Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorczy - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2002-08-24, 16:04   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomo¶ci: 15 954

Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorczy


Mam d³ugie w³osy.Jakie¶ pó³ roku temu rozja¶nia³am je naturalnie rumiankiem i cytryn±.Teraz chcia³abym je przyciemniæ bo wygl±da³± na zniszczone i nienaj³adniej ale nie obcinaæ.Czy s± zio³a które przyciemniaj± w³osy?
guest jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2002-08-24, 16:18   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomo¶ci: 15 954
Re: ciemniejsze w³osy

podobno kora dêbowa, ale nie uzywa³am [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2002-08-27, 19:16   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomo¶ci: 15 954
Re: ciemniejsze w³osy

Li¶æ orzecha w³oskiego przyciemnia,ale te¿ wysusza nieco.
guest jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2002-08-28, 09:06   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomo¶ci: 15 954
Re: ciemniejsze w³osy-do Anety

Zdrad¿ proszê jak rozja¶ni³a¶ w³osy. Tzn. jak wygl±da³a ca³a procedura.
guest jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2002-08-29, 12:00   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomo¶ci: 15 954
Re: ciemniejsze w³osy-do Anety

Rozja¶ni³am je nastêpuj±co.Potrzebne sa dwie cytryny i 4 torebeczki rumianku.Zagotowa³am wodê - 1 litr i zala³am nim rumianek,zostawi³am do nasi±kniêcia przez oko³o 30 minut.Nastêpnie wyje³am niepotrzebne juz torebki rumianku i wycisne³am sok z dwóch cytryn (przedtem przekroi³am na po³ówki).I takim p³ynem p³uka³am w³osy zaraz po umyciu zwyk³ym szamponem.¯eby by³ lepszy efekt zawine³am g³owe czyst± torebk± foliow± i potem rêcznikiem.I w takim turbanie chodzi³am po domu przez oko³o godzine.Na koniec czesanie i/lub suszenia.To ca³a filozofia.
El napisa³(a):
> Zdrad¿ proszê jak rozja¶ni³a¶ w³osy. Tzn. jak wygl±da³a ca³a procedura.
guest jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2002-08-29, 12:52   #6
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomo¶ci: 15 954
Re: ciemniejsze w³osy-do Anety

Dziêki Aneto
Mam nadziejê, ¿e równie¿ i Ty znajdziesz odpowied¿ na swoje pytanie.
guest jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2002-08-29, 12:59   #7
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomo¶ci: 9 023
Re: ciemniejsze w³osy

li¶cie orzecha w³oskiego. postaram sie znalezc przepis na mixture [bo gdzies czytalam] ale nie obiecuje.
__________________
Naucz siê zachowywaæ obojêtno¶æ wobec fa³szywych s±dów o Tobie.
Bez takiej obojêtno¶ci cz³owiek nie mo¿e byæ wolny.
Lew Miko³ajewicz To³stoj

WESO£YCH ¦WI¡T!
sarenka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2003-10-09, 13:35   #8
maba17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomo¶ci: 7
jak w naturalny sposób rozja¶niæ w³osy?

jestem ciemna blondynka z delikatnym balejazem chcialabym aby moje wlosy byly troche jasniejsze nie chce stosowac farb ani srodkow utleniajacych moze znacie sposob na jakas p³ukankê z gory dziekuje za odpowiedz
maba17 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2003-10-09, 16:14   #9
Beza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomo¶ci: 127
Re: jak w naturalny sposób rozja¶niæ w³osy?

Cze¶æ
Zajrzyj tutaj:

http://www.wizaz.pl/w-agora/download...ead=1028744781

http://www.wizaz.pl/w-agora/download...ead=1030197868

W przypadku linku nr 2 niech Ciê nie zmyli temat
pozdrawiam
Beza jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2003-10-09, 16:26   #10
anytsuj
Zadomowienie
 
Avatar anytsuj
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: morza szum, ptaków ¶piew
Wiadomo¶ci: 1 090
przyciemnienie w³osów

JAK W NATURALNY SPOSÓB PRZYCIEMNIÆ W£OSY ?
anytsuj jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2003-10-09, 22:03   #11
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomo¶ci: 6 286
GG do gaga
Re: przyciemnienie w³osów

chyba jest to mozliwe chna- basma, przynajmniej taka kidys byla mozliwosc.
__________________
gaga
gaga jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2003-10-09, 22:29   #12
sylvii-27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomo¶ci: 62
Re: przyciemnienie w³osów

jest nadal taka mo¿liwo¶æ,ale w³osy powinny byæ naturalne,nie po farbach chemicznych i pó¼niej tez trzeba d³ugo odczekac zanim zdecydujesz siê na farbê
sylvii-27 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-01-21, 16:21   #13
maniaa
Rozeznanie
 
Avatar maniaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 510
Sposób na ciemne w³osy?

