
 
Avatar Casaria
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 161
Dot.: Rozstępy i facet

Faceci nie zdają sobie sprawy z połowy kobiecych "ułomności" i kompleksów, którymi kobieta zadręcza się od świtu do zmierzchu. A na kobietę, którą kochają nie patrzą przez mikroskop. Po co wyskakiwać z wielkim neonem "Hello, TU mnie boli" ? Myślę, że facet nawet by nie zauważył, sama piszesz, że nie są one już tak bardzo widoczne, bo stosujesz jakieś specyfiki.
__________________
Zrób coś.
Już tak nie mogę.
Wszystko ma kolce, powietrze ma kolce,
deszcz wymierza policzki.
Włosy wplątały się w szprychy roweru,
odchodzą razem z głową.
Zrób coś. Zabierz mnie stąd.
Casaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 23:09   #5
lovebites
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 214
Dot.: Rozstępy i facet

Też je mam. Ale tylko na brzuchu. Wypisywał mi kiedyś lekarz receptę na tabletki. Ale potem stwierdził, że jednak mnie zbada, no to zaraz zapytał czy ja przypadkiem nie jestem w ciąży lub nie karmię piersią. Bo dosłownie wyglądają tak jakbym miała dzidzię. Ale powoli powoli się do nich przyzwyczaiłam. Nie powiem, że się nimi nie przejmuję bo wtedy bym cię okłamała. Ale muszę z nimi żyć albo w przyjaźni albo jak wrogowie. Jeden facet powie, że rozstępy mu nie przeszkadzają a drugi powie że to coś okropnego. Ale jestem zdania, że dopóki masz je gdzieś to on też tak będzie patrzył. Jak zobaczy Cię kiedyś nago, i zatka go na widok rozstępów to zapytaj go " co rozstępów nie widziałeś? ale w sexie nam nie przeszkodzą" albo że to on będzie się kochał z tobą a nie z nimi.
Mam też wrażenie że faceci nie widzą tak naprawdę jak wyglądają, a co najważniejsze jak powstają rozstępy i dlaczego. Tak więc EDUKACJA dla panów. hehe

No jak to Ci nie doda odwagi lub coś no to pozostaje Ci się zakrywać i uprawiać sex w ciemnościach. Ale wydaje mi się, że nie oto w tym wszystkim chodzi.
Powodzenia!
__________________
Dziewczyny klikajcie codziennie

http://www.pustamiska.pl
http://www.pajacyk.pl


Myślę jak osoba dorosła, mówię jak osoba dorosła, ale nadal patrzę oczami dziecka
lovebites jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 23:13   #6
Agniecha666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: południe i ciut dalej
Wiadomości: 40
Dot.: Rozstępy i facet

Chcę mu o tym powiedzieć wcześniej, żeby nie komentował ich jakbyśmy mieli już być w intymnej sytuacji. Przynajmniej w tej kwestii zaoszczędziłabym sobie odrobiny stressssu.

A jakbym zobaczyła w jego zachowaniu jakąkolwiek negatywną reakcję, grymas czy coś w tym stylu, to bym się ubrała i definitywnie dała z nim spokój. Wiem, że wiele osób je ma, niezależnie od płci, ale nie wszyscy umieją je zaakceptować.
Agniecha666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 23:17   #7
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: Rozstępy i facet

Agniecha666 spokojnie, nie musisz facetowi o tym mówić, poza tym właśnie taka reakcja jak je zobaczy sam będzie bardziej szczera niż się zapytasz go o to Ja mam rozstepy na udach, a mimo to facetowi to nie przeszkadza. Faceci czasem coś powiedzą tak bez myślenia czy to nie urazi dziewczynę, tym bardziej, że nie wiedział o tym, że tak masz z tymi rozstępami

---------- Dopisano o 00:17 ---------- Poprzedni post napisano o 00:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Agniecha666 Pokaż wiadomość
Chcę mu o tym powiedzieć wcześniej, żeby nie komentował ich jakbyśmy mieli już być w intymnej sytuacji. Przynajmniej w tej kwestii zaoszczędziłabym sobie odrobiny stressssu.

