Bezpieczna farba? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-04-28, 15:41   #1
ladybird
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 27
Wyślij wiadomość przez ICQ do ladybird GG do ladybird

Bezpieczna farba?


Witam, chciałabym się dowiedzieć czy istnieje jakaś bezpieczna farba, nie niszcząca az tak włosów do uzytku domowego? Czy nalezy poprzestać tylko na szmponach koloryzujących? A czy taki szmpon często uzywany nie jest szkodliwy?
Chciałabym rozjaśnić trochę włosy. Mój naturalny kolor to jasny blond jednak chcialbym je troche roświetlic po zimie. Co mozna mi polecic?
ladybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-28, 15:51   #2
wjeru
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2
Re: Bezpieczna farba?

Też przyłączam się do tego pytania.Ale niestety naturalny mój kolor to ciemno blond, który chce rozświetlić .Niechce balayage, bo mam dość suchych włosów.
ladybird napisał(a):
> Witam, chciałabym się dowiedzieć czy istnieje jakaś bezpieczna farba, nie niszcząca az tak włosów do uzytku domowego? Czy nalezy poprzestać tylko na szmponach koloryzujących? A czy taki szmpon często uzywany nie jest szkodliwy?
> Chciałabym rozjaśnić trochę włosy. Mój naturalny kolor to jasny blond jednak chcialbym je troche roświetlic po zimie. Co mozna mi polecic?
wjeru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-29, 09:10   #3
ladybird
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 27
Wyślij wiadomość przez ICQ do ladybird GG do ladybird
Re: Bezpieczna farba?

Hmmm... chyba nikt nam nie chce odpowiedziec... albo taka farba nie istnieje..?
ladybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-29, 09:22   #4
fuzzy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 66
Re: Bezpieczna farba?

Ja rozjaśniam włoski (naturalny średni blond) specjalnymi preparatami dla blondynek John Freida. Oparte są na naturalnych składnikach, np. cytryna, i aktywowane ciepłem (suszarka, słońce). Dają bardzo ładny efekt włosków rozjaśnionych słońcem, w naturalnym odcieniu ale jaśniejszych o kilka tonów.
Używam od kilku lat, raz na parę miesięcy, i nie zauważyłam, żeby niszczyło to włosy.
Jedyny minus - nie wiem czy możne kupić preparaty w Polsce
__________________
pozdrawiam...
fuzzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-29, 22:15   #5
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: Bezpieczna farba?

sorki ! ale czmu balejaz ci sie kojazy z suchmi wlosami?Ewo?
nie polece wam farb sklepowych , bo nie znam ich, ale wiem ze napewno sa mocniejsze niz te profesjonalne, ale wiem tez ze dziewczyny maja wyprobowane te slabsze i te mocniejsze , wiec mysle ze cos tam napisza..
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-05, 09:05   #6
wjeru
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2
Re: Bezpieczna farba?

Czy wiesz gdzie ten preparat John Frieda można zamówić ?
fuzzy napisał(a):
> Ja rozjaśniam włoski (naturalny średni blond) specjalnymi preparatami dla blondynek John Freida. Oparte są na naturalnych składnikach, np. cytryna, i aktywowane ciepłem (suszarka, słońce). Dają bardzo ładny efekt włosków rozjaśnionych słońcem, w naturalnym odcieniu ale jaśniejszych o kilka tonów.
> Używam od kilku lat, raz na parę miesięcy, i nie zauważyłam, żeby niszczyło to włosy.
> Jedyny minus - nie wiem czy możne kupić preparaty w Polsce

fuzzy napisał(a):
> Ja rozjaśniam włoski (naturalny średni blond) specjalnymi preparatami dla blondynek John Freida. Oparte są na naturalnych składnikach, np. cytryna, i aktywowane ciepłem (suszarka, słońce). Dają bardzo ładny efekt włosków rozjaśnionych słońcem, w naturalnym odcieniu ale jaśniejszych o kilka tonów.
> Używam od kilku lat, raz na parę miesięcy, i nie zauważyłam, żeby niszczyło to włosy.
> Jedyny minus - nie wiem czy możne kupić preparaty w Polsce
wjeru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-28, 08:20   #7
ladybird
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 27
Wyślij wiadomość przez ICQ do ladybird GG do ladybird
Re: Bezpieczna farba?

W końcu udało mi się znaleźć te szampony. W Niemczech największy wybór jest chyba w "douglas" aż nie wiedziałam na co się zdecydować. Kupiłam szampon i odżywkę z serii sheer blonde i są naprawdę super. Przede wszystkim włosy się fajnie układają. Zapłaciłam za 1 szampon chyba troszkę mniej niż 8 Euro... ogólnie to w Niemczech, Holandii, Belgii nie ma problemu aby je dostać. Widziałam je nawet w Karstadt i drogerii DM
ladybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-09-28, 16:07   #8
hair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 860
Re: Bezpieczna farba?

Musze przeznac, ze szampony koloryzujace bardzo zniszczyly moje wlosy. Zreszta podobno to i tak zwykle farby? Dodam, ze nigdy nie uzywalam farb rozjasniajacych, tylko przyciemnialam. Wejdz sobie na KWC i wybierz jakas dla siebie. Rozjasnialam tez kiedys moj naturalny ciemny blond cytryna - super efekt!
hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:50.