Witam,
Dysponuje naturalnymi ciemnymi w³osami(taki dosc ciemny, zimny br±zik)i generalnie pasuje mi ten kolor. Niestety latem w³osy "rudziej±" mi od s³oñca i przybieraj± lekko sp³owia³y odcieñ. Chcia³abym w miare mo¿liwo¶ci zachowaæ g³êboki ciemny kolor w³osów nie koloryzuj±c ich- czy istniej± na to jakie¶ naturalne sposoby? - jakie¶ zió³ka, miksturki czy p³ukanki?
Bardzo prosze o jakie¶ sugestie.
Pozdrawiam
maniaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-01-21, 23:10   #14
201608040942
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomo¶ci: 9 977
Re: Sposób na ciemne w³osy?

sa szampony do ciemnych wloskow zazwyczaj z wyciagiem z kory debu, badz innych ziolek. Pokrzywa tez generalnie zciemnia wloski i wzmacnia je. Mozesz uzyc henny do wlosow(to juz farbowanie)ale delikatne na naturalnych skladnikach. Czarna henna badz brazowa nada im pozadamy odcien jest calkowice naturalnym produktem(to sproszkowane liscie , korzenie roslinne)wloski po farbowaniu sa miekkie odzywione, takie farbowanie polecam tym co maja cienkie delikatne wloski, sa naprawde wzmocnione. Aha a na lato uzywaj szamponow z filtrami ktore tez zabezpiecza przed plowieniem
201608040942 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-01-21, 23:22   #15
katrina
Rozeznanie
 
Avatar katrina
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomo¶ci: 707
GG do katrina
Re: Sposób na ciemne w³osy?

mam dok³adnie to samo a wiêc: jak wy¿ej, czyli henna, ale nie chna (!!! wyjdzie rudy!), tylko basma - mnie koloru prawie nie zmienia, tylko pog³êbia i najwa¿niejsze - zachowuje "zimno¶æ" odcienia. ponadto - zió³ka ró¿ne osobno, albo w p³ukance zio³owej specjalnej (sklepy zielarskie), p³ukanka mahoniowa Celii lub Delii (maja identyczny sk³ad). podobno seria petrole inter fragrances z chlorofilem - tu nie moge siê wypowiedzieæ na 100%, bo uzywam tylko jednego produktu z tej serii i to od niedawna. pozdrawiam
katrina jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-01-22, 15:30   #16
maniaa
Rozeznanie
 
Avatar maniaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 510
Re: Sposób na ciemne w³osy?

Dziêkuje wam serdecznie za sugestie. Na pewno jaki¶ sklepik zielarski odwiedzê i co¶ sobie wybiorê.

Pozdrawiam i buziakuje!
maniaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-01-22, 20:11   #17
styska
Rozeznanie
 
Avatar styska
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomo¶ci: 647
Re: Sposób na ciemne w³osy?

Tez kiedys zapragnelam zmienic kolor wloskow czyms w miare naturalnym i polakomilam sie na henne. Efekt byl ok, taki jak chcialam. Ale sposob nakladania tej papki byl okropny. Bardzo szybko styglo i robily mi sie z plynnej masy grudki, tak ze jak mi mama smarowala glowe to te grutki lataly w kolo i musialam potem niezle sie nameczyc by domyc lazienke,bo grutki nie chcialy sie tak latwo zmyc. Probowalam tego dwa razy i za kazdym razem dzialo sie tak samo. Chyba ze teraz sa jakies inne henny, ja kupowalam takie zwykle w papierowych torebkach. Tak wiec uprzedzam przed efektami specjalnymi
styska jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-01-23, 16:40   #18
katrina
Rozeznanie
 
Avatar katrina
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomo¶ci: 707
GG do katrina
Re: Sposób na ciemne w³osy?

to sie zgadza ja dlatego robiê basmê w pralni a nie w ³azience, tez siê kiedy¶ naczy¶ci³am
stygniêcie nie ma wiêkszego znaczenia, nie wiem po co na opakowaniach k³ada na to taki nacisk, kiedy¶ nak³ada³am ju¿ ca³kiem "wystygniêt±" i efekt by³ taki sam. u¿ywam tylko tych w torebkach, bo do tubkowych wal± chemiê.
katrina jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-01-24, 17:09   #19
maniaa
Rozeznanie
 
Avatar maniaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 510
Re: Sposób na ciemne w³osy?