A jakbym zobaczyła w jego zachowaniu jakąkolwiek negatywną reakcję, grymas czy coś w tym stylu, to bym się ubrała i definitywnie dała z nim spokój. Wiem, że wiele osób je ma, niezależnie od płci, ale nie wszyscy umieją je zaakceptować.
Owszem, ja ich nie akceptowałam, dopiero miłość i akceptacja TŻ mi w tym pomogły dzięki niemu zaczynam lubić swoje ciało
__________________
"Lepiej, żeby mnie nienawidzili takim, jakim jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę" K.Cobain



E.J. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-18, 23:23   #8
lovebites
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 214
Dot.: Rozstępy i facet

Cytat:
Napisane przez e.j. Pokaż wiadomość
owszem, ja ich nie akceptowałam, dopiero miłość i akceptacja tż mi w tym pomogły dzięki niemu zaczynam lubić swoje ciało
amen!
__________________
Dziewczyny klikajcie codziennie

http://www.pustamiska.pl
http://www.pajacyk.pl


Myślę jak osoba dorosła, mówię jak osoba dorosła, ale nadal patrzę oczami dziecka
lovebites jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 23:38   #9
alpensilver
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 53
Dot.: Rozstępy i facet

Zapewniam Cię, że jak facet widzi dziewczynę nago to nie rozstępy mu siedzą w głowie Ja gdyby, mi moja dziewczyna nie powiedziała o kilku swoich ''ułomnościach'' to pewnie nigdy bym na nie nie zwrócił uwagi.
alpensilver jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 23:40   #10
Agniecha666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: południe i ciut dalej
Wiadomości: 40
Dot.: Rozstępy i facet

Dziękuję za rady

Wiem, że uczucie, tak jak piszecie się liczy, jednak jeżeli ja się ich brzydzę to ciężko mi uwierzyć, że ktoś kto ich nie ma- może je traktować inaczej.

Czy pomysł z rozebraniem się do bielizny jest faktycznie, aż tak głupawy? I tak będzie się do mnie "dobierał", z resztą taka jest prawidłowa kolej rzeczy- gorzej jakby uciekał przede mną
on myśli, że jestem nadmiernie pruderyjna- praktycznie się z nim siłuję, żeby tylko nie zobaczył mojej skóry. Ma ze mną przekichane.

Edytowane przez Agniecha666
Czas edycji: 2010-04-18 o 23:41
Agniecha666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 23:44   #11
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: Rozstępy i facet

Cytat:
Napisane przez Agniecha666 Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczyny za rady

Wiem, że uczucie, tak jak piszecie się liczy, jednak jeżeli ja się ich brzydzę to ciężko mi uwierzyć, że ktoś kto ich nie ma- może je traktować inaczej.

Czy pomysł z rozebraniem się do bielizny jest faktycznie, aż tak głupawy? I tak będzie się do mnie "dobierał", z resztą taka jest prawidłowa kolej rzeczy- gorzej jakby uciekał przede mną
on myśli, że jestem nadmiernie pruderyjna- praktycznie się z nim siłuję, żeby tylko nie zobaczył mojej skóry. Ma ze mną przekichane.
No właśnie, będzie zajęty czymś zupełnie innym niż to czy masz jakieś paski na ciele i gdzie Faceci nie zwracają na to uwagi A powiedz mi o tym jak stwierdził, że na piersi masz to jaki był jego ton głosu? dobry? nie jakiś taki obrzydliwy? Jeśli nie, jeśli tylko to skomentował tak na sucho to nie masz się czym przejmować Mój TŻ mi mówi, że podoba mu się moje ciało bo jest po prostu moje i jest cudowne, choć ja bym się z nim nie zgodziła
__________________
"Lepiej, żeby mnie nienawidzili takim, jakim jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę" K.Cobain



E.J. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-18, 23:46   #12
lovebites
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 214
Dot.: Rozstępy i facet

Chyba tak.
__________________
Dziewczyny klikajcie codziennie

http://www.pustamiska.pl
http://www.pajacyk.pl


Myślę jak osoba dorosła, mówię jak osoba dorosła, ale nadal patrzę oczami dziecka
lovebites jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 23:58   #13
Agniecha666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: południe i ciut dalej
Wiadomości: 40
Dot.: Rozstępy i facet

Cytat:
Napisane przez E.J. Pokaż wiadomość
No właśnie, będzie zajęty czymś zupełnie innym niż to czy masz jakieś paski na ciele i gdzie Faceci nie zwracają na to uwagi A powiedz mi o tym jak stwierdził, że na piersi masz to jaki był jego ton głosu? dobry? nie jakiś taki obrzydliwy? Jeśli nie, jeśli tylko to skomentował tak na sucho to nie masz się czym przejmować Mój TŻ mi mówi, że podoba mu się moje ciało bo jest po prostu moje i jest cudowne, choć ja bym się z nim nie zgodziła
Fajnego masz faceta, a że tak mówi, to musi tak faktycznie uważać
Otóż, mój TŻ się zdziwił, ale powiedział to normalnym tonem głosu.. nie spodziewał się, że ja jestem ich posiadaczką. Z resztą on umie ukrywać własne reakcje i ciężko po nim cokolwiek poznać:/
Agniecha666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 00:05   #14
mel89
Zakorzenienie
 
Avatar mel89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: porto
Wiadomości: 3 445
Dot.: Rozstępy i facet

Zapewniam Cię - faceci nie zwracają uwagi na taki rzeczy, chyba, że mu sama pokażesz palcem
__________________
not all who wander are lost.
mel89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 07:07   #15
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Rozstępy i facet

Cytat:
Napisane przez alpensilver Pokaż wiadomość
Zapewniam Cię, że jak facet widzi dziewczynę nago to nie rozstępy mu siedzą w głowie Ja gdyby, mi moja dziewczyna nie powiedziała o kilku swoich ''ułomnościach'' to pewnie nigdy bym na nie nie zwrócił uwagi.
To, powinny sobie wydrukować i powiesić na łóżkiem, wszystkie "Jęczące Marty" tego świata.
Taka jest prawda.
jak kobieta sama palcem nie pokaże i 100razy nie powtórzy, to normalny mężczyzna w życiu nie zwróci uwagi na drobiazgi typu pryszczyk, tłuszczyk, rozstęp itp

Ale jak się o tym trąbi chłopu przy każdej okazji i bez pytania, że się jest brzydkim, ma rostepy, owłosienie, pryszcze, cellulit, tłuszcz, to czy tamto. Jak sie kryje z wrzaskiem w mroku i pod kołdrą, żeby kawałka ciała nie pokazać. Jak się zasmarowuje siebie toną makijazu.
To co biedny chłopina ma zrobić, jak w końcu nie uwierzyć w to, ze sobie jakąs ropuche znalazł a wszystkie inne to księżniczki?

Same sobie robicie problemy!
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 07:12   #16
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Rozstępy i facet

Większość panów faktycznie wielu defektów urody u swojej partnerki nie zauważa (a nawet jak zauważa, to nie daje tego po sobie poznać) ale jest też grupa facetow, którzy lustrują swoje kobiety wnikliwie, a na dodatek na głos komunikują im co widzą i potrafią np. powiedzieć: "weź schudnij, bo ci celulit wyłazi bleeee" - jak mąż mojej koleżanki. Wcale to nie są rzadkie przypadki.

Pomysł z prezentacją mankamentów - fatalny i niczemu nie służący. Ja na Twoim miejscu, autorko wątku, w przypadku gdyby chłopak znowu coś tam komentował, to powiedziałabym mu wprost, że mam na tym punkcie komepleksy i jak on gada o tym, ze mam rozstępy, to mnie tym rani bo wolałabym żeby ich nie dostrzegał. A to byłby dobry kontekst do rozmowy na temat tego, że jesteś spięta w seksie i że jest ci trudno się przed odsłonić tym bardziej, ze wiesz, że on te twoje mankamenty dostrzega i według ciebie się na nich skupia. Jak zobaczy, że sprawa jest poważna i zagraża harmonijnemu pożyciu intymnemu to może bardziej będzie się skupiał na wyciąganiu cię z kompleksów, komplementowaniu twojego wyglądu i pomoże Ci podbudować poczucie własnej wartości. Kochający i akceptujący partner naprawdę potrafi być dla zakompleksionej kobiety prawdziwym remedium
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 08:57   #17
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: Rozstępy i facet