Powiedzcie mi jak to jest z t± henn±. Kiedy farbowa³am w³osy nawet na ciemne zimne br±zy, po czsie, kolor siê wymywa³ i w³osy te¿ stawa³y siê jakby sp³owia³e - mam wra¿enie, ¿e dzieje siê tak dlatego, ¿e w³osy musz± byæ jak±¶ tam substancj± zawsze rozja¶nione i dopiero wtedy inna substancja z farby albo szamponu nadaje im kolor - jak siê kolor wymywa zostaje taki wyrudzia³y w³os...czy henna dzia³a na tej samej zasadzie?

Ja generalnie nie lubie koloryzowaæ w³osów, wygodnie mi z kolorem, który posiadam, chcia³abym tylko ¿eby mi sie latem nie robi³y takie jakie¶ rudowate...bo nie jest mi najlepiej w tym odcieniu
maniaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2004-01-24, 18:24   #20
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 19 967
Re: Sposób na ciemne w³osy?

Tez mam ciemne w³osy i zawsze latem sa w odcieniu, szczególnie pod s³oñce, rudawym Stosowa³am p³ukanki, ale nie mam teraz czasu ani cierpliwo¶ci do tego. Uzywa³am szamponu z chlorofilem i po nim mia³am niestety suche sianko, wiêc latem muszê dokoloryzowywaæ w³osy szamponem w odcieniu ciemnego br±zu... jak na razie nic innego mi nie pasuje...

__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tê szminkê, bo klient znów siê bêdzie piekli³ ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDÊ piszemy NAPRAWDÊ ³±cznie!
Iwonalodz jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-01-28, 12:58   #21
9b9262ddf54a3af6166091a1299e0a8dc50f8b8a_5f6a82407f5a8
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomo¶ci: 18
Re: Sposób na ciemne w³osy?

Na stronie www.ziola-leki.pl znajdziesz w podkategorii Zio³a i kosmetyki> Pielêgnacja w³osów zio³owe metody przyciemnienia w³osów
9b9262ddf54a3af6166091a1299e0a8dc50f8b8a_5f6a82407f5a8 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-03-21, 15:06   #22
mangosiaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomo¶ci: 118
GG do mangosiaczek
Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorczy

Witam, chcia³am siê dowiedzieæ, czy jest jaki¶ "domowy" sposób na rozja¶nienie w³osów ciemny blond. Moze istniej± jakie¶ szampony delikatnie rozja¶niaj±ce fryzurke? Nie chcê u¿ywa¿ farb itd.
Chcia³am siê te¿ dowiedzieæ, co zrobiæ z suchymi i niesfornymi koñcówkami, nie s± rozdwojone, ale strosz± siê na wszystkie strony przez co moja fryzurka wygl±da niezbyt ciekawie... :/ Proszê o pomoc i z góry dziêkujê! Pozdriawiam
mangosiaczek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-03-21, 15:17   #23
sun_shine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomo¶ci: 93
Re: Naturalne rozja¶nianie w³osów

witamkiedys tez dopadla mnie chetka na rozjasnienie sobie naturalnie wloskow i stad wiem,ze w sklepie zielarskim mozesz dostac juz gotwa plukankê do ich rozjasnienia,kosztuje ok.5-6z³,poza tym rumianek tez ma takie w³asciwosci ponocpozdrawiam
__________________
Nic bardziej zwierzêcego
ni¿ czyste sumienie
na Trzeciej Planecie od S³oñca
W.Szymborska
sun_shine jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-03-21, 16:17   #24
Anula28
Raczkowanie
 
Avatar Anula28
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomo¶ci: 194
GG do Anula28
Re: Naturalne rozja¶nianie w³osów

podlanczam sie pod watek , sun moze pamietasz jak nazywala sie ta plukanka ? i jak sie ja stosuje i najwazniejsze czy byly efekty ?
Anula28 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-03-21, 17:12   #25
shandyy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomo¶ci: 150
GG do shandyy
Re: Naturalne rozja¶nianie w³osów

ja polecam silny napar z rumianku,tylko trzeba cierpliwo¶ci a dodatkowym plusem jest to,¿e wzmacnia on takw³oski,piêknie siê b³yszcz± i maja fajne reflexy.Silniejsze dzia³anie ma korzeñ rabarbaru(gar¶æ pokrojonego warzywa zalej szklanka wrz±tku i przeced¼) to by by³o na tyle
shandyy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-03-21, 17:15   #26
sun_shine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomo¶ci: 93
Re: Naturalne rozja¶nianie w³osów