Cytat:
Napisane przez Agniecha666 Pokaż wiadomość
Fajnego masz faceta, a że tak mówi, to musi tak faktycznie uważać
Otóż, mój TŻ się zdziwił, ale powiedział to normalnym tonem głosu.. nie spodziewał się, że ja jestem ich posiadaczką. Z resztą on umie ukrywać własne reakcje i ciężko po nim cokolwiek poznać:/
To nie masz co się przejmować bo to dla niego nie jest coś obrzydliwego, co by mogło mu Ciebie obrzydzić Ewentualnie jakby się zdziwił, że masz jeszcze tu i tu, to możesz mu normalnie powiedzieć, że masz kompleksy i w ogóle ale uwierz, dla kochającego faceta nie jest to problemem
I dziękuję, czasami sama się dziwię, że trafił mi się taki kochany TŻ
__________________
"Lepiej, żeby mnie nienawidzili takim, jakim jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę" K.Cobain



E.J. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 09:05   #18
nicka01
Wtajemniczenie
 
Avatar nicka01
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z nienacka
Wiadomości: 2 233
Dot.: Rozstępy i facet

:d
__________________



nie masz żadnej szansy ale ją wykorzystaj


nicka01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 09:12   #19
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Rozstępy i facet

Pomysł z pokazaniem się nago jest naprawdę beznadziejny. Nie jesteś koniem na targu żeby on cię oceniał! Jak bardzo chcesz go przygotować to możesz wspomnieć mu kiedyś w rozmowie mimochodem, że walczysz z takim problemem, ale nie okazuj, że to twoja trauma.
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-19, 09:20   #20
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Rozstępy i facet

Cytat:
Napisane przez margitta Pokaż wiadomość
Pomysł z pokazaniem się nago jest naprawdę beznadziejny. Nie jesteś koniem na targu żeby on cię oceniał! Jak bardzo chcesz go przygotować to możesz wspomnieć mu kiedyś w rozmowie mimochodem, że walczysz z takim problemem, ale nie okazuj, że to twoja trauma.
O właśnie, zgadzam się. Zwłaszcza przykład z koniem do mnie przemówił
Ja rozwiązanie widzę takie: jak on o tym nie będzie już gadał, nie wracać do tematu. A jak będzie wracał i komentował, to powiedzieć żeby dał se siana z uwagami, bo kompleksy masz i jak chce mieć pewną siebie babeczkę u boku, to niech lepiej pracuje nad jej dobrym samopoczuciem, tym bardziej, że Ty się na jego mankamentach nie skupiasz
Szczerze trzeba mówić o tym co przeszkasza w zachowaniu drugiej strony i mówić o swoich oczekiwaniach. Ja tak robię i się sprawdza

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------

A w ogóle to cześć margitto, dawno Cię nie widziałam
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 09:37   #21
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Rozstępy i facet

Mój przykład, nieco inny, ale potrzebny mi do wniosku, który będzie na końcu

Mój półobecny całe życie uwielbiał dziewczyny chude, na widok choćby odrobiny ciałka wylewającego się tu czy tam odwracał wzrok i w ogóle och och co za straszna nadwaga.
Ja całe życie byłam patyczakiem. Ostatnio mi się przytyło, niby nieznacznie, ale przy mojej dotychczasowej figurze 5 kilo jest zauważalne. Jako że mam teraz kiepską sytuację finansową + nie wiem ile ów stan przytycia się będzie utrzymywał, nie kupiłam jeszcze spodni o wyższym stanie, wciąż noszę biodrówki i siłą rzeczy boczki się pokazały.
Wczoraj ów nieznoszący boczków facet łapał mnie za nie z dziką przyjemnością ("kurcze, ale fajnie jak kości tak nie czuć"), całował, zachwycał się, musiałam go odganiać

Ów chłop zachwycał się swego czasu tym, że prawie nie miałam pieprzyków na cerze. W tym roku już od pierwszego słońca wyszły mi malutkie pieprzyki + piegi. Chodzi i się zachwyca, że "pocałunki słońca".

Wniosek - jak Cię facet kocha, to całą, z każdą doskonałością i każdą niedoskonałością Twojego ciała

---------- Dopisano o 10:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

Cytat:
Napisane przez margitta Pokaż wiadomość
Pomysł z pokazaniem się nago jest naprawdę beznadziejny. Nie jesteś koniem na targu żeby on cię oceniał! Jak bardzo chcesz go przygotować to możesz wspomnieć mu kiedyś w rozmowie mimochodem, że walczysz z takim problemem, ale nie okazuj, że to twoja trauma.


Facet już wie, że masz rozstępy, nie rzucił Cię po zorientowaniu się, więc skąd ta niewiara w jego uczucie?
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 09:47   #22
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Rozstępy i facet

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
(...)
Wniosek - jak Cię facet kocha, to całą, z każdą doskonałością i każdą niedoskonałością Twojego ciała
(...)
No dokładnie (oczywiście w granicach jakiejś normy, bez ekstremalnego zaniedbywania się - patrz USA).

Jeśli zrobisz facetowi prezentację pt. patrz jakie mam rozstępy, tutaj tutaj i tutaj i to jest dla mnie problem, to nie zdziw się, że facet wyrazi swoją opinię, zacznie je zauważać bardziej, może pytać Cię o nie (zapewne w trosce i aby pokazać, że nie zlewa ważnego dla Ciebie tematu). Tylko, że wtedy zapewne będzie płacz i lament, że facet zwraca na to uwagę, śmie wypowiadać się na ten temat. Czyli zamknięty krąg rozpaczy. Także się zastanów - albo dajesz mu prawo do zauważania tego i mówienia o tym, albo nie.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 09:48   #23
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Rozstępy i facet

No cóż, każda z nas chyba ma jakieś kompleksy...

Powiem Ci droga Autorko tak: ja rozstepy również mam, i zawsze wydawało mi się, że są obleśne i strasznie widoczne (a moze nawet nie tyle, że widoczne, co że czuc je przy dotykaniu). Nic nie powiedziałam o tym mojemu TŻ-towi..... ale jak on po raz pierwszy dotknął mojej pupy (gołej zaznaczam ) stwierdził "Jaka gładziutka...." Rozwalił mnie kompletnie, bo trafił w samo sedno- ta paskudnośc rozstępów siedzi w głowie tak naprawdę Jasne, są przypadki ekstremalne i wtedy fajne to nie jest.... Ale statystyczna babka rozstępy posiada, a jej statystyczny TŻ ich nie zauważa/nie są dla niego niczym strasznym

Nie martw się, jemu te rozstępy na pewno przeszkadzac nie będą tak jak Tobie



Aa, i gratuluję cierpliwości w walce z nimi.... Mi sie chyba nie chce
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 10:10   #24
Agniecha666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: południe i ciut dalej
Wiadomości: 40
Dot.: Rozstępy i facet

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
O właśnie, zgadzam się. Zwłaszcza przykład z koniem do mnie przemówił
Ja rozwiązanie widzę takie: jak on o tym nie będzie już gadał, nie wracać do tematu. A jak będzie wracał i komentował, to powiedzieć żeby dał se siana z uwagami, bo kompleksy masz i jak chce mieć pewną siebie babeczkę u boku, to niech lepiej pracuje nad jej dobrym samopoczuciem, tym bardziej, że Ty się na jego mankamentach nie skupiasz
Szczerze trzeba mówić o tym co przeszkasza w zachowaniu drugiej strony i mówić o swoich oczekiwaniach. Ja tak robię i się sprawdza

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------

A w ogóle to cześć margitto, dawno Cię nie widziałam
Określenie zbliżające do konia również do mnie przemówiło
Dziękuję za wasze rady, bo naprawdę nie widziałam jak mam się zachować, zważywszy na fakt, że on się czasami na mnie tak gapi, że zaczyna mnie to irytować. Najzwyczajniej w świecie czuję się jak kawałek mięsa. Wiem, że to nie jest z jego strony negatywne zachowanie, ale przeraża mnie sytuacja, że jak zobaczy te wszystkie rozstępy i się zacznie wpatrywać.