hmmm to nie byla chyba zbytnio wyszukana nazwa,cos w stylu "mieszanka zio³owa do rozja¶niania w³osów" (jest tez wersja do przyciemniania wiec jak popytasz w aptece(?) albo zilarskim,to powinni wieidzec,o co chodzi)chyba byla z herbapolu,w opakowaniu bylo ok.6 woreczkow napelnionych ziolami,ktore trzeba bylo zalac wrzatkiem,odczekac az sie zaparza,dobrze wycinsnac i "herbatka" p³ukaæ w³oski,niestety nie moge nic o rezultatach powiedziec,bo nie mam do tego cierpliwosci(zuzylam ze 3 woreczki,a widocznie za malo
jescze oswiecilo mnie,w gazecie kiedys wyczytalam ze mozna sprobowac rozjasnic pojedyncze pasemka traktujac je soczkiem z cytyny i dla polepszenia efektu poddac sie dzialaniu sloneczka,ale dzialania nigdy nie sprawdzalamPozdrawiam i zycze powodzenia ,jak cos sobie przypomne to jescze dopisze
__________________
Nic bardziej zwierzêcego
ni¿ czyste sumienie
na Trzeciej Planecie od S³oñca
W.Szymborska
sun_shine jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-03-21, 21:27   #27
mangosiaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomo¶ci: 118
GG do mangosiaczek
Re: Naturalne rozja¶nianie w³osów

Dziêkuje bardzo za podpowiedzi Tej cytrynki ju¿ próbowa³am, ale efekty... ¯adne! =( Chyba musze zakupiæ t± p³ukankê, któr± poleca sun A co do tego rabarbaru, to sprawdzone? Czy widaæ po tym jak±¶ ró¿nice w kolorze w³osów? Pozdrawiam!
mangosiaczek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-03-21, 21:33   #28
mangosiaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomo¶ci: 118
GG do mangosiaczek
Re: Naturalne rozja¶nianie w³osów

Aaa... W³a¶nie... S³ysza³am, ¿e po naparze z rumianku w³osy ciemny blond nabieraj± rudego kolorku... =( Nie wiem czy to prawda i dlatego bojê siê tego wypróbowaæ....
mangosiaczek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-03-21, 22:11   #29
sun_shine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomo¶ci: 93
Re: Naturalne rozja¶nianie w³osów

dodam jeszce,ze moja kolezanka robila wlasnie proby z rumiankiem(ma co prawda jasno brazowe/ciemny blond kudleki) i jej wlosy rude sie nie wyszly,ale ich odcien stal sie taki ciezki do okreslenia,ale z pewnoscia do ladnych nie nalezal,wiec rumianek moze tylko jasnym blondynkom sluzy?
__________________
Nic bardziej zwierzêcego
ni¿ czyste sumienie
na Trzeciej Planecie od S³oñca
W.Szymborska
sun_shine jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-03-23, 18:13   #30
Ma³pka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomo¶ci: 37
GG do Ma³pka
Re: Naturalne rozja¶nianie w³osów

Dziewczyny, ja mam w³osy ¶redni blond i powiem wam, ¿e rumianek rzeczywi¶cie s³u¿y raczej jasnym. Ale mogê wam poleciæ seriê kosmetyków do w³osów blond. Seria SoBlonde firmy Got2B - dostêpna tylko w wybranych punktach, wiêc bêdziecie musia³y dobrze poszukaæ - to miêdzy innymi szampony, od¿ywki do w³osów 1) blond popielaty, jasny i platynowy albo 2) blond ciemny, miodowy i jadny br±z. Kosmetyki te pielêgnuj± naturalny kolor w³osów, podkre¶laj± rozja¶nione pasemka - naprawdê dzia³aj± - zu¿y³am ju¿ kilka opakowañ! W³osy s± b³yszcz±ce, a równocze¶nie kosmetyki maj± dzia³anie pielêgnuj±ce i nieco rozja¶niaj±ce. Ale dla zwolenniczek rozja¶niania w linii Soblonde jest specjalny spray i ¿el, które trwale rozja¶niaj±. Tworzy sie efekt tzw. jak po s³oñcu, czyli rozja¶nianie max 2 tony. Mojej kole¿ance tak rozja¶ni³ w³osy, ¿e bardzo, bardzo siê wszyscy zdziwili...efekt jest super. ¯el mo¿na nak³adaæ punktowo, na pojedyncze pasemka, spray na ca³± g³owê. Godne polecenia. Ceny od 29 z³ za szampon, od¿ywkê do 39 za ¿el i spray. Mi³ego rozja¶niania!
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg linia_soblond1.jpg (19,7 KB, 648 za³adowañ)
Ma³pka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2021-02-19 21:59:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:17.