Dlatego wolałabym jakoś wcześniej wspomnieć o nich, żeby uniknąć ewentualnego efektu „wlepiania oczu”, jakoś lżej byłoby mi, żeby wiedział o nich ‘wszystkich’ wcześniej, chociaż jak już zostało parę razy wspomniane…. może ich nie zauważyć więc paplanie o tym byłoby zbędne.
Tym bardziej, że wiele dziewczyn czasem wyolbrzymia kompleksy, albo uważa za nie coś, co komuś innemu w ogóle nie przeszkadza bądź nie uważa to za jakąś ‘ułomność’.

Posłucham się „głosu zbiorowości” i nic o nich nie wspomnę, dopiero powiem, że to mój kompleks i źle się z nim czuję jak sam je zobaczy i jakoś skomentuje. Zaznaczając, że ma sobie dać na przyszłość spokój z wspominaniem o nich.

sine.ira masz absolutną rację, żeby mówić o własnych uwagach dotyczących partnera, bądź zachowaniu, które w jakiś sposób mają negatywny oddźwięk i starać się razem dojść do jakiegoś konsensusu. Podstawą rzeczywiście jest szczera rozmowa.
Agniecha666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 10:11   #25
fiolka400
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 133
Dot.: Rozstępy i facet

ja też mam rozstępy, poniżej bioder na udach i na całym tyłku. Mój facet nic nigdy na to nie mówił, kiedys jak lezelismy na łóżku, ja w samych majtkach mowie do niego ''patrz jakie mam rozstepy!" a on na to '' taaa... weś sie uspokoj'' )

a naprawde są widoczne.
__________________
Kocham Cie bombusiu
fiolka400 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 10:33   #26
Agniecha666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: południe i ciut dalej
Wiadomości: 40
Dot.: Rozstępy i facet

Może się strachał że po skończeniu komentowania siebie samej zabierzesz się za niego? więc wolał zabić temat w zarodku

Pomogły mi wasze opinie na ten temat, jakoś podniosły mnie na duchu.
Agniecha666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 10:34   #27
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Smile Dot.: Rozstępy i facet

Cytat:
Napisane przez Agniecha666 Pokaż wiadomość
Witam,
Mam z pozoru prozaiczny problem, jednak on spędza mi dosłownie sen z powiek Mam rozstępy na ciele, a dokładnie na biuście, pupie i biodrach. Leczę je od kilku lat i są wyraźne postępy, stały się one mało widoczne, a ich szerokość się znacznie zmniejszyła. Jednak z bliska są nadal widoczne
Wstydzę się powiedzieć o nich swojemu facetowi, który jeszcze mnie nie widział nago. Nie wiem jak zareaguje na nie, czy się nie będzie brzydził itp. Kiedyś rozmawiałam z nim o rozstępach, tzn mówił mi, że jego kumpel się ich nabawił i że obrzydliwie to wygląda… po tych słowach mnie zatkało:/ Mój TŻ widział jakąś część mojego biustu i na widok tych białych pasków stwierdził: „ooo masz je”. Na tym etapie już nie pozwoliłam mu zbliżyć się do moich nieszczęsnych skarbów.
On mi daje do zrozumienia, że bardzo podobam mu się fizycznie jednak boję się jego reakcji na widok mojego nagiego ciała:/

Co sądzicie o tym, żebym np. jakbyśmy byli sam na sam, po jakiś browarach <na sucho nie dam rady> wyjść z pokoju, a potem wrócić w samej bieliźnie i zapytać, „co sądzi o mnie i tych mało widocznych białych kreskach”? Chyba lepiej jakby wiedział wcześniej niż w momencie, jakbyśmy poszli razem do wyra?
Tylko my kobiety możemy mieć takie głupie problemy... Mój mąż ma rozstępy od dziecka (to wiem od teściowej) i dowiedział się o nich w wieku 24 lat - ode mnie Jakoś nie zauważyłam żeby się wstydził czy obawiał, przez wcześniejsze swoje życie nawet ich nie zauważył na własnym ciele. Tym bardziej nie widzę w czym miały by one przeszkadzać mnie...

Uważam, że to głupi pomysł, żebyś wksazywała mu swoje wady i pytała co o nich sądzi, w ten sposób działasz na swoją niekorzyść. Czy jak byś miała krzywe zęby to zapytasz chłopaka czy lubi kobiety z krzywymi zębami? A jak będziesz miała pryszcza to zapytasz go czy lubi pryszczate? Zachowuj się jak kobieta pewna siebie, to za taką będziesz uważana. Nikt nie jest idealny, twojemu facetowi też pewnie daleko do boskiego ciała i na pewno ma jakieś mankamenty.
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 12:19   #28
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Rozstępy i facet

Wiesz co do rozstępów mój brat ma na plecach. Za szybko rośnie i się robią. W chwili obecnej to są sino fioletowe krechy widoczne z kilometra. Faktycznie wygląda to nieszczególnie.

A co do białych kresek też mam, na biuście, na biodrach na brzuchu. No trudno. Z mostu się nie rzucę. W dodatku mam około 15/20kg nadwagi. I też w worku nie chodzę. Szukam pozytywów nie negatywów. Np. Jestem proporcjonalna (tyle samo w biuście ile w biodrach ok 100cm). Mam ładne wcięcie w tali 23cm różnicy między talią a biodrami ładny biust, który mój Tż bardzo lubi. Pełne usta, śliczne oczy. Negatywów mogłabym wymienić tyle samo... tylko po co?

Co do tego, że się obawiasz zrób jak ja Też miałam małego stracha więc najpierw chyba się rozebraliśmy po ciemku (chociaż to z przymusu w samochodzie na rozłożonym tyle w lesie ciężko o światło) a potem... światło świec. Bardzo ponętnie wygląda ciało w takim świetle zmysłowo. A na dzień dzisiejszy? Ostatnio Tż się ze mną droczył bo stwierdził, że go wyprosiłam z łóżka to on nie przyjdzie jak nie będę chciała. A że przekorna jestem to w życiu nie poproszę. Rozebrałam się do bielizny i sobie tańczę na łóżku w rytm muzyki. Biały dzień był. 3 minuty wytrzymał na podłodze i siłą mnie ściągnął z wyra. Więc nawet w biały dzień się też nie wstydzę, a mimo tylu moich niedoskonałości kręcę mojego faceta Uwierz, że Ty swojego także kręcisz i to bardzo, bo inaczej by z Tobą nie był po prostu.


Metoda małych kroczków się bardzo dobrze u mnie sprawdziła, może u Ciebie też się sprawdzi
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 12:35   #29
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Smile Dot.: Rozstępy i facet

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Większość panów faktycznie wielu defektów urody u swojej partnerki nie zauważa (a nawet jak zauważa, to nie daje tego po sobie poznać) ale jest też grupa facetow, którzy lustrują swoje kobiety wnikliwie, a na dodatek na głos komunikują im co widzą i potrafią np. powiedzieć: "weź schudnij, bo ci celulit wyłazi bleeee" - jak mąż mojej koleżanki. Wcale to nie są rzadkie przypadki.
Jak pisalam swój komentarz to zapomniałam o tym, że są też takie burackie przypadki o jakich piszesz (oj, znam takiego jednego typa komentujące właśnie urodę swojej małżonki tak, że dziewczyna potrafi się popłakać). Na takich panów niestety, ale najlepiej działa powiedzenie wprost, że się zachowują po chamsku albo po prostu wyśmianie ich.

Ja tam zawsze takie stwierdzenia z męskich ust kwituję "powiedział boski Apollo".
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 12:47   #30
marysienka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 668
Dot.: Rozstępy i facet

Jakbyś zobaczyła moje rozstępy to byś się za głowę złapała uda, piersi, brzuch - masakra, ale nauczyłam się z nimi żyć, mój TZ pokochał mnie za to jaka jestem, czyli je też pokochał. Jeżeli mu naprawdę na tobie zależy to niebędzie zwracał uwagi na takie, że tak powiem pierdoły. I nie wcielaj w życie swojego pomysłu
__________________
Będę mamcią..
marysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:06.